Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно. :facepalm1:

magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

Назва теми у нього - якраз змістовна, бо  є цитатою.
Бан - безпідставний, навіть за „новими“ правилами. Модер - некомпетентний абсолютно.   :-G
   
Я ніпаніла, бльять, abg це магістр?


Амід! Вали abg - це другий нік магістра (magistr). Це вихід під другим ніком під час бану!! І провайдер у них обох один і той же.
   
Я ніпаніла, бльять, abg це магістр?


Амід! Вали abg - це другий нік магістра (magistr). Це вихід під другим ніком під час бану!! І провайдер у них обох один і той же.
Прижми його до сіськи  і відчуєш він чи не він)))  :lol:
   
Re: magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

Я ніпаніла, бльять, abg це магістр?


Амід! Вали abg - це другий нік магістра (magistr). Це вихід під другим ніком під час бану!! І провайдер у них обох один і той же.

Ти чьо, афанарєла?   ;o  Який провайдер в сраці?
Я з мобільного Київстара пишу або - з такого ж мобільного Ватафона.
Таких, що тут з цих „провайдерів“ пишуть, - половина, якщо не більше.
Ти б ще загнула, що браузери в нас однакові і буквами подібними пишемо, плюс крапки з комами ставимо.    :laugh:
   
Re: magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

Прижми його до сіськи  і відчуєш він чи не він)))  :lol:

А шо, магістр прижимався?    :gigi:
   
А шо, магістр прижимався?    :gigi:
вона його зажала сіськами, а він бідолаха не знав що ними робити, бо слухав поради такої собі кадри, берегині ФУПУ. :facepalm1:
   
Re: magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

вона його зажала сіськами, а він бідолаха не знав що ними робити, бо слухав поради такої собі кадри, берегині ФУПУ. :facepalm1:

То він - лошара. Хто ж в таких справах порад чужих питає/слухає? Там треба як вже вліз то довести справу до кінця і потім, по результатах, або чухнути подалі або загніздитися або укласти інший якийсь цивільно-довіряльний договір.   :big_boss:
   
То він - лошара. Хто ж в таких справах порад чужих питає/слухає? Там треба як вже вліз то довести справу до кінця і потім, по результатах, або чухнути подалі або загніздитися або укласти інший якийсь цивільно-довіряльний договір.   :big_boss:
Насправді він дуже соромязливий хлопчик, а негідна  "берегиня" цим скористалась, я про кадру... :(

Такі підлі жінки.
   
Насправді він дуже соромязливий хлопчик, а негідна  "берегиня" цим скористалась, я про кадру... :(

Такі підлі жінки.
Може не стільки сором"язливий, скільки наївний, довірливий і дуже вразливий. От Кадра і скористалася. abg не гірш за нас в курсі, на що вона здатна.
   
Я ніпаніла, бльять, abg це магістр?


Амід! Вали abg - це другий нік магістра (magistr). Це вихід під другим ніком під час бану!! І провайдер у них обох один і той же.
нє, дятєл, не магістр.
   
Re: magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

Може не стільки сором"язливий, скільки наївний, довірливий і дуже вразливий. От Кадра і скористалася. abg не гірш за нас в курсі, на що вона здатна.

І шо таке Тамілка з ним зробила???  Я зовсім не в курсі.    ;o   ;o
   
І шо таке Тамілка з ним зробила???  Я зовсім не в курсі.    ;o   ;o
так ніхто не в курсі, крім самОї Тамилки, магістра (і то підсвідомо), ну і можливо ще її найближчого приятеля Ганса-Солдата
   
Re: magistr забанений незнавцем класики за цитату. Сумно.  :facepalm1:
abg

так ніхто не в курсі, крім самОї Тамилки, магістра (і то підсвідомо), ну і можливо ще її найближчого приятеля Ганса-Солдата


Тобто, нічого й не було насправді, а все це - домисли, інсінуяції і наклепи на добрі імена, ще й паплюження незаслуженні.
Цицьок ніхто не бачив і не прижимався/зажимався, хіба що уві сні.    :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія