Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це не моя країна :X

Re: Це не моя країна  :X

Знаєте, мене ж насправді абсолютно не лякає Зеленський. Катастрофічний сценарій можливий, але ймовірність його не надто висока.  Мене лякає мотивація його виборця... Взагалі оцяя істота - ПРАСТОЙ НАРОД. Бо від народу там не багато, здебільшого від тварин...

Повністю згоден, проблема не в Зеленському, проблема у виборцях.  :drinks:
   
Re: Це не моя країна  :X

Я от вважаю себе поляком і легше стало. Важко асоціювати себе з українцями, вони якісь чим далі розбираєшся в більшості ментально чужі.
(tu)
   
Re: Це не моя країна  :X

Хахлі - это откровенное оскорбление.

Хахльі - ета аткравєннає аскарблєнїє?
Ньєт: маламаскалята - ета атвєт!
Іба їво-русскава касна-їзьіка праізнашенїє -
Нїсьот Зєлєнскава прївєт:
Їво нашенїє і ноша - касна-нї-сїкрєт!


Та сама прахополітика породила Зїлєнскава - не український народ! Українокарма - ненадарма!
   
Re: Це не моя країна  :X
RSP

Закордонні хахолі, хахли, і інші.
Вам в Україні не жити. Ви втекли звідси і розуміння життя українців у вас нема, не було і вже не буде.
Тому займіться краще проблемами своїх країн проживання.
І не суйте свої шнобелі до людей які хочуть жити як люди в своїй країні.
   
Re: Це не моя країна  :X

Закордонні хахолі, хахли, і інші.
Вам в Україні не жити. Ви втекли звідси і розуміння життя українців у вас нема, не було і вже не буде.
Тому займіться краще проблемами своїх країн проживання.
І не суйте свої шнобелі до людей які хочуть жити як люди в своїй країні.

Не журіться - правильно обрала мудрість народу. Зважмо ж, одначе: оцьому зеленому, недоспілому малолітку - треба буде диктувати, як потрібно чинити саме українські вчинки!
   
Re: Це не моя країна  :X

)яя платник податків і утримував і все ще утримую цих дармоїдів яккі кинулии зброю і   хо дезеерирува і хто  й перебіг до ворога)))) вояяки.  (td) дармоїди -імітатори. 20 лютого кацапи вторглись в крим. укрсссиловики  не стріляи в кацапів. уксиловики стріляли в небесну сотню. за наші гроші
не бреши. Ти казав що з 1.01.19 податки не платиш. І опалубку продав.Але в цілому по відношенню до порад ковбасників я з тобою згоден.
   
Re: Це не моя країна  :X

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!

Скільки кумів маєш на посадах? ;)
   
Re: Це не моя країна  :X

Закордонні хахолі, хахли, і інші.
Вам в Україні не жити. Ви втекли звідси і розуміння життя українців у вас нема, не було і вже не буде.
Тому займіться краще проблемами своїх країн проживання.
І не суйте свої шнобелі до людей які хочуть жити як люди в своїй країні.

Шнобель - у твого нового преза. Поки моя країна дає вам хоч цент, я маю право знати, що відбувається з цими грошима і з їх реціпієнтами.
   
Re: Це не моя країна  :X
RSP

Не журіться - правильно обрала мудрість народу. Зважмо ж, одначе: оцьому зеленому, недоспілому малолітку - треба буде диктувати, як потрібно чинити саме українські вчинки!
Протріть очі і ви побачите за спиною цього зеленого політика тих людей які здатні допомогти Україні побудувати саме нормальну демократичну країну західного типу. І заодно побачите за спиною до Пєті тих пострадянських політиків для яких корупція і казнокрадство це норма життя.
А те що пєтя чи зе ревуть з трибуни...
Це все на публіку.
   
Re: Це не моя країна  :X
RSP

Шнобель - у твого нового преза. Поки моя країна дає вам хоч цент, я маю право знати, що відбувається з цими грошима і з їх реціпієнтами.
От Пєтя і відчитається хто скільки вкрав з свинарчуків. Я теж хочу знати куда пішли гроші як з міжнародної допомоги так і з бюджету України.
   
Re: Це не моя країна  :X

який еталонний ковбасник  :laugh:
   
Re: Це не моя країна  :X

Шнобель - у твого нового преза. Поки моя країна дає вам хоч цент, я маю право знати, що відбувається з цими грошима і з їх реціпієнтами.
так питайте тоді у укранського уряду, можете прям у порошенка в ФБ запитати, правда він може забанити ну то таке
права вимагати як кому голосувати у вас нема, ні у вас ні у канадського уряду
   
Re: Це не моя країна  :X

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!

   
Re: Це не моя країна  :X

Сраку не спали на сонці на Канарах від лютої ненависті...
   
Re: Це не моя країна  :X

який еталонний ковбасник  :laugh:

Він не один. Причому чим далі від України тим вище  градус  шизофренії.

Чомусь наші земляки з тієї ж  Польщі набагато притомніше. А ось  Америка, Канада і прімкнівшує к нім Канари це щось особливо.
З*їбались якомога далі і так переживають за Україну, що їсти не можуть , мабуть..
   
Re: Це не моя країна  :X

Не так все трагічно. Поки це спроба хохлів довести самим собі, що вони теж українці, а не третій сорт.
   
Re: Це не моя країна  :X

Мій колишній знайомий, страшний патріот в вишиванці, як тільки отримав в 2014 повістку, то одразу свалив в канадійщину.
Тепер пише те саме, що і ТС.
   
Re: Це не моя країна  :X

ТС та подібні, ви дезертири, а думка дезертира нікому не цікава.
   
Re: Це не моя країна  :X

От цікавий пост по темі:

Oleksandr Snidalov
 

Якщо завтра переможе Зеленський я не буду приймати вибір його прихильників, як це радять деякі друзі. Я не можу дозволити собі ставитись до браку критичного мислення і приниження української ідентичності так, ніби це є чимось нормальним.

Ні, я не буду допомагати президенту Зеленському, так само як не допомагав президенту Януковичу. Для мене обидва — вороги. А ті, хто допомагатимуть йому, віддаючи свій досвід та знання зграї шахраїв, вони, по суті, озброюють цю зграю, яку цікавить лише помста та нажива. Таких людей я теж вважатиму, кого більше кого менше, але ворогами.

Ні, я не збираюсь єднати Україну навколо Зеленського. Хтось скаже, що насправді Зеленський любить Україну. Можливо. Можливо, що і хуйло теж любить Україну, ту яка його влаштовує. Але це зовсім не та Україна, якої прагну я.

В Україні Зеленського для мене немає місця.

Я боротимусь за ту Україну, де українське люблять та поважають. Лише п‘ять років, як ми її вибороли, і ось схоже треба буде знову.

Я боротимусь за ту Україну, де соромно не знати української мови, а не говорити нею.

За ту Україну де не вважають що «наглость - второє щастя».

За ту Україну, де люди цінують скромні успіхи більше ніж щедрі обіцянки.
За мою Україну.

#неперевзуваюся
   
Re: Це не моя країна  :X

Я ніколи не вдягав масок і завжди був Українцем.
Хоч і без шароварів та хахлізму.
Вы любите не Украину, а Украину_в_вашем_пре дставлении. Кто виноват в несоответствии представления реальности?
   
Re: Це не моя країна  :X

Фріландера я розумію, а українців вже перестав розуміти. Якісь ми різні стали, різні цінності.
ценности эмига это: корупція це погано, але ж він віршика українською розповів, реформа правоохоронних органів саботована та розтоптана призначенням 2 кумів!! на посаду генпрокурора, але ж він у вишиванці."
это пистоватизм инфантилизм а не ценности.
   
Re: Це не моя країна  :X

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!

в принципі у тебе взагалі були проблеми з розумінням ситуації, так шо це не дивно, шо ти до такого докотився. але це також добре, шо ти ще раз продемонстрував свою суть.
   
Re: Це не моя країна  :X

Еще один интересный пост по теме:

Ви не розумієте що викликає подив. Мародери і бариги були на будь-якій війні це не дивно.

  . А ось клоуна головнокомандувача ще не було ніде, як і тричі судимого президента.
Ви цього не відчуваєте --но це дійсно викликає здивування і питання.

Ось подумайте самі:

Україна ж сама себе позиціонувала як захисницю Європи від Орди. Зрозуміло що таким людям треба допомагати!
Але якщо ви захищаєте Європу як пояснити клоуна головнокомандувача? Як? Це розіграш?

Дивно що ви нечувствуете незручності ситуації

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1040278.0
   
Re: Це не моя країна  :X

не бреши. Ти казав що з 1.01.19 податки не платиш. І опалубку продав.Але в цілому по відношенню до порад ковбасників я з тобою згоден.

я й не брешу)) до цього року я платив багато як комерс -а в цому році я плачу споживацькі податки -- пдв  акцизии . )))) і тж не мало
   
Re: Це не моя країна  :X
rst

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!

Причем с тех пор, как ты их нее убежал.
Твоя краина - Испания.
   
Re: Це не моя країна  :X

бабах    X(
   
Re: Це не моя країна  :X

Знаєте, мене ж насправді абсолютно не лякає Зеленський. Катастрофічний сценарій можливий, але ймовірність його не надто висока.  Мене лякає мотивація його виборця... Взагалі оця істота - ПРАСТОЙ НАРОД. Бо від народу там не багато, здебільшого від тварин...
+
Зеленські пріходят і уходят
але тупі виборці залишаються.
   
Re: Це не моя країна  :X

Мій колишній знайомий, страшний патріот в вишиванці, як тільки отримав в 2014 повістку, то одразу свалив в канадійщину.
Тепер пише те саме, що і ТС.


це один аспект
є і інший
після 2014 раптом виїхали декілька моїх знайомих дуже активних патріотів, майданівців
От поки був Янукович активно боролись, на Майдані навіть каліцтва деякі отримали, бабло жертвували.... а потім щось обірвалось, коли начебто перемогли
   
Re: Це не моя країна  :X

це один аспект
є і інший
після 2014 раптом виїхали декілька моїх знайомих дуже активних патріотів, майданівців
От поки був Янукович активно боролись, на Майдані навіть каліцтва деякі отримали, бабло жертвували.... а потім щось обірвалось, коли начебто перемогли
може нагода підвернулась, да і як боротися з петєй в повсякденному житті, а на майдан, якщо не дай бог такий буде, вони можуть й приїхати
   
Re: Це не моя країна  :X

це один аспект
є і інший
після 2014 раптом виїхали декілька моїх знайомих дуже активних патріотів, майданівців
От поки був Янукович активно боролись, на Майдані навіть каліцтва деякі отримали, бабло жертвували.... а потім щось обірвалось, коли начебто перемогли
це процеси які розвиваються тривалий час
і не залежать чи Вітя чи Петя.
   
Re: Це не моя країна  :X

це один аспект
є і інший
після 2014 раптом виїхали декілька моїх знайомих дуже активних патріотів, майданівців
От поки був Янукович активно боролись, на Майдані навіть каліцтва деякі отримали, бабло жертвували.... а потім щось обірвалось, коли начебто перемогли

прогнавши регіонала припиздента обрати презом його міністра теж ригоанала парашенка))) так)) дрібничка :gigi:
   
Re: Це не моя країна  :X

прогнавши регіонала припиздента обрати презом його міністра теж ригоанала парашенка))) так)) дрібничка :gigi:
кстати да, овощ пришел не на крови, люди терпеливо ждали пока его время пройдет, а после майдана выбрать министра овоща которого помазал на президентство фирташ - у многих было разочарование
   
Re: Це не моя країна  :X

Він не один. Причому чим далі від України тим вище  градус  шизофренії.

Чомусь наші земляки з тієї ж  Польщі набагато притомніше (які? - притомніші, бо думають - як? - притомніше!) . А ось  Америка, Канада і прімкнівшує к нім Канари це щось особливо.
З*їбались якомога далі і так переживають за Україну, що їсти не можуть , мабуть..

В Україні - українці найпритомніші:
Отепер вони застрянуть в зелен-ніші!
Порох всіх пухом-й-прахом втішив -
Зазнали страху од москвомиші!


Та пророцтво про долю недолугої та недоукраїнської прахополітики - мовопровидіння давно віщувало (й ото не мудрими українцями з України): https://ua-mova.livejournal.com/1323744.html?thread=18517984#t18517984
 
   
Re: Це не моя країна  :X

В Україні - українці найпритомніші:
Отепер вони застрянуть в зелен-ніші!
Порох всіх пухом-й-прахом втішив -
Зазнали страху од москвомиші!

Та пророцтво про долю недолугої та недоукраїнської прахополітики - мовопровидіння давно віщувало (й ото не мудрими українцями з України): https://ua-mova.livejournal.com/1323744.html?thread=18517984#t18517984

А Ви часом не родичка відомого фупчика Гайди До Байди?  :S
   
Re: Це не моя країна  :X

А Ви часом не родичка відомого фупчика Гайди До Байди?  :S

Калібр Вашого недоума - наяву: і Ваших родичей! Нічого не вдієш: недолугі суржикожертви та москвомудрагелі - заслужили і свого Зїлєнскава і свого Прахапороха! Навіть мови не розуміють: https://ua-mova.livejournal.com/1333450.html?thread=18671050#t18671050
   
Re: Це не моя країна  :X

Прахокраїна (склеротична руїна стариґанів), тепер стала Зеленкраїною, інфантильно-наївним відчайдухом (позитив щодо попереднього стану!). Але: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1040205.msg22590204#msg22590204

Аналітичний український розум, та політична відвага  - ще себе мають доказати та перевірити!
   
Re: Це не моя країна  :X

Дитячий садок. Гірке горе. Піду втоплюсь я у річці глибокій
   
Re: Це не моя країна  :X

Іди спи, вже літери втрачаєш. Для таких, як ти, є особливий вид карми.
Йди вчися консультувати.
Бо твої консультації і прогнози ніц не варті.  :D
   
Re: Це не моя країна  :X

Ауєть який хірой визвольних змагань канарської бойової криївки
 :weep:
   
Re: Це не моя країна  :X

Фрілендер?  ;o  ;o  ;o

Австрійський в'язень-втікач повернувся, бо набридло жити на Канарах
ПОНЕДІЛОК, 22 КВІТНЯ 2019, 16:40
Чоловік, який каже, що він утік з австрійської в'язниці понад десять років тому, прийшов до поліції в Зальцбурзі, розповідаючи, що йому набридло життя на Канарських островах в Іспанії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на АР.

Поліція повідомила, що 64-річний чоловік з двома валізами в суботу вночі прийшов до відділення поліції на залізничному вокзалі Зальцбурга і повідомив, що він є ув'язненим, що прибув з аеропорту Мюнхена.

Як зазначили правоохоронці у своїй заяві в понеділок, чоловік сказав офіцерам, що він провів останні 10 з половиною років на Тенеріфе, популярному острові для відпочинку, і хоче повернутися додому, тому що "на Тенеріфе вже не так добре, як раніше, і що він прожив там достатньо довго".

Поліція перевірила, що чоловік раніше втік з в'язниці на сході Австрії. Його відвезли до в'язниці в Зальцбурзі.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/04/22/7095504/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія