Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Пороховротікам": читать і каятись

"Пороховротікам": читать і каятись

Сергей Гайдай разом з Yuriy Romanenko.
Вчора о 10:34  ·

Трагічним дням 18 -21 лютого  2014 року присвячується
Мене часто питають чому я постійно і так жорстко критикую п’ятого президента. Знаючи що ми були близько знайомі завдяки моїй професії, деякі люди припускають що можливо у нас був особистий конфлікт? Звичайно ні. Можливо важко повірити але цей конфлікт ідеологічний і світоглядний. І незважаючи на співпрацю з 2001 року він поступово визрівав і остаточно сформувався на Майдані у 2014 му. Ті події у мене сформували моє особисте бачення: у чому  справжні проблеми моєї країни, яку я не збирався і не збираюсь покинути заради ліпшого життя в інших краях. А тому приречений приймати участь у будь яких подіях яку можуть змінити долю країни-лузера на країну, в якій хочется жити.
Я був на Майдані з перших хвилин після допису у ФБ Mustafa Nayyem і до останніх днів лютого. І все добре помятаю. Особливо дні 18, 19 і 20 лютого
Це історія про те як так звані керевники Майдану спочатку зрадили протестуючих. 18 лютого вони по домовленості зі своїми колегами з оточення Януковича вивели людей в так званий «Мирний Наступ» під «Верховну Раду», добре розуміючи що в Маріїнському парку і на прилеглих вулицях їх чекають озброєні кримінальні бойовики і бійці «Беркуту», які влаштували бійню протестуючих. І це був план по ліквідації табору повстання на Майдані Незалежності. Бо захищені барикадами і палаючими покришками протестуючі декілька місяців чинили эффективный опір спробам зачистити Хрещатик і Майдан від майданівців. Я був сам не свій від люті розуміючи що відбувается. У той вечір з Майдану зникли майже всі политики що його «очолювали».
Розправившись з мирним наступом вдень, вбивши декілька десятків людей, у вечері влада почала операцію по ліквідації Майдану. «Альфа» пройшовши дахами будівель на Хрещатику підпалила Дім Профсоюзів, де був штаб Майдану і шпиталь з пораненими майданівцями. Також силовики ліквідували барикаду на Інститутській і зайняли площу під стелою Незалежності зі сторони консерваторії. Були знесені барикади на Грушевського і силовики зайняли Европейську площу і вийшли на Хрещатик і Трехсвятительську. Захопили Маріїнський палац. Силовики повинні були вичавити протестуючих у сторону Михайлівскоі площі, де їх чекали озброені «тітушки». Які в той вечір вже вбили там одного з майданівців.
Але тої ночі втративши частину своеі терріторіі Майдан встояв. Чудом і героїзмом декількох сотен людей які залишилися його захищати.
Бронетранспортер силовиків який намагався знести барикаду на Хрещатику захисники Майдану зупинили підпаливши його десятком коктейлів Молотова. А ближче к ранку на Майдан знову почали стікатися люди. Прибувала підмога з киян, незважаючи на те що Макеєнко (у майбутньому зіц-власник телеканалу Порошенко «Прямий»), тодішній керівник адміністрації міста, закрив метрополітен. Приїхали хлопці зі Львова і з західних областей країни.
19 лютого кільце силовиків стискалося навкруги Майдану. Але наступ силовиків видіхнувся і втратив іниціативу. Вони спочивали перед новим штурмом.
Розуміючи що влада прийняла остаточне рішення будь якими засобами ліквідувати повстання громадян, деякі члени самооборони Майдану почали озброюватися.
Рано вранці 20 лютого Іван Бубенчік член однієї сотні  самооборони відкрив поодинокий вогонь по беркутівцям, що готувалися до штурму Майдану під стелою  Незалежності. Спочатку з вікон консерваторії, а потім з барикади навпроти. Він вбив декілька офіцерів і поранив близько двадцяти бійців «Беркуту». Це зпричинило паніку серед беркутівців і вони почали відступ по Інститутській .
Побачивши відступ силовиків майданівців пішли у наступ на Маріїнський палац і вверх по Інститутській вулиці. У відповідь снайпери Беркуту відкрили вогонь по майданівціям що були у подавляючий більшості озброєні дерев’яними щитами і палицями. У той день там загинуло більше сорока хлопців. А за весь час протесту більше сотні.
Саме вони согодні відомі як «Небесна сотня»


Останнє редагування: 22 лютого 2021 11:31:35 від Миклован
   
Re: "Поровротікам: читать і каятись

Але у ціх подіях тоді настав злам. Влада і силовики почали втечу. Янукович у Харків, Крим і Россію. А разом з ним і його оточення
І ще раз було наочно доведено - ніякий мирний протест не веде у авторитарній державі до зміни влади. А право громадян на озброєнне повстання і право володіти зброєю для захисту свого життя - справжній запобіжник будь яких спробі злочинців узурпувати владу і перетворити вільних громадян на покірне стадо.
Але тоді нажаль революція не перемогла. Протест що переріс в повстання не народив новий політичний клас, еліту нового ґатунку.
Використавши втечу колишніх керівників держави, надававши громадянам фантастичних обіцянок про «життя по-новому»  до влади повернулися на чолі з Порошенко всі тіж можновладці що були при владі і до Майдану. Змінивши гасла на патріотичні, використавши російську агресію, що почалася у Криму і на Сході країни з вигодою для себе, вони продовжили експлуатувати активи країни отримуючи надприбутки для себе  і своїх кланів.
Далі я процитую допис Юрія Романенко з яким я повністью згоден і правота якого саме зараз стає дуже очевидною:
 «Розстріл Майдану і чому ми ніколи не пробачимо Порошенко
Кожне 20 лютого я згадую стогін на Майдані. Ридання, плач тисяч людей, які поминали загиблих на Інститутській. Цей стогін я згадую щоразу, коли бачу обличчя Порошенко і його дармоїдів, які розповідають нам, чому не можна було побудувати нормальну державу в Україні.
Порошенко і загиблі люди на Майдані - це дві полярності, дві протилежності, що відображають наш соціум.
Герої Небесної сотні втілюють в собі визначеність, готовність змінити свою долю і долю країни ціною свого життя.
Вони були готові порвати з минулим, де вирують договорняки, корупція, «моя хата з краю» ціною свого життя.
Порошенко ні з чим не був готовий порвати, з чим була готова порвати Небесна сотня.
Тому залишилася залежність від Росії, Медведчук, корупція, безробіття, несправедливість, злиденна провінція, лицемірство і брехня еліти, що деморалізує  соціум.
Порошенко розвинув і поглибив гібридну державу, яка до кінця його правління розтоптала і злила в унітаз все те, що намагалися відвоювати для майбутньої успішної України герої, прикриваючись дерев'яними щитами.
Саме за це ніколи не можна пробачити Петра Порошенка. І люди, які підписуються за нього через 7 років, коли відкривається нова правда про нещирість і брехню Петра Олексійовича, приймають на себе відповідальність за гріхи і зраду жертв Небесної сотні і тисячі жертв на Донбасі.
Саме тому нестерпно дивитися на його театральну скорботу, театральну скорботу його покемонів, які перетворили величний подвиг в сумну ширму, що прикриває розпил країни.

Саме тому від Порошенка тхнет мертвечиною, а Мертвечук розцвів саме за часів правління Петра Олексійовича. Саме тому, він розвинув армовір що смердить смертю і минулим.
І саме тому, ми радіємо сьогодні, коли Зеленський почав ганяти Медведчука виходячи з якихось своїх цілей. Тому що це показує, що все було можливо, коли ти хочеш досягти результату. Коли ти ставиш реальну мету. Коли ти прагнеш вирішити проблему.
І ставлення до жертви героїв Майдану є лакмусовим папірцем того чи іншого політика.
Як тільки нам кажуть, що справедливість неможлива, "тому що такі обставини".
Що Путін всесильний, а ми дуже слаби.
Що радикальні зміни ще «не начасі», бо ми чогось не розуміємо.
То перед вами і є той самий гібридний політик, який хоче зберегти гібридне тіньову державу, який плює на ваші стогони, вашу емпатію, вашу людяність.
І якщо ми хочемо жити в тій Україні за яку лилася кров 20 лютого 2014 року на Майдані, то ніколи ми їх не пробачимо».
   
Re: "Поровротікам: читать і каятись

- Падають наші рейтинги!
- Треба посилити накал двохвилинок ненависті до Порошенка!
   
Re: "Поровротікам: читать і каятись

- Падають наші рейтинги!
- Треба посилити накал двохвилинок ненависті до Порошенка!
Типу то допоможе  :laugh:
Холодільнік вже волає зєлю - геть  :zrada:
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Надапростапірістать стрєлять!(С)
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

історія про те як так звані керевники Майдану спочатку зрадили протестуючих. 18 лютого вони по домовленості зі своїми колегами з оточення Януковича вивели людей в так званий «Мирний Наступ» під «Верховну Раду», добре розуміючи що в Маріїнському парку і на прилеглих вулицях їх чекають озброєні кримінальні бойовики і бійці «Беркуту», які влаштували бійню протестуючих. І це був план по ліквідації табору повстання на Майдані Незалежності. Бо захищені барикадами і палаючими покришками протестуючі декілька місяців чинили эффективный опір спробам зачистити Хрещатик і Майдан від майданівців. Я був сам не свій від люті розуміючи що відбувается. У той вечір з Майдану зникли майже всі политики що його «очолювали».

давеча,Пидр по ТВ зело гордился и зело скорбил ( типа)
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Свина на вилы!
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Романенко - це той що 700 порохботів забанив учора? кстаті інший автор ще менш адекватний. Сурок на його фоні виглядає адекватним. Не знаю чого ти соромиш такими текстами Зе-Папуг.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 11:45:17 від TimmiApostolMS
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Типова пекельна заздрість нездари сурка до Лідера Української Буржуазіі.
Дешева повія сурок підзаробляє...
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись
fam

Надапростапірістатьстрєлять!(С)

Цинічні бандери (с)


и если толкование первого (с) вполне допускает "всем (сторонам) перестать...", то второе (с) - однозначно и вариантов толкований не предусматривает.
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Макеєнко (у майбутньому зіц-власник телеканалу Порошенко «Прямий»), тодішній керівник адміністрації міста, закрив метрополітен


 :super:
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Свина на вилы!
Свинюлю на палю!
   
Re: "Поровротікам: читать і каятись

- Падають наші рейтинги!
- Треба посилити накал двохвилинок ненависті до Путина Порошенка!

 :facepalm1:

І хтось ще буде стверджувати, що свиноферма не філіал Ольгіно?  :S  Все як під копірку  :lol:

Ці тваринки навіть думки не допускають, що вилупок кума хуйла повинен відповісти за свої злочини проти України
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

і шо характерно
з огляду на рейтинги
"пороховротікі" знову можуть занести у владу цю гниду
майте на увазі, падли, - за всі ті справи, наведені вище, нести відповідальність буде не тільки свинюка, а і всі ви
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

історія про те як так звані керевники Майдану спочатку зрадили протестуючих. 18 лютого вони по домовленості зі своїми колегами з оточення Януковича вивели людей в так званий «Мирний Наступ» під «Верховну Раду», добре розуміючи що в Маріїнському парку і на прилеглих вулицях їх чекають озброєні кримінальні бойовики і бійці «Беркуту», які влаштували бійню протестуючих. І це був план по ліквідації табору повстання на Майдані Незалежності. Бо захищені барикадами і палаючими покришками протестуючі декілька місяців чинили эффективный опір спробам зачистити Хрещатик і Майдан від майданівців. Я був сам не свій від люті розуміючи що відбувается. У той вечір з Майдану зникли майже всі политики що його «очолювали».
давеча,Пидр по ТВ зело гордился и зело скорбил ( типа)


Це історія про те як переміг Майдан.   Якийсь рагуль інтерпритує по своєму але то таке... Він би мабуть досі пісень би співав...
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

історія про те як так звані керевники Майдану спочатку зрадили протестуючих. 18 лютого вони по домовленості зі своїми колегами з оточення Януковича вивели людей в так званий «Мирний Наступ» під «Верховну Раду», добре розуміючи що в Маріїнському парку і на прилеглих вулицях їх чекають озброєні кримінальні бойовики і бійці «Беркуту», які влаштували бійню протестуючих. І це був план по ліквідації табору повстання на Майдані Незалежності. Бо захищені барикадами і палаючими покришками протестуючі декілька місяців чинили эффективный опір спробам зачистити Хрещатик і Майдан від майданівців. Я був сам не свій від люті розуміючи що відбувается. У той вечір з Майдану зникли майже всі политики що його «очолювали».
давеча,Пидр по ТВ зело гордился и зело скорбил ( типа)


Це історія про те як переміг Майдан.   Якийсь рагуль інтерпритує по своєму але то таке... Він би мабуть досі пісень би співав... Або як в рашці та білорусі
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Надапростапірістатьстрєлять!(С)

Так?  :X

   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

б***ь яка маячня висмоктана з уя.
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Це історія про те як переміг Майдан.   Якийсь рагуль інтерпритує по своєму але то таке... Він би мабуть досі пісень би співав...

це не про те історія,
але наявність авторської інтерпретації факт
   
і шо характерно
з огляду на рейтинги
"пороховротікі" знову можуть занести у владу цю гниду
майте на увазі, падли, - за всі ті справи, наведені вище, нести відповідальність буде не тільки свинюка, а і всі ви

ЗЕ!лупу тебе на воротник, падаль подхуйлятская. :D

Беда Украины, что вас - вот таких гнид, ещё так много.

Но! есть уверенность, что здравый смыл победит вас.
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Ментяра,вот только не нада за перемогой людей прятать свинскую и гнилую натуру Свина,КулеВлоба и прочих парубиёв..Потому как оч. напоминает штамп рос. пролпагандона насчёт ДедыВоевалЕ
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Макеєнко (у майбутньому зіц-власник телеканалу Порошенко «Прямий»), тодішній керівник адміністрації міста, закрив метрополітен
:super:
І після цього ще СІМ років був власником каналу Порошенка. Совпадєние?(с)
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

ЗЕ!лупу тебе на воротник, падаль подхуйлятская. :D

Беда Украины, что вас - вот таких гнид, ещё так много.

Но! есть уверенность, что здравый смыл победит вас.

хм
вважав тебе адекватним (
памілка
нах
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Мирний наступ це була одна з необхідних активних дій.


Гайдпґай хай закриє своє ї..ло падаль..

Останнє редагування: 22 лютого 2021 11:57:22 від Serge_D
   
Два ублюдки, Гайдай з Романенком, наблювали. Нащо це сюди нести?
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

І після цього ще СІМ років був власником каналу Порошенка. Совпадєние?(с)

Интересна,по чём Свин продавал индульгенции
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

б***ь яка маячня висмоктана з уя.

 :facepalm1:

У кого і що ти висмотав, ботяра? Невже вилупок не помив свій прилад сьогодні?
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

хм
вважав тебе адекватним (
памілка
нах


 (tu)
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

хм
вважав тебе адекватним (
памілка
нах

Як бот може бути адекватним?  :S Тим більше ольгинській...  :bueee:
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Як бот може бути адекватним?  :S Тим більше ольгинській...  :bueee:

та да
в таких темах, коли нічим крити проти фактів, всі вилупки вилазять на світ як слизні-мокриці з-під перекинутої схованки
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Факт - революція перемогла.
Щось ще?
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Дятел щось ригає проти мирного наступу.. це факт ?
   
хм
вважав тебе адекватним (
памілка
нах

 ;o

Бля... какая честь :facepalm:

Ты же ещё зарёкся на пуфике со много говорить на твои зрадоёбские темы.

Хотя, о чём это я? Люди не меняются. Ты как был любителем говна с помоек типа tom_cat, так ним и остался.

Попробуй перечитать ещё раз тот бред, который ты запостил.

Может дойдёт что-то.
   
(tu)

Ты, сепарок, куда лапу тянешь?
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Треба трішки згадати що тоді було.. активна апсчественость виганала в керманичів активних дій.
Керманичі телились.. і от в якості хоч якохсь дії ано5сують мирний наступ... Ніто не знав що буде і якце спрацює... Але мацдан вимагав дій.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 12:12:08 від Serge_D
   
Як бот може бути адекватним?  :S Тим більше ольгинській...  :bueee:

Ты, эякулят подхуйлятский об адекватности поменьше рассуждай.

Не твоё это.
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Двп дятла лузера щось там обсмоктують...
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

Настало врємя о*уітєльних історій.
   
Re: "Пороховротікам": читать і каятись

А шо, хтось цю полову асіліл ?  :facepalm1:
   
Re: "Пороховротікам: читать і каятись

Так?  :X

https://www.facebook.com/Cepjqiq/videos/792492594895876/
по зєлєбобківськи - так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія