Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Ну хоч визнав, що гордон, романенко, всілякі голованови та інша наволоч - це "російські блогери".
    Саме ви і зробите Арестовича президентом. Чому? А тому щови дебіли, і на бачите далі свого короткого тупого носу. Мабуть є в Україні і кращи кандидати, але він у будь якому разі краще за попередників, особливо таких як Петрусь. Та мабуть і таких як Зе, зважаючи на те що Зе займається виключно війною, а на перебудову держави забив. Особливо його команда при владі.
  Ще зауважу, що добрі хлопці націоналістти накшталт Корча не здатні ні зберегти українську мову, ні українську культуру, ні підняти на прапор привабливі цінності, здатні зберегти українську державність.
    До України йде депопуляція, деградація і втрата територій, навіть при умові що війна не буде програна.
   
Re: Арестович

Ого, вже майже 250 сторінок набили, і Тотенхед, як завжди, у перших рядах вилизувачів Арестовича?  :facepalm:

Невже в Латвії, чи звідки ти там пишеш, більше немає чим зайнятися, ніж прпепарувати дурню від цього самозакоханого Кена Льошика?

Ні, чесне слово, останнім часом Арестович став нагадувати дебілкуватого Кена з тієї моторошної рожевої  стрічки про Барбі, яку зараз показують по світу.
   
Re: Арестович

До реалістів.
Після війни всі, крім відвертих колаборантів, знову розійдуться партійними квартирами.
Чи буде в одній із партій Люся, чи не буде - суттєво ні на що не вплине.
Я особисто побажаю йому робити те, що він добре вміє: вести платні семінари з психології, писати статті, мовити в ютубі та їсти омарів на яхті.
Але це зовсім не залежить від кількості ваших гнівних постів.

 :D  :lol:

Тим не менше ти скачеш у цю гілку кожен раз, як вона підіймається, і обов'язково відмазуєш чергову маячню Арестовича. Тут твоїх постів - через один.

Невже так лякаєшся, що інакше не жерти йому омріяних омарів на омріянній яхті?
   
Re: Арестович

Ого, вже майже 250 сторінок набили, і Тотенхед, як завжди, у перших рядах вилизувачів Арестовича?  :facepalm:

Невже в Латвії, чи звідки ти там пишеш, більше немає чим зайнятися, ніж прпепарувати дурню від цього самозакоханого Кена Льошика?

Ні, чесне слово, останнім часом Арестович став нагадувати дебілкуватого Кена з тієї моторошної рожевої  стрічки про Барбі, яку зараз показують по світу.
правда в тому, що без вас, нестримних хейтерів люсі, цієї гілки не було б взагалі  :D Тож не ми реагуємо - а ви, саме на кожен чих арестовича, невпинно і щодня ))
ми втрьох з тотенхедом та ігор-харків тупо не в змозі згенерувати стільки сторінок срачу

все - завдяки вам :air_kiss: Дякую від щирого серця!
   
Re: Арестович

    Саме ви і зробите Арестовича президентом. Чому? А тому щови дебіли, і на бачите далі свого короткого тупого носу. Мабуть є в Україні і кращи кандидати, але він у будь якому разі краще за попередників, особливо таких як Петрусь. Та мабуть і таких як Зе, зважаючи на те що Зе займається виключно війною, а на перебудову держави забив. Особливо його команда при владі.
  Ще зауважу, що добрі хлопці націоналістти накшталт Корча не здатні ні зберегти українську мову, ні українську культуру, ні підняти на прапор привабливі цінності, здатні зберегти українську державність.
    До України йде депопуляція, деградація і втрата територій, навіть при умові що війна не буде програна.

Та ні друже, арестовичу нічого політичного не світить. На цей рахунок я щодалі більш спокійний.

Наше щастя що у нього єзик єво враг єво.

Якби він був розумніший, то стуляв би пельку, коли з неї починає лізти антиукраїнське лайно.

але остапа несе і власна пиха заводить в черговий обсер.

тому, вже зараз, без всілякого передвиборчого політичного кидання какашок всіх по всіх, у пана Омаровича негативний рейтинг один з найбільших серед публічних осіб України.

а як тіки почнеться політ.мочилово, то пан Омарович стіки напиздів хyйні, що його змішають з пилюкою.

і так, "виборець опзж" за яким явно полює Омарович в основній масі не купиться на підаркоподібного женоподібного хвілосохва. вони страждальці за "сильною рукою хазяйствєнніка".
   
Re: Арестович

:D  :lol:

Тим не менше ти скачеш у цю гілку кожен раз, як вона підіймається, і обов'язково відмазуєш чергову маячню Арестовича. Тут твоїх постів - через один.

Невже так лякаєшся, що інакше не жерти йому омріяних омарів на омріянній яхті?
Скачу. Мені тут цікаво.
Там, де мені не цікаво, я не пишу.
А омарів я і без Арестовича з'їм. :gigi:

P.S. Моя Латвія чи Нідерланди знаходяться під Канівом. https://mclaut.com/

Останнє редагування: 16 серпня 2023 16:07:18 від Totenhead
   
Re: Арестович

ми втрьох з тотенхедом та ігор-харків тупо не в змозі згенерувати стільки сторінок срачу


Ну чому - майже 250 сторінок це тріо вже згенерувало - це майже успіх і практично перемога.

Поодинокі голоси хейтерів моцно подавляються   тріо поцінювачів Льоши, яке з'являється кожден раз, як хтось зачепить черговий Льошин висер, особливо зараз, коли йому по посаді вже не треба любити Україну зранку до ночі, бо з радників вже вигнали, і з нього знову полізло  його споконвічне прокацапське.

Але, якщо чесно, мене завжди дуже дивувало, як Йожик опинилася у тому тріо?

Адже продовжувати слухати Льошу без критичного погляду на все те, що він зараз верзе, просто неможливо.
   
Re: Арестович

правда в тому, що без вас, нестримних хейтерів люсі, цієї гілки не було б взагалі  :D Тож не ми реагуємо - а ви, саме на кожен чих арестовича, невпинно і щодня ))
ми втрьох з тотенхедом та ігор-харків тупо не в змозі згенерувати стільки сторінок срачу

все - завдяки вам :air_kiss: Дякую від щирого серця!

по кількості постів в цій темі тотенхед на першому місці, а ти моя киця - на другому. Тож саме ви реагуєте. Невпинно і щодня.

Тому що коли ця гілка падає на 3-5 сторінку форума, саме ти, моя мася витягуєш її звідти.

Але, оскільки ця гілка не додає прихильників твоєму вилизуваному, а з кожним постом і кожним апом відкриває очі тим хто ще мав нейтральні а іноді навіть позитивні думки щодо Омаровича, то - дякую тобі від щирого серця, цьом. :give_rose:

   
Re: Арестович

і так, "виборець опзж" за яким явно полює Омарович в основній масі не купиться на підаркоподібного женоподібного хвілосохва. вони страждальці за "сильною рукою хазяйствєнніка".
от-от
овоч там чи бойка - прєдставітєльниє мужчіни
крім того якщо розповіді про вялічіє узкой культури і язика і про хароших узкіх ваті заходить
то кого люсьєн показує в якості хароших узкіх - ні
в очах вати це всіляка ліберасня і їй ближче хуйло
   
Re: Арестович

Якби він був розумніший, то стуляв би пельку, коли з неї починає лізти антиукраїнське лайно.

Навпаки. Цим він набиватиме собі голои всіх тих ждунів та прокацапського населення, якого, попри війну, ще так багато, що хоч греблю гати. Було ОПЗЖ - став Льоша Арестович.

Все просто. І він, як людина далеко не дурна, це розуміє. Вивільнилася ниша виборців ОПЗЖ - її треба заповнювати. Бо інакше приберуть до рук інші.
   
Re: Арестович

Але, якщо чесно, мене завжди дуже дивувало, як Йожик опинилася у тому тріо?

Оскільки вона майже ніколи не обговорює його україноненависницьк і вислови, а просто кидається на будь-кого хто має щось проти, можливо(лише можливо) справа у вподобаннях, але не обов"язково політичних.

кажуть жеж, що якщо маєш неполітичні вподобання, то вподобаєш і "ссавця з підродини Caprinae"  :shuffle:
   
Re: Арестович

Поодинокі голоси хейтерів моцно подавляються
до сліз :weep:  (tu) дякую!
   
Re: Арестович

до сліз :weep:  (tu) дякую!

 :give_rose:

Та я вже в цю гілку майже не захожу, щоб не нарватися...  :cray:
   
Re: Арестович

Оскільки вона майже ніколи не обговорює його україноненависницьк і вислови, а просто кидається на будь-кого хто має щось проти, можливо(лише можливо) справа у вподобаннях, але не обов"язково політичних.

погодься, що особисто для тебе найбільша розрада на фупі - це пообговорювати саме мене :gigi:
Будь-хто може перевірити твій профіль, і половина твоїх дописів за останні 1,5 року будуть присвячені моїй скромній персоні

тож ще раз: співчуваю, але ні, ми не будемо разом, твої домагання та постійне переслідування не подарують тобі омріяного. Цьом :air_kiss:
   
Re: Арестович

Але, якщо чесно, мене завжди дуже дивувало, як Йожик опинилася у тому тріо?
ну йожа ще й прихильниця онуфріївської церкви
   
Re: Арестович

Арестовича в эфире нет уже неделю, а тут бесня вовсю...как бы половчее его обосрать  :facepalm1:
   
Re: Арестович

ну йожа ще й прихильниця онуфріївської церкви
факт (tu)
жоден притомний православний, у кого збереглася історична пам"ять, в житті не піде під Константинополь та фенерських панотців. Бо вони кинуть завжди. ЗАВЖДИ.

утім, гілка не про церкву, і навіть не про афройожа. Повертайтесь до арестовича, ок? Зробіть над собою зусилля. Дякую
   
Re: Арестович

факт (tu)
жоден притомний православний, у кого збереглася історична пам"ять, в житті не піде під Константинополь та фенерських панотців. Бо вони кинуть завжди. ЗАВЖДИ.
...
Ось тут не погоджуся з Йожею.
Гундяй із своєю бандою під ким? Він не кидає?
То може краще одразу до католицтва?
   
Re: Арестович

погодься, що особисто для тебе найбільша розрада на фупі - це пообговорювати саме мене :gigi:
Будь-хто може перевірити твій профіль, і половина твоїх дописів за останні 1,5 року будуть присвячені моїй скромній персоні

тож ще раз: співчуваю, але ні, ми не будемо разом, твої домагання та постійне переслідування не подарують тобі омріяного. Цьом :air_kiss:

киця моя, ти права.

але, погодься, це лише тому що ти в кожній діжці затичка.

129 632. Дуже важко знайти хоч одну тему де тебе немає через одне повідомлення.

і якщо ти вже сама перша завела розмову про "будемо разом" - я навіть уявити собі не можу "буття разом" з жінкою, яка сидить цілодобово на якомусь форумі і строчить сотні постів щоденно, не думаю що у такої гіпотетичної жінки був би час хоч на якесь інше життя. та і швидше за все це би свідчило про якісь психологічні переноси такої гіпотетичної жінки.

Тому моя мася, бажаю тобі психічного здоров"я і "буття разом" хоч з кимось у іншому окрім віртуального життя. може з головним героєм цієї гілки? чом би й ні.  :kiss3:
   
Re: Арестович

киця моя, ти права.

але, погодься, це лише тому що ти в кожній діжці затичка.

129 632. Дуже важко знайти хоч одну тему де тебе немає через одне повідомлення.

і якщо ти вже сама перша завела розмову про "будемо разом" - я навіть уявити собі не можу "буття разом" з жінкою, яка сидить цілодобово на якомусь форумі і строчить сотні постів щоденно, не думаю що у такої гіпотетичної жінки був би час хоч на якесь інше життя. та і швидше за все це би свідчило про якісь психологічні переноси такої гіпотетичної жінки.

Тому моя мася, бажаю тобі психічного здоров"я і "буття разом" хоч з кимось у іншому окрім віртуального життя. може з головним героєм цієї гілки? чом би й ні.  :kiss3:

смарі мені! ти пообіцяв :D
сподіваюсь, ти втримаєш себе в руках, і я більше ніколи не побачу твій нік під якимось моїм черговим дописом
   
Re: Арестович

смарі мені! ти пообіцяв :D
сподіваюсь, ти втримаєш себе в руках, і я більше ніколи не побачу твій нік під якимось моїм черговим дописом

Киця, вертайся до теми топіка. І не пропускай візити до офтальмолога. Цьом.
   
Re: Арестович

Та ні друже, арестовичу нічого політичного не світить. На цей рахунок я щодалі більш спокійний.
   Це в тебе гумор такий? А кому світить? Щось я взагалі нікого не бачу.
   
Re: Арестович
slp

   Це в тебе гумор такий? А кому світить? Щось я взагалі нікого не бачу.

Зе точно будет Президентом второй срок
Порошенко будет в Раде
Тимошенко тоже

Перспективы Вилкула и Филатова неясны

И да - может опять выстрелить Ляшко (тем более, что он в ВСУ)
   
Re: Арестович
HSM

   
Re: Арестович

Було ?
Заява в СБУ

https://www.ukr.net/news/details/society/99223470.html
хто ще не хайпував на прізвищі "арестович"? :gigi:
   
Re: Арестович

   Це в тебе гумор такий? А кому світить? Щось я взагалі нікого не бачу.

ну мабудь не бачиш тих "кому світить", тому що ті кому світить не пuздять антиукраїнську хyйню па ефірчікам тричі на день заробляючі собі опзжшні політичні бали, а роблять справу.

прийде мирний час, вибори - тоді і побачиш хто лєто красноє пропиздів, а хто заробив повагу українців справами.
   
Re: Арестович

ну мабудь не бачиш тих "кому світить", тому що ті кому світить не пuздять антиукраїнську хyйню
   Так вони її роблять. Зауважу- ти таки нікого і не назвав.
   
Re: Арестович

хто ще не хайпував на прізвищі "арестович"? :gigi:

прикинь як СБУ вирішить також похайпувати і набрати собі підписників на прізвищі величного омарового хвілосохва  :gigi:

(малоймовірно покищо, але льоша настирний і пuздливий в своїй антиукраїнській риториці, тому в майбутньому все можливо)
   
Re: Арестович

   Так вони її роблять. Зауважу- ти таки нікого і не назвав.

ще раз повторю, бо у прихильників арестовича таке буває.

зараз немає прізвищ "кому світить" бо вони роблять справу а не висувають прізвища.

це можуть бути військові, це можуть бути волонтери, це можуть бути якісь громадські діячі, журналісти, та навіть якісь політики можливо.

але не зараз. зараз війна, і лише покидьки ведуть свою передвиборчу кампанію.
   
Re: Арестович

Цікаво, а є на хвупі хоч одна кацапоголова істота, котрій льошик не подобається?
Бо якщо ні, то це наводить на певні висновки...
...так, мімопроходіл...
   
Re: Арестович

зараз немає прізвищ "кому світить" бо вони роблять справу а не висувають прізвища.
   Тобто ти робиш ставку на тих хто зараз є політично не відомим? Я тебе здивую-так не буває. Наприклад Зе - він таки був дуже відомим, але не в політиці. Може десь є ще хтось дуже відомий поза політикою?
   
Re: Арестович

ще 6 сторінок до ювілею  :-)o
можна навіть колективного листа ювіляру накатати, славень якісь гарний і пафосний
   
Re: Арестович

   Тобто ти робиш ставку на тих хто зараз є політично не відомим? Я тебе здивую-так не буває. Наприклад Зе - він таки був дуже відомим, але не в політиці. Може десь є ще хтось дуже відомий поза політикою?

 :facepalm1:

ще раз. по складах.

вони відомі народу. просто невисуваються як політики, а багато хто і не позиціонує себе зараз як політики.

це відомі військові, відомі волонтери, відомі громадські діячі. хто з них схоче і зможе висуватися політиками - то інше питання, зараз вони і самі цього можуть не знати.
   
Re: Арестович

Цікаво, а є на хвупі хоч одна кацапоголова істота, котрій льошик не подобається?
+
   
Re: Арестович

Зе точно будет Президентом второй срок
Порошенко будет в Раде
Тимошенко тоже

Перспективы Вилкула и Филатова неясны

И да - может опять выстрелить Ляшко (тем более, что он в ВСУ)
   А як бути з цим: " До України йде депопуляція, деградація і втрата територій, навіть при умові що війна не буде програна."
Хтось з цього списку здатен переломити цей негатив? Чи нехай буде, головне щоб ті хто залишится ходили у вишиванках та поки крадуть розмовляли доброю українською?
   
Re: Арестович

А як бути з цим: " До України йде депопуляція, деградація і втрата територій, навіть при умові що війна не буде програна."

з "цим" треба так - відпиздити і викинути з України на расєю, будувати мір полдня  :gigi:
   
Re: Арестович

з "цим" треба так - відпиздити і викинути з України на расєю, будувати мір полдня  :gigi:

тобто. якщо викинути люсю і Ко на раісю - то всі ці проблеми одразу зникнуть?
Я ЗГОДНА X(

зі. бльо :facepalm1:
   
Re: Арестович

тобто. якщо викинути люсю і Ко на раісю - то всі ці проблеми одразу зникнуть?
Я ЗГОДНА X(

зі. бльо :facepalm1:

які проблеми зникнуть? цитати арестовича? так зникнуть.

цьом
   
Re: Арестович

які проблеми зникнуть? цитати арестовича? так зникнуть.

цьом
ні, не цитати, і не люсі, а:
- дика проблема депопуляції
- тотальна деградація економіки
- проблеми з інтеграцією деокупованих територій
- проблеми з працевлаштуванням та соціалізацією 1,5 мільйонів чоловіків, яких прогнали через війну, висмикнули назавжди з мирного життя і так далі
- проблеми з хворобами, травмами і птср ще у третини українців

тощо, тощо

якшо ти зараз скажеш, що всього цього не буде - то ти або ідіот, або бот на зп. Не розчаровуй мене
   
Re: Арестович

ні, не цитати, і не люсі, а:
- дика проблема депопуляції
- тотальна деградація економіки
- проблеми з інтеграцією деокупованих територій
- проблеми з працевлаштуванням та соціалізацією 1,5 мільйонів чоловіків, яких прогнали через війну, висмикнули назавжди з мирного життя і так далі
- проблеми з хворобами, травмами і птср ще у третини українців

тощо, тощо

якшо ти зараз скажеш, що всього цього не буде - то ти або ідіот, або бот на зп. Не розчаровуй мене

покищо киця це ти мене розчаровуєш.  :weep:

я відповідав конкретно на оце:

А як бути з цим: " До України йде депопуляція, деградація і втрата територій, навіть при умові що війна не буде програна."


А з цим - тобто з цитатою арестовича, саме так і треба "бути".

А не з цитатою Омаровича звичайно треба буде українцям багато і наполегливо розбиратися і долати.

Але тут знову ж таки, Омарович ніяким боком, бо тут немає міра полдня, хароших рускіх, і немає папiздєть про "довбойобів українців".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія