Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські книжки без посередників - детективи, містика та інші жанри

Всупереч усьому - українська книжка не тільки жиє, але і розвивається. Мене задовбало, коли ватникі розповідають про те, що в нас немає новітніх творів, бо ми не існуємо.
От вам на рило!
цікаві українські книжки
Тут є і фантастика і детективи і лірика і масса чого.
І це перший проект, котрий БУДЬ-ЯКОГО автора на українській розгляне і доведе до друку.
Доступні версії в роздруківці і для електронного читання.


Посилання на бібліотеку (поки що 58 книжок): http://fiol.pub/bookstore

Останнє редагування: 4 березня 2019 12:39:42 від fun_dor
   
От чому такі теми не набирають відповідей?
САМІ зкооперувалися і почали давати життя авторам, яким не можливо пробитися через редакції. Самиздат рулить!

Останнє редагування: 3 березня 2019 07:34:47 від fun_dor
   
Доречі, цей проект перший в краундфайдинзі України. Бо люди самі оплачують видавництво.



Тут є ті, хто хоче опублікування своєї  творчості? Пішли туди!
Я чекаю на відгук від видатних письменників зараз...
   
От чому такі теми не набирають відповідей?
САМІ зкооперувалися і почали давати життя авторам, яким не можливо пробитися через редакції. Самиздат рулить!
Молодці, звичайно. Я зайшла, подивилась. На жаль, особисто я так начиталася за попереднє життя, що зараз взагалі художньої літератири не читаю. Хіба що інколи на фантастику/фентезі пробиває, але швидко розчаровуюсь
   
Молодці, звичайно. Я зайшла, подивилась. На жаль, особисто я так начиталася за попереднє життя, що зараз взагалі художньої літератири не читаю. Хіба що інколи на фантастику/фентезі пробиває, але швидко розчаровуюсь
Колись мені колишній друг,а зараз ватник-московит казав, що людина за свій вік може прочитати не більше трьох тисяч книжок... На той час (2'012) в моєму активі було вже 5000.
Я до того, що ніколи не можна казати "досить, я начитався" :)
На тому проекті люди, які платять грубі гроші за мистецтво.
   
От підтримаю гілочцю, бо політика важливіша, ніж новітня укрг творчість...
   
Колись мені колишній друг,а зараз ватник-московит казав, що людина за свій вік може прочитати не більше трьох тисяч книжок... На той час (2'012) в моєму активі було вже 5000.
Я до того, що ніколи не можна казати "досить, я начитався" :)
На тому проекті люди, які платять грубі гроші за мистецтво.
Просто зараз інше цікавить, не мистецтво, а більше інформація, знання, особливо за межами професійних.
   
Цікаво, чи автори не протестують проти оприлюднення своїх творів задарма :)

Бо ж зазвичай книги пишуть для того, щоб їх продавати, а не давати у вільнмоу доступі.
   
Цікаво, чи автори не протестують проти оприлюднення своїх творів задарма :)

Бо ж зазвичай книги пишуть для того, щоб їх продавати, а не давати у вільнмоу доступі.
кхм... Це ПЕРШИЙ і єдиний поки що проект, котрий саме за гроші дає видатися усім, хто хоче.
Гроші притомні. Книгу треба придбати ЗА Гроші :) менші, ніж в книгарнях.

Але цікаве те, що люди САМІ платять за редактуру, ілюстрації та друкування. Там як на толокі.

Ось посилання на грошові рейтинги: http://fiol.pub/rating/2
   
Автор лише платить за передмову (якщо текст поганий, дають поради, якщо гарний - описують як є), далі люди по кусочку тексту донейтять (дають гроші з гарантією отримання твору) просування тексту до видавництва.

   
Просто зараз інше цікавить, не мистецтво, а більше інформація, знання, особливо за межами професійних.

ОТОЖ. Видавництво зробило 2 шаблони:

"не менше 6 авторських аркушів (6 х 40 тис. знаків з пробілами) для прози і не менше 60 сторінок для поетичних збірок.
Рукописи меншого обсягу непереконливо виглядають як паперова книжка. Щодо електронної версії – також не варто вводити в оману читача
".

де для паетів - чомусь можна і невеличький, а для прози (включивши в це понятіє ВСЕ) - залишивши старий дрєвній редакторський розмір.

Більшість потенціяльно комерційно вигідних книжок мають НАБАГАТО скромніш знаків ніж 6 авт.лістов, тож ні Аллен Карр, Ні Норбеков, ні Подеревянський, ні крокодил в цьому видавництві опублікуватися незможуть. Для прикладу: кацабські мастодонти ЛітРес та Рідеро давно прохавали фішку, і їх мінімум - 1 авторський ліст, а не 6. І їх чомусь не їбе, шо книшка виглядатиме непевно. Брошурки Норбєкова розлітались чудово, нєсмотря на невеличкий розмір.
   
Просто зараз інше цікавить, не мистецтво, а більше інформація, знання, особливо за межами професійних.
Але книжки це і є "інформація"!
Колись сперечались з однією знайомою про те, що не треба читати книжки. Її аргумент типу - свій досвід - це найкраще.
Але в мене майже шість тисяч чужих досвідів - хіба це погано? :)
Зрозуміло, що інтернет затягує і відвертає від лонгридів. І не знаю, що буде далі... Але зараз купую на http://fiol.pub з надією, що і мене куплять :)

Останнє редагування: 3 березня 2019 08:42:23 від fun_dor
   
ОТОЖ. Видавництво зробило 2 шаблони:

"не менше 6 авторських аркушів (6 х 40 тис. знаків з пробілами) для прози і не менше 60 сторінок для поетичних збірок.
Рукописи меншого обсягу непереконливо виглядають як паперова книжка. Щодо електронної версії – також не варто вводити в оману читача
".

де для паетів - чомусь можна і невеличький, а для прози (включивши в це понятіє ВСЕ) - залишивши старий дрєвній редакторський розмір.

Більшість потенціяльно комерційно вигідних книжок мають НАБАГАТО скромніш знаків ніж 6 авт.лістов, тож ні Аллен Карр, Ні Норбеков, ні Подеревянський, ні крокодил в цьому видавництві опублікуватися незможуть. Для прикладу: кацабські мастодонти ЛітРес та Рідеро давно прохавали фішку, і їх мінімум - 1 авторський ліст, а не 6. І їх чомусь не їбе, шо книшка виглядатиме непевно. Брошурки Норбєкова розлітались чудово, нєсмотря на невеличкий розмір.
Шість листів це багато????
Блін, ми тут продукуємо більше за день!
У вас більший формат, нє?
Доречі, в мене на телефоні лише білий екран після скасування вашої книжки.
Я можу і хочу заплатити за те, що мені подобається. Книжки, фільми, серіали, навіть за владу :)
   
зацікавився.
Дякую, бо через такі проекти можна заборонити видавництва мафію, котра: "работы не возвращаются и не рецензируются". А насправді тупо не читаються взагалі (пам'ятаю розповідь про кімнату до поверхні забиту непрочитаними творами), особливо на нашій мові :(

Останнє редагування: 3 березня 2019 09:01:46 від fun_dor
   
6 авторських аркушів, це, приблизно,130-140 сторінок?
   
Шість листів це багато????
Блін, ми тут продукуємо більше за день!

ггг :D


6 авторських аркушів, це, приблизно,130-140 сторінок?

скоріш десь 300 +/-
   
62
128. Поняття «авторський аркуш».
АРКУШ АВТОРСЬКИЙ (або друкований) - міра обліку обсягу тексту в журнальному та поліграфічному видавництві. Один аркуш дорівнює 40000 друкарських знаків
   
скоріш десь 300 +/-

Колись, років тридцять тому, розрахунок був приблизно такий: один авторський аркуш,
це , знову ж таки, приблизно, 23 сторінки, по 30 рядків на сторінці і 58-60 знаків у кожному рядку.
23 сторінки множимо на 6 =138.
Де я помиляюся?
(у мене була трійка з арихметики, алгебри і тригонометрії))
   
Доречі, в мене на телефоні лише білий екран після скасування вашої книжки.

всмислі - після запуску? Е таке, почалось десь місяці півтора назад, завалілі одиницями за те шо "не відкриваецця, бєлий екран". Десь рік раніш було те ж саме: це андроїд випущае якісь патчі, які входять в конфлікт і недають відкрити пріложеніє, яке раніш норм відкривалось. Абичьно через якись час (після нового патчу) все ісправляецця.
   
скоріш десь 300 +/-
Колись, років тридцять тому, розрахунок був приблизно такий: один авторський аркуш,
це , знову ж таки, приблизно, 23 сторінки, по 30 рядків на сторінці і 58-60 знаків у кожному рядку.
23 сторінки множимо на 6 =138.
Де я помиляюся?
(у мене була трійка з арихметики, алгебри і тригонометрії))

Випущав в 2004 році халтуру (збірку "реальних історій"). Спочятку приніс 300 історій-анекдотів, мені сказали: мало, давай 500.
Зарз подивився - 334 сторінки в книшці.

Все залежить від того, яким шріфтом друкувати. Якшо маленьким, то можна і в 150 влізти :)
   
всмислі - після запуску? Е таке, почалось десь місяці півтора назад, завалілі одиницями за те шо "не відкриваецця, бєлий екран". Десь рік раніш було те ж саме: це андроїд випущае якісь патчі, які входять в конфлікт і недають відкрити пріложеніє, яке раніш норм відкривалось. Абичьно через якись час (після нового патчу) все ісправляецця.
Спробую знову, дякую
   
Один аркуш дорівнює 40000 друкарських знаків

отже, мій розрахунок правильний.
Якщо на сторінці 30 рядків по 58 знаків у кожному, то 30х58=1740 знаків на одній сторінці
1740 знаків х 23 сторінки =40020 знаків
   
Дякую, ТС.  :)
Скинула посилання знайомій, яка пише, вже має свої книги.
Цікаво, що вона скаже.)
   
Дякую, ТС.  :)
Скинула посилання знайомій, яка пише, вже має свої книги.
Цікаво, що вона скаже.)
Дякую і вам :)
Цей проект дає можливість прорватися через видавництва і за допомогою людей вийти у світ читачів  :scenic:
   
Один аркуш дорівнює 40000 друкарських знаків
отже, мій розрахунок правильний.
Якщо на сторінці 30 рядків по 58 знаків у кожному, то 30х58=1740 знаків на одній сторінці
1740 знаків х 23 сторінки =40020 знаків
Ну, так. Ціль у тім, щоб автори, які спромоглися написати книжку, змогли видатися минаючи видавництва.
   
опять тильки на мови....
як торговать с врагом мова не помеха, как книга - тильки на мови...
   
опять тильки на мови....
як торговать с врагом мова не помеха, как книга - тильки на мови...
Ну, то така концепція у старт-проекту, бо таких не було у природі. Наскільки знаю - там інтерес до усього світу. Може і до Росії дотягнуться :)
   
І вони не торгують з ворогом, наскільки я знаю :)
   
І вони не торгують з ворогом, наскільки я знаю :)

вони і не будуть торгувать, презик торгує
стикався з такими "концепціями", української літератури не існує як такової, декілька забужок-монополістів, а українська не на мові "неконцепція", тому і перемогли кацапські видавництва на ринку всієї країни
   
Є смисл кинути їм посилання на мою книгу? http://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Нехай відповість той, кто її читав... :shuffle:
   
зайшов за посиланням, вибрав собi книжку - далi для придбання пропонують здiйснити авторизацiю, спробував, результат - висить вiконце на сторiнцi, типу спроба авторизацii. Я веду до чого: менi дiйсно цiкаво було б почитати те, що представлено, але ж за посиланням ТС я не можу щось придбати -(. Вважаю, перед тим, як виносити таку рекламу на загальнi обговорення, варто перевiряти, я наприклад, бiльше туди нi ногою.
   
вони і не будуть торгувать, презик торгує
стикався з такими "концепціями", української літератури не існує як такової, декілька забужок-монополістів, а українська не на мові "неконцепція", тому і перемогли кацапські видавництва на ринку всієї країни
Тут суто комерційне - ми є білінгви, тому грошей отримувати на російськомовному просторі вигідно...

Останнє редагування: 3 березня 2019 15:22:35 від fun_dor
   
Є смисл кинути їм посилання на мою книгу? http://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Нехай відповість той, кто її читав... :shuffle:
Вам треба її подати на розгляд
   
зайшов за посиланням, вибрав собi книжку - далi для придбання пропонують здiйснити авторизацiю, спробував, результат - висить вiконце на сторiнцi, типу спроба авторизацii. Я веду до чого: менi дiйсно цiкаво було б почитати те, що представлено, але ж за посиланням ТС я не можу щось придбати -(. Вважаю, перед тим, як виносити таку рекламу на загальнi обговорення, варто перевiряти, я наприклад, бiльше туди нi ногою.
а ви Чер фейсбук авторизувалися?
   
издателям украинских книг порезали льготы. Зато добавили на кино - важнейшее из искусств. Недавно вернули льготы, но только деццким пейсателям. Кто же ето пролоббировал? (оказалось фейком)

Останнє редагування: 3 березня 2019 17:07:03 від etochtod
   
издателям украинских книг порезали льготы. Зато добавили на кино - важнейшее из искусств. Недавно вернули льготы, но только деццким пейсателям. Кто же ето пролоббировал? :laugh:
Це так, дійсно???
   
Цікаво. Я на toloka.to періодично читаю, наприклад, переклади якихось хітових творів типу епопей Дж. Мартіна. Там дописувачі роблять власні переклади, та ви мабуть знаєте). Може, їм запропонувати співпрацю?
   
будет перевод фантастики на мову?
   
А є сайти з аудіокнижками українською?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія