Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Авдіївка - Ясинувата, Світлодарська дуга, та інші ділянки. Новини з фронту

Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Кіборги кажуть, що два дні на промці крутіше, ніж у ДАПі... Сьогодні наші боги війни нехило попрацювали.
Давайте просити вищих сил про гарні новини.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Кіборги кажуть, що два дні на промці крутіше, ніж у ДАПі... Сьогодні наші боги війни нехило попрацювали.
Давайте просити вищих сил про гарні новини.

треба насипати i трохи далi, щоб тiею розв'язкою ще довго не могли користуватися
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

треба насипати i трохи далi, щоб тiею розв'язкою ще довго не могли користуватися
у нас мінські...
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

у нас мінські...

слйчайный перелет - 500 м
у сепараф перелетает на десятки километров
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

слйчайный перелет - 500 м
у сепараф перелетает на десятки километров
правильно, тим більше, що боги війни на навчаннях, у нас же мінські
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

До речі, я дуже вдячна місцевим з цієї гілки, що інколи попереджуюють, що мобільний звязок лежить. Так значно спокійніше, що немає дзвінків.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Що вони кричать коли йдуть в атаку? щось таке?

За ахметова!
За шахты ахметова!
Вперед - ураааа!!!
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Сумніваюся, що кричать, коли йдуть в атаку.
В інших випадках, мабуть, про свою землю.
не думаю, що кричать славу рабовласнику
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Мене різанули спогади Ірини Довгань, що поляків більше інтересує доля українців, ніж силові відомства України. :X
І, хто головний в Україні над цими органами? Хіба не доречно тут сказати, що шоколадна фабрика для нього ВАЖЛИВІША?
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата
S

Іроди-модератори, випустіть Донча з передбанника. В твітері знову пишуть про нехілі войнушки


Не мішай! Людина сарай собі хай добудує, апотім вже...
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Іроди-модератори, випустіть Донча з передбанника. В твітері знову пишуть про нехілі войнушки
невелікА потєря, най посидить.
Мізків в нього все менше, як видається
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

"С начала марта до 25-го числа, потери военнослужащих ВСН были относительно не велики - порядка 25/200 и 80/300.

А потом пошли потери
За период 20-30 марта порядка 50 человек 200-х (немного перекрываются взаимно периоды 1-25 и 20-30 марта).

С 27 марта укры подключили под Ясиноватой 152 калибр
С 29-30-го пошли сообщения о Пионах да Тюльпанах, применяемых ВСУ (причем не только в этой сводке по ссылке)

А 1 апреля Восток понес большие потери - 19 человек 200 и около 30 300.
Восток стал укрепляться на позициях, рыть траншеи к укропским позициям. Рыли-рыли, вот по этим траншеям массировано тяжелой артиллерией ВСУ и отработали.

К третьему апреля у ВСН числилось уже 87 человек погибшими
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

С 29-30-го пошли сообщения о Пионах да Тюльпанах, применяемых ВСУ

Херня
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

С 29-30-го пошли сообщения о Пионах да Тюльпанах, применяемых ВСУ
Херня
А шкода... :)
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

А шкода... :)

Пионы и тюльпаны в основном для того,чтобы ломать крепкие ЖБ сооружения
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Пионы и тюльпаны в основном для того,чтобы ломать крепкие ЖБ сооружения

У Украины нет тюльпанов. Вообще.


Только пионы
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата
LSD

треба насипати i трохи далi, щоб тiею розв'язкою ще довго не могли користуватися
Нафік розбомбити і запал у орків пропаде.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата
LSD

Мене різанули спогади Ірини Довгань, що поляків більше інтересує доля українців, ніж силові відомства України. :X
І, хто головний в Україні над цими органами? Хіба не доречно тут сказати, що шоколадна фабрика для нього ВАЖЛИВІША?
Впевнений, що якби у нього не було там там фабрики він вів би себе так само. Барига.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

У Украины нет тюльпанов. Вообще.


Только пионы

В Белой Церкви вроде бы ББМ базировалась.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Впевнений, що якби у нього не було там там фабрики він вів би себе так само. Барига.
правильно,
бо в нього крім рошену є там ще бізнес,
тому якшо б небуло рошену, він себе вів би так само, бо інший бізнес якорив би його :)
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Боевики из 11-го полка «армии» ДНР сходили в ночную атаку.
......
но тут вдруг,нарисовались наши отведенные "мишки-ихтамнеты")))

украинские танки уже могут ночью воевать?


вообще текст какой-то странный
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата
LSD

правильно,
бо в нього крім рошену є там ще бізнес,
тому якшо б небуло рошену, він себе вів би так само, бо інший бізнес якорив би його :)
Я не про це, я про суть людини. Типу, "если человек ідіот та ето надолго".
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

поясніть, а що це за благородство таке. Орки запросили тишу, забрали тіла і спокійно звалили.
Тобто ідуть в атаку, а потім: "Я на чуриках"
Я ні разу не чув, щоб наші просили тишу,і орки спокійно дозволяли забирати тіла.
Під час такої тиші, орки замінували ДАП. Чим це закінчилось відомо. Накуа нашим таке благородство? І рішення ж приймать не зрадники в Генштабі, а на місці самі вояки.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

поясніть, а що це за благородство таке. Орки запросили тишу, забрали тіла і спокійно звалили.
текст сказочный

писал непонятно кто
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

поясніть, а що це за благородство таке. Орки запросили тишу, забрали тіла і спокійно звалили.
Тобто ідуть в атаку, а потім: "Я на чуриках"
Я ні разу не чув, щоб наші просили тишу,і орки спокійно дозволяли забирати тіла.
Під час такої тиші, орки замінували ДАП. Чим це закінчилось відомо. Накуа нашим таке благородство? І рішення ж приймать не зрадники в Генштабі, а на місці самі вояки.

Тем не менее такая практика есть
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Об этом участник АТО, называющий себя «американским наемником», под ником Igor Greg пишет в своем блоге в Facebook.

прямо из окопа
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

поясніть, а що це за благородство таке. Орки запросили тишу, забрали тіла і спокійно звалили.
Тобто ідуть в атаку, а потім: "Я на чуриках"
Я ні разу не чув, щоб наші просили тишу,і орки спокійно дозволяли забирати тіла.
Під час такої тиші, орки замінували ДАП. Чим це закінчилось відомо. Накуа нашим таке благородство? І рішення ж приймать не зрадники в Генштабі, а на місці самі вояки.

Я впевнена, на різних ділянках фронту бувало всього. Тиша, щоб забрати поранених або загиблих, більше залежить від командирів. Чоловік казав, що з росіянами домовитись про таку штуку не важко, але коли йде регулярне мочилово, то на те, щоб забрати загиблих відводять деякий час щодня. Гірше, коли з іншого боку командиром був якийсь місцевий утирок - міг скомандувати відкрити вогонь до завершення домовленого часу, не на ураження, а так - полякать. Цей варіант використали і для замінування, росіяни тоді очі закрили на місцевих - робіть, що хочте, тільки візьміть ДАП.

Благородство... Як на мене, саме ним воїн відрізняється від вбивці. Потрібно мати повагу до противника. Потім легше жити, коли ти воював з достойним, чим проти значно слабшого.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Мене різанули спогади Ірини Довгань, що поляків більше інтересує доля українців, ніж силові відомства України. :X
І, хто головний в Україні над цими органами? Хіба не доречно тут сказати, що шоколадна фабрика для нього ВАЖЛИВІША?
Україна не може представляти справи в Гаазі бо досі не ратифікований Римський статут. Представлення Польшею справи в Гаазі повністю законне і надає цій справі значно більшої ваги.
Учить матчасть зрадофіли!
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Я впевнена, на різних ділянках фронту бувало всього. Тиша, щоб забрати поранених або загиблих, більше залежить від командирів. Чоловік казав, що з росіянами домовитись про таку штуку не важко, але коли йде регулярне мочилово, то на те, щоб забрати загиблих відводять деякий час щодня. Гірше, коли з іншого боку командиром був якийсь місцевий утирок - міг скомандувати відкрити вогонь до завершення домовленого часу, не на ураження, а так - полякать. Цей варіант використали і для замінування, росіяни тоді очі закрили на місцевих - робіть, що хочте, тільки візьміть ДАП.

Благородство... Як на мене, саме ним воїн відрізняється від вбивці. Потрібно мати повагу до противника. Потім легше жити, коли ти воював з достойним, чим проти значно слабшого.

Правила войны. Просто когда трупы валяются летом, это еще хуже... Зимой даже приходилось звонить сепарам и просить их забрать свои трупы, так как тупо не приходили.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

украинские танки уже могут ночью воевать?


вообще текст какой-то странный

В чим тобі текст не сподобався? Людина трохи зашифрувала, щоб не можна було це використати проти України. Мені достатньо того що зрозуміло що відбулося. Подробиці з координатами і позивними цікавлять тільки Кремль, як доказ порушень Мінських Україною.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Правила войны. Просто когда трупы валяются летом, это еще хуже... Зимой даже приходилось звонить сепарам и просить их забрать свои трупы, так как тупо не приходили.

До того ж біля трупів будуть бродячі собаки. Уявіть - ти вночі в секреті, а за 25 метрів від тебе собаки тягають труп. І знову моральна дилема - не реагувати чи застрелити собак.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Правила войны. Просто когда трупы валяются летом, это еще хуже... Зимой даже приходилось звонить сепарам и просить их забрать свои трупы, так как тупо не приходили.
Я розумію. Але чому не можна забрати-віддати трупи, коли бій стихне сам по собі? А не ці запроси миру. Нафіг ти тоді воювати ліз, щоб потім миру просити? Хай наші замочать всіх в данному бою до кінця, а потім, на другий день дадуть вивезти трупи.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Я розумію. Але чому не можна забрати трупи, коли бій стихне сам по собі? А не ці запроси миру. Нафіг ти тоді воювати ліз, щоб потім миру просити? Хай наші замочать всіх в данному бою до кінця, а потім, на другий день дадуть вивезти трупи.

А как узнать, что бой закончился? Вот ради этого и связываются, чтобы запросить перемирие.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Показати зображення...
Igor Greg
52 мин. ·
Начинает светать,ещё гупает,но не так интенсивно,вообще-то ночь была "спокойной" раз 30 орки нас обстреляли,раз 5 а может 6))) нам разрешили ответить,на окраине Горловки ни то труба газовая,ни то ещё какая хрень горит после прилетевшей "карательной"ответки Смайлик «smile» Американский наёмник со своим Ремингтоном с 10 вечера до 4 утра скучал в разных позах,вернее до 3х,ибо в 3-05 из "зеленки"появилось,ДРГ не ДРГ,скорее "мясо",короче 2 тела,куда и с какой целью они шли мы уже никогда не узнаем)))
Доброе утро Нация!!!до встречи через несколько часиков,чото тело просит отключить его от "жизнеобеспечения" Смайлик «wink»

Картинка левая полностью.
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

На жаль, наші потихеньку втрачають ініціативу.
http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2016/04/160407_vs_avdiivka_situation
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

На жаль, наші потихеньку втрачають ініціативу.
http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2016/04/160407_vs_avdiivka_situation

Где вы в той ссылке увидили потерю инициативы?
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Где вы в той ссылке увидили потерю инициативы?

Это ж какое надо иметь девушке военное образование. чтоб судить о таких вещах...
Может быть и вправду у девушки муж там в АТО, а может ольгинцы косят талантливо под девушек. Вот как разобрать? Уж очень много новых ников в ветке и на фупе в посл дни...

Останнє редагування: 7 квітня 2016 14:23:57 від kasia
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Где вы в той ссылке увидили потерю инициативы?
Орки просуваються вперед.
Свекор каже, що доступ до хлопців на промці щодня ускладнюється, хоча сьогодні була відносно спокійна ніч (спокійніша, ніж 2 попередні).
   
Re: Мочилово Авдіївка - Ясинувата

Это ж какое надо иметь девушке военное образование. чтоб судить о таких вещах...
Может быть и вправду у девушки муж там в АТО, а может ольгинцы косят талантливо под девушек. Вот как разобрать? Уж очень много новых ников в ветке и на фупе в посл дни...
Чоловік зараз на промці, а свекор у штабі чекає дембеля. Так що сорі, не ольгинський троль )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія