Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

Загадка та інтрига - це можна сказати найцікавіша частина дискусії........ JudgeDredd знищує цей аспект безжально.......... .. нашо?
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

Цитата: Цитата з гілки

Додано новий пункт правил:

4.11. Беззмістовні назви тем і опитувань прирівнюються до флуду і караються баном.



   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

Це запропонували...
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

Загадка та інтрига - це можна сказати найцікавіша частина дискусії........ JudgeDredd знищує цей аспект безжально.......... .. нашо?

А чому не можна зареєструватися на Супі?
Чому після заявки на реєстрацію, надісланої на Суп, Джмейл починає вимагати:
Цитувати
Вам потрібна кредитна картка або офіційне посвідчення особи
Це так випадково співпало, що від Супа ні атвєта ні прівєта, зате від Джмейла - превед?
Га?
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?


 8-)  які ви нудні.........
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

А чому не можна зареєструватися на Супі?
Чому після заявки на реєстрацію, надісланої на Суп, Джмейл починає вимагати:
Це так випадково співпало, що від Супа ні атвєта ні прівєта, зате від Джмейла - превед?
Га?

відповів в приват
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

А чому не можна зареєструватися на Супі?
Чому після заявки на реєстрацію, надісланої на Суп, Джмейл починає вимагати:Це так випадково співпало, що від Супа ні атвєта ні прівєта, зате від Джмейла - превед?
Га?


відповів в приват

Прочитав і відповів в приват.
Дублюю сюди:

Цитувати
Я написав на рег.укрправда.нет джмейл.ком, тиждень чи два тому назад,
ні атвєта ні прівєта від вас, „справжніх“, не дочекався,
зате зразу прилетів прівєт від джмейла з вимогою надати номер кредитки або скан паспорта.
В результаті я втратив ел. пошту, бо жодних сканів джмейлам надсилати не збираюся.
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

Загадка та інтрига - це можна сказати найцікавіша частина дискусії........ JudgeDredd знищує цей аспект безжально.......... .. нашо?

А відповідь на це запитання - просте, таке ж як відповідь на запитання чому „командир“ Амід і його „команда“ тупо банить нізащо юзерів.
Тому що їм на нас всіх - плювати з лаврської дзвінниці, а використання кнопки є для них, малолітніх садистів, єдиним задоволенням.
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

А відповідь на це запитання - просте, таке ж як відповідь на запитання чому „командир“ Амід і його „команда“ тупо банить нізащо юзерів.
Тому що їм на нас всіх - плювати з лаврської дзвінниці, а використання кнопки є для них, малолітніх садистів, єдиним задоволенням.

Я зараз трошки перетинаюсь з гугл правилами безпеки... Вони там взагалі офігіли. Всюди двойний контроль зброс і перевірка синхронізації і це все навязується користувачу а не його особистий вибір. Скоріш за все скани тобі просять бо хтось пробував тебе ламати або ще якась підозріла діяльність що ти бігаєш і вводиш з різних компів або різних впн ...

В багатьох впн є така кнопка ігнорувати пошуковики.
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

Я зараз трошки перетинаюсь з гугл правилами безпеки... Вони там взагалі офігіли. Всюди двойний контроль зброс і перевірка синхронізації і це все навязується користувачу а не його особистий вибір. Скоріш за все скани тобі просять бо хтось пробував тебе ламати або ще якась підозріла діяльність що ти бігаєш і вводиш з різних компів або різних впн ...

В багатьох впн є така кнопка ігнорувати пошуковики.

1. Впн-ами не користуюся. Вапше.
2. Хто „пробував ламати“ мою пошту, з якої я не пишу роками, а мало не єдиний мейл вислав на днях на реєстраційну пошту Супу, коли мене тут забанили?
Логічно було б припустити, що це якраз або Суп мене ламати хотів або Джмейл вирішив, що пошта Супу - „підозріла“, а я на неї написав, значить я теж - такий.    :laugh:

3. Для сміху.
Після того як Джмейл збудився, він почав вимагати від мене заповнити „дату народження“ в Джмейлі, інакше не пускав. Ось я йому й втулив дату - 01.01.2021.    :gigi:
Тоді воно тупо заявило, що я за віком не можу користуватися і почало вимагати „батьківський контроль“ або змінити вік.
А вже тоді, коли вибираєш змінити вік, починає номер кредитки вимагати.
Вопшем, доведеться, напевно, посилати тих Гуглів довбаних назавжди.
А що з супіками буде, - побачимо.   :laugh:
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

П.С.
Щоб мене тут не звинуватили в офтопі і не забанили за це, заявляю, що пишу „по темі“ - „Чому не можна загадкових інтригуючих назв?“
Бо.
Якщо загадково і інтригуючи почнеш себе поводити на Гуглях з Джмейлами, ще й назви ел.скриньок придумаєш загадкові, то ось такі чудеса починають вилізати - забирають гади доступ до ел.пошти.   :(
Тому - „не можна“.
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?

1. Впн-ами не користуюся. Вапше.
2. Хто „пробував ламати“ мою пошту, з якої я не пишу роками, а мало не єдиний мейл вислав на днях на реєстраційну пошту Супу, коли мене тут забанили?
Логічно було б припустити, що це якраз або Суп мене ламати хотів або Джмейл вирішив, що пошта Супу - „підозріла“, а я на неї написав, значить я теж - такий.    :laugh:

3. Для сміху.
Після того як Джмейл збудився, він почав вимагати від мене заповнити „дату народження“ в Джмейлі, інакше не пускав. Ось я йому й втулив дату - 01.01.2021.    :gigi:
Тоді воно тупо заявило, що я за віком не можу користуватися і почало вимагати „батьківський контроль“ або змінити вік.
А вже тоді, коли вибираєш змінити вік, починає номер кредитки вимагати.
Вопшем, доведеться, напевно, посилати тих Гуглів довбаних назавжди.
А що з супіками буде, - побачимо.   :laugh:
Активізувалась армія ботів по ФБ, і щоб боти виглядали реальними, явно починають ворувати пошту у людей... Масово, от і вся причини чого тебе штурмують. Мені задається в тебе лишня конспірологія.
   
Re: Чому не можна загадкових інтригуючих назв?
abg

Активізувалась армія ботів по ФБ, і щоб боти виглядали реальними, явно починають ворувати пошту у людей... Масово, от і вся причини чого тебе штурмують. Мені задається в тебе лишня конспірологія.

Нема конспірології в мене, просто викладаю факти - написав з пошти, яку не використовував, і зразу вирішили мене ідентифікувати. Така політика тепер у Гугеля - ідентифікувати всіх. А чому вони це роблять, та ще й так тупо, це вже інше питання. Супік тут, швидше за все, - не винен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія