Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

 Ничего не будет надежней наличных денег

Теперь тысячи водителей грузовиков собрались в Оттаве, Канада, чтобы выразить протест против мандатов на вакцинацию. GoFundMe заморозил собранные $5 млн, вот так просто. Не нравится как вы используете деньги - мы их просто заморозим. Это можно сделать не сходя со стула, за короткое время и без насилия.

https://www.yahoo.com/entertainment/gofundme-freezes-5-million-raised-165920941.html
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ничего не будет надежней наличных денег
Теперь тысячи водителей грузовиков собрались в Оттаве, Канада, чтобы выразить протест против мандатов на вакцинацию. GoFundMe заморозил собранные $5 млн, вот так просто. Не нравится как вы используете деньги - мы их просто заморозим. Это можно сделать не сходя со стула, за короткое время и без насилия.

https://www.yahoo.com/entertainment/gofundme-freezes-5-million-raised-165920941.html

і кому належить цей банк? і хто тепер туди покладе свої гроші?
   
може він і ширявся, але точно не "вакцинами". тут у нього розуму ще вистачило.
бачіте, літуаніер, чі як вас там, ваши ваксодіоти підтверджують брехливість та антіваксерство зе.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

бачіте, літуаніер, чі як вас там, ваши ваксодіоти підтверджують брехливість та антіваксерство зе.

це про шо? шо бубачка не такий ідіот ширятися невідомо чим? але вас агітує ширнутися, йому за це більше тищі обіцяно, якщо впорається.
   
це про шо? шо бубачка не такий ідіот ширятися невідомо чим? але вас агітує ширнутися, йому за це більше тищі обіцяно, якщо впорається.
о яке обличчя антіваксерів. Брехливе обличчя зе. Свабоде превед!
   
ну, кончених даунів, що не голосують без поважної причіни, я за людей не вважаю.
схоже, Ви просто не розумієте, про що йдеться :)
   
схоже, Ви просто не розумієте, про що йдеться :)
а про що йдеться? Про закомплексованих людей? Хіба ні? А може про маньяків-антіваксерів? А може про чіпування сперматозоідів? А може про якісь іньши бреди?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а про що йдеться? Про закомплексованих людей? Хіба ні? А може про маньяків-антіваксерів? А може про чіпування сперматозоідів? А може про якісь іньши бреди?
У вас методичку поменяли? Раньше выли, что антиваксы - рука кремля. Теперь - за Зе.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а про що йдеться? Про закомплексованих людей? Хіба ні? А може про маньяків-антіваксерів? А може про чіпування сперматозоідів? А може про якісь іньши бреди?

Схоже на те, що у вакса beggi почалася гарячка, спровокована чотирикратним вшмурдяченням.  :D  Коли питаєш у секти вакцинодрочерів про те, що накуя мені оте лайно в себе штрикати, яке вони називають вакциною від ковідли, якщо я і без нього чудово себе почуваю вже два роки "ковідлопандемії" поспіль і досі не помер у страшних муках, як вони мені пророчили, то починають битися в падучій і нести повну маячню.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Трюдо решил спрятаться в бункере  от конвоя дальнобойщиков "Колонна Свободы"

"Прошлой ночью я узнал, что заразился COVID-19. Мой результат экспресс-теста был отрицательным. Я соблюдаю правила
Ottawa Health и изолирую себя на пять дней. Я чувствую себя хорошо и буду работать из дома. Берегите себя, все, и, пожалуйста, сделайте прививку.", - пишет Трюдо.

Таким образом, по мере того, как Трюдо узнал о том, что автоколонна все ближе и ближе приближается к Оттаве, столице страны, Джастин решил самоустранится на 5 дней. При этом Трюдо соврал в твитте, сказав, что Ottawa Health(Общественное здравоохранение Оттавы) рекомендует самоустранение, в то время, как вопреки его ложному утверждению теперь  Ottawa Health говорит, что "Вам не нужно самоизолироваться, если вы полностью вакцинированы"
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Бразильские дальнобойщики, вдохновленные канадским конвоем, создали свой собственный конвой в знак солидарности с движением за свободу!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Массовые заявления в полицию на исполнителей  BigPharma, коловших и убивавших людей.

"27/01/2022, 20.15 часов.  От Филипа Хайланда, Лоис Бейлисс и Марка Секстона.

Сегодня в отдел уголовного розыска полиции Хаммерсмита было подано еще 200 заявлений.

Заявления свидетелей, в том числе от врачей общей практики, жертв, пострадавших от вакцин, сотрудников NHS, ссылающихся на принуждение и шантаж.
Кроме того, имеются значительные доказательства непредумышленного убийства /убийства жертв, участвовавших в испытаниях гидроксихлорохина, где были даны чрезмерные дозы, чтобы дискредитировать препарат, чтобы задействовать чрезвычайные полномочия.  Прилагается видеозапись, на которой дежурный инспектор полицейского участка Хаммерсмита подтверждает живое расследование, номер преступления 6029679/21. Доказательства были и продолжают предоставляться в Отдел уголовного розыска Хаммерсмита.".
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Система работает на сокрытие убийств вакцинами

17-летний молодой человек, убитый уколом Pfizer, Департамент здравоохранения подавляет показания отца, который хочет получить ответ на вопрос, о роли вакцины в деле.

Далее так:

"17 января 2022 года Совет здравоохранения городского совета Торонто провел виртуальные слушания, посвященные реакции города на Covid. Конференция была открытой для широкой публики, на ней выступили спикеры, которые поделились своими мыслями о подходе местной администрации к объявленной пандемии.

Дэн Хартман сообщил совету здравоохранения городского совета Торонто, что его 17-летний сын Шон умер от укола Pfizer. Скорбящий отец объяснил, что его сын Шон плохо отреагировал на свой первый укол и умер всего через месяц. Хартман получил прививку только для того, чтобы играть в хоккей на арене, где это было предписано.

«По какой-то причине мне не разрешено подавать в суд на Pfizer. Это само по себе говорит мне, что они знали, что люди умрут, и они просто застрахованы от какой-либо ответственности».

Несмотря на то, что Дэна пригласили выступить на заседании городского совета после того, как правление узнало о смерти его сына от «прививки», они вырезали душераздирающие показания отца.

https://rairfoundation.com/cover-up-17-year-old-dead-from-pfizer-shot-board-of-health-suppresses-fathers-testimony-video/
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Схоже на те, що у вакса beggi почалася гарячка, спровокована чотирикратним вшмурдяченням.  :D  Коли питаєш у секти вакцинодрочерів про те, що накуя мені оте лайно в себе штрикати, яке вони називають вакциною від ковідли, якщо я і без нього чудово себе почуваю вже два роки "ковідлопандемії" поспіль і досі не помер у страшних муках, як вони мені пророчили, то починають битися в падучій і нести повну маячню.
мені зовсім не смішно. В колегі ковід. Двічи пфайзернута. А з іі чоловіком я працюю в одній лабі. Те що він від сьогодні на ізоляціі, не змінить того факту,  що  він вже кількаднів носій. От і подивімося, що краще, просто пфайзер, чі пфайзер плюс ковішилд.
   
мені зовсім не смішно. В колегі ковід. Двічи пфайзернута. А з іі чоловіком я працюю в одній лабі. Те що він від сьогодні на ізоляціі, не змінить того факту,  що  він вже кількаднів носій. От і подивімося, що краще, просто пфайзер, чі пфайзер плюс ковішилд.

ви маєте на увазі що кілька днів спілкувалися з інфікованим? тоді найбільш ймовірно що ви теж інфіковані. Припускаю що "пфайзер плюс ковішилд" може значно послабити симптоматику в залежності від штама, але те що ви потенційно можете заразити рідних, колег і просто тих хто опинився поряд - такий хід подій найбільш ймовірний. :(
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

будемо дивитися. Скоріше за все і я інфікований, посиджу вдома до середи. Однак, шанси ще маю. І да, в Любашкі омікрон, за сімптомами.
   
будемо дивитися. Скоріше за все і я інфікований, посиджу вдома до середи. Однак, шанси ще маю. І да, в Любашкі омікрон, за сімптомами.

Пане. В мене з 78 підлеглих - 47 вакцинованих двічі ... А один навіть бустера зазерячив. Так ось всі вони хворіють.. всі..   деяки тиждень деяки 5 днів в один навіть два тижня (може кіздить)
З 31 невакцинованих  - хворіли 2-е .. один 3 дні інший 5.... 

Питання : в чому прикол ширнутися? І головне навіщо?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Пане. В мене з 78 підлеглих - 47 вакцинованих двічі ... А один навіть бустера зазерячив. Так ось всі вони хворіють.. всі..   деяки тиждень деяки 5 днів в один навіть два тижня (може кіздить)
З 31 невакцинованих  - хворіли 2-е .. один 3 дні інший 5.... 

Питання : в чому прикол ширнутися? І головне навіщо?

мене вкололи проти волі цієї осені. Хворію 3-й день :(

Перед тим чк вкололи 2-3 дні і на ногах а зараз, щось не так, як каже Ляшко після вакцин імунітет падає :(
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://youtu.be/9tXxko5XT-E

Они все - терористы, нацисты и кацапы!!!!!!  :laugh:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Адже після шостого місяця є незначне зниження імунітету після базового курсу щеплення”, – каже очільник МОЗ.

Вакцини викликають зниження імунітету не одразу а через ,6 місяців. Отаке :(
   
будемо дивитися. Скоріше за все і я інфікований, посиджу вдома до середи. Однак, шанси ще маю. І да, в Любашкі омікрон, за сімптомами.

то у вас вже підвищена температура і "морозить"?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

мені зовсім не смішно. В колегі ковід. Двічи пфайзернута. А з іі чоловіком я працюю в одній лабі. Те що він від сьогодні на ізоляціі, не змінить того факту,  що  він вже кількаднів носій. От і подивімося, що краще, просто пфайзер, чі пфайзер плюс ковішилд.

У мене пару днів були соплі на тому тижні, трохи м'язи ломило. Може то й був той страшний омікрон, я хз. Пройшло, як звичайна нежить. Чому такий кіпіш підняли, то є велика загадка для мене. Основне -  позитивний настрій і "нє чітать с утра совєтскіх газєт" не слухати і не дивитися ковдлопропагандонів на кшталт ісьтєрічкі Істрєбіной
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ще один цвях у кришку домовини вакцинопропагандонс тва. Дітей вакцинувати не будуть. За увесь період пандемії у "вимираючій Швеції"©, яка зі старату забила куй на світовий іпанатізм з ковідлообмеженнями, померло від ковідли 16000 людей.

https://www.reuters.com/world/europe/sweden-decides-against-recommending-covid-vaccines-kids-aged-5-12-2022-01-27/?fbclid=IwAR0EU1FWJpes2Q04IkuJattbI5DEtbkGdKKEBw_S23QTdGG0XfN9nBZ5Ioo

Цитувати
STOCKHOLM, Jan 27 (Reuters) - Sweden has decided against recommending COVID vaccines for kids aged 5-11, the Health Agency said on Thursday, arguing that the benefits did not outweigh the risks.

"With the knowledge we have today, with a low risk for serious disease for kids, we don't see any clear benefit with vaccinating them," Health Agency official Britta Bjorkholm told a news conference.
She added that the decision could be revisited if the research changed or if a new variant changed the pandemic. Kids in high-risk groups can already get the vaccine.

Sweden registered more than 40,000 new cases on Jan. 26, one of the highest daily numbers during the pandemic, despite limited testing. While the forth wave has seen daily infection records shattered, the healthcare is not under the same strain as during previous waves.

On Thursday 101 patients with COVID required intensive care, well below the more than 400 patients during spring 2021. In total, nearly 16,000 people have died of COVID in Sweden since the pandemic started
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

то у вас вже підвищена температура і "морозить"?
ні. І в колегі нормальна. А його дружини сімптоми почалися вчора. Зранку аналіз +.
   
ні. І в колегі нормальна. А його дружини сімптоми почалися вчора. Зранку аналіз +.

повна осимптоматика? :-o  вірус реплікується а імунка не помічає бо S-протеін вважає за рідне? :S
   
Члены кабинета Джастина Трудо и члены парламента, в срочном порядке покидают столицу, Оттаву, и прячутся в бункерах с охраной.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

меня вот мучаеит такой воприс. Прошло 2 года, уже сменилось 3 или 4 варианта ковидла, ( а может ни одного) , а может больше.
вакцины до сраки, болеют все. А вот тесты как были так и остались. АНтигентест например, используются теже , что и раньше,
но распознают любой штам, каким образом? Я не биолог, пояснить.
   
меня вот мучаеит такой воприс. Прошло 2 года, уже сменилось 3 или 4 варианта ковидла, ( а может ни одного) , а может больше.
вакцины до сраки, болеют все. А вот тесты как были так и остались. АНтигентест например, используются теже , что и раньше,
но распознают любой штам, каким образом? Я не биолог, пояснить.

Ни как. Так же как и в самом начале. Разводняк.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

повна осимптоматика? :-o  вірус реплікується а імунка не помічає бо S-протеін вважає за рідне? :S

 мене двічі ваецинували проти волі :(

Ось недавно вчергове захворів. :(

Симптоми були цікаві, перші 2 дні лише насморк і чихання. Вірус хотів використати мене для розпосюдження віріонів :(

Але я в таких випадках дію превентивно, відпросився долому. Температури не було. На слідуючий день вче було так само. Температура 37.На вечір я зробив інгаляцію і на слідуючий день - почалось. Сьогодні 38,5. :(
   
мене двічі ваецинували проти волі :(

Ось недавно вчергове захворів. :(

Симптоми були цікаві, перші 2 дні лише насморк і чихання. Вірус хотів використати мене для розпосюдження віріонів :(

Але я в таких випадках дію превентивно, відпросився долому. Температури не було. На слідуючий день вче було так само. Температура 37.На вечір я зробив інгаляцію і на слідуючий день - почалось. Сьогодні 38,5. :(

цікаво це дельта чи омікрон? чи можете порівняти з попередніми випадками?
   
Члены кабинета Джастина Трудо и члены парламента, в срочном порядке покидают столицу, Оттаву, и прячутся в бункерах с охраной.

а де лінк?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

цікаво це дельта чи омікрон? чи можете порівняти з попередніми випадками?

Незнаю, я немаю сил стояти в черзі на тест.

Попередні рази теж не стояв в черзі на тест але одужував за 2 дні і такої високої температури не було.
   
Незнаю, я немаю сил стояти в черзі на тест.

Попередні рази теж не стояв в черзі на тест але одужував за 2 дні і такої високої температури не було.

Я мав на увазі симптоматику, висока температура то ознака омікрону.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія