Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вам говорили, предупреждали, показывали на пальцах.

там де "декларації" - там скоро і податок на вдихання_повітря / видихання_парникови х_газів / і т.д.
   
Запросто https://rozetka.com.ua/seller/yom/
Тут покупал.
Честь и слава цивилизованным людям.
:laugh:  Это ФОП? С Одессы с 7км. Ну тада конечно честь и хвала, это фискальносвятые люди тут даже добавить нечего. Бпды, все налоги уплачены, особенно на таможне.  :laugh:  Вообще то тема за простых фопов, а не за картели и синдикаты. :read:
   
:laugh:  Это ФОП? С Одессы с 7км. Ну тада конечно честь и хвала, это фискальносвятые люди тут даже добавить нечего. Бпды, все налоги уплачены, особенно на таможне.  :laugh:  Вообще то тема за простых фопов, а не за картели и синдикаты. :read:
:gigi:
   
:laugh:  Это ФОП? С Одессы с 7км. Ну тада конечно честь и хвала, это фискальносвятые люди тут даже добавить нечего. Бпды, все налоги уплачены, особенно на таможне.  :laugh:  Вообще то тема за простых фопов, а не за картели и синдикаты. :read:

Посылка отправлена из Киева. Как и обещано на площадке Розетки, склад в Киеве. Фискальный чек на ФОП из Ровно.
Ни 7-й ни 8-й километры не замечены.
Малый бизнес не остановился.
Или так же, с 7-го километра, ты в курсе, что в убыток работают? :)
   
Оця затята боротьба з ФОПами виглядає якось дивно.
Ну ліквідуєш ти ФОПів а що на заміну, даси роботу, якийсь інший гарантований дохід.
ФОПи що, візьмуть і самі виздихають?
Держава свого часу масу людей кинула напризволяще, виживайте як вмієте.
Ну от і склався величезний прошарок населення який навчився виживать без участі держави.
Тепер держава вбачає загрозу собі від цих людей.
Ну давайте не стісняйтесь, зробіть як йося, згноїть всіх кулаків у Сибіру.
Так у нас і Сибіру нема.
Це гівно гетьманцев -  хамло та тупе бидло при владі тому отаке маемо! А скількі ще такого гівна натяг у владу опариш!  Тому розумних  там НЕ мае . Вони від розумних вбачають загрозу своїм хабарям та статкам!
   
:laugh:  Это ФОП? С Одессы с 7км. Ну тада конечно честь и хвала, это фискальносвятые люди тут даже добавить нечего. Бпды, все налоги уплачены, особенно на таможне.  :laugh:  Вообще то тема за простых фопов, а не за картели и синдикаты. :read:
Ти думаєш ті картелі чи синдикати не заплатили би податки на митниці?
Та заплатили би з дорогою душою якби були впевнені що їх заплатять усі.
А так ти як дурак усе заплатиш, а твій конкурент під дахом ніфуя і ти в сраці.
Хочеш податків, наводь лад в першу чергу на митниці.
   
Це гівно гетьманцев -  хамло та тупе бидло при владі тому отаке маемо! А скількі ще такого гівна натяг у владу опариш!  Тому розумних  там НЕ мае . Вони від розумних вбачають загрозу своїм хабарям та статкам!
він здається взагалі кремлядський крот.

Ти думаєш ті картелі чи синдикати не заплатили би податки на митниці?
Та заплатили би з дорогою душою якби були впевнені що їх заплатять усі.
А так ти як дурак усе заплатиш, а твій конкурент під дахом ніфуя і ти в сраці.
Хочеш податків, наводь лад в першу чергу на митниці.
ні, з сьогодняшнім митним кодексом народ не зможе купувати товари широкого вжитку за білою ціню. дешевше буде самим за нии злітати.
   
как то ты непонятно выразился, что не так с возможностями? не нравится учет и контроль?

Так это так ругаемый на фуп’е социализм.
   
Ти думаєш ті картелі чи синдикати не заплатили би податки на митниці?
Та заплатили би з дорогою душою якби були впевнені що їх заплатять усі.
А так ти як дурак усе заплатиш, а твій конкурент під дахом ніфуя і ти в сраці.
Хочеш податків, наводь лад в першу чергу на митниці.
Не заплатили. Як приклад вживані авто. Підхід до всіх один, але манюпас готовий платити хабарі, брокерам, да хоть чорту лисому, тільки б не податки

Останнє редагування: 26 січня 2022 08:54:49 від Agni
   
Та с кем вы спорите? С этой ничтожной шавкой nik?  Оно тупое,в свои годы способно только мелко срать и тяфкать. Жаль,что некоторые МЛАДЫЕ модеры позатягивали этот генетический мусор на ФУП.
   
Тот кто придумает как понизить налоги, увеличить штрафы и ввести неотвратимое наказание - развернет эту страну лицом к свету.

Пока мы только бочком поглядываем как люди живут. Не жопой конечно на мир смотрим, как кацапы, у нас все таки свобода прессы и волеизляния . Но хотелось бы ещё на пол оборота...

Пока - никак, ибо - коррупция. Алегархи покупают законы под себя, а ты можешь купить закон?
   
він здається взагалі кремлядський крот.

ні, з сьогодняшнім митним кодексом народ не зможе купувати товари широкого вжитку за білою ціню. дешевше буде самим за нии злітати.
Товари широкого вжитку обкладаються мізерними платежами і ПДВ. Якби постачальники не хотіли 300% доходу ви б не відчули різниці.
   
Да большинство недовольны как раз тем,  что по кассовому аппарату не выйдет показать граничный доход заявленной группы и придётся платить больше и это в 95% так, а прикрывают я как раз теми 5%, кому действительно подкинули головняков.
Всё эти "я плачу налоги", чаще всего и означают 1500 грн с прибыли 200 000

Прибыль 200 000 - это оборот около 500 000.
   
Не заплатили. Як приклад вживані авто. Підхід до всіх один, але манюпас готовий платити хабарі, брокерам, да хоть чорту лисому, тільки б не податки
Ну так а чого вони будуть платити, якщо за хабаря можна нічого не платити.
Тут звичайні люди навіть і не причому. Тут навпаки без хабаря ще дуже побігаєш.
Тобто маємо тупо вимагання хабаря і не треба людей робити крайніми.
   
Ну так а чого вони будуть платити, якщо за хабаря можна нічого не платити.
Тут звичайні люди навіть і не причому. Тут навпаки без хабаря ще дуже побігаєш.
Тобто маємо тупо вимагання хабаря і не треба людей робити крайніми.
Якщо є вимагання то треба фіксувати і здавати хабарника правоохоронцям, Нє? Але ж тоді прийдеться податки заплатить…
   
Не заплатили. Як приклад вживані авто. Підхід до всіх один, але манюпас готовий платити хабарі, брокерам, да хоть чорту лисому, тільки б не податки

В Украине легковые авто не производятся. Нельзя считать отверточную сборку автопромом. Отверточной сборка легковых авто - это как раз уход от налогов, кои платят бляхари.
   
Якщо є вимагання то треба фіксувати і здавати хабарника правоохоронцям, Нє? Але ж тоді прийдеться податки заплатить…

Не. Тогда тебя тупо забанят по жизни. Примерно как с барыжными ломбардами - ворованные металлы тупо переплавляются. Золотой век?
   
Та с кем вы спорите? С этой ничтожной шавкой nik?  Оно тупое,в свои годы способно только мелко срать и тяфкать. Жаль,что некоторые МЛАДЫЕ модеры позатягивали этот генетический мусор на ФУП.

шо волька, кацапский холуй, и тебе кассовый апарат на голову оденут?  :laugh:

фули я, вот ты срешь по взрослому, не платил и платить налоги не будешь. молодца, че там!
   
Посылка отправлена из Киева. Как и обещано на площадке Розетки, склад в Киеве. Фискальный чек на ФОП из Ровно.
Ни 7-й ни 8-й километры не замечены.
Малый бизнес не остановился.
Или так же, с 7-го километра, ты в курсе, что в убыток работают? :)
Ну ти торгуєш китайським барахлом можливо навіть контрабасним.
А у мене сусід, я недавно тему відкривав, тримає м‘ясну лавку, скуповує поросят і бичків, забиває і продає м‘ясо і полуфабрикати у своїй лавці.
І йому той касовий апарат нафіг не всрався, платить єдиний податок і гранична сума їм тільки сниться.
Ну от уявімо додушать його, я залишуся без свіжого м‘яса, його сім‘я залишиться без роботи і доходу, хто вирощував свиней також в жопі.
І шо їм тепер усім, здихать?
   
Вот был бы Порошенко президентов на второй срок,то  ФОПам были бы дополнительные послабления в их бизнесе!
 Так порохолюбы? Правда их он не сделал когда уже  был президентом. Но то же в первый раз! Не считается!
   
Товари широкого вжитку обкладаються мізерними платежами і ПДВ. Якби постачальники не хотіли 300% доходу ви б не відчули різниці.
не знаю, в мене 10% націнки, і немає ніякго сенсу завозити, навіть якби всі вбілу по сьогодняшньому митному тарифу розмитнювали. бо ціна золотою буде.
   
не знаю, в мене 10% націнки, і немає ніякго сенсу завозити, навіть якби всі вбілу по сьогодняшньому митному тарифу розмитнювали. бо ціна золотою буде.

а який сьогодні митний тариф?
   
Посылка отправлена из Киева. Как и обещано на площадке Розетки, склад в Киеве. Фискальный чек на ФОП из Ровно.
Ни 7-й ни 8-й километры не замечены.
Малый бизнес не остановился.
Или так же, с 7-го километра, ты в курсе, что в убыток работают? :)
Это ни разу не огромная контора с 7км.(tu) Ну ты же говоришь, что бизнесом занимаешься, так прикинь какой должен быть оборот этой мелочевки, что бы окупить затраты и получить прибыль?! Ну никак не 7млн.   Никто и не говорит шо малый бизнес остановился. Кто то поставил рро кто то ушел в нал. Кто то как работал с рро так и работает.
   
Якщо є вимагання то треба фіксувати і здавати хабарника правоохоронцям, Нє? Але ж тоді прийдеться податки заплатить…
Ну ти в свойому умі, хто буде боротися з державою і її корумпованими чинушами щоб заплатити податки. ;o
Якщо держава не в змозі навіть зібрати податки зі своїх громадян, то гріш ціна такій державі.
   
Це вам, довбням, показували на пальцях адекватні люди, що нехер голосувати за брехливих клоунів-популістів.

Вас просили, попереджали, благали, криком вам кричали - не робіть цього

Було таке? Було.

Шкода, що доходить через дупу, а не  через голову. І запізно.

Я вас ще 6 років тому попереджав...  ;)
Так і не дійшло...  :(
   
а який сьогодні митний тариф?

Открой таможенный кодекс, и будет тебе счастье. Добавь 20% ндс. Добавь акциз на подакцизных. И крутись.
   
Треба брати приклад з Німеччини, де ФОП платять найбільший податок, але не платять корпоративний податок та податки на робітників (+медичне страхування 7.5% від зарплати)\

Тобто у нас було б добре з ФОП брати 45% податку або закривати бізнеси. Хочеш працювати один - плати за власну безпеку та охорону здоров'я сам. Хочеш розвивати середній бізнес - створюй підприємство та наймай робітників - вони платитимуть податки.

идите вы в баню с вашим культом карго. здесь не германия, и это так не работает
   
а який сьогодні митний тариф?
хз, я ніколи за 25+ rokiv навіть частини набіло не розмитнювала, і всі кого я знаю теж. за жодної влади. колись там робили шухер короткочасовий, то лишили товар (з польщі) носіям носити, а самі пусті поїхали. і хтось залишив упаковку колготок Гатта заради інтересу, скільки нарахують мита. їх там по перше затримали надовго, і Hарахували стільки, що вони залишили ту упаковку на митниці, тобто відмовилися від товару взагалі.
   
Проблема не в податках і навіть не в касових апаратах. ФОПи на це ще погодилися б. Проблема в драконівських штрафах за найменші порушення. Таке просунув російський агент Гетьманцев.

Але хіба ТС не за це агітував?
   
Проблема не в податках і навіть не в касових апаратах. ФОПи на це ще погодилися б. Проблема в драконівських штрафах за найменші порушення. Таке просунув російський агент Гетьманцев.

Але хіба ТС не за це агітував?
а це ж вже було в 90-их. працювало це так, що коли займуть перевіряючі, тре просто дати на кишеню. коли кучма запровадив ЄП це був прорив і значне полегшення.
   
  Родич довірливо розповів:
  Довідалися бідні люди, що волонтери обіцяють 1500 гр. за помітингувати три дні під судом де судять Пороха за держзраду. Прибули Помітингували.  ;)
  В кінці акції волонтери розвели пустими руками, мовляв Порох не дав грошей.  :facepalm1:
  П.С. Пореготали крізь сльози.  :gigi:
   
хз, я ніколи за 25+ rokiv навіть частини набіло не розмитнювала, і всі кого я знаю теж. за жодної влади. колись там робили шухер короткочасовий, то лишили товар (з польщі) носіям носити, а самі пусті поїхали. і хтось залишив упаковку колготок Гатта заради інтересу, скільки нарахують мита. їх там по перше затримали надовго, і Hарахували стільки, що вони залишили ту упаковку на митниці, тобто відмовилися від товару взагалі.

за мого досвіду, з європи мито нуль, ПДВ 20%, + послуги брокерів
оце і все "золоте" нарахування

наскільки я розумію суть контрабанди - купити там, повернути ПДВ при вивезенні, продати тут з націнкою і без ПДВ
   
Ну ти торгуєш китайським барахлом можливо навіть контрабасним.
   Не китайське барахло- це інший ціновий рівень і зовсім інший споживач. А як що хтось, хворий на голову, розраховує боротися з контрабасом через роздрібну торгівлю, то це є визнання  неспроможності навести лад на митниці і, відповідно, неспроможності у державному керуванні.
   
  Родич довірливо розповів:
  Довідалися бідні люди, що волонтери обіцяють 1500 гр. за помітингувати три дні під судом де судять Пороха за держзраду. Прибули Помітингували.  ;)
  В кінці акції волонтери розвели пустими руками, мовляв Порох не дав грошей.  :facepalm1:
  П.С. Пореготали крізь сльози.  :gigi:

це не смішно,
тебе і твоїх родичів розводять з початку часів, але ж ви все одно повторюєте ті ж самі дії в надії на інший результат
довбоєбізм це родинна хвороба
   
  Родич довірливо розповів:
  Довідалися бідні люди, що волонтери обіцяють 1500 гр. за помітингувати три дні під судом де судять Пороха за держзраду. Прибули Помітингували.  ;)
  В кінці акції волонтери розвели пустими руками, мовляв Порох не дав грошей.  :facepalm1:
  П.С. Пореготали крізь сльози.  :gigi:
:laugh:
   
Посылка отправлена из Киева. Как и обещано на площадке Розетки, склад в Киеве. Фискальный чек на ФОП из Ровно.
Ни 7-й ни 8-й километры не замечены.
Малый бизнес не остановился.
Или так же, с 7-го километра, ты в курсе, что в убыток работают? :)

Жугенд, і шо ти купив?
   
  Родич довірливо розповів:
  Довідалися бідні люди, що волонтери обіцяють 1500 гр. за помітингувати три дні під судом де судять Пороха за держзраду. Прибули Помітингували.  ;)
  В кінці акції волонтери розвели пустими руками, мовляв Порох не дав грошей.  :facepalm1:
  П.С. Пореготали крізь сльози.  :gigi:

Так і треба з одноклітинними поводитися.  :laugh:  (tu)
   
не ной, плати налоги как поросенко и спи спокойно

Главное чтобы ты не ныл, когда Зеленую мразь свергнут досрочно. Чтобы не ныл про демократию и права человека, когда их поведут на виселицу.
   
за мого досвіду, з європи мито нуль, ПДВ 20%, + послуги брокерів
оце і все "золоте" нарахування

наскільки я розумію суть контрабанди - купити там, повернути ПДВ при вивезенні, продати тут з націнкою і без ПДВ
це напевне коли собі везеш. там щось тиM людям нараховували окрім ндс, "за цінами київського ринкy". щось таке.
   
це напевне коли собі везеш. там щось тиM людям нараховували окрім ндс, "за цінами київського ринкy". щось таке.

так не дяді ж везуть, на свою ТОВку, для продажу тут,
то при контрабанді сплата людям потрібна 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія