Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

ось це цікаво. Можна детальніше?

https://www.psychologytoday.com/us/blog/neurosagacity/201701/why-we-may-fall-psychopaths%3famp
   
Re: жіноче питання

ось це цікаво. Можна детальніше?
напевне епатажна поведінка, чи така, що виділяє з поміж інших.
   
Re: жіноче питання

https://www.psychologytoday.com/us/blog/neurosagacity/201701/why-we-may-fall-psychopaths%3famp
page not found
   
Re: жіноче питання

напевне епатажна поведінка, чи така, що виділяє з поміж інших.
щось в тому дусі напевно, але цікаво, що провина за це саме на жіночий вибір покладається, а не на поведінку чоловіків,які втратили свою маскулінність, стали пасивними та боягузами. Бояться зробити комплімент чи на жопу-цицьки відверто глянути . От від цього треба виходити. Фемінізм поставив експеримент - змусив чоловіків втратити чоловічність та стати більш фемінними . І жінки переключились на психопатів.
От це треба зарубити на носі всім грантоїдам та борцям за права людей і т.д.
   
Re: жіноче питання

   
Re: жіноче питання

щось в тому дусі напевно, але цікаво, що провина за це саме на жіночий вибір покладається, а не на поведінку чоловіків,які втратили свою маскулінність, стали пасивними та боягузами. Бояться зробити комплімент чи на жопу-цицьки відверто глянути . От від цього треба виходити. Фемінізм поставив експеримент - змусив чоловіків втратити чоловічність та стати більш фемінними . І жінки переключились на психопатів.
От це треба зарубити на носі всім грантоїдам та борцям за права людей і т.д.
психопат готовий наплювати на все і всіх щоб дістатись до статусних зірок, насамперед це приваблює жінку. А у чоловіків у яких є якесь сумління і рефлексія статусний потенціал по визначенню занижений, а тому вибудовується проста зв'язка сумління = слабість=більш низький статус=сухість в причинних місцях. Прогугліть також how not to be a nice guy. Чоловіки чітко вловили жіночу преференцію  і емулюють психопатну поведінку щоб привабити дам.
   
Re: жіноче питання

але цікаво, що провина за це саме на жіночий вибір покладається, а не на поведінку чоловіків,які втратили свою маскулінність, стали пасивними та боягузами. Бояться зробити комплімент чи на жопу-цицьки відверто глянути . От від цього треба виходити. Фемінізм поставив експеримент - змусив чоловіків втратити чоловічність та стати більш фемінними . І жінки переключились на психопатів.

2 нєвєрних твердження:

а) Чоловіки втрачають "маскулинність" в цивілізованому світі по абсолютно природньой прічінє: тому, шо життя - не джунглі. Чим країна цивілізованіше, чим там життя бєзопаснєє - тим менш залишаєцця звірячих навичок. В майбутньому всі військові і поліцейські хвункціі перейдуть к робатам. Тіпа Страж-птіц.
б) Жінки ЗАВЖДИ прєдпочіталі психопатів. Це тваринний інстинкт, який вжінок залишивсь щє з обізян.
   
Re: жіноче питання

2 нєвєрних твердження:

а) Чоловіки втрачають "маскулинність" в цивілізованому світі по абсолютно природньой прічінє: тому, шо життя - не джунглі. Чим країна цивілізованіше, чим там життя бєзопаснєє - тим менш залишаєцця звірячих навичок. В майбутньому всі військові і поліцейські хвункціі перейдуть к робатам. Тіпа Страж-птіц.
б) Жінки ЗАВЖДИ прєдпочіталі психопатів. Це тваринний інстинкт, який вжінок залишивсь щє з обізян.
ну я почитав, там просто називають сміливих чоловіків , які шукають нові враження та адреналін, психопатами. Тоді все ясно з тими "новими" тенденціями. Це маячня сучасних вчених.
Нічого нового насправді. Це так завжди було, погоджуюсь. Мене збив з пантелику термін "психопат". Якщо нормальних чоловіків називати псхопатами, то можна і не до такого договоритись. Хоча важко від ботанів очікувати іншого
   
Re: жіноче питання

https://www.independent.co.uk/news/science/why-women-really-do-love-self-obsessed-psychopaths-850007.html

https://www.forbes.com/sites/crime/2011/11/23/why-we-love-psychopaths/


A краще прогугліть, самої що не є мейстрімної публіцистики на тему море.
погуглив. Підміна терміну "психопат" . Короче, новомодна маячня. Нічого нового в тому, що жінкам завжди подобались "погані" хлопчики .
   
Re: жіноче питання

погуглив. Підміна терміну "психопат" . Короче, новомодна маячня. Нічого нового в тому, що жінкам завжди подобались "погані" хлопчики .
сумніваюсь, там набагато більш розвернуті визначення. Є таке слово в англійській consciousness, коротко людина без тої субстанції вважається психопатом, є сміливі психопати і є боягузи що плетуть павутини і не йдуть на Ви. Факт того що мозок жінки ототожнює психопатичні якості з більшим куском пирога, і вищим щаблем в курятнику жизні, які можливі лише через встановлення паразитних зв'язків з оточуючими, а тому вектор людсько розвитку стабільно паразитний як всередині виду так і по відношенню до навколишнього світу.
   
Re: жіноче питання

сумніваюсь, там набагато більш розвернуті визначення. Є таке слово в англійській consciousness, коротко людина без тої субстанції вважається психопатом, є сміливі психопати і є боягузи що плетуть павутини і не йдуть на Ви. Факт того що мозок жінки ототожнює психопатичні якості з більшим куском пирога, і вищим щаблем в курятнику жизні, які можливі лише через встановлення паразитних зв'язків з оточуючими, а тому вектор людсько розвитку стабільно паразитний як всередині виду так і по відношенню до навколишнього світу.
ну так а нового що? так було, є і буде. Просто раніше це не називали психопатією. Взагалі це норма. Вони договорились до того, що норму називати психопатією? Ще один експеримент над людством? Ну-ну
Все кортить змінити чоловіків ))) Обізвати їх психами і казлами )))

Останнє редагування: 5 серпня 2019 17:11:16 від Serhii
   
Re: жіноче питання

Хоча важко від ботанів очікувати іншого

Насправді "ботани" - це цвіт суспільства. Саме вони вистроїлі цивілізацію і соврємєнний світ е таким саме завдяки "ботанам" і їх моску. Псіхопати та жінки звикли пользоваться плодами їх праці, та щчей і принижувати, ноякшо цивілізація встоїть перед тваринними викликами і двинецця далі - все стане на свої місця:
а) завдяки нєнужності живой пі3ди(с) "псіхопатізм задля жіночої уваги" зникне.
б) завдяки тотальному контролю (необовязково відео - шось тіпа детектора брехні) прєступлєніє та насилля стануть майж 100% виявлятись і всі "псіхопати" будуть або ізольовані або перевиховаюцця.

Тож вцивілізованому світі врештірешт остануцця лише ботани... і нікому нєнужниє жінкы :laugh:
   
Re: жіноче питання

є такі поруч жінки, що взагалі кажуть, що феміністки - це зло. А є і такі, які кажуть протилежні речі.

от у мене дві собачки жіночої статі (сестри).
Одна - славна собі собачка, дуже мила сучечка
А друга - в кобелиних ладах, тобто зовсім як кобель, тільки сучечка. Навіть з татком своїм свариться і мириться по кобелиному. Іноді лапу задира.

Ставлення обох собачок до ієрархії, територіальних штук і всього решти цілком різне.

А люди таки трохи складніші за собачок.

ps: мамашки з обох чудові, обох люблю однаково
   
Re: жіноче питання


тоді вони стають, аутистами, збоченцями чи маньяками.


абсолютно нове слово в походженні аутистів.

раніше казали, що то від щеплень  :shuffle:
   
Re: жіноче питання

дідо Фройд пхався дай боже кожному))


ну а як же ж.
інакше який же з нього був би психоаналітик?
   
Re: жіноче питання


абсолютно нове слово в походженні аутистів.

раніше казали, що то від щеплень  :shuffle:
ну я маю на увазі не класичних, а таких з дивацтвми, як не від світу цього, і з проблемами в комунікації.
   
Re: жіноче питання

ну а як же ж.
інакше який же з нього був би психоаналітик?
угу
"Теорія, мій друже, сіра,
а древо жизні - золоте"(це)
   
Re: жіноче питання

ну я маю на увазі не класичних, а таких з дивацтвми, як не від світу цього, і з проблемами в комунікації.
то теж від щеплень!
   
Re: жіноче питання

то теж від щеплень!

не від гмо?
   
Re: жіноче питання

не від гмо?
мо від гмо-щеплень?
   
Re: жіноче питання

мо від гмо-щеплень?

та від них, від них!

і ще, мабуть, від настоянки ґлоду  B-)
   
Re: жіноче питання

та від них, від них!
і ще, мабуть, від настоянки ґлоду  B-)
може так здатися на перший погляд.. але ні.

- Я знаю, как управлять Вселенной. И скажите – зачем же мне бежать за миллионом?
- Весь мир пронизывает пустота, а она подчиняется формулам — это даёт нам безграничные возможности.

   
Re: жіноче питання

- Я знаю, как управлять Вселенной. И скажите – зачем же мне бежать за миллионом?

нормальний хайфанк аут

я таких люблю
   
Re: жіноче питання

нормальний хайфанк аут

я таких люблю
(tu) в мене є підозри, що він до цієї пори незайманий.

- Неразрешимой задачи, пожалуй, нет. Трудно решаемой. Так точнее.
- Помните библейскую легенду о том, как Иисус Христос ходил по воде, аки посуху? Так вот мне нужно было рассчитать, с какой скоростью он должен был двигаться по водам, чтобы не провалиться.
https://24smi.org/celebrity/14634-grigorii-perelman.html
   
Re: жіноче питання

Просто Денак вы одну из собачек запустили, и надо вернутся к моменту когда она отошла от нормы. С аутистами - тоже самое. Всегда есть момент когда произошло отклонение от невротипичного развития.  И вернутся надо к этому моменту.
   
Re: жіноче питання

(tu) в мене є підозри, що він до цієї пори незайманий.

та то не моя проблема
і не ваша

дядьку так добре - ну і нехай
   
Re: жіноче питання

Просто Денак вы одну из собачек запустили, и надо вернутся к моменту когда она отошла от нормы. С аутистами - тоже самое. Всегда есть момент когда произошло отклонение от невротипичного развития.  И вернутся надо к этому моменту.

собаки не бывают аутистами
у них зеркальных нейронов нет, да и экстрапирамидальная система не той сложности, чтоб глюкануть.
   
Re: жіноче питання

та то не моя проблема
і не ваша

дядьку так добре - ну і нехай
(tu)
такі дядьки рухають прогрес
   
Re: жіноче питання

взагалі то нормально бути не політ суспільно стурбованим. ц ознака того що у людини все гаразд .

наприклад моїй дружині абсолютно байдуже щщо відбуваєтьбся і в Україні і в світі)) їй то не треба
ні, ніфіга, байдужість якраз і приводить до проблем. На заході активні всі
   
Re: жіноче питання

(tu)
такі дядьки рухають прогрес

тітки теж
але мало їх

(тут має бути посилання на Барон Коена, але не Сашу :-) )
   
Re: жіноче питання

собаки не бывают аутистами
у них зеркальных нейронов нет, да и экстрапирамидальная система не той сложности, чтоб глюкануть.

Это не совсем верно. Дискуссия ведётся уже пятьдесят лет как минимум.

https://www.petmd.com/dog/behavior/can-dogs-have-autism

Но я не специалист по собакам. Человек безусловно намного сложнее и интересней. 
   
Re: жіноче питання

Человек безусловно намного сложнее и интересней.

зато собачка гораздо приятней и осмысленней
   
Re: жіноче питання

це був явний прояв чоловічого шовінізму з боку редактора УП :)

погоджуюся абсолютно.
   
Re: жіноче питання

зато собачка гораздо приятней и осмысленней

Мне всё-таки больше нравятся дети. Как они растут это что-то. У нас с вами это старая дискуссия. Не хочу начинать по новой.
   
Re: жіноче питання

ні, ніфіга, байдужість якраз і приводить до проблем. На заході активні всі
На Заході нашої Галактики? Захід в якому я досить нагадує совєтьский союз в плані активності, тільки замість партії і правітєльства бізнес актив з інфо обслугою, ну хіба ще шахраї щось вимухльовують. Захід це тотальна залежність від інститутів влади і бізнесу, активізуйся скільки хочеш.
   
Re: жіноче питання

давно це зрозуміла. жінкам цього підсвідомо не вистачає, особливо в західних суспільствах. але говорити про це вслух неполиткоректно і некомільфо - так поставили там ситуацію.
але з огляду на те, що левова доля цих лавсторі видається і споживається в англомовних країнах, і читачами в абсолютній більшості є жінки, то неважко зрозуміти мрії, на перший погляд феміністичної жінки.

а іcторичні.. не знаю, в порівнянні положення і прав жінок в Великобританії, навіть в 19-ому столітті, і навіть в вищих прошарках, то в українських жінок ше в середніх віках була повна свобода і фемінізм: "ой там на торжку на базарі, жінки чоловіків продавали"(жарт. укр. нар. пісня).

мої знайомі жінкі ніякі лавсторі не споживають однозначно. свої переживають різні, так.
   
Re: жіноче питання

мої знайомі жінкі ніякі лавсторі не споживають однозначно. свої переживають різні, так.

Ваши? Безусловно. Там споживають Манифест Коммунистической партии. Кстати, там женшин просто обобществляют  как народное имущество.
   
Re: жіноче питання

тітки теж
але мало їх
А більше й не тре
Бо завелике прискорення наша Кулька може не витримати
Цитувати
(тут має бути посилання на Барон Коена, але не Сашу :-) )
то вже за бажанням :)
   
Re: жіноче питання

дуже хочецця
запхать ув ачько 8-)
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія