Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 12:35
Як буде структурована програма з’їзду, щоб віддати належну шану президенту з патріотизмом і духом жертовності, достатньо сильними, щоб піти з роботи, яку він любить?

Що стосується останнього пункту, то Джо, Джилл і Хантер знають, що які б обіцянки не було дано зараз, коли прийде час фактично запланувати та виконати чотири дні в Чикаго, як тільки Джо більше не є ймовірним кандидатом, він втрачає здатність зберігати зміни від створення, що підвищить профіль нового квитка та знизить його.

І, звісно, ​​незважаючи на розмови та події останніх кількох тижнів, які змусили Байдена зрозуміти, що він повинен робити, він усе ще в глибині душі вірить, що є найкращою та єдиною людиною в партії на даний момент. може перемогти Дональда Трампа.

Коли я повідомив у п’ятницю, що Байден оголосить вже на цих вихідних, я зробив це, тому що це те, що сказали мої джерела. Але, з огляду на всі вищезазначені причини, я глибоко сумнівався, що це станеться так швидко.

Джо Байден, як і Конгрес, у якому він так довго служив, вірно дотримується Третього правила Капітолійського пагорба Гальперіна: жодне рішення не приймається, доки воно не є обов’язковим – а іноді навіть тоді.

Але в цьому випадку годинник цокає, і Ненсі Пелосі відчуває це дуже сильно.

Але/але Джо Байден все ще бореться з практичними аспектами та психологією всього цього, і робить це як співчутливий, доброзичливий літній чоловік із поганою пам’яттю, який тепер також хворий на Covid, і син, якому загрожує обидва можливі тюремні терміни. час і другий кримінальний процес, і кампанія тиску, яка для нього є кошмаром.

У решту липня Джо Байден може робити це по-своєму або так, як Пелосі, важким або легким шляхом, способом, який обмежує збентеження, або способом, який його розпалює.

Коли та як буде зроблено оголошення, залежить від усіх факторів, наведених вище, та багатьох інших.

Спостерігачі-ветеран Байден і Пелосі знають це: Джо Байден відкладатиме це оголошення на стільки, скільки зможе, і роль Пелосі полягає в тому, щоб зробити це вчасно.

Ми всі будемо спостерігати за тим, як ці дві сильні волі зрештою взаємодіють.
Це гарний переклад? Дайте нам знати, щоб ми могли покращити технологію
2
cьогодні в 12:34

КОЛИ ДЖО БАЙДЕН ОГОЛОСИТЬ ПРО ВИХІД НА ПЕНСІЮ

Рішення, з якими стикається Джо Байден зараз, коли він збирається завершити свою президентську кампанію та свою кар’єру, є для нього болючими в особистому та професійному плані.

Завдяки моїм звітам -- і тому, що я висвітлював і спостерігав за Джо Байденом протягом десятиліть -- цілком зрозуміло, що відбувається.

Ненсі Пелосі тисне Байдена. Вона доклала всіх зусиль, щоб зробити цей процес якомога безболісним для нього. Але вона знає його досить добре, щоб знати, що він один із найгірших і найповільніших у світі людей, які приймають рішення, той, хто зволікає якомога довше, перш ніж вибрати шлях серед непривабливих варіантів.  Це означає, що вона зараз зробить усе можливе, щоб запровадити правильні механізми примусу.

Райдужна коаліція нових членів Конгресу, яка сьогодні виступає проти Байдена, — це чергова серія черепах на стовпах паркану.

Повідомлення чітке: роби те, що потрібно зробити зараз, Джо, або рівень болю різко зросте.

Серед багатьох парадоксів та іроній, які зараз діють, є те, що ці нові застосування болю спричинять більше збентеження та приниження, які є одними з найболючіших аспектів цього досвіду для президента. І, ще один парадокс, через ці почуття Байден менш схильний до прийняття рішення, оскільки вони його злять. Тож Пелосі, ймовірно, доведеться повністю зламати його, щоб змусити його діяти; трохи болю не спрацює.

Байден зараз стикається з багатьма рішеннями, а не лише з вибором, який завершує четверту й останню президентську кампанію.

Чи повинен він підтримати чи не підтримати віце-президента Гарріс? План полягав у тому, щоб він не підтримував, щоб створити враження, що Гарріс заробляє це сама, і створити дистанцію між нею та її непопулярним босом. Але деякі прихильники Гарріс, багато жінок, були розлючені моїм репортажем у четвер і сказали, що було б неповагою до Байдена не підтримати його повну підтримку.

І частина Джо Байдена, який твердо вважає, що його рекорд як президента неймовірний, ймовірно, розлючений, що це навіть проблема, про яку хтось у Harris World не подумає, що вона отримає користь від його підтримки.

Крім того, є інші допоміжні рішення, і Байден визначає, яку роль він хоче в них відігравати.

Кого Гарріс обере своїм напарником?

Чи слід чинити тиск, щоб хтось інший не оскаржив її кандидатуру?
3
cьогодні в 12:31
Кандидат Трампа у віцепрезиденти Джей Ді Венс натякнув, що у разі зняття президента США Джо Байдена з виборів у Трампа планують вимагати його дострокової відставки.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Джей Ді Венс на тлі чуток про те, що президент США Джо Байден може відмовитись від участі у виборах під наростаючим тиском однопартійців, заявив, що з тих же міркувань слід ставити питання про спроможність Джо Байдена далі виконувати обов’язки президента.


"Якщо когнітивні функції Джо Байдена не дозволяють йому балотуватися для переобрання, тоді вони явно не дозволяють йому і залишатися Верховним Головнокомандувачем . Як може хтось із демократів, які підштовхують його до зняття з виборів, щиро стверджувати, що він має далі залишатися президентом?", – заявив Ді Венс.

Як відомо, в останні дні американські ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що Байден під тиском однопартійців нібито починає схилятися до того, щоб зняти свою кандидатуру, а у команді, що займається його кампанією, вже планують дії у разі його рішення знятися з виборів.

Водночас в офіційних коментарях у кампанії Байдена заперечують ці чутки.
4
19 липня 2024 21:39:18
в гілці не подобається назва підстрелили.
поранили кажуть про людей
5
19 липня 2024 21:34:00
Технології управління масами.

і це ші?
6
19 липня 2024 21:30:15
Навіщо розумним роботам та ваша генетика.

наприклад зробити з людей рабів
7
19 липня 2024 21:29:48
Лема треба читати.
Можна ще Брюса Стерлінга.

і чим це допоможе?
8
19 липня 2024 21:27:15
моя думка генетика не встигне за ші
ШІ можуть залучити до генетичних досліджень.

або ші залучить нас до них
9
19 липня 2024 21:25:42
моя думка генетика не встигне за ші
11
19 липня 2024 16:47:5912
19 липня 2024 10:18:34
Стався технічний збій у системі роботи з обслуговування клієнтів "Нової пошти".

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як йдеться в повідомленні, сталося це у звʼязку з деякими програмними оновленнями.

"Причини вже зʼясовані. Роботу буде відновлено найближчим часом. Як тільки піднімемо - обов'язково інформуємо", - повідомили в "Новій пошті".

Економічна правда
13
18 липня 2024 14:40:25
14
15 липня 2024 19:27:06
Більша частина боргів за гарячу воду та опалення в Києві припадає на 16% квартир. При цьому дев’ять багатоповерхівок, розташованих у центрі, заборгували майже 3,5 мільйона гривень, повідомляє КМДА.Так, у Печерському районі налічується понад 247 боржників, які мають у власності дві або більше квартир. Кожен із них заборгував за гарячу воду та опалення понад 25 тисяч гривень.

Наприклад, 89% власників квартир у житловому будинку на бульварі Лесі Українки 23 мають борги за опалення: загалом 1,6 мільйона гривень.А в житловому будинку на вулиці Січових Стрільців 50-52-А боржниками за опалення є 59% власників квартир. Загальна заборгованість мешканців складає 1,3 мільйона гривень.15
15 липня 2024 10:20:43
«Ми як Укренерго будемо на 5 років купувати в нових електростанцій послуги збалансування, по суті, енергосистеми. Ми будемо укладати контракт з іще не побудованими електростанціями на 5 років вперед. Ми будемо зобов'язуватись по визначеній на аукціонній ціні викуповувати у них послугу збалансування», — розповів Кудрицький.

За його словами, цей контракт можна буде принести в банк та отримати під нього кредитування. Таким чином приватний бізнес зможе прорахувати свої фінансові інвестиційні моделі на 5 років вперед.

Перший аукціон


За декілька тижнів, можливо, за два чи за три, Укренерго анонсує перший такий аукціон для інвесторів, які готові будувати нову децентралізовану генерацію в Україні, за результатами якого будуть укладати такі п'ятирічні контракти.

«Дуже сподіваюся, що обсяг учасників на цьому аукціоні складе величину, яка буде близькою до того самого 1 гігавата, про який багато говорять. Це дуже важливо, щоб інвестори прийшли і отримали такий довгостроковий інструмент для себе, як контракт з нами на викуп їхньої послуги, яку вони будуть надавати 5 років українській енергосистемі», — сказав Кудрицький.

https://minfin.com.ua/ua/2024/07/14/131051217/
16
15 липня 2024 01:03:26
хто це? Реальні люди чи боти? Більшість негативу звичайно з закритих аккаунтів.
Типу ми без світла а депутати жирують, дтек і укренерго на палю. Жодного кривого слова в бік хуйла.
як ця інформація наближає перемогу?

Ну може час створити активну бригаду своїх ботів, чи хоча б банити цих
17
15 липня 2024 01:00:23
Піночет. Хунта наше все.  (tu)
хохлам вибори протипоказані. обирають як не Кравчука там Кучму з Януковоче і Зеленським.
а у зРаду обирають усіляке гівно від комуністів соціалістів за Єду неТак ОПЗЖ Батьківщина і інше сміття.
Тіко Хунта і ніяких виборів для хохлів. бо після Голобородька оберуть ведмедика Вуду.  :D
Хунта? Як на расіі?
нє. Хунта це інакше. в москалів диктатура злодіїв кгбешних.

Ааа. А як хунта інакша виглядає і чим від диктатури відрізняється? Цікаво.
18
15 липня 2024 00:53:33
хто це? Реальні люди чи боти? Більшість негативу звичайно з закритих аккаунтів.
Типу ми без світла а депутати жирують, дтек і укренерго на палю. Жодного кривого слова в бік хуйла.
19
15 липня 2024 00:42:50
ну що тепер олімпіада
Наші з Іраком вже 24го
Трохи кастрована збірна, але віримо в перемогу
20
15 липня 2024 00:40:47
Піночет. Хунта наше все.  (tu)
хохлам вибори протипоказані. обирають як не Кравчука там Кучму з Януковоче і Зеленським.
а у зРаду обирають усіляке гівно від комуністів соціалістів за Єду неТак ОПЗЖ Батьківщина і інше сміття.
Тіко Хунта і ніяких виборів для хохлів. бо після Голобородька оберуть ведмедика Вуду.  :D

Хунта? Як на расіі?
22
14 липня 2024 00:26:28
виборами запахло..

наомнила за себе..бо її вже і забули всі

та ні коли там ці виборі
скоріш хуйло попросило
по старій дружбі як то кажуть
23
13 липня 2024 23:41:11
І я навіть в цьому оптимістичний.

Я вже писав, що мій оптимізм базується на розумінні того, що все могло бути набагато гірше. З нашою війною все те саме. Від рівню дискомфорту і обмежень прав (у нас досі немає карткової системи, електрика в принципі є, а стандарти мобілізації дууууже далекі від Франції 1917) до міжнародної реакції.

Навіть погані і недосконалі санкції змушують Росію крутитися на сковорідці. А Китай і будь-яких інших партнерів оглядатися на можливий бан фінансової системи. Більшість гібридних режимів вимушені місцями допомагати Україні.
Я вже не кажу про те, що страх перед агресією штовхає і ту ж Індію, і Індонезію, і інших гігантів з клубу “рівновіддалених” до все більш широкого партнерства саме з Заходом. Якби вони не хотіли всидіти на двох стільцях. Бо РАПТОВО виявляється, що агресивні диктатури набагато менш надійний контрагент, ніж демократії.

Та і всередині демократій поки найбільшою проблемою залишається наймогутніша, яку реально трясе. Інші переважно консолідуються швидко і доволі ефективно. Навіть проти власних внутрішніх ультраправих друзів РФ та Китаю.

Якось так.
24
13 липня 2024 23:41:04
Yury Bogdanov
4 д.  ·
Про несправедливий світ, етику і гуманізм у міжнародній політиці

Багато коментарів, дописів і сльоз на тему того, що цей світ зіпсувався, став надто жорстоким, несправедливим і на нашу війну реагує не як ми хочемо. А іноді навіть з коментарями “А ОТ РАНІШЕ Б”.

Так ось. Не було ніколи ніякого “РАНІШЕ Б”.

Концепт “права нації на самовизначення”, завдяки якому існує Україна і ще більше 100 національних держав - трохи старший за 100 років. Уявлення про етику і гуманізм у міжнародній політиці існують трохи більше 100 років, все ще дуже молоді і несталі. Принципу недоторканності кордонів, який намагається зламати Росія, ще менше років: його вперше більш-менш адекватно зафіксували у Статуті ООН 1945 року. 79 років назад.

Права і правила, норми і традиції в середині країн, імперій, спільнот могли встановлюватися і формуватися незалежно від того, якими були їх міжнародні уявлення про прекрасне.

Тому Бельгія могла вже бути розвиненою демократією і одночасно з цим її король міг влаштовувати найбільший задокументований до 20 століття геноцид. Або Британія могла бути розвиненою парламентською монархією і тримати практично без прав величезне населення Індії, дбайливо підтримуючи там феодалізм та кастову систему. Або з метою ствердження окупації влаштовувати геноцид зулусів та заганяти бурів у концтабори. Це я вже не кажу про прямі військові конфлікти. У цьому чудовому світі дуже органічно існували Російська імперія, потім СРСР.

Тільки дві світові війни і загальний ухил у гуманізацію (завдяки якому права людини за межами Європи в принципі стали важливою темою) дозволили почати дискусію, що у міжнародній політиці мають бути якісь правила, етичні норми і принципи.

І людство реально зробило багато для того, щоб карати за злочини проти людяності, не залишати геноциди без уваги, зменшити загальний обсяг агресивної і колоніальної практики.

Це дозволило звести кількість кривавих війн і геноцидів з регулярності “практично постійно” до ексцесів. Всюди крім Африки, де колоніальна спадщина і проведені кордони заклали надто багато конфліктів. Але світу, за великим рахунком, було  начхати на Африку.
Тому там і західні країни, і СРСР, і тепер от Китай “відтягувалися на повну”. Але навіть в Африці в останні десятиліття були і успішні проекти реальної деескалації, і поступової гуманізації.

Поточне загострення у світі, до якого нас штовхають з власних інтересів хуйло Росія, КНР і аятоли в Ірані, це якраз величезний тест. Тест на те, що переможе. Паростки гуманізму, етики і правил у міжнародній політиці, які почали дуже поступово - з ривками і відкатами - стверджуватися з середини 20 століття. Чи звичайна для світу практика, коли міжнародна політика це “війна всіх проти всіх”, а всі союзи і правила взаємовідносин стоять на фундаменті сили і вміння балансувати. Де поняття колонія і буферна держава це політична норма, а не релікт.
26
13 липня 2024 22:45:14
реально таке сказала, чи цитата з інтернетів?
хіба цензор нет бреше?
варто лінк давати
щодо самого питання то так, періодично бреше, як і будь яка партійна преса

сорі це не цензор

https://uazmi.org/news/post/23aaf439933dc6e5f3b099909a13cbc2
27
13 липня 2024 22:39:27
реально таке сказала, чи цитата з інтернетів?

хіба цензор нет бреше?
28
13 липня 2024 22:34:42


Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко висловила впевненість, що ціна кіловата атомної енергії, яка і йде на потреби укрїнського споживача - 97 копійок. Тому, на її думку, для підвищення вартості електроенергії до 4.32 грн. не було жодних причин.
29
13 липня 2024 16:24:55
бус
Якщо в Резерві будуть дані, теж саме...
так
їм пох той Резерв
вчора переконався коли загребли колегу
головне - кількість
вчора говорив зі швагром
казав, що втрати пздц
і сьогодні читав, що знімають в 5-го комбрига, бо не може виконати космічних задач

це джерело
33
13 липня 2024 01:17:01
звичайно за вільного вибору можна раптом обрати і клоуна (але якісного, талановитого клоуна)
а от в разі коли нарід схиляються до спадкоємців він отримує хуй ла 
35
13 липня 2024 00:25:46
“Українці ніколи не були стовідсотково радянськими людьми. Не встигли. До колоніальної імперії, імперії зла, їх заштовхували силою, і не можна сказати, що вдало… Українці хочуть відійти від нашого материка, що гине. Він опускається на дно світового океану, і ніякі екологи нас звідтіля вже не дістануть. Вони хочуть геть від Росії, що скніє і животіє, по-рабськи стоячи на колінах. Нехай хоч хтось виживе. Нехай хоч хтось буде вільний. Євросоюз — це майбутнє, а хуйло Росія — це мерзенне, ганебне радянське минуле”.

“Вводити військовий контингент, аби придушити українську революцію — так, як це було у 1968 році — вже не вдасться. Після Придністров’я, після спроби завоювати Грузію, після Чехословаччини у нас рильце в пушку. Я б нікому не радила вводити війська до України, тому що українська армія дуже непогана. Краща за нашу, російську. І Україна — це не маленька країна, їх 46 мільйонів”.

“Те, що ми стали ямою, дозволили хуйло зробити нас європейським смітником, і що нас цураються, немов зачумлених, разом із нашим Митним Союзом — це провина не тільки хуйло. Це вина російського народу. Он хуйло нещодавно зустрівся з молодими юристами. Вас не вразив той факт, що серед цих молодих правників вигулькнули такі законники, що пропонували хуйло вкоротити язика інтернету, призначити покарання за сепаратистські висловлювання? Тобто юристи вимагають не дотримання конституції, прав людини, а закручування і загвинчування гайок!.. Це молодь, яка ще не пожила на цьому світі, не бачила радянської вади”

“У Росії незаконна у моральному, етичному плані влада. У політичному — теж. Це нелегітимна влада. Правозахисники мають нарешті зрозуміти, що відбувається у Кремлі, і що спілкуватися з цією хунтою ганебно, чекісти все одно їм співчувати не будуть. Що хуйло не знає, хто у нього сидить у тюрмах? Що, добрий цар нічого не знає, а в у всьому винні погані бояри? Може, годі в це гратися? Це не гідна поведінка. Скажіть народу нарешті, що у вас немає законної влади, що в Кремлі злочинна влада, і треба голосувати проти неї”.

“У заручники взяли усю країну, до того ж з її згоди. Терористи зазвичай висуваються конкретні вимоги. У терористів в Кремлі вимоги надто великі: щоб їм назавжди віддали душі і тіла, країну вкупі з її бюджетом, давно втраченою гідністю, з її майбутнім. Щоб вони лишилися при владі навічно, а народ щоб не нарікав. Перепрошую, але ці вимоги неможливі до виконання. Переговори тут вести не можна. Перемовини можуть бути тільки про одне: за яких умов і як швидко ця влада піде”.
36
12 липня 2024 20:35:10
Про Байдена, його обмовки і чому це катастрофа для його кампанії.
Поговорю трошки на комунікаційному і політтехнологічному . Вчора Байден обмовився на полях саміту НАТО, представивши Зеленського як хуйло. І в той саме вечір назвав Камалу Гарріс Дональдом Трампом. Що спровокувало хвилю чергових обурень і у демократичній партії, і у незалежних спостерігачів, а також надало додатковий матеріал для мемів і підколів з-боку прихильників Трампа.
Відразу скажу. Всі роблять обмовки і політики теж мають право на них. Мемними в цьому плані давно стали Джордж Буш-молодший у них і Віталій Кличко у нас. А окремі випадки трапляються у всіх. Геть у всіх.
Але у випадку з Байденом проти нього працюють вік, старання опонентів і мислення виборців як людей. Бо застарим для цієї роботи його вважають навіть значна частина прихильників.
Кожна його наступна обмовка чи незграбна дія буде капати на confirmation bias. Тобто на когнітивне викривлення, коли людина шукає і інтерпретує інформацію, яка б доводила її точку зору. Точку зору, якої вона вже притримується або до якої схильна.
Чим сильніше вкорінена думка у людини і чим більше емоційне значення питання для людини має, тим більше вона схильна шукати підтвердження власної позиції. Це когнітивне викривлення - одне з базових, з яким працює політична пропаганда. Коли хоче продати позитивну чи негативну програму, підкреслити позитивну чи негативну рису кандидата. У випадку зі старістю Байдена штаб Трампа легко буде працювати і на власну, і на чужу аудиторію. Просто кожним найменшим факапом підкреслюючи свою позицію.
І тому зараз Байден і його штаб потрапили у пастку, з якої немає виходу. Якщо президент продовжить виступати публічно, таких кейсів буде все більше. Підкріплюючи і скепсис політиків - демократів, і радість опонентів, і зневіру його потенційних виборців. Якщо він щезне з публічного простору - це буде взагалі вирок, бо вкорінить думку, що президент остаточно втратив дієздатність.
Найкращою відповіддю на такі вкорінені переконання публіки і на схильність підтверджувати їх є стара-добра робота з запереченнями.
Але Байден, скоріше за все, не може системно робити нічого з того, що б підтвердило його дієздатність та вітальність. (Вітальність - загальний рівень внутрішньої життєвої енергії людини, який сприяє збереженню здатності до активної дії, самореалізації, стресостійкості). Вітальність, загалом, дуже важливий фактор для американського виборця як гарантія дієздатності лідера. Наприклад, одним з факторів, який 2016 схильнув перевагу на бік Трампа, вважається випадок, коли Хіларі Клінтон знепритомніла на одному з заходів. І взагалі під час кампанії виглядала кволо.
Тобто, якщо Байден все ж лишиться у гонці, доступним інструментом лишається лише мінімізація наступник факапів. Але це пасивна і слабка позиція. Також є робота з тим, що Трамп теж не дуже адекватний і не сильно випереджає Байдена в питанні молодості. Це правда, неадекватних заяв в нього вистачає. Але Трамп при цьому виглядає набагато живішим.
Чи краще буде, якщо Байден зніметься? Можливо. Але це все ще має бути виключно його рішенням. Якщо так, то чим раніше це станеться, тим більше у демократів шансів просунути нового кандидата.
Але зараз Байден і його оточення, на мою думку, банально крадуть час у власної партії і США як країни в цілому. І будуть чіплятися за власну номінацію до останнього. Чому? Це вже треба робити окремий аналіз психології і внутрішньої кухні його кампанії, для нього у мене недостатньо даних.

Yury Bogdanov
9 год
37
12 липня 2024 20:20:15
нет света уже 6-й час...
Сьогодні +10 / -14. Батареї мої не встигли зарядитись.
Зарядится моя экофлоу успеет, но пока она заряжается, опасаюсь кондер включать. Потому что сейчас еще и посудомойку запустил. И по-моему, это все у меня на одном автомате висит. Кто ж знал, когда проводку проводил, что до такого доживем...

Я помітив що при ввімкненому кондішені чи пральці станція не може заряджатись на повну потужність
38
11 липня 2024 08:30:05
Уявіть як мені важко.

Ментально за англійців, а живу в Іспанії тому зобовʼязаний за Іспанію.

Коротше, нехай переможе краща команда, що виборе перемогу в грі  (tu)


Не можемо уявити. Нам надто просто. Живемо в Україні, ментально за Україну...
39
10 липня 2024 22:31:48
Є зарядна станція. Сонячна панель для неї. Є автоакум старий і інвертор до нього.
40
10 липня 2024 22:20:16
Вигаданий пенальті.
Сам ти вигаданий  :)

Контакт вже був після удару.

Повна версія