Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: горішки

Re: ФЗВ: горішки

а про ноу хау, якщо таке у кого є.

Еее , ти ба
Я хочу вислухати всіх

Воно ж тому і хау , що - ноу . ))

А тому - індіанський курінь , хоч хочу , хоч як інакше . ))
   
Re: ФЗВ: горішки

Та і назагал , під горіхом , коли вже великий , майже ніяка трава не росте - і через суттєвий затінок і через деякі властивості самого дерева , такшо - штучна тємка , вигадана т.б.м. , як і "проблєма" у збиранні тих горіхів - з довідника Стеля , НМД )) .
   
Re: ФЗВ: горішки

Та і назагал , під горіхом , коли вже великий , майже ніяка трава не росте - і через суттєвий затінок і через деякі властивості самого дерева , такшо - штучна тємка , вигадана т.б.м. , як і "проблєма" у збиранні тих горіхів - з довідника Стеля , НМД )) .
не тупи. Я тричі ручною косою в цьому році косила і все одно бурян виріс десь по 30 см, бо вже у кінці серпня задовбалася косити - трава мяка, шовковиста, коса її не бере, а просто пригинається під косою і все. У сусідки хата-пустка, там ніхто нічого не косить, а під травою по коліно ще подекуди й гриби є. Завтра фотну тобі ті свинориї, що я у неї понаробляла, поки шукала як не горіхи то гриби у тих зарослях, якщо ще встигну.
   
Re: ФЗВ: горішки
Bmx

Народ, а як ви в великих обсягах збираєте горіхи?

Наприклад, є 5 вже плодоноснтх дерев горіха волоського. Як зібрати з них врожай без втрат, або хоча б з мінімальними?

Викошувать траву 5 разів за літо, збивати ще в зеленій облуді, коли ще листя не почало падати та прикривати їх, вигрібати листя щодня, щоб їх було видно зверху на траві - не попонувати.
горіхи починають падати з середини вересня.. Тре просто в жовтні скосити траву під горіхом і зібрати те що попадало..  Стандартна процедура, на дачі вже так купу років роблю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія