Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ух, покосило

Ух, покосило

Скоро пейсать контент будет некому.  :rotate:

   
Re: Ух, покосило
Via

Те саме прийшла написати. Перебор.
   
Re: Ух, покосило

вату і порохоботів побанили - за те шо розкачували човен
лишились помірковані дописувачі
   
Re: Ух, покосило

Те саме прийшла написати. Перебор.
Ну какой там перебор. еще и мало. Учитесь вести себя прилично.По европейски. ;)
   
Re: Ух, покосило

Отнеситесь к этому философски.
"Всех нас когда-нибудь кто-то задавит,
- За исключением тех, кто в гробу" ...(С) B-)
   
Re: Ух, покосило

Схемка 1-5-10-30-30-999  слишком экспоненциальна. Так все генераторы контента повылетают. А вот десяточкой хама приголубить - это в самый раз. В конце концов научится надрессируется язычок прикусывать.
   
Re: Ух, покосило

Схемка 1-5-10-30-30-999  слишком экспоненциальна. Так все генераторы контента повылетают. А вот десяточкой хама приголубить - это в самый раз. В конце концов научится надрессируется язычок прикусывать.
Генераторів гівноконтенту - нах. Все вірно модери роблять, а то звикли до вседозволеності  :X
   
Re: Ух, покосило

Схемка 1-5-10-30-30-999  слишком экспоненциальна. Так все генераторы контента повылетают. А вот десяточкой хама приголубить - это в самый раз. В конце концов научится надрессируется язычок прикусывать.
Так обещали же схему 1-5-10-30-1-5-10-30 по кругу.
Или были дополнения на эту тему?
   
Re: Ух, покосило

Так обещали же схему 1-5-10-30-1-5-10-30 по кругу.
Или были дополнения на эту тему?

Саме так, респект за уважність. Можливо з нового року трохи змінимо систему, на 3-6-12-24
   
Re: Ух, покосило

Саме так, респект за уважність. Можливо з нового року трохи змінимо систему, на 3-6-12-24
феерично  :pooh_lol: такими темпами форум сдохнет еще быстрей  (tu)
   
Re: Ух, покосило

феерично  :pooh_lol: такими темпами форум сдохнет еще быстрей  (tu)

Не сдохнет, если острелить очевидно нездоровых любителей таскать чужие фотки ни к селу, ни к городу, как это делает юзер VVV_VVV. А зачем - здоровому и вменяемому человеку непонятно.
   
Re: Ух, покосило

феерично  :pooh_lol: такими темпами форум сдохнет еще быстрей  (tu)

С чего вдруг? Во времена Светланы Быковой же не сдох?
   
Re: Ух, покосило

С чего вдруг? Во времена Светланы Быковой же не сдох?

Ти зараз сказав дурницю... Це без образ.
   
Re: Ух, покосило

Не сдохнет, если острелить очевидно нездоровых любителей таскать чужие фотки ни к селу, ни к городу, как это делает юзер VVV_VVV. А зачем - здоровому и вменяемому человеку непонятно.
Це ти комусь погрожуєш?  :S Уже так не прикрито? Н-да.
   
Re: Ух, покосило
Via

Ну какой там перебор. еще и мало. Учитесь вести себя прилично.По европейски. ;)
Та старуваті ми вже вчитися.
Вистріляли найактивніших юзерів і надовго. Схоже, що їх застукали доповідями.
Бани занадто довгі, пару днів вистачило б.
Буде на форумі пустеля, кому легше, неясно.
   
Re: Ух, покосило

Ти зараз сказав дурницю... Це без образ.
Тю, Бикова "назавжди" банила направо-наліво хто їй "дохід" не приносив.
Крім Слава - Слава вона тримала в якості "лошка" який їй ремонт в квартирі проспонсорує :laugh:  :lol:
   
Re: Ух, покосило
Via

С чего вдруг? Во времена Светланы Быковой же не сдох?
То ти вирішив його добити?
Чи є таке завдання?
   
Re: Ух, покосило

вату і порохоботів побанили - за те шо розкачували човен
лишились помірковані дописувачі
Порохоботів особливо не чіпляли.
Он на першій сторінці "голосувалка" де Жмурук Іловайський впевненно лідирує як "патріот України" :facepalm:
   
Re: Ух, покосило

Це ти комусь погрожуєш?  :S Уже так не прикрито? Н-да.

Где угрозы?
   
Re: Ух, покосило
Via

І ще раз повернулася.
ФУП - це оперативний форум. Хочете бути борцунами за ввічливість дискусій - модеруйте щоденно і вистрілюйте сепарів.
А оці накопичувальні бани за те, що старі бійці люто гнобили якогось сепара - маразм.
Молоді модери не в темі, кого і за що треба банити. А Амід своєю схемою розжене бійців.
Я і рік без ФУПу проживу, тут таких вихователів бувало неміряно. А сьогодні спілкуватися нема з ким, млява ввічлива молодь дивиться на біснування москалів.
Огидно.
   
Re: Ух, покосило

Где угрозы?
:facepalm1: як типово для людини з органів...  :facepalm1:
   
Re: Ух, покосило

:facepalm1: як типово для людини з органів...  :facepalm1:

Так где угрозы? Или ты просто провокатор? (риторицски)
   
Re: Ух, покосило

вистрілюйте сепарів.
старі бійці люто гнобили якогось сепара
біснування москалів.

Хорошо, что у вас поддержка в Украине менее 1%.  (tu)

Стари бийци, млин, на подсосе у Ахмета. :-G
   
Re: Ух, покосило
Via

Хорошо, что у вас поддержка в Украине менее 1%.  (tu)

Стари бийци, млин, на подсосе у Ахмета. :-G
Що там, Цугундер закрили, ви всі сюди переповзли?
То якщо Амід буде гратися в ліберастію, то тут дуже швидко стане Цугундер.
І ти це лише ілюструєш.
Я люблю махач на проукраїнські теми нарівні з опонентами, без доповідей. Але з ворогами України витрачати на це час і сили безсенсово. Тому антиукраїнські теми треба банити і зносити одразу, а не чекати, поки всі фупчеги обматюкають сепара, а потім їх же і забанять "за неввічливість".
   
Re: Ух, покосило

Що там, Цугундер закрили, ви всі сюди переповзли?
То якщо Амід буде гратися в ліберастію, то тут дуже швидко стане Цугундер.
І ти це лише ілюструєш.
Я люблю махач на проукраїнські теми нарівні з опонентами, без доповідей. Але з ворогами України витрачати на це час і сили безсенсово. Тому антиукраїнські теми треба банити і зносити одразу, а не чекати, поки всі фупчеги обматюкають сепара, а потім їх же і забанять "за неввічливість".
А кто решает, "антиукраинская" тема, или нет? Тема, где предлагают депортировать или вешать  73% избирателей - проукраинская или не совсем?
А пассаж песонажа, шо "без Крыма и Донбасса" Украина ему нравится больше - это как? :gigi:
   
Re: Ух, покосило
Via

А кто решает, "антиукраинская" тема, или нет? Тема, где предлагают депортировать или вешать  73% избирателей - проукраинская или не совсем?
А пассаж песонажа, шо "без Крыма и Донбасса" Украина ему нравится больше - это как? :gigi:
Треба дивитися в кожному окремому випадку. Для цього має бути прошарений оперативний модер, а не випадкова людина, що нічого не розуміє.
   
Re: Ух, покосило

Моя думка, що 30 діб має бути, але не по схемі.
По схемі на 30 діб можна залетіти за якийсь дріб'язок.
Хай 30 залишиться для якихось злісних порушень, а за буденні і максимум 10 вистачить
   
Re: Ух, покосило

Треба дивитися в кожному окремому випадку. Для цього має бути прошарений оперативний модер, а не випадкова людина, що нічого не розуміє.
А шо тут розумить? Не матерись, не посылай всех нах - половина дела. а вереск по поводу - кто со мной не согласен - кремлядь, огент и хвашыст разумения не требуют.
   
Re: Ух, покосило
Via

А шо тут розумить? Не матерись, не посылай всех нах - половина дела. а вереск по поводу - кто со мной не согласен - кремлядь, огент и хвашыст разумения не требуют.
Недавно були дебати на цю тему в гілці антивакцинаторів - мене люто матюкали, а коли я відповіла тим же - мене ж і забанили. То це ще спірна тема, внутрішньоукраїнськ а.
А в сепарських темах без варіантів - москалі розуміють виключно грубу силу, ввічливість вони розглядають, як слабкість. І тут потрібна швидка адекватна модерація, щоб сепара не забили ногами, його ж треба швиденько забанити.
   
Re: Ух, покосило

То якщо Амід буде гратися в ліберастію, то тут дуже швидко стане Цугундер.

На Цугундере вообще саморегуляция. Модер требуется лишь в исключительных случаях. :laugh:
   
Re: Ух, покосило

Знаєте, мій дід був судовим виконавцем. Так от його при його професії всі любили і після його смертів років 15-20 пройшло і його памятали як доброго товарського і справедливого...

Тому я не вірю що є якесь накладання професії на те що людина негідник. Вона просто є нагідником і злою по житті.
   
Re: Ух, покосило

Моя думка, що 30 діб має бути, але не по схемі.
По схемі на 30 діб можна залетіти за якийсь дріб'язок.
Хай 30 залишиться для якихось злісних порушень, а за буденні і максимум 10 вистачить

сама адекватна схема - це банити враховуючи дистанцію між попереднім баном і новим порушенням
якщо дистанція незначна - зберігати попередній термін бану або підвищувати його
якщо значна - перезапускати лічильник, або знижувати термін

наприклад якщо сєрьожа вийшов з бану, і в першому ж пості порушив правило - підвищити термін і банити на 30
якщо він місяць вів себе культурно, не флудив і писав про політку на головній, а потім зірвався і дристанув темою про свої шикагні тгусікі - то термін можна зменшити

тобто є поняття "користувач on fire" і поки він "on fire" отримує довгі терміни - перестав бути "on fire" - отримує малі
   
Re: Ух, покосило

Недавно були дебати на цю тему в гілці антивакцинаторів - мене люто матюкали, а коли я відповіла тим же - мене ж і забанили. То це ще спірна тема, внутрішньоукраїнськ а.
Ну так может тебя забанили не за мат, а за социопатическую пропаганду? :gigi:
   
Re: Ух, покосило
Via

Ну так может тебя забанили не за мат, а за социопатическую пропаганду? :gigi:
:D
А це вже окреме питання. Ми ж тут про культуру речі?
   
Re: Ух, покосило

Так где угрозы? Или ты просто провокатор? (риторицски)


Добре що ти нервуєш... Тобі є за що нервувати. Це твій був вибір, ніхто не тебе на заставляв, бути тим ким ти є.
   
Re: Ух, покосило

таскать чужие фотки ни к селу, ни к городу, как это делает юзер VVV_VVV.
не вигадуй казок
   
Re: Ух, покосило

Ти зараз сказав дурницю... Це без образ.
Нагадай, будь-ласка, темні бани в ніколи коли були? Скільки просто незручних фупчиків забанили разом з кацапами різними?
З іншого боку я тут все одно тимчасово модерую. Будете наступникам розповідати, як треба форум модерувати. )
   
Re: Ух, покосило

Що там, Цугундер закрили, ви всі сюди переповзли?
То якщо Амід буде гратися в ліберастію, то тут дуже швидко стане Цугундер.
І ти це лише ілюструєш.
Я люблю махач на проукраїнські теми нарівні з опонентами, без доповідей. Але з ворогами України витрачати на це час і сили безсенсово. Тому антиукраїнські теми треба банити і зносити одразу, а не чекати, поки всі фупчеги обматюкають сепара, а потім їх же і забанять "за неввічливість".

Смішно, ви ж самі ведетесь, якщо з вашого боку включити ігнор і не дописувати в прокацапські гілки, то тих прокацапів можна навіть не банити, їх теми будуть вмирати самі. Але ж миші плакали, кололись, але продовжували їсти їжачків.
   
Re: Ух, покосило

Моя думка, що 30 діб має бути, але не по схемі.
По схемі на 30 діб можна залетіти за якийсь дріб'язок.
Хай 30 залишиться для якихось злісних порушень, а за буденні і максимум 10 вистачить

Ні, тут як раз велика вірогідність суб'єктивного рішення від модера, когось він буде банити для виду на добу, а когось, наприклад Вію, кожен раз на 30, тільки через це, що вона їй чи йому не подобається.
   
Re: Ух, покосило

Тому я не вірю що є якесь накладання професії на те що людина негідник. Вона просто є нагідником і злою по житті.
Це закид у мій бік, що я модер і погана людина? :) Дякую. Мені цікаво як ви будете реагувати, коли в палату прийде справжній модер. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія