Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

"Оріхівський напрямок.
Знищення 203-мм 2С7 «Піон»
у н.п. Покровське"

https://t.me/unc1424/11821
красівоє :heart:
   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що тепер Україна буде кошмарити кацапів не тільки дронами, але й крилатими ракетами? Обіцяє бути досить цікаво  8-)
   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що тепер Україна буде кошмарити кацапів не тільки дронами, але й крилатими ракетами? Обіцяє бути досить цікаво  8-)

одна з перших заяв була по криму. що там немає місць, куди б Україна не змогла б дістати.  ;)  вже зараз.



   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що тепер Україна буде кошмарити кацапів не тільки дронами, але й крилатими ракетами? Обіцяє бути досить цікаво  8-)
СУ сбивать надо, КАБы/КАРы это большие проблемы по всей линии фронта
   
Re: Контрнаступ

Про надсекретний новітній танк Т-90 "Прорив" нам розповідали ще  у військовому ВУЗі у 1985 році.
Дивлюсь, він і досі новітній  :gigi:

Ні, це вже найнайновітніший
Т-90М
   
Re: Контрнаступ

Пропоную назвати сухопутні "Нептуни" іменем "Аїд"  :gigi:
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Твій висер з тої самої опери, що всі україномовні це понаїхавші тупі селюки.
   По перше, треба дивитися на справи, а не на мову. До його діяльности питання є? Що він зробив, то відомо. А що ти зробив, що на цю людину свій брудний рот розтуляєш?
   
Re: Контрнаступ

Хоча ні, брат Нептуна - Плутон. То в давніх греків Посейдон та Аїд були дітьми Кроноса  8-)
   
Re: Контрнаступ

ОГО... а як тоді буть?  :(

За ниніщніх технічих спроможностей - відправити один з 2 петріотів у Роботино. Тому я і зараз кажу - вмя допомога має постачатися вчасно, бо кацапи вдосконалюються, бо вони готуються. І коли минулого року Залужний казав що йому треба, то це на той час, а зараз вже треба втричі більше всьго, а до того і якісний стрибок потрібен.
   
Re: Контрнаступ

СУ сбивать надо, КАБы/КАРы это большие проблемы по всей линии фронта

Крилатою ракетою їх можна "збити" хіба що на аеродромах  8-)
   
Re: Контрнаступ

А в кацапів то немає Петріотів, Ірисок, Насамсів та Самп-Т. Чим вони будуть збивати крилаті ракети?  8-)
   
Re: Контрнаступ

А в кацапів то немає Петріотів, Ірисок, Насамсів та Самп-Т. Чим вони будуть збивати крилаті ракети?  8-)

наприклад ТОР
   
Re: Контрнаступ

Пропоную назвати сухопутні "Нептуни" іменем "Аїд"  :gigi:
Тоді вже краще  - Харон, перевізник зі світу живих і в світ  мертвих.
   
Re: Контрнаступ

не уявляю навіть, а що відбувається, коли прилітає каб?.. :(
   
Re: Контрнаступ

Крилатою ракетою їх можна "збити" хіба що на аеродромах  8-)
вчера 30 КАБов по Орехову и сегодня немало уже накидали
   
Re: Контрнаступ

Щоб покоцати кацапську авіацію, яка кидає КАБи, нам потрібні таки F-16 та AIM-120 AMRAAM:

https://uk.wikipedia.org/wiki/AIM-120_AMRAAM
   
Re: Контрнаступ

наприклад ТОР
він  не дістане

тільки літак з правильною ракетою
а літак ф16
   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що і F-16, і AMRAAM вже десь на підході, треба тільки дочекатися  8-)
   
Re: Контрнаступ

Адже йшлося про розробника Нептун та інших систем, та його російської мови в інтерв'ю. Як твої висновки можуть цю конкретну людину стосуватися? який зробив для обороноздатності України та її престижу дуже багато.  Ти можеш мати свою думку, але нахрен узагальнювати?
Кучма теж був потужним ракетобудівельником, але це не завадило йому здати всі ракети кацапам. Тому я знаю про що пишу. Кожен хоче мати навколо себе комфортне мовне середовище. Тому українці навколо себе будують Україну, а кацапи - Кацапію. Хтось з хуйлом, а хтось без хуйла. І не треба мене переконувати у зворотньому, це безперспективно. За агресію щодо моїх переконань отримаєте агресію у відповідь.
   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що і F-16, і AMRAAM вже десь на підході, треба тільки дочекатися  8-)

Коли вважати кінець зими на підході, то так, саме на такому підході.
   
Re: Контрнаступ

А в кацапів то немає Петріотів, Ірисок, Насамсів та Самп-Т. Чим вони будуть збивати крилаті ракети?  8-)

тим чим і ми чи ти думаєш що основна маса ракет збита іноземними ?
ну якщо по кількості брати
літаками теж можуть

особисто бачив як літак чекав ракету крилату і погнав за нею
   
Re: Контрнаступ

svo1973, cьогодні в 21:00
Пропоную назвати сухопутні "Нептуни" іменем "Аїд" 
Тоді вже краще  - Харон
або Херсон)
   
Re: Контрнаступ

або Херсон)

Нептун, Плутон, Юпітер, Юнона, Церера, Веста - діти Сатурна. Грецький варіант - Посейдон, Аїд, Зевс, (не знаю) - діти Кроноса.
   
Re: Контрнаступ

Нептун, Плутон, Юпітер, Юнона, Церера, Веста - діти Сатурна. Грецький варіант - Посейдон, Аїд, Зевс, (не знаю) - діти Кроноса.
Хто вони для України? Було колись у нас на краю поселення Неберибіс. Ото я розумію наші люди назвали.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

не уявляю навіть, а що відбувається, коли прилітає каб?.. :(
https://t.me/WarZoneInc/55727

Величезна вирва, вибухова хвиля. Короче, ліпше не знаходитися в точці прильоту.
   
Re: Контрнаступ

Величезна вирва, вибухова хвиля. Короче, ліпше не знаходитися в точці прильоту.
в кращому випадку: вибухова травма, акубаротравма, зчмт, цефалгічний синдром
   
Re: Контрнаступ

Коли вважати кінець зими на підході, то так, саме на такому підході.

Що поробиш, мусимо терпляче чекати. Зате коли дочекаємось, то буде скотобійня  8-)
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Я так зрозумів, що і F-16, і AMRAAM вже десь на підході, треба тільки дочекатися  8-)
Ну та блін півроку ще. Воно то з одного боку наче не так вже й "за горами", але ж, на жаль, і не завтра...
   
Re: Контрнаступ

Нептун, Плутон, Юпітер, Юнона, Церера, Веста - діти Сатурна. Грецький варіант - Посейдон, Аїд, Зевс, (не знаю) - діти Кроноса.
.   
- Деймос (жах)...... ;)
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

вчера 30 КАБов по Орехову и сегодня немало уже накидали
І ось прямо зараз...
   
Re: Контрнаступ

Ну та блін півроку ще. Воно то з одного боку наче не так вже й "за горами", але ж, на жаль, і не завтра...

 Імхо буде швидше
   
Re: Контрнаступ

   По перше, треба дивитися на справи, а не на мову. До його діяльности питання є? Що він зробив, то відомо. А що ти зробив, що на цю людину свій брудний рот розтуляєш?

Я не на нього свій рот розтуляю, а на тебе, розумнику. За твої великодержавні замашки.
   
Re: Контрнаступ

конечно, тут на фупе полно объясняющих, что если говоришь по-русски , то ты неполноценный украинец
+===================================+
Розмовляєш кацапською - то не страшно.
Гірше те, що не бажаєш стати українцем!
   
Re: Контрнаступ

бл** :facepalm1:
а коли в цій темі можна буде почитати щось про контрнаступ?
+======================+
Коли буде офіційна інфа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія