Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В платежках жителей многоэтажек появится плата за "небаланс" холодной воды по дому

Карофка, а яка судова практика із будинковими лічильниками газу? Там мінусують квартирні, а решту кидають на поциентів без лічильників. Ну і як хтось п***а газ, то виходить дохуя понад норму. Це ж бєспрєдєл.
   
Буде стимул сусідам вирахувати тих хто краде воду і відпи&дити.

А чи не провокуванням громадянського конфлікту займається влада.
Враховуючи, що навіть в межах одного будинку розподіл на багатих та бідних
буває доволі суттєвим.
Може краще нехай дозволять суди лінча. Я залюбки тоді четвертую на перехресті
якусь чергову зайку. Назовемо це стимулом вирахувати тих, хто краде людські життя.
   
Буде стимул сусідам вирахувати тих хто краде воду і відпи&дити.

І потрапити до тюряги - молодець.
   
Карофка, а яка судова практика із будинковими лічильниками газу? Там мінусують квартирні, а решту кидають на поциентів без лічильників. Ну і як хтось п***а газ, то виходить дохуя понад норму. Це ж бєспрєдєл.


 :weep: нажаль....нажаль... . Були поодинокі рішення. Було дві таких справи. Але в одному випадку Верховний суд скасував рішення нижчих інстанцій і виніс рішення на користь газових компаній, а в другому ще тільки апеляція пройшла і вона теж не на користь споживача. Я чомусь думала, що таки є шанси відпетляти.

Ось:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/75894097

http://reyestr.court.gov.ua/Review/79303886#

Ну, може ще  Ясінський подасть касацію, адже рішення апеляційний суд виніс ось тільки 14 січня.

Останнє редагування: 7 лютого 2019 03:20:11 від Karoffka
   
у Гройсмана походу окопались коммуняки.
=======================
 :facepalm1:

Ти, та багато хто ще скоро будеш мрiяти щоб було "як при комуняках" в сферi ЖКГ! :weep:

А тепер трiшки подумай над,здавалося б, простим питанням- ЯК " при комуняках" платилися
фактично копiйки за ЖКГ, але постiйно  у всiх були  i газ i  вода i опалення?  :shuffle:

Останнє редагування: 7 лютого 2019 03:54:50 від Blokh
   
=======================
 :facepalm1:

Ти, та багато хто ще скоро будеш мрiяти щоб було "як при комуняках" в сферi ЖКГ! :weep:

А тепер трiшки подумай над,здавалося б, простим питанням- ЯК " при комуняках" платилися
фактично копiйки за ЖКГ, але постiйно  у всiх були  i газ i  вода i опалення?  :shuffle:
У запропонованому тобою напрямку можна було б подумати лише у тому випадку, якби не було інформації, що провели перевірку облгазів і виявили списання газу дуже великими обсягами за неіснуючими адресами.
   
У запропонованому тобою напрямку можна було б подумати лише у тому випадку, якби не було інформації, що провели перевірку облгазів і виявили списання газу дуже великими обсягами за неіснуючими адресами.
==================

Ти на питання чомусь не вiдповiла! :gigi:

Не помiтила, чи якась iнша причина? :-)o
   
==================

Ти на питання чомусь не вiдповiла! :gigi:

Не помiтила, чи якась iнша причина? :-)o

Ще раз повторю: на твоє питання можна було хоч якось відповісти, якби не було інформації про шахрайство облгазів.

І не треба розказувати про те, що совок розвалився через комуналку.

Там була зовсім інша причина. І мала вона назву "Міша".
   
Ще раз повторю: на твоє питання можна було хоч якось відповісти, якби не було інформації про шахрайство облгазів.

І не треба розказувати про те, що совок розвалився через комуналку.

Там була зовсім інша причина. І мала вона назву "Міша".


 :facepalm1:
Яких тільки дурниць не почуєш на ФУПі.
Горбачов навпаки намагався врятувати совок, але вже було пізно.
   
:facepalm1:
Яких тільки дурниць не почуєш на ФУПі.
Горбачов навпаки намагався врятувати совок, але вже було пізно.

Да што ві гаварітє? Міша і намагався? Нє смєшитє маї тапачькі.
   
Да што ві гаварітє? Міша і намагався? Нє смєшитє маї тапачькі.

Кароффка, ти із тих хто плачеться "такую страну развалілі"?

Бо всі ті перестройки і гласності, то була спроба відтягнути неминучий кінець совка, і Горбачов прекрасно то розумів.
   
А вы представляете себе эту картину?

В идеальном случае, когда никто не крадет воду, нет протечек и аварий и т.д., т.е. вся вода, прошедшая через общедомовой счетчик равна сумме прошедшей через все квартирные, есть одно маленькое условие — эти все показания (одбщедомового счетчика и всех до одного квартирных) должны быть сняты в один момент времени!!!  :D  Иначе дисбаланс будет всегда! Даже если вы будете смотреть за всей сантехникой в доме, как за болячкой.

А теперь скажите, как это сделать моментально?  :-)o
без встановленні електроних лічильників з дістанційним кервуанням- ніяк
   
Кажу, біжіть з того Києва.
Скоро вся та комунальна мафія в багатоповерхівках в край окуїє, будете платити за повітря у помешканні.
Приватний будинок буде скоро набагато дешевше утримувати!
Закон о валежнике, налог на количество окон и ширину фасада не за горами.
   
Бггг! То тепер всі повинні одномоментно в час Х передати показники своїх лічильників!  :lol:
Інакше завжди буде розходження.

Пан дуже "розумний"? "показатели квартирных счетчиков необходимо передавать по состоянию на расчетную дату (или на дату наиболее приближенную к расчетной)" - це не означає, що в якийсь день усі мають кинутись передавати показники, а означає, що зняти показники лічильника потрібно в такий-то день, а передати ці показники ти зможеш і наступного дня і через тиждень. Сподіваюся зрозумієш.
 
   
естественно. в МинРег работают мудаки, оторванные от жизни. или ублюдки, реализующие новые схемы коммунального рекета. нахер таких

Вітаю другого "дуже розумного".
Читай вище пояснення для таких як ти

 :lol:
   
есть одно маленькое условие — эти все показания (одбщедомового счетчика и всех до одного квартирных) должны быть сняты в один момент времени!!!  :D  Иначе дисбаланс будет всегда! Даже если вы будете смотреть за всей сантехникой в доме, как за болячкой.

А теперь скажите, как это сделать моментально?  :-)o

Хтось зніме дещо раніше до контрольної дати, хтось дещо пізніше.
В середньому буде все вірно, це звичайний процес і в житті саме так і відбувається. То ти собі про "моментально" нафантазував.
   
Для домов, где часть помещений не оснащена счетчиками холодной воды, объем небаланса будет распределяется между потребителями, не имеющими счетчиков, пропорционально количеству лиц, которые фактически пользуются услугами.
Чего вы переживаете в любом доме найдется квартира без счетчика или не поверенного счетчика. Вот на нее весь небаланс и повесят.
   
вы, суки, сперва сделайте воду ПИТЬЕВОЙ. чтобы ее можно было пить из-под крана. БЕЗ ДОП. ОБРАБОТКИ
а потом и поговорим

У мене саме така, додаткової обробки не потребує
   
порка скота началась (tu)
   
Чего вы переживаете в любом доме найдется квартира без счетчика или не поверенного счетчика. Вот на нее весь небаланс и повесят.
в мене так в одній київській квартирі. лічильник не змогла встановити, щось багато мороки. звонила на фірми, вони кажуть треба шукати, хто ліцензію якусь має, щоб зареєструвати той лічильник.
то там суми фантастичні приходять, ніби басейн в хаті(прописана одна людина). розписують на тих, хто лічильника немає весь дисбаланс. по-моєму навіть тих, хто вчасно по лічильнику не платить.
буду вдячна, якщо хтось напише, які є фірми, які можуть встановити лічильника і зареєструвати в водоканалі його.
   
Буде стимул сусідам вирахувати тих хто краде воду і відпи&дити.
Сам пойдешь это делать, порохобот? В тюрьме тоже будешь сидеть? Это задача водоканала и полиции, а не жителей. Меняй методичку!
   
в мене так в одній київській квартирі. лічильник не змогла встановити, щось багато мороки. звонила на фірми, вони кажуть треба шукати, хто ліцензію якусь має, щоб зареєструвати той лічильник.
то там суми фантастичні приходять, ніби басейн в хаті(прописана одна людина). розписують на тих, хто лічильника немає весь дисбаланс. по-моєму навіть тих, хто вчасно по лічильнику не платить.
буду вдячна, якщо хтось напише, які є фірми, які можуть встановити лічильника і зареєструвати в водоканалі його.
рассказую лайфхак
находите на обойном рынке сантехника они там с картонками смотрите чтобы не был пьяный с утра.
он ставит счётчик.
звоните, а лучше пишите заказным письмом в водоканал заявку на пломбирование счётчика.
в 14 дней должен прийти дядька и запломбировать подписать с вами бумажки.
   
порка скота началась (tu)
Следующая серия - порка пороха "скотом".
Непонятно, это для всех или для тех, у кого нет счетчиков. Если для всех, то это уже станет последней каплей (счетчик на воду пока поставить не так сложно и большинство уже поставило, это не 5000 гривен стоит как ворюги загнули на газ, где час работы).
Решил таки совершить прикре самогубство. Одно дело повышение тарифов (хотя тоже грабеж), а другое - полный беспредел.
   
Следующая серия - порка пороха "скотом".
Непонятно, это для всех или для тех, у кого нет счетчиков. Если для всех, то это уже станет последней каплей (счетчик на воду пока поставить не так сложно и большинство уже поставило, это не 5000 гривен стоит как ворюги загнули на газ, где час работы).
Решил таки совершить прикре самогубство. Одно дело повышение тарифов (хотя тоже грабеж), а другое - полный беспредел.
следующей серии никогда не бывает.
   
Тут виникає ще одне питання  і, як на мене, ще важливіше.
Ну припустимо, що вони придумали, яким чином коректно вираховувати цей дисбаланс і в платіжках домальовують додаткову суму.
Але яким чином споживач може перевірити цю суму? А це є найголовнішим правом споживача - посатачальник має надати споживачу можливість переврити кількість наданих тоарів/послуг.
Як дізнатися, що в цій сумі відсутні помилки або зловмисні дії?
Це означає, що водоканал повинен в платіжках розшифрувати утворення  вартості дисбалансу, тобто надати дані загальнодомового лічильника і всіх квартирних. Ви в таке вірите?
Вже цієї обставити достатньо, щоб будь-який юрист легко оскаржив незаконність цієї постанови кабміну.   
     

   
Хорошая идея. Хе-хе-хе.

Ситуация:все квартиры дома имеют счетчик, трубы в подвале целые, протечек нет.

Но общедомовой счетчик будет показывать больше, чем сумма всех квартирных счетчиков, за счет воды в трубах подвода в квартиры.

Доплачиваем за эту "непотребленную" воду, затем потребляем, согласно квартирных счетчиков и платим еще раз. Прелестно ...
   
звоните, а лучше пишите заказным письмом в водоканал заявку на пломбирование счётчика.
в 14 дней должен прийти дядька и запломбировать подписать с вами бумажки.
дякую :-B , треба спробувати. точно допоможе? бо я ходила в водоканал два раза, заяви написала, ніхто не прийшов, не позвонив. правда це давно було.
   
разница будет по-любому
 
в квартире без счетчика прописан один чел,
а проживает 4 в лучшем случае
вот вам и разница на ровном месте
и кто должен ее оплачивать?
тогда и подход к начислению тоже менять надо
либо всем ставить счетчики
   
Хорошая идея. Хе-хе-хе.
Ситуация:все квартиры дома имеют счетчик, трубы в подвале целые, протечек нет.
Но общедомовой счетчик будет показывать больше, чем сумма всех квартирных счетчиков, за счет воды в трубах подвода в квартиры.
Доплачиваем за эту "непотребленную" воду, затем потребляем, согласно квартирных счетчиков и платим еще раз. Прелестно ...

Я думаю, що така різниця має дійсно покриватись усіма мешканцями будинку, бо те що трапляється з водою в будинку то вже відповідальність власників будинку. Але якщо точок відбору води на загальні потреби немає, або на таких точках є окремі лічильники, а різниця в показниках все ж таки є, то власники будуинку мають звернутись до поліції, бо це вже виходить крадіжка - хтось з мешканців будинку в них краде і злодій має бути впійманий та притягнутий до відповідальності. Це не у постачальника води крадуть, а саме у власників будинку, бо це відбувається вже після лічильника, де зона відповідальності за майно (воду) переходить до власників будинку. Запропонуйте інший варіант.
   
дякую :-B , треба спробувати. точно допоможе? бо я ходила в водоканал два раза, заяви написала, ніхто не прийшов, не позвонив. правда це давно було.
обязаны в 14 дневный срок.
позвоните в любую юрконсультацию там недорого, расскажут всю процедуру, кто кому чего должен и в какие сроки.
   
Тут виникає ще одне питання  і, як на мене, ще важливіше.
Ну припустимо, що вони придумали, яким чином коректно вираховувати цей дисбаланс і в платіжках домальовують додаткову суму.
Але яким чином споживач може перевірити цю суму? А це є найголовнішим правом споживача - посатачальник має надати споживачу можливість переврити кількість наданих тоарів/послуг.
Як дізнатися, що в цій сумі відсутні помилки або зловмисні дії?
Це означає, що водоканал повинен в платіжках розшифрувати утворення  вартості дисбалансу, тобто надати дані загальнодомового лічильника і всіх квартирних. Ви в таке вірите?
Вже цієї обставити достатньо, щоб будь-який юрист легко оскаржив незаконність цієї постанови кабміну.  
   
Весь смысл в том  чтобы они могли нарисовать любую сумму. Чтобы такого не было нужен четкий закон о такого рода договорах  . В договоре должны быть указаны способы контроля и тарифы. В законе должно быть четко указано ,что без заключения 2-х стороннего договора поставщик услуги не имеет право выставлять счет за них и изменение условий требует перезаключения договора. С другой стороны в случее отказа от подписания договора пользователь должен предоставить доступ для отключения от услуги.
   
обязаны в 14 дневный срок.
позвоните в любую юрконсультацию там недорого, расскажут всю процедуру, кто кому чего должен и в какие сроки.
ок, дякую. тут вже тільки що нюанси виявилися. я щось це провтикала. там просто квартиранти, і я вже давненько на квартирі не була. на холодну воду лічильник встановили. це на гарячу ніяк не поставлять(це напевне не одна організація робить. ну да, теплокомуненерго. от я матрьона :facepalm1: ). минулим літом вони попросили бойлер, бо не було довго гарячої води. і тепер їм якби централізована гаряча вода не потрібна. може можна від неї взагалі відрізатися?
   
ок, дякую. тут вже тільки що нюанси виявилися. я щось це провтикала. там просто квартиранти, і я вже давненько на квартирі не була. на холодну воду лічильник встановили. це на гарячу ніяк не поставлять(це напевне не одна організація робить. ну да, теплокомуненерго. от я матрьона :facepalm1: ). минулим літом вони попросили бойлер, бо не було довго гарячої води. і тепер їм якби централізована гаряча вода не потрібна. може можна від неї взагалі відрізатися?

Я бы поставил счётчик горячей, но не "отрезался". Счётчик, установка и пломбиррвка - не так сложно и достаточно быстро. Просто будут платить "0" за горячую  :)
   
обязаны в 14 дневный срок.
позвоните в любую юрконсультацию там недорого, расскажут всю процедуру, кто кому чего должен и в какие сроки.
Не все так просто.
В один прекрасный день без предупреждения не учитывая показаний счетчика мне пришол счет от водоканала за 20 куб холодной и 10 куб водоотвода Хотя обычно я потребляю в 4 раза меньше.
Звоню 2020202
-какого Х?
-У нас нет данных про ваши счетчики.
-Так прийдите опломбируйте.
-От вашего дома заявок не принимаем.У васдругая обслуживающая организация.
-А почему вы счет присылаете?
- Незнаю.
Вот и весь разговор. Совершенно случайно встретил тетку  с водоканала сунул ей 100грн и она опломбировала счетчики и составила акт,через неделю они появилися в личном кабинете.
   
Национальная акционерная компания «Нафтогаз Украины» теряет 8 миллиардов гривень от импорта газа для нужд населения и теплокоммунэнерго по специальным обязательствам, сообщил директор интегрированного газового бизнеса «Нафтогаза» Андрей Фаворов

Придумают как эти барыги    схемку  "потерь" и воровства денег  на "потерях"
   
:weep: нажаль....нажаль... . Були поодинокі рішення. Було дві таких справи. Але в одному випадку Верховний суд скасував рішення нижчих інстанцій і виніс рішення на користь газових компаній, а в другому ще тільки апеляція пройшла і вона теж не на користь споживача. Я чомусь думала, що таки є шанси відпетляти.

Ось:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/75894097

http://reyestr.court.gov.ua/Review/79303886#

Ну, може ще  Ясінський подасть касацію, адже рішення апеляційний суд виніс ось тільки 14 січня.

Бачиш, злочинна влада прийняла закон про встановлення інд. лічильників усім юзерам до 18 року. А потім вже при справедливій народній владі ці упиряки-газовщики протягли інший закон - про домові лічильники. Тепер вони пишуть від фонаря, скільки хочуть юзерам без лічильників.  Ще хтось на Монтян ображається.  :rotate:
   
Хорошая идея. Хе-хе-хе.

Ситуация:все квартиры дома имеют счетчик, трубы в подвале целые, протечек нет.

Но общедомовой счетчик будет показывать больше, чем сумма всех квартирных счетчиков, за счет воды в трубах подвода в квартиры.

Доплачиваем за эту "непотребленную" воду, затем потребляем, согласно квартирных счетчиков и платим еще раз. Прелестно ...
Прелестно, если жить в Голландии и философствовать. А если б такое внедрили у вас, как бы вы запели.
   
Я думаю, що така різниця має дійсно покриватись усіма мешканцями будинку, бо те що трапляється з водою в будинку то вже відповідальність власників будинку. Але якщо точок відбору води на загальні потреби немає, або на таких точках є окремі лічильники, а різниця в показниках все ж таки є, то власники будуинку мають звернутись до поліції, бо це вже виходить крадіжка - хтось з мешканців будинку в них краде і злодій має бути впійманий та притягнутий до відповідальності. Це не у постачальника води крадуть, а саме у власників будинку, бо це відбувається вже після лічильника, де зона відповідальності за майно (воду) переходить до власників будинку. Запропонуйте інший варіант.
Бред. Нет никаких власникив будынку, есть власныки квартир и счетчики стоят в квартирах, все, что за пределами квартир, зона ответственности ЖЕКов, водоканалов, но никакк не жильцов.
   
Чегоя я должен отвечать за кого-то, если даже кто-то ворует? Садите его в тюрьму, при чем тут я? Или тогда полицию надо разогнать нафиг всю. Чегоя я должен на них платить налоги. Еще и в тарифе заложено обслуживание сетей, то есть, если там течет, то это тоже дело ЖЕКа и водоканала.
   
Народ вы не понимаете единственно  что за ОПГ дорвалось к власти , гибридные демократы  и зашифрованные форы.Он найдут повод и будут списывать убытки на усушку, утряску , протечку . Посмотрите  что в областях творится разве многие хотели чтобы члены банды  януковича против которых стоял майдан гибли люди, снова  возглавляют ОГА и Управления   ОГА , все старые схемы работают и сейчас  ничего не изменилось кроме вывесок и тарифов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія