Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Да всралась мне ваша ридна мова! В Киеве, бл#дь, все говорят на русском, и никого это не #бет"

Поэтому - Что надо делать?
1. Фінансувати на держ півні укр контент ( мультики, наукові шкільні програми етц)
2. Дати безкоштовні супутники з укр каналами назад
3. На тв - виключно українська або мови ЄС
4. Рос інтернет продовжувати банити
5. Рос артистів не запрошувати і далі
6. Вклалати гроші в мистецькі штуки ( типу фестивалі )
7. Впроваджувати положення закону про мову

І т.д.

Фактично те що кацапи робили і намагаються робити в Україні але спрямоване на українську мову


   
З пунктом другим буде складно.

Бо кацапи взяли в заручники і вже 20 років утримують український патріотичний супутник либідь.
   
Укр.язык стал ассоциироваться с навязыванием и официозом. Интересно, это хорошо скажется на его популярности или плохо?  :S  Не могу решить
   
Укр.язык стал ассоциироваться с навязыванием и официозом.
В язикових інвалідів хіба
   
ті щльондри з МЗС РФ розповідають людині або просто ставлять в її голову підсвідому програму, що в людини погане волосся на голові, і в росіянки або якоїсь іншої дівчини, воно хороше. До чоловікив застосовується така сама програмка і риторика. Кажуть далі, що людина товста. Зрілій людині то все ідно, а от дитину може вбити. Взагалі, як тобі кажуть, ти товстий в такому сенсі, то це небезпечно, це намагання вбити. Отже тебе забагато і має стати менше. Шалені ті пуськи російські сатанічні, то одночасно посилають купу негативу до цієї теми на людину.

Дам пораду: треба мати фотографії людей - потенційних жертв, або як ви підозрюєте, що людина жертва цих пусек вже. Дивіться систематично на фотографію, один раз на один два дні. Якщо помічаєте, лице людини раптово виглядає грубим, очі маленькими, шкіра блищить, волосся рідке, - чого раніше так не виглядало, - однієї з цих оптичних іллюзій достатньо, - то ту людину, яка на фотографії, атакують вказані кримінал з МЗС РФ. Дуже уважно ставитесь до цього, людині потрібна негайна допомога, її намагаються вбити.

Так само можна спостерігати за виглядом людини, яку бачиш реально перед собою, чи здається її лице товстим, чи погіршилась осанка. Фотографія паралельно краще також перевіряти, там простіше порівнювати сприйняття вигляду людини.

Можливо на фотографії людина буде виглядати навпаки дуже гарно, раптово гарніше, ніж до того в наступному сенсі: підкреслено, що в людини немає зайвої ваги, що суцільні мязи, що вона має гарне волосся, крім того якісь енергетичний скафандр на ній - вона така собі імперська на російський лад суцільного плювання на решту світу і обставини. Та людина працює вже на людей з МЗС РФ підсвідомо чи свідомо, тобто їй підсадили якихось проституток, переважно жіночої статі до чоловіків, які їм допомагають на свою манеру,кажуть, що кохають їх. Власне таку людину мені шкода, ну і друзі в неї, до того ж невідомо, як і для чого вони її використовують.

Останнє редагування: 20 лютого 2021 16:25:07 від Meridian
   
кажуть є навіть мем "покоління кузюки"

так і кажуть, що виросли на кузюці

походу только ты и аэлит, две мрази так говорят.
   
Хм. А меридиан и врода не сьостри?

Бо щось знайомий стиль
   
оцю другу категорію жертв росіянок, поки вони українські громадяни або були ними, треба так само рятувати. Вони зазомбовані за зображеним у стартпості гатунком. Вони за своїх російських коханок-друзів встані повбивати українських громадян, але цей їх стан ненормальний, це їх так зробили. 

Важливий момент для дівчат: як я постійно пишу, і це є дійсно причина агресії РФ проти України: росіянкам топлес зазвичай нема що оголювати, грудь там менше за хлопця 12 років. Тому вони полюбляють робити культ маленької груді. Якщо дівчинка укоаїнська і нормальної статури, їй будуть постійно демонструвати, що грудь в неї не відповідає естетичним вимогам, негарна, а в росіянки гарно, бо схоже на грудь 12 річного хлопця і так має буть.

Список таких негативних речей, який роблять цей кримінал на службі влади РФ, довгий. Треба свідків опитувати, всією інформацією не володію, там жах власне. Це методи МЗС РФ по доведенню людей, які їм не догодили, до самогубства. Полонених нашіх опитуйте, населення Донбасу і Луганську.

Тобто дитина, яка переходить раптово на російську, вона вам вже не належить, її вже вкрали шльондри з МЗС РФ, і з цього треба виходити і діяти відповідно до того. Насильства до дитини не застосовуйте, то до правоохоронних органів треба повідомляти, а паралельно знешкодити отой кримінал, який зомбує, де вони і хто вони, я вам все тут написала.

Останнє редагування: 20 лютого 2021 16:40:07 від Meridian
   
З пунктом другим буде складно.

Бо кацапи взяли в заручники і вже 20 років утримують український патріотичний супутник либідь.

не зрозуміла, про що мова?
   
1. Фінансувати на держ півні укр контент ( мультики, наукові шкільні програми етц)
2. Дати безкоштовні супутники з укр каналами назад
3. На тв - виключно українська або мови ЄС
4. Рос інтернет продовжувати банити
5. Рос артистів не запрошувати і далі
6. Вклалати гроші в мистецькі штуки ( типу фестивалі )
7. Впроваджувати положення закону про мову

І т.д.

Фактично те що кацапи робили і намагаються робити в Україні але спрямоване на українську мову

вже ж є. кузюка [ua]  (tu)
   
не зрозуміла, про що мова?

Та ось фашисти хулу наводять на патріотів.

https://cutt.ly/Clogo1x
   
Укр.язык стал ассоциироваться с навязыванием и официозом. Интересно, это хорошо скажется на его популярности или плохо?  :S  Не могу решить

а російська мова, державна мова РФ, з чим асоціюється? B-)
   
Знаєте, звідки то? МЗС РФ напевно слідкує за нашими школами і за вчителями і там роблять щось. Яке воно огидне це російське шльондро - службовець. Вони там напевно дітей зомбують сатанізмом. На інстаграмі зрозуміло, через мережу просто. А в школу, слідкувати і шкодити дітям і вчителям через інформацію про місце розташування школи - це нове.

Взагалі атака на дітей через школу в США застосовується. Там вбивають американське населення як метод ведення війни проти США шляхом вбивста дітей прямо у школі летальною зброєю. Надсилається сатанічна програмка на дітей, на школу і паралельно зомбується хтось, хто має стріляти по дітях. Це роблять агенти Кремля, сатанічна армія Кремля у ЄСі. Справа в тому, що армія, тобто деякі агенти розташовані в ЄСі, за межами РФ, то логічно, якщо цих агентів використовує не тільки РФ, але і країна в ЄСі, де вони фізично знаходяться. То відповідні країни також мають щось проти США і отак воюють з ними.

Тобто проти українського населення застосовується інша програма за схемою через школу. Ця моя гипотеза, взагалі я ніколи не помиляюся, вдається правильною, отже була стрілянина в одному українському коледжі декілька років назад, то це звідти.

Прошу уважно віднестись до моїх постів, це роблю дослідження перед вами, ексклюзивно на питання в стартпості і на проблеми вбивства українських дітей, ніде такого більше не прочитаєте. Берить той матеріал, який я тут публікую, передавайте, куди слід, робіть розслідування негайно, застосуйте відповідних заходів для захисту українських шкіл і дітей від того криміналу. Сатанічну армію РФ треба шукати і знешкоджувати, займатися тим 24 години на добу.

Інтерпол і решта міжнародних правоохоронних органів тут не допомога, хіба завадять. Краще сподіватись на себе. Інші можуть палки в колеса ставити, там зазвичай педофелія повязана, вони дуже собі на умі, вважають себе краще за інших через те, що вони педофіли.

Останнє редагування: 20 лютого 2021 17:06:53 від Meridian
   
Та ось фашисти хулу наводять на патріотів.

https://cutt.ly/Clogo1x

я по посиланню не піду, там російський контент? Напішіть, якщо можна у двох словах про шо мова...
   
Гарно деяким  ніяких річовин не треба вживати.

А ось можна якось тренуваннями отримати і собі таке, щоби так вштирювало?

   
Та яка різниця?

По ходу спілкування з дітьми друзів з"ясував (про той же інстаграм)- дівчинка 12 років, інша львівська школа, також веде інстаграм українсьою, за що її гламурні однокласниці називають бичкою, бичіхою.

Що то за х-ня така взагалі відбувається?
Та є різниця. У мене теж є внучка 12 років і я знаю її куліжанок. Такого близько нема. Тому цікавлюся, що то за школа і які там впливи.
   
в межд глобальной FMCG компании. Все начальство в Москве.
Так то ж кацапська компанія, що дивуватися. Сама таку обрала.
   
Від себе додам історію:
Моя племінниця з народження не чула російської. Всі принципово з нею розмовляли українською. Навіть її батько, народжений на Сахаліні, перейшов на ламану, але українську.
І от дитина пішла до школи... Всьо, чеше виключно російською.  Поки не зробиш зауваження.
Як так?

Ты ольгинский бот. Це все брехня. В Куйови вси розмовляють ридною мовою...
Это мне говорили пару месяцев назад, когда я написал что в Киеве на улице, как в добрые советские времена большинство говорит на русском...
   
тому що інтернет весь російський
якщо хочеш щось знайти в гуглі, або цікавий контент - все російське
тому що російська мова - це величезний ринок споживачів, який вглючає весь пост-совок

інтернет російський лише може процентів на 10%
не більше японського сектору чи китайського

англомовний певно за 80%

то при чому тут інтернет?

хахли узкамовні , от і все
   
походу только ты и аэлит, две мрази так говорят.

якась кацапомовна херня буде вказувати мені - україномовному з народження українцю - що мені говорити)))

дебіле - спершу мову опануй . але какапидло генетично не здатне вивчити і правильно розмовляти мовою. ти не винен  що народжений кацапами
   
Девочка ограніченая і глупенькая. Мати здібність вільно спілкуватись на не рідній мові, українській, китайській, італійській, суахілі, будь якій іншій, це ознака здібної людини. За девочку тревожно.
   
Офіси дуже багатьох міжнародних компаній, які займаються українським ринком, є в Московії, через що відбувається багато побутової антиукраїнської х-ні. Якось то би здалось регульнути законами, війна, як не як...
Спрашивал у дочки на этот счёт.
Говорит, что все предельно вывааженно. Ни словом.. ни пол словом.. на этой теме никто ни разу даже не обмолвился. Политика компании на этот счёт очень жесткая - никакой политики.
При этом построение интересное. В Киеве находится реп офис, который отвечает за куеву тучу стран, даже за Монголию.
До недавних пор, в Киеве сидел синьор - менеджер, который от центральной команды за европейский рынок отвечал.
Но по большинству направлений руководящий персонал все равно в Московии находится.
Начальница начальницы моей малой тоже там.
Сейчас на удаленке очень часто колы с Москвой. Какой уж тут украинский язык..


Останнє редагування: 20 лютого 2021 17:38:57 від Камрад
   
Укр.язык стал ассоциироваться с навязыванием и официозом. Интересно, это хорошо скажется на его популярности или плохо?  :S  Не могу решить
а російська мова, державна мова РФ, з чим асоціюється? B-)

у цього ханурика, очевидно, асоціюється із мовою "аслабанітєлєй"
   
Фактично те що кацапи робили і намагаються робити в Україні але спрямоване на українську мову
...розкажи все це зеленій папузі...:)))
   
мені - україномовному з народження українцю
...що ж ти брешеш, ти ж чистий єврей...:)))
   
"Посилаючись на дані Національного агентства з питань запобігання корупції, Олешко зазначив, що батько дівчини працює в Держслужбі спецзв'язку та захисту інформації України. Його звати Геннадій Леоненко, а матір блогерки – Ніна Леоненко володіє мережею закладів харчування "Паніні-гриль". Олешко закликав батьків вибачитися за поведінку своєї доньки, а українців – бойкотувати їхній бізнес."

Ось на це треба звертати увагу. Можливо її батько продає таємну інформацію, а мамань мутить з податками. Було б непогано перевіріти її батька на поліграфі, а  податкова нехай перевірить фірму "Паніні-гриль".

ндя...

раніше наче не помічав за тобою дурні

перечитай що ти написав та спитай себе - а чи не тхне від написаного комуняцким сказом 37 року?
   
перечитай що ти написав та спитай себе - а чи не тхне від написаного комуняцким сказом 37 року?
...шановний, ти забув, що вже 7 років йде війна і ні про яку демократію під час війни не може йти мова...:)))
   
...шановний, ти забув, що вже 7 років йде війна і ні про яку демократію під час війни не може йти мова...:)))

Дивно, а вибори були уже раз шість здається.
   
...шановний, ти забув, що вже 7 років йде війна і ні про яку демократію під час війни не може йти мова...:)))

ти мені ще про війну будеш розказувати  :facepalm:

та й про демократію я нічого не писав

але за висєр неповнолітньої запропонувати торбити її батьків - це як на мене - більшовицький сказ
   
Ты ольгинский бот. Це все брехня. В Куйови вси розмовляють ридною мовою...
Это мне говорили пару месяцев назад, когда я написал что в Киеве на улице, как в добрые советские времена большинство говорит на русском...

Більшість, але зовсім не так, як 15 років тому.

Тоді було 95% свинособачою. Зараз 60-65%. Так, більшість. Але з кожним роком ця більшість зменшується. Якщо не буде відкочування - за 10-15 років більшість вже буде говорити українською (я про Київ)
   
1. Фінансувати на держ півні укр контент ( мультики, наукові шкільні програми етц)
2. Дати безкоштовні супутники з укр каналами назад
3. На тв - виключно українська або мови ЄС
4. Рос інтернет продовжувати банити
5. Рос артистів не запрошувати і далі
6. Вклалати гроші в мистецькі штуки ( типу фестивалі )
7. Впроваджувати положення закону про мову

І т.д.

Фактично те що кацапи робили і намагаються робити в Україні але спрямоване на українську мову

"Финсировать" - страна насквозь коррумпирована. Деньги расползутся по схематозам и карманам. Причем, под "идеологически пафос" могут вкидывать большие суммы. Но результата  не будет.
Второй пункт, опять "дать". Это опять потоки-схематозы.
3-й если формировать тв-контент по идеологическим принципам, тв умрет быстрее, чем в оставшемся мире.
4-5 - знаете, зачем детей надо отдавать в садики? Только в окружении недружественых микроб у детей формируется хороший иммунитет. С другой стороны, вы надеетесь на блокировки в 21-м веке?
6-й не плохой пункт. Но опять потоки, схематозы и т.д.
7-й если строить газовые камеры не планируем, то законы так и останутся на уровне маргинальной показухи. Потому, как "это так не работает".

Кацапы ничего особо в Украине не делают. Они делают у себя, для своего стада. Но мощно и с размахом, что захватывает и Украину.

Есть только один единственный путь увеличить востребованность украинского языка в Украине. И есть только одна единственная категория людей, среди которых есть те, кто искренне может развивать эту востребованность.
   
А подібну тупу курку, років 35, поюзану, бачив пару днів тому в Тітці Кларі.

Але з іншого приводу.

З подібним апломбом розказувала, що у неї немає маски, і хай її обслуговують і без неї.
   
ти мені ще про війну будеш розказувати
....а ти мені будеш розказувати про більшовиків...якби це трапилося в америці, чи десь у Європі, то батько подав би у відставку...чи не...:)))
   
якась кацапомовна херня буде вказувати мені - україномовному з народження українцю - що мені говорити)))

дебіле - спершу мову опануй . але какапидло генетично не здатне вивчити і правильно розмовляти мовою. ти не винен  що народжений кацапами

забавное животное, в своей ненависти к Украине выучило украинский. и почему вокруг тебя собаки дохнут...скажи мне, животное, какой смысл твоего существования? ты ведь никто и ничто, зачем ты живешь?
   
інтернет російський лише може процентів на 10%
не більше японського сектору чи китайського


не треба вийобуватися
коли мені треба щось специфічне, так би мовити, "просунутий контент" за фахом - звісно, я гуглю і користуюся англомовними ресурсами
але ми говоримо про світ підлітків
їм потрібен фан, приколи, мемчики, хайпи, блогери, ігри ітд ітп
і весь цей контент вони шукають і отримують звісно ж, російською
чи в нас школярі вже англомовні поголовно?

з цього я чесно кажучи і не бачу особливого виходу
споживач завжди буде шукати що простіше, яскравіше, що в топі
а українська для пересічного киянина-підлітка асоціюється з офіціозом, урочистими заходами, політиками, скорботою ітд
   
а українська для пересічного киянина-підлітка асоціюється з офіціозом, урочистими заходами, політиками, скорботою ітд

Идеологическим пафосом и карьерной показухой. Как ни прискорбно.
   
не треба вийобуватися
а українська для пересічного киянина-підлітка асоціюється з офіціозом, урочистими заходами, політиками, скорботою ітд
+
   
Девочка ограніченая і глупенькая. Мати здібність вільно спілкуватись на не рідній мові, українській, китайській, італійській, суахілі, будь якій іншій, це ознака здібної людини. За девочку тревожно.

Добавте у Ваш ряд мов російську))——
Відразу буде протилежний ефект))( тут на ФУПі))
   
ндя...

раніше наче не помічав за тобою дурні

перечитай що ти написав та спитай себе - а чи не тхне від написаного комуняцким сказом 37 року?

Так це просто заходи предостороги в країні яка зазнала нападу ворожої держави. Ії батько не клерк у відділі субсидій, а людина, що  мабуть має ступінь секретності в держорганах.
Памятаючи скільки чиновників та силовиків зрадили в Криму, та розуміючи скільки агентів Кремля за всі роки корупції інфільтровано в ключові органи держави, щось треба робити.
І якось так склалося, що у корумпованих чиновниках на диво талановиті дружини та діти в бізнесах, може і тут той випадок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія