Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропаща країна :(

Re: Пропаща країна  :(

ти хворий або перебрав

зазвичай я нечитаю тему повныстю ы всых постів
а дану тему я читаю уважно
   
Re: Пропаща країна  :(

Freelander
будь ласка 2-3 пункти  що ти зробив/робив щоб в Україні було краще

а скільки разів мене нахуй пошлють і після якого пункту? а то я більше 2-х раз не готовий  :D
   
Re: Пропаща країна  :(

шо тебя так жаба давит ? 

почему ты решил что меня давит жаба  :laugh: я рад что ты детей выслал. но при этом страдаешь патриотизмом - вот что считаю неверно
   
Re: Пропаща країна  :(

нык собы гарний взяв

я підозрюю шо то кацап ольгынец

наравиця?

 о ж розум треба мати, а не слав і всьо  :gigi:
   
Re: Пропаща країна  :(

Коли живеш за межами бувшого сссру, бачиш, як треба і як можна жити і потім кидаєш погляд на Україну...
а смисл?
якщо ти живеш в Гренландії, знаєщ як жити при -40оС, полювати на білих ведмедів, і можеш дати купу порад про способи крою хутряног одягу і його носіння - яка користь з твоїх порад для житлеів Індонезії? Вони виходять з своїх реалій, потреб і можливостей.
УА не пропаща і не гірша, вона просто інша. (не закриваючи очі на купу обєктивних пробем які інсують)

Останнє редагування: 6 березня 2016 02:25:32 від T.Blair.
   
Re: Пропаща країна  :(

а скільки разів мене нахуй пошлють і після якого пункту? а то я більше 2-х раз не готовий  :D

приблизно таку кількість і якість я і уявляв
   
Re: Пропаща країна  :(
Пшениця

Українці - то такий гонористий народ, що починає криваві революції, скидає тирана, а потім все пускають на самотечу.
На етапі революці просять матеріальної допомоги, зброї, санкцій проти агресора, а потім - як все просирають - посилають нахуй поради тих, хто їм допомагав.

До речі, вимагаючи санкції від інших, самі їх проти агрессора не вводять. А обраний Президент навіть бізнес в Раші має.

В общем, ото такі оті українці України.
   
Re: Пропаща країна  :(

ше не дав жодної поради, а нахуй вже послали  :lol:
Видно знають защо :D  і тим (посилом) просють не радити. :)
   
Re: Пропаща країна  :(

ну ладно, Потато:

1. святе право власності - залізне - і паравозиком відповідно непідкупне правосуддя й захист авторських прав на рівні захисту приватної власності
2. повна економічна свобода, яка забезпечує можливість громадянам реалізувати свої ідеї без перешкод зі сторони держави
3. терор до російськомовних змі й тд - повна українізація й "англофікація" брутальна й безпощадна.

в цьому світі жити добре будуть тільки ті іноваційні суспільства, що йдуть попереду решти цивілізації - інші будуть їсти огризки, бо тупі - такий закон джунглів

можете починати посилати нахуй
   
Re:  :S Re: Пропаща країна  :(

....всерівно не приїду, бо клімат не підходить....
ото би зрау так чесно і казав а не вигдаував всяких дурниць...  (P)
   
Re: Пропаща країна  :(
S

Slava Ukraini
будь ласка 2-3 пункти  що ти зробив/робив щоб в Україні було краще

Я не маю можливості допомогати десятками тисяч долярів комусь (кому)? У міру своїх можливостей почав налагодювати зв*язки зі школою, де вчився, купував та посилав їм обладнання у школу та іграшки навчальні англомовні у дитячий садок... Але невдовзі то перетворилося на односторонній рух. Чим далі тим важче було дозвонитися до них, іноді трубку не брали... Короче через кілька місяців мій вогник згас. Мені від них нічого не треба було, просто хотів знати точно, що їм потрібне, але... не склалося.
   
Re: Пропаща країна  :(
Пшениця

Я не маю можливості допомогати десятками тисяч долярів комусь (кому)? У міру своїх можливостей почав налагодювати зв*язки зі школою, де вчився, купував та посилав їм обладнання у школу та іграшки навчальні англомовні у дитячий садок... Але невдовзі то перетворилося на односторонній рух. Чим далі тим важче було дозвонитися до них, іноді трубку не брали... Короче через кілька місяців мій вогник згас. Мені від них нічого не треба було, просто хотів знати точно, що їм потрібне, але... не склалося.

Ну, схожа частинами історія і в моєму досвіді. Але більше в сенсі - дай грошей і іди нах із своїми порадами  :laugh:
   
Re: Пропаща країна  :(
S

Ну, схожа частинами історія і в моєму досвіді. Але більше в сенсі - дай грошей і іди нах із своїми порадами  :laugh:

100%

Останнє редагування: 6 березня 2016 02:40:37 від Slava Ukraini
   
Re: Пропаща країна  :(

ой, Потато, я не зрозумів правильно вашого питання

я особисто нічого не зробив - просто поради роздаю :)
   
Re: Пропаща країна  :(

ну ладно, Потато:

1. святе право власності - залізне - і паравозиком відповідно непідкупне правосуддя й захист авторських прав на рівні захисту приватної власності
2. повна економічна свобода, яка забезпечує можливість громадянам реалізувати свої ідеї без перешкод зі сторони держави
3. терор до російськомовних змі й тд - повна українізація й "англофікація" брутальна й безпощадна.

в цьому світі жити добре будуть тільки ті іноваційні суспільства, що йдуть попереду решти цивілізації - інші будуть їсти огризки, бо тупі - такий закон джунглів

можете починати посилати нахуй

я гаряче підтримую всі 3 пункти
можу сказати що
українці не просто хочуть
українці  роблять
багато українців  віддали за це життя 
   
Re: Пропаща країна  :(

А пшениця теж жопомой
   
Re: Пропаща країна  :(

я гаряче підтримую всі 3 пункти
можу сказати що
українці не просто хочуть
українці  роблять
багато українців  віддали за це життя 

ну раз хочуть і роблять, значить колись має вийти
   
Re: Пропаща країна  :(

Я не маю можливості допомогати десятками тисяч долярів комусь (кому)? У міру своїх можливостей почав налагодювати зв*язки зі школою, де вчився, купував та посилав їм обладнання у школу та іграшки навчальні англомовні у дитячий садок... Але невдовзі то перетворилося на односторонній рух. Чим далі тим важче було дозвонитися до них, іноді трубку не брали... Короче через кілька місяців мій вогник згас. Мені від них нічого не треба було, просто хотів знати точно, що їм потрібне, але... не склалося.

дати гроші це відкупитись в 50% плюс гроші йдуть в кишеню власника кишені
допомогти це зробити громадський рух під'їзду дому кварталу
профспілку працівників підприємства де люди отримують 2000 грн на місяць на прибутки 2000 доларів на душу

   
Re: Пропаща країна  :(

Читаю і розумію що останній шанс на спасіння Україна мала коли на неї Великий Адольф "напав".. нажаль він не розраховував сили.. треба було зупинитися на україні, і зробити її своєю по хазяйськи.. кормовою і ресурсною базою для подальшої війни і зачистки росії.. хто його дурня консультував?? Х.з
   
Re: Пропаща країна  :(

профспілку працівників підприємства де люди отримують 2000 грн на місяць
о!
почати з фірмушки Слава.
щоб дбав про людські ресурси фірми
а не мав часу п***а на ФУпі всяку хєрню про ілюзорну "вату"
 :gigi:
   
Re: Пропаща країна  :(

Я відношуся до емігрантів з України в цілому нейтрально - як і до середнього жителя нашої країни.
Але до тих з них, які намагаються повчати і давати якісь поради моє відношення негативне.
Поясню чому. Вони добилися успіху(який би він там не був) в країнах де правила були створені задовго до них. Вони не створювали ці правила, не були учасниками цього процесу.
І знають про нього не більше, ніж я. Тобто з книжок. А відповідно усі їх поради про те, що зараз варто робити жителям України сприймаються мною в кращому випадку з усмішкою.
   
Re: Пропаща країна  :(

о!
почати з фірмушки Слава.
щоб дбав про людські ресурси фірми
а не мав часу п***а на ФУпі всяку хєрню про ілюзорну "вату"
 :gigi:
ну щоб створити в мене профспілку як мвнімум треба влаштуватись на роботу , вперед адресу дадити?
   
Re: Пропаща країна  :(

Фрееландер все правильно пише. І толерантно. Я б так не зміг.
 Коли живеш за межами бувшого сссру, бачиш, як треба і як можна жити і потім кидаєш погляд на Україну... Рідко, хто втримається від: Шо ж ви робите!!!!!!
 От і Автор цієї гілки не витримав. Отримав те, що і очікувалося. Помітьте: вже мало хто з емігрантів пробує радити щось українцям - це ж самогубство!
 Тому отака сітуація склалася. В Україні. І виходу з неї нема. нема СВІТЛА І КІНЦІ ТОНЕЛЮ. Я вже зарікся шось радити українцям в Україні. Ви попереджені про наслідки, далі - ваш вибір. [ua]

Блін, так ви ж теж не знаєте як і що робити, щоб все стало як "за межами", бо ви не робили того ніколи і не бачили як то робилось в тих "замежах"!

Кричати нам "Що ж ви робите?!" можуть аборигени отих "за межами" і вони таки намагаються навчити і допомогти.

А ви таки породження совка - хвалитесь чужим, ви ніколи нічого не вимагали від нової родіни, а мовчки пахали як прокляті і були вдячні за можливість отак тяжко мантулити. А грубо тичете в бідність своїх, не добираючи слів і ВИМАГАЄТЕ "здєлать харашо" швидко

Ви втратили в Україні право критикувати і вимагати .

Не ви допомагаєте нам і не ви даєте гроші. То роблять люди, які і вас прийняли голими і босими, дали роботу і можливість жити. Вони і вас не обзивали злодійкуватими тупаками і до інших сіромах ставляться милосердно. Бо таки цивілізовані, на відміну від вас, хоч живете ви в цивілізації давно, але так і не навчились, не змінили свого совкового нутра

   
Re: Пропаща країна  :(
S

дати гроші це відкупитись в 50% плюс гроші йдуть в кишеню власника кишені
допомогти це зробити громадський рух під'їзду дому кварталу
профспілку працівників підприємства де люди отримують 2000 грн на місяць на прибутки 2000 доларів на душу

Дак а я шо роблю?!!!   ;o Кожну неділю траву кошу косаркою, то шось у хаті переробляю, то автівку ремонтую.. Зорганізував громадський сімейний рух навколо будинку, старе листя згрібається, гілки ріжуться.. Шо ще не так?
   
Re: Пропаща країна  :(
S

Блін, так ви ж теж не знаєте як і що робити, щоб все стало як "за межами", бо ви не робили того ніколи і не бачили як то робилось в тих "замежах"!

Кричати нам "Що ж ви робите?!" можуть аборигени отих "за межами" і вони таки намагаються навчити і допомогти.

А ви таки породження совка - хвалитесь чужим, ви ніколи нічого не вимагали від нової родіни, а мовчки пахали як прокляті і були вдячні за можливість отак тяжко мантулити. А грубо тичете в бідність своїх, не добираючи слів і ВИМАГАЄТЕ "здєлать харашо" швидко

Ви втратили в Україні право критикувати і вимагати .  ;o

Не ви допомагаєте нам і не ви даєте гроші. То роблять люди, які і вас прийняли голими і босими, дали роботу і можливість жити. Вони і вас не обзивали злодійкуватими тупаками і до інших сіромах ставляться милосердно. Бо таки цивілізовані, на відміну від вас, хоч живете ви в цивілізації давно, але так і не навчились, не змінили свого совкового нутра

 :facepalm:
   
Re: Пропаща країна  :(

Я відношуся до емігрантів з України в цілому нейтрально - як і до середнього жителя нашої країни.
Але до тих з них, які намагаються повчати і давати якісь поради моє відношення негативне.
Поясню чому. Вони добилися успіху(який би він там не був) в країнах де правила були створені задовго до них. Вони не створювали ці правила, не були учасниками цього процесу.
І знають про нього не більше, ніж я. Тобто з книжок. А відповідно усі їх поради про те, що зараз варто робити жителям України сприймаються мною в кращому випадку з усмішкою.

я чудово розумію емігранта  хіміка який в 1995 році тут був нікому не потрібний.
   
Re: Пропаща країна  :(

дати гроші це відкупитись в 50% плюс гроші йдуть в кишеню власника кишені
допомогти це зробити громадський рух під'їзду дому кварталу
профспілку працівників підприємства де люди отримують 2000 грн на місяць на прибутки 2000 доларів на душу

допомогти - це змінити систему й спосіб мислення

от є 2 варіанти

річка з мутною водою, де живуть кілька хижаків, пристосованих до мутної води, ну там ще кілька рибин, які так сяк орієнтуються, а інші - безпорадні жертви - від них ніхуя не залежить... пливуть куди очі бачать, вірніше, куди не бачать. Хижаки їх жеруть скільки хочуть, інколи підгризаються між собою за найбільш мутні ділянки, де найлегше сліпаків хавати.
Це - Україна

А тепер річка з прозорою водою. Теж є хижаки, але їм поганятися треба добряче, щоб захавати ґаву. Зате якщо не ґава, то більшість риби чудово собі радить, і від хижака втікає, і собі їжу знаходить, і потомство заводить. В прозорій воді у всіх рівні шанси.
Це - не Україна.
   
Re: Пропаща країна  :(

Кричати нам "Що ж ви робите?!" можуть аборигени отих "за межами" і вони таки намагаються навчити і допомогти.
аборигенам (в масі) абсолютно похуй на шлях різних там Уганд і Україн, про які вони мают дуже туманне уявлення.
і ніхто нікого вчити не буде (за безплатно у вс. разі)
"спасение утопающих - дело рук самих утопающих"
   
Re: Пропаща країна  :(

Я відношуся до емігрантів з України в цілому нейтрально - як і до середнього жителя нашої країни.
Але до тих з них, які намагаються повчати і давати якісь поради моє відношення негативне.
Поясню чому. Вони добилися успіху(який би він там не був) в країнах де правила були створені задовго до них. Вони не створювали ці правила, не були учасниками цього процесу.
І знають про нього не більше, ніж я. Тобто з книжок. А відповідно усі їх поради про те, що зараз варто робити жителям України сприймаються мною в кращому випадку з усмішкою.

ви суперечите самому собі

якщо емігранти добилися успіху, то знають процес з середини, а не з книжок, як Ви

можете сміятися, звичайно, але у Вас серйозний розлад з логікою
   
Re: Пропаща країна  :(

ви суперечите самому собі

якщо емігранти добилися успіху, то знають процес з середини, а не з книжок, як Ви

можете сміятися, звичайно, але у Вас серйозний розлад з логікою

Ти просто не вмієш читати. "Успіху" вони добилися в умовах, які для них створили раніше.
А про процес створення цих умов ти нічого не знаєш. Бо, як я вже сказав, ти навіть читати не вмієш.
   
Re: Пропаща країна  :(

Комарику, оте ваше "гроші дають" мене в ступор вводить. Вам скільки років?
Мали би навчитися, що не дають, а позичають. А якщо дають, то не за просто так.

тому я роблю висновок, що Ви або інфантильна наївна не думаюча людина (тупак) або падлюка, яка й не збирається віддавати борги :)
   
Re: Пропаща країна  :(

Від мутної річки до чистої, повинен бути процес очищення саме цієї річки, з саме її брудом, бо бруд в усіх річках різний і річки різні.

Ви знаєте як вам жилось в брудній річці і знаєте як живеться в чистійц.

А от як саме зробити сконструювати систему очистки, як її експлуатувати, ви уявлення не маєте.  Бо тупо перескочили з одної в іншу і все.

Я підозрюю, що ви не маєте уяви і як діє система очистки в річці, де ви зараз живете. Бо без неї будь-яка річка забрудниться. 

Ви не можете нам сказати ЩО і ЯК робити. Бо знаєте лише як виглядає кінцевий результат чиєїсь багаторічної і щодженної роботи.

От тому і матюкають вас "тупі злодійкуваті" українці.  Бо толку з вас ніякого, одні "соплі і воплі" :D
   
Re: Пропаща країна  :(

допомогти - це змінити систему й спосіб мислення

от є 2 варіанти

річка з мутною водою, де живуть кілька хижаків, пристосованих до мутної води, ну там ще кілька рибин, які так сяк орієнтуються, а інші - безпорадні жертви - від них ніхуя не залежить... пливуть куди очі бачать, вірніше, куди не бачать. Хижаки їх жеруть скільки хочуть, інколи підгризаються між собою за найбільш мутні ділянки, де найлегше сліпаків хавати.
Це - Україна

А тепер річка з прозорою водою. Теж є хижаки, але їм поганятися треба добряче, щоб захавати ґаву. Зате якщо не ґава, то більшість риби чудово собі радить, і від хижака втікає, і собі їжу знаходить, і потомство заводить. В прозорій воді у всіх рівні шанси.
Це - не Україна.

я працював в українських європейських і американських компаніях
хочу сказати що українські компанії це жах
якість роботи в європейських залежить від відстані до СРСР. наприклад  Польща часто самий  совок. Швеція це супер, краще  США. А працювати в американській компанії для людини яка хоче і може щось зробити це свято.
Українська компанія це = російська: підозри, хам начальник, мізерна зарплатня

ну з цим і треба боротись
для цього і потрібен масовий прихід в україну західних компаній
 
   
Re: Пропаща країна  :(

Ти просто не вмієш читати. "Успіху" вони добилися в умовах, які для них створили раніше.
А про процес створення цих умов ти нічого не знаєш. Бо, як я вже сказав, ти навіть читати не вмієш.

ну от я в Польщі жив практично від початку до кінця створення умов для процесу - і що?
і що? та нічого, це не має жодного значення
має значення особисте розуміння й досвід того, як в сучасному суспільстві всі "механізми" функціонують
в емігрантів такий досвід є
в не емігрантів немає - зате є купа фантазій і теоретичних ідей, часом трохи божевільних
про що тут сперечатися
   
Re: Пропаща країна  :(

коротше - задовбали
надобраніч і всім солодких снів
не мерзніть  :)
   
Re: Пропаща країна  :(

Комарику, оте ваше "гроші дають" мене в ступор вводить. Вам скільки років?
Мали би навчитися, що не дають, а позичають. А якщо дають, то не за просто так.

тому я роблю висновок, що Ви або інфантильна наївна не думаюча людина (тупак) або падлюка, яка й не збирається віддавати борги :)

Так, дають в борг і не просто так. І що кредитори зовсім не білі і пухнасті, теж знаю.

І роблять то, ті люди, що вас прийняли в своє нормально організоване життя, на все готове - тільки працюй і будеш жити як всі.

Це не ви нам позичаєте. Це не ви маєте право нас критикувати, а тим більше обзивати і принижувати. Ваша справа маленька, працювати і доводити тим, хто вам дозволив жити в своєму домі, що ви слухняний і не будете порушувати розроблені ними правила життя.

А ми будем працювати, помилятись, набивати ґулі і будувати свій дім, налаштовувати в ньому життя, щоб саме нам в ньому жилось ситно і затишно.

Це довга і важка робота. Я точно не побачу її результату, не доживу. А діти і онуки житимуть в нормальній Україні. Збудованій і облаштованій їхніми руками
   
Re: Пропаща країна  :(

крадіжки на кожному кроці, переселенці йобані,
Знов комусь переселенці муляють.
Ну от я переселенець.
Крадуть у мене. Місцеві. При цьому примовляють: "Знаэте за що ми вас поважаэмо? За те, що ви любите все робити по-чесному, по-закону".
Платив їм по 200 грн. на день, а вони (вдвох) вкрали 4 мішки цементу на суму 130 грн.
То це як?
ПС. Це сільські хлопці, які фактично жодної кваліфікації не мають. Над ними треба стояти і казати -- що та як зробити, щоб було на щось схоже.

Останнє редагування: 6 березня 2016 03:39:52 від StepbyStep
   
Re: Пропаща країна  :(

ну ладно, Потато:

1. святе право власності - залізне - і паравозиком відповідно непідкупне правосуддя й захист авторських прав на рівні захисту приватної власності
2. повна економічна свобода, яка забезпечує можливість громадянам реалізувати свої ідеї без перешкод зі сторони держави
3. терор до російськомовних змі й тд - повна українізація й "англофікація" брутальна й безпощадна.

в цьому світі жити добре будуть тільки ті іноваційні суспільства, що йдуть попереду решти цивілізації - інші будуть їсти огризки, бо тупі - такий закон джунглів

можете починати посилати нахуй

землю-крестьянам, заводы-рабочим ты перефразировал на противоположные лозунги и думаешь что дал совет.
   
Re: Пропаща країна  :(

Так, дають в борг і не просто так. І що кредитори зовсім не білі і пухнасті, теж знаю.

І роблять то, ті люди, що вас прийняли в своє нормально організоване життя, на все готове - тільки працюй і будеш жити як всі.

Це не ви нам позичаєте. Це не ви маєте право нас критикувати, а тим більше обзивати і принижувати. Ваша справа маленька, працювати і доводити тим, хто вам дозволив жити в своєму домі, що ви слухняний і не будете порушувати розроблені ними правила життя.

А ми будем працювати, помилятись, набивати ґулі і будувати свій дім, налаштовувати в ньому життя, щоб саме нам в ньому жилось ситно і затишно.

Це довга і важка робота. Я точно не побачу її результату, не доживу. А діти і онуки житимуть в нормальній Україні. Збудованій і облаштованій їхніми руками
==============================

б***ь, комарик,  можна у вас запитати, ви  хоч  коли-небудь  задумувалися, перед тим як  писати ці совкові  ідіотські  штампи??? :facepalm1:

На що, конкретно "готове"   приїжджають еміги та  заробітчани??? ;)
Їм  зразу  видають пачки доларів , квартири, влаштовують на  роботу??? :lol:

Приклад-  Канада, як і  Америка-  КРАЇНИ  ІМІГРАНТІВ!!!
Дійшло????
Тобто, все що там  зробили, це  зробили якраз  еміги!
І на деревах  долари не ростуть, як більшість з вас думає!
І  ніхто  не  "підстроює"  суспільство  під  вашу  рідну мову і  ніхто не
знижує   запитів  до вас, бо ви-емігрант, чи заробітчанин, нема  НІЯКИХ  ПРЕФЕРЕНЦІЙ.
В той час як  ви  сидите  в себе дома, спілкуєтеся  рідною мовою, маєте  можливість, як там вище один писав "порєшати"
справи за хабарі, маєте  довкола себе друзів та  рідних...

Якого ж вам біса ще  потрібно, щоб нормальне життя  налагодити???? :facepalm1:

Останнє редагування: 6 березня 2016 03:50:32 від Blokh
   
Re: Пропаща країна  :(

Знов комусь переселенці муляють.
Ну от я переселенець.
Крадуть у мене. Місцеві. При цьому примовляють: "Знаэте за що ми вас поважаэмо? За те, що ви любите все робити по-чесному, по-закону".
Платив їм по 200 грн. на день, а вони (вдвох) вкрали 4 мішки цементу на суму 130 грн.
То це як?
ПС. Це сільські хлопці, які фактично жодної кваліфікації не мають. Над ними треба стояти і казати -- що та як зробити, щоб було на щось схоже.
=====================

Дайте вгадаю.
"Патріоти", ні? ;)

Хоча, питання, я розумію, суто  риторичне. :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія