Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

У вас в топ 100 самых прослушиваемых песен 98 не на украинском языке. То что говорите вы это фикция
ого, як мишебратья цікавляться "а шта там у хахлов?"

Приблизительно так...go fuck yourself...переводи
кацапська свинособака вже гавкати почав (tu)

У вас в топ 100 самых прослушиваемых песен 98 не на украинском языке. То что говорите вы это фикция

Та да. Фікція.
У мене зараз грає радіостанція де жодної пісні російською.
"Радіо Ренесанс". Рекомендую.

...це - примітивне і помилкове уявлення...

...Ви - просто не "запарюйтесь"  з приводу "нужности" українськоі мови... от просто системою "маленьких кроків"  просувайте мову...І для початку - в своїй голові...Просто візьмість за основу : в Україні - українська...

Это не примитивно, а фактически. Для вас на Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...

Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.
:lol:  (tu)

Это не примитивно, а фактически. Для вас на Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...

Думаєте партнера по бізнесу цікавить якою мовою я спілкуюся на ФУПі?  ;o

Та да. Фікція.
У мене зараз грає радіостанція де жодної пісні російською.
"Радіо Ренесанс". Рекомендую.

https://music.apple.com/ua/playlist/top-100-ukraine/pl.815f78effb3844909a8259d759ecbddb

ТАк! а насправди усе було навпаки. Украинська мова панувала по бильший части европи. Але ж укаринци майже все проипали. Як той пистализ Михйло Ломоносов - архенгельский телепень.
Турч,ти дулю в кишені тримай,це не заборонено ,але не випирай так сильно,щоб  штанці не надірвались.
 :laugh:

https://music.apple.com/ua/playlist/top-100-ukraine/pl.815f78effb3844909a8259d759ecbddb

Це серед усіх українців, чи серед користувачів наведеного вами ресурсу?

Думаєте партнера по бізнесу цікавить якою мовою я спілкуюся на ФУПі?  ;o

В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой

Це серед усіх українців, чи серед користувачів наведеного вами ресурсу?

Среди всех украинцев ещё стабильнее

В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой
для дєнюжкі потрібна англійська, на крайняк  - німецька.
російська наxyй не потрібна!
ну хіба почитати висери російськомовних еміґрантв :)

Яка мова потрібна в бізнесі?
Я  спілкуюся з українцями українською. Що я роблю не так?

В бизнесе.
свинособака, ти в бізнесі спілкуєшся своєю свинособачою?

Зачем? Она никому не нужна. С ней ты не разбогатеешь, ни станешь умнее, ни приобретешь друзей. Украинский язык это тупик. Кому нужен тупик?
Тупік  це цапська говірка.
 Скрєпи і бєзИсходнасть. [ua]

ПиСи. Кансєрву тре(19 повідомлень) киздить.

оченятка догори
назву гiлки бачиш?
чи може лупу дать ?

Якби був нє нужен то ТП із Дніпра була би зараз на робочому місці за  касою.

Это не примитивно, а фактически. Для вас на Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...и

...Ви про кого це - прохуйловського "партнера"?.... :facepalm1: Да-да...це - тільки хуйловська гидота так може зробити...

...Всі інші партнери , з буль-якої країни , тільки зауважте питання про мову, я Вам гарантую , негайно перероблять всю документацію на мову , будуть вибвчатися і поступово в них з'являться спеціалісти ,що говорять  на мові...

Наведіть той список.
Це цікаво.

Странное сравнение русского и украинского языков. Что касается русского языка то он всё ещё  конкурентно способный
Ніт
Це мова відсталості
В Україні та і у всьому світі
Та ну справді кому потрібна мова робота фьодора з палкою в дупі? Так, поржать в голівудському кіно над убогими чи бандюками
Власне зараз діти київські її знають на рівні вуличної мови, арго
Навіть круті тіктокерші
Писати не вміють, словниковий запас мінімальний, магіналізація повним ходом
Хто в науці чи загалом добре вчиться в того українська і звичайно, англійська.
Це старі пердуни, яких драли за жьі щьі роками, щось собі фантазують, про її розвиток і широке використання

Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.
(tu)  :laugh:
В яблучко

Ничего не имею против этого ресурса, но я предпочитаю в фоновом режиме слушать другую  радиостанцию, где тоже нет ничего на русском языке ,одну из многих тысяч других на Земле
http://radio.garden/visit/longyearbyen/K9cxX7Zd

Черговий кацап переймається українською мовою.
З єдиною метою: довести, що вона не потрібна.
Вам, кацапам, не потрібна.
Нам, українцям, потрібна.

Серед українців Німеччини?

...Ви про кого це - прохуйловського "партнера"?.... :facepalm1: Да-да...це - тільки хуйловська гидота так може зробити...

...Всі інші партнери , з буль-якої країни , тільки зауважте питання про мову, я Вам гарантую , негайно перероблять всю документацію на мову , будуть вибвчатися і поступово в них з'являться спеціалісти ,що говорять  на мові...

Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес на Украине? Вам самому не смешно? Английский, русский, дальше не предлагать

Она не нужна никому. Удачи.

Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес на Украине?

...в них немає іншого... (tu)

Ніт
Це мова відсталості
В Україні та і у всьому світі
Та ну справді кому потрібна мова робота фьодора з палкою в дупі? Так, поржать в голівудському кіно над убогими чи бандюками
Власне зараз діти київські її знають на рівні вуличної мови, арго
Навіть круті тіктокерші
Писати не вміють, словниковий запас мінімальний, магіналізація повним ходом
Хто в науці чи загалом добре вчиться в того українська і звичайно, англійська.
Це старі пердуни, яких драли за жьі щьі роками, щось собі фантазують, про її розвиток і широке використання
+

а ті, особливо молоді, в Україні, хто вважає себе русскоязичними, м'яко кажучи лестять собі.

Так в нього і нік це калька з Духless.
Охуєнний пам'ятник культури.
Отак якийсь чувак з Нміччини, який преться від кацапських низькопробних романів, вчить нас в Україні як вирішувати мовне питання.
Що в них в голові робиться?
До речі  , я думаю це не кацап, а як раніше казали в Російській імперії інородєц.

Вони дуже пересолюють доказами своєї рускості (с) Лєнін

Отак якийсь чувак з Нміччини, який преться від кацапських низькопробних романів, вчить нас в Україні як вирішувати мовне питання.
Що в них в голові робиться?
До речі  , я думаю це не кацап, а як раніше казали в Російській імперії інородєц.
схоже на запасний нік котрогось з німецьких фупчиків.

Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес на Украине? Вам самому не смешно? Английский, русский, дальше не предлагать
Смотри, дикарь болотный
Американский бизнес давным давно, один из первых внедрил украинский язык обслуживания в своем заведении (Макдональдс)

То же самое сделают немцы или поляки

Это цивилизованные люди

Свинособаки этого не сделают. Потому что в ебенях другие правила

До речі,
оці противники української на чолі з козаченьком Турчіноффим ущент розбивають/послаблюють позицію Олдбоя, який заявляє, що ніякої проблеми з українською нема.
Як бачимо, є.
Не перевелися ненависники і вороги самого існування української мови,
не кажучи вже про поновлення її прав і розширення сфери використання.

схоже на запасний нік котрогось з німецьких фупчиків.

Пох.

В природі це класифікується як 'українофоб вульгаріс'.
Нічого цікавого.

Смотри, дикарь болотный
Американский бизнес давным давно, один из первых внедрил украинский язык обслуживания в своем заведении ) Макдональдс)

(P)

+

а ті, особливо молоді, в Україні, хто вважає себе русскоязичними, м'яко кажучи лестять собі.
Не те слово, та вони себе такими і не вважають в масі
Щоб російськомовними, але вважають, що нормально знають рускій
Можна весело поржати хай повгадують слова з Пушкіна чи Толстого, про письмо я промовчу  :facepalm:
Реально навіть шкільні середнячки і нижче краще знають англійську граматику і правопис

Турчинов вообще удивил. Считал его вменяемым человеком.

По этой теме не похоже

Она не нужна никому. Удачи.
  Кансєрва, що ти на ФУПі доводиш? :lol:

Кансєрва, що ти на ФУПі доводиш? :lol:
Що "украінскій вапрос" в московитів та ольгінців - нумеро уно.

Вони обов'язково поздороваються українською.
Перед тим як перейти на найбільш прийнятний для обох.
На відміну від кацапів.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія