Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

И все нажитое бросить ???
Я надеюсь, что нас в ближайшее время освободят и вернутся старые времена
да - все нажитое бросить, это вполне реально поверь

за работино я тебе писала - молись чтобы до конца августа зачистили. а теперь молись чтобы Токмак до НГ освободили. Мелитополь в этом году нет.

но может конечно случится чудо и мы все поедем на НГ в Крым тут я хз
   
Re: Контрнаступ
slp

да - все нажитое бросить, это вполне реально поверь

за работино я тебе писала - молись чтобы до конца августа зачистили. а теперь молись чтобы Токмак до НГ освободили. Мелитополь в этом году нет.

но может конечно случится чудо и мы все поедем на НГ в Крым тут я хз

Мне Крым пофиг
Надеюсь, что в сентябре-октябре выйдут на линию Мелитополь-Бердянск
   
Re: Контрнаступ

//офтоп
треба писати як є:
- почались бої за нс
- закріпились в північній частині нс
- ворог утримує позиції на півдні нс
- ворог залишив нс, але пробує контратакувати
- зсу відійшли з півдня нс

- нс остаточно деокуповано

і ніяких зрад і політичних тисків, це війна, маневри, війська мають мати свободу дій

Отак нормально...

Згадуємо переможні реляціїї СРСР про звільнення Харкова або Житомира... І що потім було...

Коли був останній великий наступ Вермахту у ІІсвітовій? Після Арден... Ну так в СРСР про то дізнались за 70 років, вже навчені на 45 рік були...

Березень 1945 року!!! 100 важких танків на 1,5 км фронту... Ну не буде війна з кацапією чимось хайповим :(


Наступними днями, намагаючись домогтися успіху, німецьке командування застосувало масовані танкові атаки, в яких на ділянках у 1–1,5 км брали участь понад 100 важких танків. Бої не вщухали цілодобово. Розраховуючи на низьку ефективність радянської артилерії в темний час доби, німці продовжували вести наступ і вночі, використовуючи прилади нічного бачення. Внаслідок запеклих боїв за п’ять днів наступу німецьким військам удалося прорвати головну і другу смуги оборони. Однак це не забезпечило їм остаточного успіху, адже перед ними були ще тиловий армійський і фронтовий рубежі оборони.

10 березня (1945!) німецьке командування кинуло в бій між озерами Веленце і Балатон останні резерви, довівши кількість своїх танків і штурмових гармат до 450 одиниць. Саме цього дня німецькі війська на вимогу Гітлера мали вийти до Дунаю й тим самим виграти битву. Проте через низку об’єктивних чинників подальший наступ німців захлинувся.

З 6 по 15 березня противник ввів у бій усі оперативні резерви, а оперативного прориву на жодній ділянці наступу не досяг. Виснаживши свої ударні угруповання (особ­ливо 6­ту танкову армію СС) і втративши понад 40 тисяч солдатів і офіцерів загиблими і пораненими, близько 500 танків (із них не менш як 70 «пантер» і 40 «королівських тиг­рів») і штурмових гармат, близько 500 бронетранспортерів, до 300 гармат і мінометів, понад 1300 автомашин та понад 50 літаків, німецькі війська змушені були відмовитися від подальших наступальних дій і 15 березня перейшли до оборони.
   

Знаєте, що казав командувач 6ї танкової армії вермахту у квітні 1945 року?? - Він казав, а знаєте чому моя армія шоста??? - Бо в нас шість танків :)
   
Re: Контрнаступ

Токмак буде знищений росіянами при відступі, аби ми його не могли ніяк використовувати. Херсон занадто великий, тому там тактика "тривожних обстрілів". А тут і місто невеличке, і сухопутний коридор у Крим критичний, бо на відміну від 2014-21, їхній мост, порти та повітря під ураженням, тому можна значно зменшити постачання постійними обстрілами.

Тому токмачанам краще прислухатись, коли гуркіт боїв стане чутно весь день - це їхній дедлайн по зйобу. Почнеться розграбування та мінування міста, а за ним і пошкодження через безпосередньо бої.
   
Re: Контрнаступ

И все нажитое бросить ???
Я надеюсь, что нас в ближайшее время освободят и вернутся старые времена

багато нажитого залишилось на вже звільнених територіях? Повторення блискавично-швидкого харкова, як бачиш, не сталося. І вже не буде. А всюди в інших місцях все розтрощено та розграбовано - від Бучі-Ірпеня до нещасного Роботине і Куп"янська.

Просто подумай. На той же Херсон подивись. Майже рік як звільнили - а орки продовжують його поливати з усього що є. На Оріхів. На знищений і випалений Вугледар. А в оріхові і вугледарі, до речі, орків не було. Але й цих міст бульше не існує.
Звідки така впевненість, що після відходу з Мелітополя орки не будуть його бомбити і випалювати з моря? А звідки впевненість, що зсу не будуть стріляти по орках, які ховаються у середмісті?
   
Re: Контрнаступ

Токмак буде знищений росіянами при відступі, аби ми його не могли ніяк використовувати.
100%
орки не залишать нічого. А після відходу - почнуть здалеку рівняти з землею все що є.
   
Re: Контрнаступ

Токмак буде знищений росіянами при відступі, аби ми його не могли ніяк використовувати.


Ну, залізницю перерізати теж досягнення...
   
Re: Контрнаступ

100%
орки не залишать нічого. А після відходу - почнуть здалеку рівняти з землею все що є.

Вони наразі то з Херсоном/Бериславом/Нікополем роблять, суки :(
   
Re: Контрнаступ
slp

багато нажитого залишилось на вже звільнених територіях? Повторення блискавично-швидкого харкова, як бачиш, не сталося. І вже не буде. А всюди в інших місцях - все розтрощено та розграбовано.

Просто подумай. На той же Херсон подивись. Майже рік як звільнили - а орки продовжують його поливати з усього що є. На Оріхів. На знищений і випалений Вугледар. А в оріхові і вугледарі, до речі, орків не було. Але й цих міст бульше не існує.
Звідки така впевненість, що після відходу з Мелітополя орки не будуть його бомбити і випалювати з моря? А звідки впевненість, що зсу не будуть стріляти по орках, які ховаються у середмісті?

Если будет как в Херсоне и если отпустят с работы - тогда придется уезжать в Киев
Но сейчас это 5 суток и туева куча денег
Тогда несколько часов поездом
   
Re: Контрнаступ

У slp їде дах в окупації. Постійні нерви, що все ж знайдуть, як би не ховався за VPN. Бачити та чути на вулицях та в магазинах, як люди радіють, що тут тепер росія. Тому ловить кожний натяк, що Подоляк запрошує Латиніну влітку попити кави в Криму, що вийдемо на кордони з Кримом до нового року (2023), потім влітку 2023, що 2023 стане роком перемоги. Підсвідомо може розуміє, що то пропаганда для підтримки бойового духу. Тому тим більші розчарування, коли всі терміни зсуваються далі.

Тому єдиний вихід - нашкребти на зйоб звідти. Треба жити своїм розумом та прикидати, як то що воно буде, а не шукати тут підтримки своїм сподіванням, що от-от звільнять, навіть у такий реверсивний засіб, як провокування на грубощі інших учасників форуму.

І треба це було зробити рік тому, як я. Коли доляр був по 55, а не як зараз по 95, бо перевізники через росію, балтійські країни, Польщу до обраного міста в Україні під ключ дуже полюбляють тверду валюту (доляр), бо вона стабільна і нею можна розрахуватись в усіх країнах великої подорожі додому.

Можна не стидатись та спитати навіть у ФУПчиків - частину на дорогу назбирають, ну а бариг у кожному місті повно, без проблем конвертують гривнений безнал у хрусткі долари чи рублі, хоч і за диким курсом.

Бо так можна дочекатись до літа 2024, коли всі люди на анексованих територіях без рос. паспорта стануть нелегалами. І якби ж карали як нелегалів депортацією. Ні, якщо ти влітку 2024 будеш там без рос. паспорта, то ти очевидний кандидат на ждуна і тебе потащать на підвал.
Ха Ха 3 рази!
Ніхто нічим.  (Ой, правда у 14 "допомогли", що якби телефон не викинув сидів би "на підвалі" )

   
Re: Контрнаступ

100%
орки не залишать нічого. А після відходу - почнуть здалеку рівняти з землею все що є.
+100
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

 [ua]






   
Re: Контрнаступ

Мне Крым пофиг
Надеюсь, что в сентябре-октябре выйдут на линию Мелитополь-Бердянск

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.
   
Re: Контрнаступ

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.

Йомайо
   
Re: Контрнаступ

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.


дибіл бля
   
Re: Контрнаступ

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.

О, ватне чмо виповзло... Знову подяки Суровікіну будеш писати?
   
Re: Контрнаступ

;=)


   
Re: Контрнаступ

KM_Nemo - жива кацапська херсонська 6лядота чyмазая,

тебе не вбили, yрряя!!

 :D





південь Роботино



   
Re: Контрнаступ

О, ватне чмо виповзло... Знову подяки Суровікіну будеш писати?
    Єбануті, такі як ти, вони такі - їм головне своїх з лайном змішувати. В тебе фамілія часом не Єбанько?
   
Re: Контрнаступ

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.
ну моя мама больше чем в 60 новую жизнь начала, с 2018 уехала из оккупации. Все относительно
   
Re: Контрнаступ

Ну, людина доросла, чого вмовляти. У 60 років там зараз можна було взагалі за 3-4 місяці накопичити гроші ще до весни за рахунок рос. виплат пенсам. Коли ще 20 тис. були 300-350 доларів, а не 200. Влада неодноразово наголошувала, що не буде за таке переслідувати, особливо, якщо рос. паспорт та гроші були використані для зйобу.
   
Re: Контрнаступ

Вони наразі то з Херсоном/Бериславом/Нікополем роблять, суки :(
все города и села по ЛБЗ столкновения в Зп области разрушены. Было такое село Чаривне например, вот его с прошлого года уже нет
   
Re: Контрнаступ

Це їх мета. Зробити землю непридатною дотпроживання. Думка не моя а Портникова.
   
Re: Контрнаступ

    Єбануті, такі як ти, вони такі - їм головне своїх з лайном змішувати. В тебе фамілія часом не Єбанько?

Кеп, перелогінься  :gigi:
   
Re: Контрнаступ

ну моя мама больше чем в 60 новую жизнь начала, с 2018 уехала из оккупации. Все относительно

Ну ось ти її чотири роки вмовляла, і то Луганськ цілий відносно. А тут уже гуркоче близько, і приклад інших міст і сіл на правому березі не надихає...
   
Re: Контрнаступ

Правильно. Не слушай дураков. 60 лет это не тот возраст, чтобы новую жизнь начинать. Пора уже старую заканчивать. Не факт конечно, что в сентябре-октябре, но юг будет деоккупирован. Это вопрос принципиальный. А домбас нет. И Крым нет. И хер с ними. Короче держись, бро, я тебя понимаю как никто на этом говнофоруме. Я вообще-то зарекся тут писать, но ради тебя сделал исключение. Конечно жизнь не будет такой как раньше. Нельзя в одну реку дважды. Но тут ничего не поделаешь.
О ти м...ак!
   
Re: Контрнаступ

"Знищення мінометного розрахунку противника
в Олешках за допомогою FPV-дрона"




   
Re: Контрнаступ

"На одній з ділянок фронту Запорізької області
виявили та знищили чергову російську 152-мм 2С19 САУ "Мста-С"..."





   
Re: Контрнаступ

"Артилерія 37-ї бригади морської піхоти
працює касетними снарядами по позиціям противника
східніше Старомлинівки"




   
Re: Контрнаступ

"Бажаємо нашим захисникам гарного полювання та хороших «трофеїв».

Працює група М2 спецпідрозділу СБУ."




   
Re: Контрнаступ

Є вірогідність, що той самий Токмак нормально так рознесуть у процесі

Вирогідність 90%. Що наши не поцілять - кацапи самі попідривають.
   
Re: Контрнаступ

"Це ж розмінування,
але вже від першого обличчя нашого підписника,
що воює в 36 ОБрМП"




   
Re: Контрнаступ

О, ватне чмо виповзло... Знову подяки Суровікіну будеш писати?

А шо - писав ??  8-:
   
Re: Контрнаступ

А шо - писав ??  8-:

Та да. Спасибо товарищу Суровикину. Принял сложное решение и в течении месяца ага. Пацан сказал, пацан сделал.
   
Re: Контрнаступ

Вирогідність 90%. Що наши не поцілять - кацапи самі попідривають.
если будут брать в лобовую - тогда разнесут, но возможен вариант с обходом и перерезанием автотрасс, тогда может біть "жест доброй воли"
   
Re: Контрнаступ

Це їх мета. Зробити землю непридатною дотпроживання. Думка не моя а Портникова.

Портніков це чітко сформулював, але це вже і експериментально доведено. Всім вже зрозуміло. Кому не зрозуміло - той олігофрен.
   
Re: Контрнаступ

О ти м...ак!
-----------------
+++
Короїд кацапський виліз, ублюдошне.
   
Re: Контрнаступ

... ублюдошне.

"СБУ затримала чергову кінчену мразоту,
яка коригувала повітряні удари рф по звільненому Херсону.

Місцеву жительку дистанційно завербували після деокупації Херсона,
помітивши її антиукраїнські коментарі на рос інтернет-ресурсах."





   
Re: Контрнаступ

"СБУ затримала чергову кінчену мразоту,
яка коригувала повітряні удари рф по звільненому Херсону.

Місцеву жительку дистанційно завербували після деокупації Херсона,
помітивши її антиукраїнські коментарі на рос інтернет-ресурсах."

https://t.me/ukrainian_militant/18337
Уявляю скільки вони тут на ФУПІ навербували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія