Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

це ти вже пистиш.
Ось в цій гілочці SvitLana була аж ніяк не на боці поліцайської феодальної системи
Перехрестний вогонь
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947402.0

все. вибач свєта.
ти за покликом душі - або ж перекупили

тим не менше
слава україні
героям слава
   
Скорее всего

Боятся полицаи, что примеру этого простого человека последуют другие

Это и есть самый справедливый суд

о!
   
Що мене дивує, 7 чоловік, і ніяка Війка не істерить клятий Зєля вбиває патріотів
І поросята, в кращому випадку очицями мовчки кліпають

   
і тут зеленський перевиконав обіцянку
 приставив персональну інвестняню до кожного! підприємця

а якщо я інвестняня захворіє чи її заарештують - того ж вечора до підприємця приїде цілий підрозділ її колєг. 
   
Що мене дивує, 7 чоловік, і ніяка Війка не істерить клятий Зєля вбиває патріотів
І поросята, в кращому випадку очицями мовчки кліпають

може вона в курсі, шо то були чортово-бубачкіни рекетіри, та ще й насильники.
   
Я хотіла б Аеліт, побачити як би ти дітям вбитих так само гигочучи розказував що їх батьки бандити, в очі, а не ховаючись за ніком форумним
Тебе вже від одної фотки покоробило
Все що ти робиш, воно не йде внікуди, подумай про це
   
Що мене дивує, 7 чоловік, і ніяка Війка не істерить клятий Зєля вбиває патріотів
І поросята, в кращому випадку очицями мовчки кліпають

до тих хто до цивілів приїздять  підрозділом на казьонній машині зі зброєю і гаслами - яйка-млєко - в українців історично погане ставлення
але ти не українка - тобі не зрозуміти
   
і тут зеленський перевиконав обіцянку
 приставив персональну інвестняню до кожного! підприємця

а якщо я інвестняня захворіє чи її заарештують - того ж вечора до підприємця приїде цілий підрозділ її колєг. 
Дегенератисько, скільки тебе треба натовкти пикою в хронологію подій, щоб ти запам'ятало, що вони приїхали раніше  :S
   
може вона в курсі, шо то були чортово-бубачкіни рекетіри, та ще й насильники.

Яке їхало таке й здибало, недарма ви разом в бані сиділи
   
Я хотіла б Аеліт, побачити як би ти дітям вбитих так само гигочучи розказував що їх батьки бандити, в очі, а не ховаючись за ніком форумним
Тебе вже від одної фотки покоробило
Все що ти робиш, воно не йде внікуди, подумай про це

а навіщо мені їм щось розказувати. діти за батьків не  відповідають

по хазяям я  зі зброєю і бандою на казьонній машині прикриваючись погонами не їзжу ночами струшувать бабло
   
Дегенератисько, скільки тебе треба натовкти пикою в хронологію подій, щоб ти запам'ятало, що вони приїхали раніше  :S

ну так - і ввечері повернулись наказать непокорного хазара. на казьонній машині з 5 стволами 
   
Осьо "україночка" така як ти

Матвие́нко в девичестве Тю́тина
   
цікаво що там в нагвардійському наряді на цю  машину на ці дати написано ? і зауважте - ці воїни світла на рибалко-рекет їздять на казьонному бензусі\солярі  - тобто за наш рахунок

а військових рішень  у  них нема  (tu)
   
корумпанти - інвест няні на службовому бобіку з 5 стволами приїхали наказать і збить баблос з непокорного терпіли подданого -і щоб він поміняв свідчення проти їх колеги корумпанта
Наказывать в день ареста копа - глупо. Будет же очевидно кто и за что. Тем более, зачем толпой из 8-ми человек и с легальными стволами? Наказывать логичней было бы из незарегистированных стволов.
Сбить бабла - неактуально, после задержания копа.
Изменение показаний - теоретически возможно. Но имеет ли это смысл после проведенных следственных действий ДБР?

Самое логичное - просто оттуда уехать. Но что-то пошло не так.
   
ну так - і ввечері повернулись наказать непокорного хазара. на казьонній машині з 5 стволами 

Щоб кудись повернутися, потрібно звідти поїхати
Як можна бути таким тупим ?
Значить воно поїхало здавати мєнта і ні слова не сказало що на ставку сидить 8 чоловік що його пресують
Ти правда такий прибитий чи за гроші ?
   
Яке їхало таке й здибало, недарма ви разом в бані сиділи

ну то ясно, шо без опонентів пропагандонити за чорта і бубачку набагато простіше.
   
Наказывать в день ареста копа - глупо. Будет же очевидно кто и за что. Тем более, зачем толпой из 8-ми человек и с легальными стволами? Наказывать логичней было бы из незарегистированных стволов.
Сбить бабла - неактуально, после задержания копа.
Изменение показаний - теоретически возможно. Но имеет ли это смысл после проведенных следственных действий ДБР?

Самое логичное - просто оттуда уехать. Но что-то пошло не так.

яка там логіка. вони - орден силовиків - відчувають себе богами в країні безбройних дураків-рабів. і тут їхнього корєша  - главного поліцая району! якесь тєрпіло "підставило"
   
Матвие́нко в девичестве Тю́тина
Ти сам відповів на питання стосовно прізвищ
Енко чи ов , чи ще яке, нічого не означає
   
Ти сам відповів на питання стосовно прізвищ
Енко чи ов , чи ще яке, нічого не означає

аваков  (tu)
   
SvitLana, то сформулюй вже якось більш-менш зрозуміло своє бачення ситуації. Бо бачу на останніх сторінках лише емоції та дискусію з душевнохворим.
   
Що мене дивує, 7 чоловік, і ніяка Війка не істерить клятий Зєля вбиває патріотів
І поросята, в кращому випадку очицями мовчки кліпають
подивися хто в цій темі "за кого". тут немає політичних розділень, як і в темі про ковідокарантин. тільки вата з примкнувшими до них олдбоями скачуть по атовцям.

і зауваж, що 'порохоботи' зрідка за авакова згадують, і зовсім не чіпають Віслюка. в темах з аналогічними подіями раніше ви ж скакали і біснувалися, що то все Порошенко винен, і має подати в відСтавку разом з Аваковим.
   
ну то ясно, шо без опонентів пропагандонити за чорта і бубачку набагато простіше.

Звісно ясно, що за мертвих постояти нікому
Тому всяка школота може лити на них бруд
Я й тобі скажу, не питай потім "амінязашто"
Просто гидко читати
Я знаю що нічого не можу змінити, але знаю що хоча б намагалась


Останнє редагування: 23 травня 2020 17:59:38 від SvitLana
   
Що мене дивує, 7 чоловік, і ніяка  не істерить клятий Зєля вбиває патріотів
Меня это тоже поразило
Обычно против атошников слово кривое сказать нельзя
а тут все наоборот
куча народа утверждает, что так им и надо - и никакого отпора
   
Виродок, ти зараз сереш на голови його дітей


Запам'ятатай мої слова, коли тобі буде погано, дуже погано, не питай за що

А з ним була проведена психологічна робота? Виглядає що ні.
   
подивися хто в цій темі "за кого". тут немає політичних розділень, як і в темі про ковідокарантин. тільки вата з примкнувшими до них олдбоями скачуть по атовцям.

і зауваж, що 'порохоботи' зрідка за авакова згадують, і зовсім не чіпають Віслюка. в темах з аналогічними подіями раніше ви ж скакали і біснувалися, що то все Порошенко винен, і має подати в відСтавку разом з Аваковим.

а причому тут бубочка - бубочка нічого не рішає . бубочка болванчик  в ілюзіях про мегарейтинг . бантустаном рулять аваков і єрмак . влада авакова базується на контрольному пакеті силовиків  . влада єрмака - на досягнутому прокацапському консенсусі в державі- єрмак - губернатор малоросії. це поки що маскується
   
Меня это тоже поразило
Обычно против атошников слово кривое сказать нельзя
а тут все наоборот
куча народа утверждает, что так им и надо - и никакого отпора

шила в  мішку не втаїш. і радіти тут нічому
   
а причому тут бубочка - бубочка нічого не рішає . бубочка болванчик  в ілюзіях про мегарейтинг
Не то чтоб мне нравился Зеленский, но
Это ты, Аелит,ничего не решаешь
А у Зеленского реальная власть и реальный рейтинг
   
Звісно ясно, що за мертвих постояти нікому
Тому всяка школота може лити на них бруд
Я й тобі скажу, не питай потім "амінязашто"
Просто гидко читати
Я знаю що нічого не можу змінити, але знаю що хоча б намагалась

ти не за мертвих стоїш, а за систему, яку вони репрезентували. і продовжуватимуть в тому ж дусі ще живі арли авакяна і охороняємого ним оманського вислюка.
хоча в україні кожен олігарх має "природну монополію" на свою банду.
   
Меня это тоже поразило
Обычно против атошников слово кривое сказать нельзя
а тут все наоборот
куча народа утверждает, что так им и надо - и никакого отпора

Люди дивляться на дії і факти, а не на правильну лінію партії.

Биконули, отримали у відповідь. Отак потроху буде вироблятися збройна антибикувальна культура.
   
ти не за мертвих стоїш, а за систему, яку вони репрезентували. і продовжуватимуть в тому ж дусі ще живі арли авакяна і охороняємого ним оманського вислюка.
хоча в україні кожен олігарх має "природну монополію" на свою банду.

+1
   
Одна бабка сказала. Ну хорошо кто то по пьяне назвал его пид***сом, и у него налились кровью глаза. Что меняет?
Произошло что то что вывело пьяного человека (возможно) из себя. Интересно почему он позвонил в службу внутренней безопасности, и откуда у него их номер?

Из итнернета б***ь еблан :weep:

Вот я реально не понимаю, как ты дурака кусок вообще по жизни еще живой.
Надеюсь хоть импотент, чтоб такое недорозумение последышей не оставлял.




   
Не то чтоб мне нравился Зеленский, но
Это ты, Аелит,ничего не решаешь
А у Зеленского реальная власть и реальный рейтинг

і що він вирішує. бубочка пливе за течією як кавалок лайна . статус україни просто не залишає йому вибору
з ним щось зробили в омані . хз що
в цій ситуації не винен ні бубочка ні аваков - це стихійне . і нормальне для нашого суспільства. просто на цей раз тєрпілу перемкнуло.
ситуацію не врятували навіть чарівні плащі-всепрощаючі атошників   

україною правлять аваков і єрмак
далі буде гірше
   
шила в  мішку не втаїш.
Шило, что один крестьянин с берданкой мог убить 7 человек, половину из которых первый раз видел,  действительно из мешка торчит
   
SvitLana, то сформулюй вже якось більш-менш зрозуміло своє бачення ситуації. Бо бачу на останніх сторінках лише емоції та дискусію з душевнохворим.

Как заплатили так и визжит как свиня на привязи. Сказали эту тему заболтатать эаболтает.
   
Шило, что один крестьянин с берданкой мог убить 7 человек, половину из которых первый раз видел,  действительно из мешка торчит

так це дивно
думаю він спланував. вони пили він ні. потім дочекався поки розділяться на дві групи і двоє з них засне. і почав вбивати

але правду ми не дізнаємось. як і з княжичами . де укрполіція продемонструвала себе теж як збанда
   
Из итнернета б***ь еблан

Вот я реально не понимаю, как ты дурака кусок вообще по жизни еще живой.
Надеюсь хоть импотент, чтоб такое недорозумение последышей не оставлял.
То есть вы , убивши семерых, полезете в интернет искать телефон внутренней безопасности?  ;o
Кто в селе про нее знает?
И внутрення безопасность разве не преступления полицейских расследует?
Зачем им сторож на ставке?
   
це мега трагедія. як і в княжичах . але . як і кожне резонансне вбивство в україні - залишиться нерозкритим - бо в ньому замішані - в кожному - силові структури україни
це бантустан корупціонерія. тут це норма .
   
То есть вы , убивши семерых, полезете в интернет искать телефон внутренней безопасности?  ;o
Кто в селе про нее знает?
И внутрення безопасность разве не преступления полицейских расследует?
Зачем им сторож на ставке?

та  - то не сторож а газда - він був інформатором тієї служби - тому і здав старшого корумпанта поліцая попільнянщини
правди ми не дізнаємось 
   
Люди дивляться на дії і факти, а не на правильну лінію партії.

Биконули, отримали у відповідь. Отак потроху буде вироблятися збройна антибикувальна культура.
----------------
С пожизненнім последующим.

И как біковали спящие? Нормально, побіковал перед хозяином и тут же спать завалился.
   
думаю він спланував.
Вы нас , сельских, совсем идиотами считаете?
То есть дед покумекал, что не будет платить - ставок отберут
А если убьет семерых, то ставок отберут плюс в тюрьме удавят
И решил выбрать второй вариант?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія