Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теорема Вовчика

Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

если взять средние москву и питер против средней по Украине, то наверно так и будет.

но если взять остальную россию, и против средней Украины, то будет в обратную сторону.
   
Re: Теорема Вовчика

если взять средние москву и питер против средней по Украине, то наверно так и будет.

но если взять остальную россию, и против средней Украины, то будет в обратную сторону.
Не совсем. там еще есть екатеринбург и новосибирск.
А вот если сравнивать сельское население и население маленьких городов, то да - различие разительное. И это было даже при совке. Я когда впервые попал в деревню в 10 км от Кимров офуел от одичалости аборигенов. Это треш для тарантино. :D
   
Re: Теорема Вовчика

Щойно бачила "доказ" цієї теореми на дошці ганделика -  кофе разтваримий  :weep:
буквы корявые? Наш Вовка писал. Причем, я иногда с удовольствием общаюсь с этим человеком. Он приколен в своей дикости. Правда, это мало не друзяка мне.
   
Re: Теорема Вовчика

Пля, вперше згоден з Волькою.... Ще як років з 10 тому по ТБ крутили серіал про Гєну Букіна я думав:"Невже вони такі тупі..."
«Щасливі разом» (рос. Счастливы вместе) — російський комедійний серіал телекомпанії ТНТ, номінант на премію «Тефі». Серіал знятий за форматом найуспішнішого проекта у історії телебачення — «Одружені ... та з дітьми» (англ. Married ... with Children), завдяки якому FOX Network менш ніж за рік перетворилась з маловідомої компанії у одного з лідерів американського телебачення. :pooh_lol:
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця патріота України поступається інтелектуальному розвитку російськомовного мешканця патріота України на 20 - 45 відсотків.
   
Re: Теорема Вовчика

Я вообще, Вовке и Аэлиту сильно благодарен. Это те перцы, что научили. Всегда рассчитывай только на себя.  Это правильно. Сталось, что денег немного надо, хотел одолжить на пару месяцев около 600 баксов, что-то было у меня, операция и все такое. Был послан нафиг и спасибо им.
   
Re: Теорема Вовчика

ключник-імбіцил не вилазить с свого зажопницка (бо лузер бідний) , а якби проїхався по західній Україні то побачив яка різниця між його "розумною" кацапоговорящою зажмерінковщиною  :K
на контрабасе бабло себе сделали, хизуются, что родычи працюют на мытныци - это для меня не док-во наличия интелекта.. соррянчик
   
Re: Теорема Вовчика

помню сел за стол с этими селюками .. и суко ж .. что ни козаченько, то хвастун .. у того кум в ДАИ працюет, у того на митныци, у того еще шось .. устроились нехуйово короче .. при этом поют * Ще не вмерла * .. мразь
   
Re: Теорема Вовчика

Мдя.... Приуныл ФУП. Все собрали чюмоданы???  Чемодан, вокзал , Европа!!!
   
Re: Теорема Вовчика

Мдя.... Приуныл ФУП. Все собрали чюмоданы???  Чемодан, вокзал , Европа!!!
а чо там в лагере синежопых?? веселуха что ли?? та хер там .. чувствую, что отгребут походу все
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця патріота України поступається інтелектуальному розвитку російськомовного мешканця патріота України на 20 - 45 відсотків.
тоже пойдет ..  (tu)
   
Re: Теорема Вовчика

Щодо розумності можна сперичатися, а от у сексуальності та пошлості мова однозначно програє. Цицьки, піхва, розкішниця, срака, прутень - то все звучить якось по-сільскі і ніякого бажання використовувати ці слова в ліжку.

Для фліртування годиться а от для жосткого сексу - ні.

Останнє редагування: 8 серпня 2019 21:32:04 від DeL1T
   
Re: Теорема Вовчика

Щодо розумності можна сперичатися, а от у сексуальності та пошлості мова однозначно програє. Цицьки, піхва, розкішниця, срака - то все звучить якось по-сільскі і ніякого бажання використовувати ці слова в ліжку.
да .. украиномовну девку краще не чипаты .. мона получить шок и долго потом восстанавливать либидо
   
Re: Теорема Вовчика

Я вообще, Вовке и Аэлиту сильно благодарен. Это те перцы, что научили. Всегда рассчитывай только на себя.  Это правильно. Сталось, что денег немного надо, хотел одолжить на пару месяцев около 600 баксов, что-то было у меня, операция и все такое. Был послан нафиг и спасибо им.

а  що так, я б тобі позичив
   
Re: Теорема Вовчика

помню сел за стол с этими селюками .. и суко ж .. что ни козаченько, то хвастун .. у того кум в ДАИ працюет, у того на митныци, у того еще шось .. устроились нехуйово короче .. при этом поют * Ще не вмерла * .. мразь

це сільське кумівство і кругова порука і мені не подобається
але це не відміняє того що ти мудак
   
Re: Теорема Вовчика

це сільське кумівство і кругова порука і мені не подобається
але це не відміняє того що ти мудак
)) ок
   
Re: Теорема Вовчика
rst

Я вообще, Вовке и Аэлиту сильно благодарен. Это те перцы, что научили. Всегда рассчитывай только на себя.  Это правильно. Сталось, что денег немного надо, хотел одолжить на пару месяцев около 600 баксов, что-то было у меня, операция и все такое. Был послан нафиг и спасибо им.

так ты для этого тут всех замолаживал? Встретиться предлагал? шелковый такой был  На самом деле бабла выпросить хотел?
 Только Воффка и Аэлит повелись, но бабла не дали? Респект им))))
Теперь понятна твоя нелюбовь к ним. НЕ дали себя попользовать.
   
Re: Теорема Вовчика

так ты для этого тут всех замолаживал? Встретиться предлагал? шелковый такой был  На самом деле бабла выпросить хотел?
 Только Воффка и Аэлит повелись, но бабла не дали? Респект им))))
Теперь понятна твоя нелюбовь к ним. НЕ дали себя попользовать.
рст, крассавелло  (tu)
   
Re: Теорема Вовчика

забаньте у**пана
   
Re: Теорема Вовчика

на контрабасе бабло себе сделали, хизуются, что родычи працюют на мытныци - это для меня не док-во наличия интелекта.. соррянчик
:laugh: о так вся Україна до жмерінки з контробаса живе :lol:

ну ладно , а вам то , живущим біля самого богатого й розумного кацапстану шо заважало туда контрабас гнати? розмір черепної коробки? :shuffle:
   
Re: Теорема Вовчика

а  що так, я б тобі позичив
дякую, пане, не треба вже. Але, я в свій записничок розумовий заніс ваших слова. Там треба було дуже швидко десь з півтори штуки, щось в мене було, брати накидали, але там нема алігархів, оце запитав, був виправлен. То нормально.
   
Re: Теорема Вовчика

Взагалі, якщо якийсь член просить в борг, то нормальна реакция- вимовити. Дивуюся вами, Гончалес. Ото ви б 600 баксів мутному беггі позичили? То може ви лох?
   
Re: Теорема Вовчика

так ты для этого тут всех замолаживал? Встретиться предлагал? шелковый такой был  На самом деле бабла выпросить хотел?
 Только Воффка и Аэлит повелись, но бабла не дали? Респект им))))
Теперь понятна твоя нелюбовь к ним. НЕ дали себя попользовать.
вы долбаный долбойоп. Я других слов не нахожу.
   
Re: Теорема Вовчика

Вовка - это Вовка. Ребенок не слишком умный в теле взрослого мужика. Он интересен. И странен. Мне интересно с ним общаться. Аэлит - матёрый троляка, много умнее меня. Я уважаю этого человека, хоть и считаю врагом Украины. Они настолько разные, Вовка и Аэлит, что может и относятся к разным биологическим видам.
   
Re: Теорема Вовчика

Не верьте ему,.. я гениален, в чем легко убедиться прочитав мои допысы на ФУПе
   
Re: Теорема Вовчика

Володя, они подтверждают сказанное мною. Не парьтесь. Люди разные нужны, люди разные важны. Вы профи - ключник. Много людей тут могут этим похвастаться?
   
Re: Теорема Вовчика

так ты для этого тут всех замолаживал? Встретиться предлагал? шелковый такой был  На самом деле бабла выпросить хотел?
 Только Воффка и Аэлит повелись, но бабла не дали? Респект им))))
Теперь понятна твоя нелюбовь к ним. НЕ дали себя попользовать.
100500
   
Re: Теорема Вовчика

Хотел вам пожелать, РСТ, что в вы то пережили на своей шкуре, да то и врагам не желают. Момент, когда непонятно с ногой или нет, он волнителен. Мне ничего ни от кого не надо, ни о чем никого не прошу, с ногами и руками, работаю и похоже не плохо.  Пожалуй все, что могу о той ситуации сказать.
   
Re: Теорема Вовчика

100500
вы идиот и судьба сама вам это докажет.
   
Re: Теорема Вовчика

   
Re: Теорема Вовчика

Щодо розумності можна сперичатися, а от у сексуальності та пошлості мова однозначно програє. Цицьки, піхва, розкішниця, срака, прутень - то все звучить якось по-сільскі і ніякого бажання використовувати ці слова в ліжку.

Для фліртування годиться а от для жосткого сексу - ні.

це пише олень рогатий, який відправив свою сожитєльніцу на заробітки до поляків
яку по дорозі туди-назад  ще й західняки виіпали  :laugh:
сцуко, які ж ви ублюдошні в своїй немочі
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
Постулат Вови.
У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток того кого зовуть Вова поступається інтелектуальному розвитку тих кого зовуть Олег та Максим на 20 - 45 відсотків.
   
Re: Теорема Вовчика

Не покидає відчуття, що Вовчик і Наффі то один і той самий дописувач.
А можливо до купи і беггі. Ну стиль писання один в один.
І був ще один наффіподібний, не пам*ятаю нік, можливо він і є Вовчик.
Але з якого боку не ходи, персонаж зухвалий і неприємний.
І по відношенню до жінок в тому числі. :(
А ця теорема так взагалі верх зухвалості.
Всі повинні виправдовуватись чи щось доводити?
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

я україномовний українець))
   
Re: Теорема Вовчика

ну выключення завжды есть
   
Re: Теорема Вовчика

Барс, спокойно .. Вы классный
   
Re: Теорема Вовчика
YL

Але я ж про НАШИХ) В решті решт Ви доречі теж почали спілкуватися українською мовою і миттєво втратили відстотків 40 свого інтелекту))
:lol:
ця висосана з пальця вовчиком "теорема" - лише одна з варіацій  ефекта Данінга -Крюгера
 :lol:
і свідчить лише про те що саме вовчик деградував процентів на 50, впавши в банальний кацапомовний психоз воспєтьій ще Свиридом Петровичем Голохвастовим.  :lol:

   
Re: Теорема Вовчика

Що то сьогодні кацапів так пучить?тюря не пішла чи бражка прокисла?
   
Re: Теорема Вовчика

Парадокс інтелектуала.
Особа з високим IQ як правило не помічає різницю в інтелектуальному розвитку окремих оточуючих. Вона звикає до спілкування з менш інтелектуальними особами і приймає це за належне. Особа з посереднім IQ,яка перебуває в полоні комплексів власного рівня інтелекту , вимушена постійно порівнювати інтелект оточуючих, приміряючи його до свого. Вона схильна применшувати в уяві інтелект оточуючих, щоб в своїй уяві піднімати свій рівень вище середнього.
   
Re: Теорема Вовчика

:lol:
ця висосана з пальця вовчиком "теорема" - лише одна з варіацій  ефекта Данінга -Крюгера
:lol:
і свідчить лише про те що саме вовчик деградував процентів на 50, впавши в банальний кацапомовний психоз воспєтьій ще Свиридом Петровичем Голохвастовим.  :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=F_nZgA4AvA4
Не знав, що підмічений мною логічний парадокс має наукове підгрунтя та специфічну назву
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія