Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Вагнергейт, голос розуму… Зеленський робить Україну токсичною для інвесторів.

Розглянемо коротко саму операцію. СБУ дали команду знайти докази причетності РФ до злочинів на Донбасі і вони почали проводити розслідування по Іл-76 та по боїнгу. Спробували на дурняка, сайт та інше, плюс мали свою людину. Їм пішла карта, вони не чекали що ФСБ і ГРУ просто настільки недолугі. І тут карта просто поперла.  І вони почали піднімати ставки - не просто докази, а й самих злочинців з'явилася можливість привезти. Ну, і тут трішки не пощастило. Літак не сідає в Україні, тільки летить над нею. Ну, і на таке ніхто без дозволу Президента не піде. Тут політична відповідальність, а през про це ні слухом, ні духом.
І тут починається цікаве: вони розраховують, що През зрозуміє, а той посилає Єрмака, який просто не курить, про що мова. Валянок, як і вся команда. Він, щоб не розбиратись, починає тягнути час.

Наші замість намагатися провести в Туреччину, чи ще кудись де ці бандити теж бажані гості тюрми, теж розгублені.

Поки наші розгублені, цих професіоналів, так званих, помічають КГБ Білорусії, яке з переляку, що це державний переворот, швидко всіх повязало.
Там далі не цікаво, бо єдине, що нас має цікавити, то це те, що на кожній стадії операції ФСБ виглядає як недолугі. Ну, лоханулись і довірились братньому Лукашенку, а не ворожому Еродогану. Ну, лоханулись, але в іншому всьому мета досягнута і докази зібрані.

Замість цього це все перетворюється на купу фейків внутрішнього вжитку для внутрішніх розборок.

Оці вигадки, що турки не хотіли... в той момент турки ще й як хотіли, бо готували операцію проти вірменів.

Вигадка, що РФ нападе… Вона не може напасти без підготовки з бухти барахти, як би вона не хотіла, її війська підтягнуться до кордону лише через півроку - не раніше.

Коли ти своїх так кидаєш, всі бачать, що ти і країну, яку ти представляєш в неадекваті, так само кинеш, і 10 разів подумають, чи вкладати кошти в неї.

Люди, які думали чи не допомогти хоч трохи Зеленському, тепер точно від його пропозицій будуть тікати як від чуми. Кому вигідно? Тільки СБУ, яке буде вкладати і нарощувати страхи Зеленського.

Все як в демократичній країні у нас. Які висновки мають з цього зробити СБУ? Ворога треба прикопати в посадці і робити вигляд, що ніколи не чув про операцію.

================
Нотатки Божевільного
   
голос розуму

Це не голос розуму, це - Нотатки Божевільного :)
   
Це не голос розуму, це - Нотатки Божевільного :)
Ти ж не прочитав нічого крім заголовку  :(
   
Голос розуму нікому не цікавий(((
   
Їм пішла карта, вони не чекали що ФСБ і ГРУ просто настільки недолугі.
У казці? чом би й ні?  :)
   
Мимосраля, скільки тобі платять за смоктання зеленого хєра?
   
Нотатки Божевільного
   
Їм пішла карта, вони не чекали що ФСБ і ГРУ просто настільки недолугі.
Формально вагнерівці - це приватна компанія. Та навіть коли у 2014-2015 ловили кацапських регулярів, хуйло відморожувався, що то заблукалі відпусники, які звільнилися з військ пару днів назад. І світ робив вигляд, що вірить йому. Згадайте, про діючих грушників Александрова та Єрофєєва. Чим закінчилася справа - просто поміняли на Савченко.
   
Зеленський робить Україну токсичною для інвесторів.
ну к чему эти сказки?
Украина и так токсична для инвесторов и президент Эстонии объяснила почему
Прямым текстом сказала - куда уж яснее
   
У казці? чом би й ні?  :)
Мирось, не варто шукати умисел де легко пояснити дурістю.

Те що я написав у першому пості -це висновок розслідувача що опублікував, блінгкет. Я просто пересказав коротко і в доступній формі.

   
ну к чему эти сказки?
Украина и так токсична для инвесторов и президент Эстонии объяснила почему
Прямым текстом сказала - куда уж яснее
Президент Естонії, такаж совок як і Зеленський брехлива...

Тому вона точно непоказник. Основна причина чого вона налаштована проти України, бо її не слухають і її бредні. Вона навіть не на зарплаті хуйло, просто тому що воно образилось бо хотіло покомандувати у чужій країні а була послана далеко. Ображені страшко воно.
   
Мирось, не варто шукати умисел де легко пояснити дурістю.

Те що я написав у першому пості -це висновок розслідувача що опублікував, блінгкет. Я просто пересказав коротко і в доступній формі.
Дурість і недолугість, Тіммі, це вигадати спецоперацію з настільки ідіотським сценарієм - за багатьма пунктами.
Але! Якщо була мета якнайпотужніше підставити Україну перед цивілізованим світом, втопити її і поховати - то самоє оно.
   
Дурість і недолугість, Тіммі, це вигадати спецоперацію з настільки ідіотським сценарієм - за багатьма пунктами.
Але! Якщо була мета якнайпотужніше підставити Україну перед цивілізованим світом, втопити її і поховати - то самоє оно.
Дивись є авторитет у світі, це білгкет розслідувач, він реальний авторитет.

Те що він каже я превів у просту і доступну мову. Ти прочитала. І рішила що розслідувач казкар, бо не звинуватив Порошенка чи ще когось.

ФСБ на кожному кроці виглядало недолуго що його діти розводять. Так і було. Ти хочеш захисту а зрозумілого і щоб хтось був все могутній, але таких немає. Ні ЦРУ ні ФСБ ні МОСАД не є все могутніми. Вони банально люди які мають більше цяцьок.

Що тебе невлаштовує? Що ФСБ виявились олухами а Зеленський теж просто недолугим ?

Сорян, життя таке.
   
Дурість і недолугість, Тіммі, це вигадати спецоперацію з настільки ідіотським сценарієм - за багатьма пунктами.
Вона цілком нормальна операція, просто не кіношна, де герої розумні бо все бачать заднім числом.
   
Вона цілком нормальна операція, просто не кіношна, де герої розумні бо все бачать заднім числом.
Ти уявляєш скільки міжнародних позовів до суду отримала би Україна у разі проведення операції?
Забув, якій потужній обструкції було піддано Бульбенфюрера за той розвернутий ним літак з нещасними хлопчиком і дівчинкою на облавку?
Не 30 головорізів, а двоє фактично дітей, від яких годі було очікувати якоїсь небезпеки решті пасажирів!
І не варто розповідати, що хлопчик ніяких злочинів не вчиняв, а це ж - очевидні злочинці. Злочинцем будь-кого може назвати лише суд.
   
Ти уявляєш скільки міжнародних позовів до суду отримала би Україна у разі проведення операції?
Забув, якій потужній обструкції було піддано Бульбенфюрера за той розвернутий ним літак з нещасними хлопчиком і дівчинкою на облавку?
Не 30 головорізів, а двоє фактично дітей, від яких годі було очікувати якоїсь небезпеки решті пасажирів!
І не варто розповідати, що хлопчик ніяких злочинів не вчиняв, а це ж - очевидні злочинці. Злочинцем будь-кого може назвати лише суд.

Мроська, не тормози і не повторюй як Зеленський РФ пропганду.

Не було з самого початку плану когось вивести в Україну, просто зберали докази, ніхто не чекав що так легко буде виманити головорізів.

Друге, ЄС по іншому би дивилось якби посадили ми літак, ніхто нічого б не сказав.

Тому що є різниця коли садять літак з блогером і з терористами.

Вагнеровці заробляють гроші том ніхто з них би не нічого не зробив, а здався і розраховував на обмін з РФ. Бо люди ті роблять за гроші а не за ідею... А це суттєво міняє поведінку, терорист це за ідею... Ти просто повелась на РФ пропаганду.

Звичайно булоб краще якби цитих вагнерівців затримали Турки але все так легко і швидко відбувалось що ніхто не подумав що можливий і такий варіант.

Не порівнюй життя з кіном. Те що в кіно в реальності не канає. Те що ефектно дивиться в кіно в реальності не канає . Те що канає в реальності ззавичай недолуго дивиться в кіно.
   
Повторюю. Я не слухаю кацпропаганду, лише те уривками, що можуть тут на ФУП притягти.
Цивілізований світ сприйняв би різко негативно фактичне залучення мирних цивільних громадян у затримання якихось невідомих їм вагнерівців.
Коцапи, які розв"язали проти нас війну, вдерлися на нашу територію танками, збивають мирний малайзійський Боїнг, гине 298 людей які ні сном ні духом.
Яка є провина України у цій трагедії? Що не закрила небо? А Нідерланди (і не тільки Нідерланди!) хіба не могли самотужки прийняти рішення облітати небезпечне місце, а надто після того, як коцапня збила декілька українських військових літаків? То в чому винна Україна, яка волею гіркої долі опинилася в зоні інтересів дикуна з масковських лісів?
А тепер згадаймо, скільки вже нам коштувало зусиль аби відхреститися від спроб навісити на нас провину у загибелі людей.
А скільки ще доведеться докласти зусиль, щоб не тільки суд визнав (і то дай Боже!), а й пересічні люди за кордоном усвідомили : цивільних людей вбила паРаша, вбила цинічно і підло, і ніякого прощення цьому не має бути.
Ага, давайте, ще й вагнерівців половимо, ризикуючи цивільними людьми, які своєї згоди на участь в операції не давали.  Адже СКОРІШ ЗА ВСЕ нічого страшного з ними не трапиться - вагнерівці НАЙІМОВІРНІШЕ тихо і мирно покинуть літак у сподіванні обміну.  :facepalm1:
   
Моросько, а може не свої вигадки з Кац пропаганди, які сюди тягають за міжнародну думку?

Дай малій почитати своїй, і хай вона тебе розсудить.

Ти занадто любиш кіношні ефекти, а в житті все простіше. І немає ніякого несприйнятття і осуду якщо взяли теросритів.
   
Яким БОКОМ тут Нідерланди?

Там взагалі про Україну не знають, а їх негативне ставлення, тому що чужі можуть забрати роботу і їх дівчаток чи хлопців, проблема мігрантів з бідних країн як вони вважають...

Все інше уська пропаганда яку ти повторюєш.
   
якщо взяли терористів
якщо вони терористи то їх мали б турки і без нас взяти, а так вони вільно літають по світу, і тільки ми знаємо що вони терористи...
по ярлику відповідальність не наступає.
   
Мироська, дай їй почитати мій пост, без твоїх коментарів... І побачиш наскільки ти неправа.
   
якщо вони терористи то їх мали б турки і без нас взяти, а так вони вільно літають по світу, і тільки ми знаємо що вони терористи...
по ярлику відповідальність не наступає.
З чого ти взяв що вільно літають? Якщо вільно літають чого питали куратора?

Якщо наші дають на них запит в інтерпол і туркам, тіб ззадоволенням тих повязали.

Кстатті окрамо Миросьці, ті люди так групами і літають в Сірію... Якщо ти литиш і за тобою не слідкують, ти запросто проходиш контроль на кордоні, навіть якщо ти злочинець.
   
Покажите инвестора, который поднял производство, а не просто купил гос.пос монополию у коррупцинеров ?
   
Покажите инвестора, который поднял производство, а не просто купил гос.пос монополию у коррупцинеров ?
Джейбіл, Шкода, Ядзакі... В інших регіонах інші...  :facepalm1:
   
З чого ти взяв що вільно літають?
в багажі сидять...  :facepalm1:

Якщо вільно літають чого питали куратора?
не пересмикуй. я раніше казав, що такі кадри без куратора з місця не здвинуться, кожен. тому думаю вели їх з самого початку і куратори теж

Якщо наші дають на них запит в інтерпол і туркам, тіб ззадоволенням тих повязали.
то чого Бурба просто запит не дав завчасно?
   
в багажі сидять...  :facepalm1:

не пересмикуй. я раніше казав, що такі кадри без куратора з місця не здвинуться, кожен. тому думаю вели їх з самого початку і куратори теж
Давай без думаю? Не люблю коли факти відомі а їх пробують замінити думаю. (вибачаюсь за дратівливість, просто на це є факти)

Білінгкет в Інтервю Латиніній, чітко сказав, одночасно з цією операцією в Сірі  ішла реальна операція, про яку куратор знав тому він дав добро багатьом з цих головорізів, бо вважав що мова саме про ту реальну операцію.  :facepalm1:
   
в багажі сидять...  :facepalm1:

не пересмикуй. я раніше казав, що такі кадри без куратора з місця не здвинуться, кожен. тому думаю вели їх з самого початку і куратори теж

то чого Бурба просто запит не дав завчасно?
Задається з самого початку вказав причини. Тому що ніхто не чекав що так швидко і легко. Якби був час для розкачки чи досвід таких операцій то можна казати чого? А реально інформації стільки і швидко так, що просто не встигаєш зорієнтуватись... А більше і не треба щоб не догадатись. Це заднім числом ми розумні бо в нас був час і не було стресу...
   
Не люблю коли факти відомі а їх пробують замінити
ти назвав їх терористами і їх затримання мало нас виправдати, але при цьому вони про це не знають і вільно літаками добираються до потрібних місць.
а далі тільки інтерпретації...
   
Піяністу не потрібні інвнстори. В нього є один і йому досить.
   
ти назвав їх терористами і їх затримання мало нас виправдати, але при цьому вони про це не знають і вільно літаками добираються до потрібних місць.
а далі тільки інтерпретації...
Що значить я їх назвав? Як і в наших так і в білінгкет є докази і зізнання цього.

Кстаті процедура Інтерпола простіша чи простіше Туркам позвонити що до них гості ?
   
В нас аргументи витягують з кіна і уявлення про розвідку кіношні.
   
Як і в наших так і в білінгкет є докази і зізнання цього.
я не заперечую, однак для якихось дій потрібен не ярлик
п.с. до речі, а що з рештою трьома групами? на момент їх арешту їх вже дві мало бути.
   
я не заперечую, однак для якихось дій потрібен не ярлик
п.с. до речі, а що з рештою трьома групами? на момент їх арешту їх вже дві мало бути.

Дуже туманно помню що про це казали, вроді групи попали в Сірію інші, їх вернули і теж провели РФ через допити і розборки.

Тут мабуть через сканадал і що Лукашенко перелякався що це переворот, не до них було. А дуже шкода. Бурбу ж на 3 день після скандалу звільнили, хто мав операцію далі вести?

Просто недолугість, як каже Вовчик, але така недолугість і ще більша в РФ, як показало це розслідування.
   
Джейбіл, Шкода, Ядзакі... В інших регіонах інші...  :facepalm1:
Даже не слышал. Но судя по количеству желающих уехать на работу в ЕС, такие мало кого интересуют кроме самих "инвесторов" .
   
вроді групи попали
3 з чотирьох мали летіти через Білорусь, четверта - морем.
на 29 число мало бути мінімум дві групи на вильоті до турків, тому мали арештувати значно більше.
   
Даже не слышал. Но судя по количеству желающих уехать на работу в ЕС, такие мало кого интересуют кроме самих "инвесторов" .
Джейбіл це Нокія, це самсунг, це Елджі. Це заводи які роблять зборку електроніки. Ядзакі це запчастини для машин.

Джейбіл одна з 5 фірм світових яка робить конкретно зборку елктроніки, на її лініях і Нокія і Хашпішка і інші виробники, потім тільки лейбу клають що це відомий бренд... :)

Я теж раніше це не знав.
   
Мироська, дай їй почитати мій пост, без твоїх коментарів... І побачиш наскільки ти неправа.
не повіриш, але зараз - по майже восьми роках проживання "там" - вона вже надто далека від наших реалій
не те, що їй байдуже, що коїться в Україні, і що буде з нею далі
звісно, ні
але зараз вона вже настільки відстала, що від неї практично не почути ніяких суджень
До речі, дивись. Скільки вже йде обговорення цього вагнергейту, я читала відповідні гілки, але утримувалася від власних коментарів.
Щось таке складне, невідомо через яке місце закручене, за які вуха притягнуте, невідомо на яку голову натягнуте, очевидно алогічне.
Як це виглядає на сторонній погляд?
Воюєте там на Донбасі, ну й воюйте, там і вагнерівців ловіть, арештовуйте, судіть.
Але не залучайте мирних громадян інших країн у свої справи, які цілком можете і повинні вирішувати на місці.
Такот. Намагалася читати різні джерела, нічого не склеювалося. І от лише останній Право на владу, почуті неупереджені факти, доводи навели порядок в думках, і дали нарешті можливість зробити власний висновок. І він наступний. У такому вигляді спецоперація була спрямована на підрив довіри до України у світі, як до адекватного партнера.
А позаяк як чорт зі скриньки вистрибнув Петро, б"ю чи себе п"ястуком у груди : "Це я таку операцію вигадав!", то це лише зайве підтвердження до мого переконання : цей виродок діє вж ніяк не в інтересах України, і вів її до залізних обіймів Масковії - що б він там офіційно не проголошував, на прапори не чіпляв і в Конституції фальшиво не затверджував. Факти свідчать про зворотнє.
   
3 з чотирьох мали летіти через Білорусь, четверта - морем.
на 29 число мало бути мінімум дві групи на вильоті до турків, тому мали арештувати значно більше.
Для того треба було розуміння керівництва держави.

А з цим виявились проблеми. Інколи керівник має сказати, ви розумієтесь, робіть, бо я не розумію. Навіть якщо тобі ця людина не подобається. Зеленський в інтервю я читаю, ти поганий бо ти мені не подобаєшся... От і маємо те що маємо...((((

Він сам каже, йому донесли що той чувак там щось розганяв можливо і ще щось і тому він його не любить... І всі кажуть по інших історіях, що Зеленський саме так приймає рішення, ти маєш йому особисто сподобатись і тоді ти можеш робити і говорити дічь.

Це не зараз зявилось про це говорили ще до його президенства під час його компанії передвиборчої.
   
Для того треба було розуміння керівництва держави.
розуміння чого? я поставив конкретне питання, і про що дивним чином не згадують
про хронологію взагалі мовчу
   
Мироська

Я дивився право на владу, там просто дічь і заднім числом вигадують факти. Вони просто знають що ці дурні вигадані речі зайдуть обивателю краще ніж правда.

Це сумно але це так...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія