Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ця загроза розширенням війни і ситуація в цілому дцже негативно впливає на економіку ... :-(

Сам факт загрози з боку РФ діє на нашу економіку дуже недобре.
Маю кілька випадків що замовники не хочуть заводити нові проекти в Україну ізза цього.
Окрім того багато ІТ компаній з закордону розробляють плани евакуації ключових співробітників і їх сім'ї в ЄС.
Мені і колегам по проекту вже запропонували переїзд з родиною в Мадрид. Юридичні нюанси по легалізації з урядом Іспанії компанія обіщає узгодити...
Поки всі відмовились. Ніхто не вірить в напад. Частина народу в тербатах.

Виникає питання а що буде якщо хуйло не нападе а буде тримати загрозу нападу тривалий термін.  Час від часу загострюючи ситуацію.
Або ж така загроза буде постійною від хуйла :-(
Це ж практично зробить катастрофічною економічну ситуацію і проблеми з інвестиціями

 
   
Не хвилюйся, бубочка щось вигадає.
   
Ну так це і є одна із складових війни.
Тому що дати Україні економічно розвиватися це допустити її успіх, а її успіх це поразка хуйло Росії, побудованій на антагонізмі.

Тому от так. Десь залізом, десь ресурсом, десь медіа істериками, десь дипломатичним спамом, десь кібератакою.
В комплексі це і є війна
   
Так, є такий момент. І сфера туризму теж ляже. + ковідні обмеження. Таке враження, що москалі хочуть замутити "ужас без конца"
   
Я також думаю що відкрито ніхто не попре бо це ще більше згуртує українців проти кацапів- приклад пацифістичної Фінлядії 40 року це доводить
Хуйло хоче нас вимотати і тоді вже ввійти як спасітєль і асвабадітєль....
   
Ну так це і є одна із складових війни.
Тому що дати Україні економічно розвиватися це допустити її успіх, а її успіх це поразка хуйло Росії, побудованій на антагонізмі.

Тому от так. Десь залізом, десь ресурсом, десь медіа істериками, десь дипломатичним спамом, десь кібератакою.
В комплексі це і є війна

Сама загроза вже несе втрати для України так як інвестор сюди не прийде.
   
Діамантові на волі та зелені ссикуни, які зливаються з власних тем, дуже погано впливають на економку.
   
Я також думаю що відкрито ніхто не попре бо це ще більше згуртує українців проти кацапів- приклад пацифістичної Фінлядії 40 року це доводить
Хуйло хоче нас вимотати і тоді вже ввійти як спасітєль і асвабадітєль....

Тобто ця ситуація непевності і постійної загрози може зберігатись доволі довго ...
Може в тому і є ціль хуйла тримати в напруженні і під загрозою Україну. А коли інвестори підуть, всім то надоїсть , то захочуть розвязки
   
Так, якщо зараз залізом не попре то буде дусити іншими методами: економіка, газ, медія.
Важелів впливу більш ніж достатньо.
І на жаль протиставити там нічого бо все буде велике крадіаництво
   
Так, є такий момент. І сфера туризму теж ляже. + ковідні обмеження. Таке враження, що москалі хочуть замутити "ужас без конца"

так схоже на те.
Вони будуть постійно вкидати дезу що ось ось нападем вже завтра. Вже на наступному тижні і т.д.
Норомально інвестувати і працювати в таких умовах доволі складно.

   
У ТС є угорський паспорт, йому не страшна ніяка загроза.

Типовий Слуга народу - дуже схвильовано супить брови та надуває щоки,адже весь у турботах, а як же там Україна, а сам тишком-нишком задоволено мацає угорський паспорт у кишені.
   
Не хвилюйся, бубочка щось вигадає.
Запилит очередной видосик и успокоит бизнесобщественност ь и мировую закулису
   
У ТС є угорський паспорт, йому не страшна ніяка загроза.

Типовий Слуга народу - дуже схвильовано супить брови та надуває щоки,адже весь у турботах, а як же там Україна, а сам тишком-нишком задоволено мацає угорський паспорт у кишені.

виїхати я можу в будь який момент з угорським паспортом чи без нього.
але ж нікуди не виїхав і поки не планую. Навпаки я б сказав
   
при порошенко было так же но тогда прихильники певної політсили на ето ржали в стиле "ато хуйло нападет!"

при єтом Украина демонстрировала на порядок большую способность к сопротивлению.

в результате при порохе несмотря на ту же самую опасность економика росла
   
виїхати я можу в будь який момент з угорським паспортом чи без нього.
але ж нікуди не виїхав і поки не планую. Навпаки я б сказав
Лучше бы ты выехал.Все равно тут из тебя толку будет мало только под ногами будешь вештатись
   
виїхати я можу в будь який момент з угорським паспортом чи без нього.
але ж нікуди не виїхав і поки не планую. Навпаки я б сказав

Не бреши.

Ти так радів, коли отримав той паспорт, що зараз будь-яке твоє ствердження про те, що ти типа "поки не плануєш нікуди виїхати", наводить на роздуми, що воно  - брехливе.

І ще. Головне у твоєму попередньому пості слово "ПОКИ".

Це ти ПОКИ не збираєшся нікуди виїхати. Поки... B-)
   
Лучше бы ты выехал.Все равно тут из тебя толку будет мало только под ногами будешь вештатись

рекомендую тобі виїхати сюди
   
Не бреши.

Ти так радів, коли отримав той паспорт, що зараз будь-яке твоє ствердження про те, що ти типа "поки не плануєш нікуди виїхати", наводить на роздуми, що воно  - брехливе.

І ще. Головне у твоєму попередньому пості слово "ПОКИ".

Це ти ПОКИ не збираєшся нікуди виїхати. Поки... B-)

Якщо виберуть сучого потроха на наст. виборах то я припиню платити податки і виїду з України. Це поки одна потенційна можлива причина мого виїзду наразі :-)
   

Виникає питання а що буде якщо хуйло не нападе а буде тримати загрозу нападу тривалий термін.  Час від часу загострюючи ситуацію.
Або ж така загроза буде постійною від хуйла :-(



а воно так і буде
   
Коцав колись прогу від Мілітарного про нашу ПРО: висновок полягав у тому, що дозволити собі придбати штатівське ПРО на цей час ми не можемо, тому варто мати достатню кількість ракетних засобів враження москалів (щоб у разі потреби теж покласти їхню інфраструктуру). Як на мене, значно спокійніше буде, коли москалі знатимуть, що їм теж перепаде. От у цьому напрямку треба працювати.
   
Тобто ця ситуація непевності і постійної загрози може зберігатись доволі довго ...
Може в тому і є ціль хуйла тримати в напруженні і під загрозою Україну. А коли інвестори підуть, всім то надоїсть , то захочуть розвязки

Якщо така ситуація триватиме довго без якихось активних дій, то ніхто в понти хуйла вже вірити не буде, всі заспокоються, включаючи інвесторів.
   
Сам факт загрози з боку РФ діє на нашу економіку дуже недобре.
Маю кілька випадків що замовники не хочуть заводити нові проекти в Україну ізза цього.
Окрім того багато ІТ компаній з закордону розробляють плани евакуації ключових співробітників і їх сім'ї в ЄС.
Мені і колегам по проекту вже запропонували переїзд з родиною в Мадрид. Юридичні нюанси по легалізації з урядом Іспанії компанія обіщає узгодити...
Поки всі відмовились. Ніхто не вірить в напад. Частина народу в тербатах.

Виникає питання а що буде якщо хуйло не нападе а буде тримати загрозу нападу тривалий термін.  Час від часу загострюючи ситуацію.
Або ж така загроза буде постійною від хуйла :-(
Це ж практично зробить катастрофічною економічну ситуацію і проблеми з інвестиціями

 
Армія не може не воюувати, йому постійно прийдеться проводити навчання, що зїсть більше коштів ніж те що в нас течуть люди. Армія себе сама їсть якщо немає чим зайнятись.
   
не розхитуй човна бо хуйло нападьот (с) сміявся зебобік образца 2014-19 років
   
Загроза ескалації: українські євробонди знову впали, іноземці продають ОВДП
https://www.epravda.com.ua/news/2022/01/25/681775/

Те про що я пишу. Цілком ймовірно не воєнне вторгнення цікавить хуйла а саме така реакція.
А якщо під постійною воєнною загрозою впаде економіка то рано чи пізно до влади прийде який сучий потрох з медведчуком  або хіхікальниця хуйловська і підпишуть все що потрібно
   
Мабуть Україні доведеться стати таким собі більш просунутим ізраілем....
   
Я також думаю що відкрито ніхто не попре бо це ще більше згуртує українців проти кацапів- приклад пацифістичної Фінлядії 40 року це доводить
Хуйло хоче нас вимотати і тоді вже ввійти як спасітєль і асвабадітєль....

І багато він нас вимотав за останні років 5 ?
   
події на цьогоріч:
1. дефолт
2. проводи Блазня
3. перевибори
а там і про економіку поговоримо.
   
від
То Ви наговорюєте на шановного, він он, в теробороні, з полігонів не вилазить, да люкс? Чи вже все, зав'язав з "пострілушками"?
   
Якщо виберуть сучого потроха на наст. виборах то я припиню платити податки і виїду з України. Це поки одна потенційна можлива причина мого виїзду наразі :-)

 :weep:  :weep:  :weep:

Щось мені підказує що ти й зараз не дуже платиш податки
   
Luxetenebris- та кіздуй куди захочеш. Там незбаром в Испанії з Бубочкою зустринешся " в изгнании". :D  Хоча скоріш за все бубочку висмикнуть і він у нас буде сидіти. У Жовтих Водах.
   
Luxetenebris- та кіздуй куди захочеш. Там незбаром в Испанії з Бубочкою зустринешся " в изгнании". :D  Хоча скоріш за все бубочку висмикнуть і він у нас буде сидіти. У Жовтих Водах.
або в матроській тиші.
   
Сам факт загрози з боку РФ діє на нашу економіку дуже недобре.

якщо мається на увазі вплив на економіку Украіни останніх подій, то і до цього вона прямувала прямісінько в дупу
   
Luxetenebris- та кіздуй куди захочеш. Там незбаром в Испанії з Бубочкою зустринешся " в изгнании". :D  Хоча скоріш за все бубочку висмикнуть і він у нас буде сидіти. У Жовтих Водах.

зато у ссыкуна вольки большой выбор - екатеринбург или хайфа

 
   
події на цьогоріч:
1. дефолт
2. проводи Блазня
3. перевибори
а там і про економіку поговоримо.

кремлевский мечататель  :laugh:
   
події на цьогоріч:
1. дефолт
2. проводи Блазня
3. перевибори
а там і про економіку поговоримо.

Це такий план хуйла?
   
Сам факт загрози з боку РФ діє на нашу економіку дуже недобре.
Маю кілька випадків що замовники не хочуть заводити нові проекти в Україну ізза цього.
Окрім того багато ІТ компаній з закордону розробляють плани евакуації ключових співробітників і їх сім'ї в ЄС.
Мені і колегам по проекту вже запропонували переїзд з родиною в Мадрид. Юридичні нюанси по легалізації з урядом Іспанії компанія обіщає узгодити...
Поки всі відмовились. Ніхто не вірить в напад. Частина народу в тербатах.

Виникає питання а що буде якщо хуйло не нападе а буде тримати загрозу нападу тривалий термін.  Час від часу загострюючи ситуацію.
Або ж така загроза буде постійною від хуйла :-(
Це ж практично зробить катастрофічною економічну ситуацію і проблеми з інвестиціями

 
От Гітлер мабуть цими доводами й оперував, коли нападав першим на Рашку 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія