Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум відчутно покращився.. Велика подяка модераторам!

Розстрою тебе вовчику-братику.

Ці кого ти вважаєш недалекими - це не самі погані і не самі важкі люди... В реальності багатьом начальникам до них далеко по інтелекту.

Навіть Нумерний Глиба думки.

Який зміст на них злитись? Це їх змінить? Вони кудись пропадуть?

І ще більше тебе розстрою,  така ситуація в всіх країнах, і в Туреччині, і ЄС, і США, і РФ, і Китай і Ізраїль.

Яб оцінив що навіть тих хто тебе дратує тут рівень мислення вищий ніж у середнього обивателя.

Тупо підлаштовуються під твою думку. Емоційний інтелект.
тьфу.. була б моя воля - тут би сиділи тільки професіонали.. розплодили гівно до меж таких, що жодна навіть сама розумна ідея нівелюється хейтерами
   
тьфу.. була б моя воля - тут би сиділи тільки професіонали.. розплодили гівно до меж таких, що жодна навіть сама розумна ідея нівелюється хейтерами
ти в цю когорту точно не попадаєш  B-)
   
Ну то что стало меньше срачей и оскорблений это конечно сразу бросается в глаза.Правда повыпускали кучу неалекватов,но то таке:не нравится - ставь в игнор

Я так і зробив. І з ким тепер дискутувати?  :shuffle:
   
 :gigi:  тіха сам с сабою...
   
солнишко, ти якийсь чумний сьогодні. Я сказала те, що сказала, і мені додати до сказаного немає чого. Що ще я повинна запитати? Що тебе цікавить?

туд ти помилилася - я тобі ніяке нє "солнишко".  Ти мене з кимось переплутала.

Гиии...
   
Re: Форум відчутно покращився.. Велика подяка модераторам!

:shuffle:  Оце так лизнув....гарно
не помогло :) що робить честь модерам.
   
Ото Вочик заглотнув!
Маладець! :peremoga:
:lol:  :weep:
   
Недолугі стали значно більш чемними та старанно намагаються продукувати креатив.
 Початок у молодої та безпристрастної команди модераторів  дуже вдалий.. Серед тон лайна та багна, що розкидані тут, починають проявлятися справжні таланти.

Забаньте уєбана. ©    :laugh:

Цитувати
Вовчик    4-16 образи, флуд    30.11.2021    16.12.2021 12:08

Коли ти вже перестанеш ображати і флудити?    :lol:
   
забанили ни за что!
   
забанили ни за что!

Думаєш?
   
Думаєш?
сначала меня забанили/, за то что я оформил более чем яскраво доповидь на Болукана ( всем известного ублюдка ).. Оказывается не только я видят угрозу которая от него исходит.. создано две ветки с просьбами эту мразь не пускать на ФУП.. а 16 дней я отсидел за гавнокомарика, которая считает что Турция нам не союзник. Кусок гавна, живет в стране которой вокнули в задницу вилку и ковыряют, но гавнокомарику на это пофф.. воно ще и  союзниками перебирает
   
сначала меня забанили/, за то что я оформил более чем яскраво доповидь на Болукана ( всем известного ублюдка ).. Оказывается не только я видят угрозу которая от него исходит.. создано две ветки с просьбами эту мразь не пускать на ФУП.. а 16 дней я отсидел за гавнокомарика, которая считает что Турция нам не союзник. Кусок гавна, живет в стране которой вокнули в задницу вилку и ковыряют, но гавнокомарику на это пофф.. воно ще и  союзниками перебирает
Я думаю що тебе пробують перевиховати.

Велике мистецтво оратора сказати все що ти казав з емоціями і без мата і перекручування.

У аеліта це гарно виходило.

Треба так назвати людину недолугою, щоб не образити її почуття.
   
Я думаю що тебе пробують перевиховати.

Велике мистецтво оратора сказати все що ти казав з емоціями і без мата і перекручування.

У аеліта це гарно виходило.

Треба так назвати людину недолугою, щоб не образити її почуття.
анриал ..
   
анриал ..
Але ж ти розумана людина, а розумна людина пристосовується.

 :super:  :shuffle:  :acute:
   
Але ж ти розумана людина, а розумна людина пристосовується.

 :super:  :shuffle:  :acute:

Я б не був аж так впевненим в тому, що Вовчик є людиною розумною.
Сумніви виникають тоді, коли задумуєшся як і для чого він створив таку нерозумну тему?
 8-:
   
Я б не був аж так впевненим в тому, що Вовчик є людиною розумною.
Сумніви виникають тоді, коли задумуєшся як і для чого він створив таку нерозумну тему?
 8-:

А чим вона не розумна?

Він включає дурня і провіряє межі дозволеного... І трохи їх роздвигає цим...
   
А чим вона не розумна?

Він включає дурня і провіряє межі дозволеного... І трохи їх роздвигає цим...

„Включати дурня“ це розумність?  :laugh:
   
„Включати дурня“ це розумність?  :laugh:
Так, тому що дівчина яка трошки пришалебкувата, стає не прибивною. :lol:
   
Так, тому що дівчина яка трошки пришалебкувата, стає не прибивною. :lol:

Мені потрібен перекладач вже з тебе.   :weep:
   
Коли дівчина включає легку пришалепкуватість вона стає не пробивною ... :facepalm1:
   
Коли дівчина включає легку пришалепкуватість вона стає не пробивною ... :facepalm1:

Вовчик - дівчина?    ;o  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія