Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цей день 1941 року. :facepalm1:

Цей день 1941 року.  :facepalm1:

      Готувалися до параду. :gigi:
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
   "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  І випускні вечори...

                                                           
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Антік , ви 42 року народження?
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Антік , ви 42 року народження?
53-го.  :-)o
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

  Марк Солонін "Жаркое лето 1941 года".
  https://www.youtube.com/watch?v=PVP5bbF9e5c
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Готувалися до параду.
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
   "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  І випускні вечори...
Тоже самое рашка делает и сейчас. Тот же даунчанин вкидывает на фуп каждый день дезу о том что раша фсё, а пы.ня капут. Хуйло будет действовать против Украины также как нацисты против совка.
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

      Готувалися до параду. :gigi:
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
   "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  І випускні вечори...

                                                           
ну а чо б і ні. ім не повідомили, що це більше не союзники.
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

У нас також готувалися до параду, коли Іловайськ замикався ...
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

У нас також готувалися до параду, коли Іловайськ замикався ...
  Так і було:
  Я не піду втішатись на парад. Не попрошу пробачення у долі. Я пам*ятаю, як ворожий "Град" нас розстріляв у Іловайськім полі.
Упав Тарас, Микола, наш медбрат, і соняхи від диму чорні стали...
  А в Києві, в той час, гримів парад, як хлопці за країну помирали....
Соломія Українець
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

  Так і було:
  Я не піду втішатись на парад. Не попрошу пробачення у долі. Я пам*ятаю, як ворожий "Град" нас розстріляв у Іловайськім полі.
Упав Тарас, Микола, наш медбрат, і соняхи від диму чорні стали...
  А в Києві, в той час, гримів парад, як хлопці за країну помирали....
Соломія Українець
слів немає...як порохоботи можуть ще тявкати щось...
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Діду, раджу вам трошечки заткнутися про нещасний савєцкій саюс
і не п***а дурню
бо СССР отримав те що МАВ отримати.

Нате вам сценочку із фільма "Вєлікій Гражданін"

   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Діду, раджу вам трошечки заткнутися про нещасний савєцкій саюс
і не п***а дурню
бо СССР отримав те що МАВ отримати.

Нате вам сценочку із фільма "Вєлікій Гражданін"

https://www.youtube.com/watch?v=6L32avAkgDQ&ab_channel=Market-Studio
до людини треба ставитися з повагою. Не такий уже й дід він.
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:
fam

      Готувалися до параду. :gigi:
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
   "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  І випускні вечори...

                                                           

казалось... можно подумать, что их не призвали бы всего на несколько дней позже, чем призвали, опереди сталин гитлера. Только гибли бы не под смоленском и москвой, а под варшавой и парижем.

кстати, на снимке люди явно не выпускного возраста, а где-то в районе 30+-  имхо
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

      Готувалися до параду. :gigi:
   Вальтер Шелленберг – керівник зовнішньої розвідки – СБ нацистської Німеччини (VI управління РСХА):
   "Тепер нам потрібно було не відставати від стрімкого темпу запущеної на усю потужність військової машини. Година великого генерального наступу відчутно ставала все ближче. "Невидимі фронти" вже прийшли в рух. Багато зусиль вимагало маскування нашого виступу проти Росії. Слід було очистити від шпигунів особливо загрозливі місця - сортувальні станції і переходи через кордон. Крім того, необхідно було перекрити інформаційні канали супротивника; ми користувалися ними тільки для того, щоб повідомляти дезинформуючі відомості, наприклад, про перекидання військ і вантажів на захід для підготовки поновленої операції "Морський лев".
  Про те, наскільки Совіти вірили в цю дезинформацію, можна було судити по тому, що ще 21 червня російські піхотні батальйони, що стояли у Брест-литовской цитаделі, займалися стройовою підготовкою під музику, готуючись до параду".
  І випускні вечори...

                                                           
Нє, дурню, мали відкрито показувати, що готуються до походу в Європу...

Найшов кого цитувати - ідіота шеленберга, який свою задницю не міг знайти, не те що савєцькі дивізії

Я вже мовчу про подальші висери
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

"…як тільки мені стане ясно, що супротивник готується до наступу, у разі потреби випередити його на 24 години".
   Про передісторію німецько-радянського конфлікту Гітлер розповів своїм старим соратникам в пивній Левенбройкеллер в Мюнхені 8.11.1941 року:
  "Коли ми вели наступ на Заході, Радянська Росія почала наступ на Сході. Був момент, коли ми мали в Східній Пруссії три дивізії, тоді як Росія мобілізувала в прибалтійському регіоні 22. І вони посилювалися з місяця в місяць. Від нас це не сховалося. Ми могли точно встановити, де як і коли пересувається кожне окреме з'єднання і робили це майже кожен місяць. З цим була пов'язана величезна робота на нашому фронті, що теж не залишилося без уваги. Упродовж декількох місяців росіяни почали будувати і частково вже побудували не 100, а 900 аеродромів. Неважко було зрозуміти, з якою метою відбувається таке гігантське, таке, що виходить за межі уяви, масове зосередження російських ВПС. Плюс до цього почалося створення бази для наступу, бази такої потужної, що по одному цьому можна було судити про масштаби підготовлюваного наступу. Паралельно в нечуваних розмірах збільшилося виробництво озброєнь. Будувалися нові заводи, про які ви, товариші, не маєте уявлення. Там, де два роки тому було село, сьогодні стоїть завод, на якому працюють 65000 чоловік. Робітники живуть в землянках, тільки заводські корпуси і адміністративні будівлі ГПУ спереду виглядають як палаци а ззаду це в'язниці з камерами для найжорстокіших тортур. Паралельно з цим йшло перекидання військ до нашого кордону не лише зсередини країни, але навіть з Далекого Сходу цієї світової імперії. Число дивізій перевищило 100, потім 120, 140, 150, 170.
  Знаходячись під враженням цих даних, я запросив тоді Молотова в Берлін. Ви знаєте результати берлінських переговорів (12-14.11.1940 року). Вони не залишили ніякого сумніву в тому, що Росія вирішила почати наступ найпізніше восени цього року, а, може бути, вже влітку. Від нас вимагали, щоб ми самі, так би мовити, мирно відкрили ворота для цього наступу. Але я не належу до тих людей, які, як худоба, самі йдуть на бійню. Тому я тоді в Берліні швидко розпрощався з Молотовим. Мені стало ясно: жереб кинутий і події неминуче приймуть найтрагічніший оборот.
   Нарешті, настав момент, коли про завершення російської підготовки до наступу можна було судити по тому, що, за винятком пари дивізій навколо Москви, які явно тримали для захисту від власного народу, і декількох дивізій на Сході, усі інші були на західному фронті. До того ж в Сербії вибухнуло організоване Росією відоме вам повстання 27 березня 1941 року - путч, затіяний більшовицькими агентами і англійськими емісарами, і відразу ж, 5 квітня 1941 року був заключений пакт про дружбу між Росією і Сербією. Тоді пан Сталін був переконаний, що ця кампанія, можливо, затримає нас на цілий рік і що тоді скоро наступить момент, коли він зможе, нарешті, виступити на сцену, використовуючи не зброю, а свій гігантський людський резервуар. Але сьогодні я можу уперше сказати: ми знали про це дещо ще.
  Після цього я став стежити за кожним рухом нашого великого супротивника на Сході. З квітня по травень я, можна сказати, безперервно знаходився на спостережному пункті і відстежував усі процеси, сповнений рішучості у будь-який момент, як тільки мені стане ясно, що супротивник готується до наступу, у разі потреби випередити його на 24 години.
  В середині червня ознаки стали загрозливими, а в другій половині червня не залишилися ніяких сумнівів в тому, що йдеться про тижні або навіть дні. І тоді я віддав наказ виступити 22 червня. Повірте мені, товариші, це було найважче рішення за усе моє життя, рішення, про яке я знав, що воно втягне нас в дуже важку боротьбу, але сподівався, що шанси виграти її тим більше, що швидше ми випередимо іншу сторону".
 8-) 

   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

до людини треба ставитися з повагою. Не такий уже й дід він.
Я сам десь такого віку, то й кажу. Вже вибачте
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:
PAL

 :weep:  :scenic:
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

:weep:  :scenic:
https://www.youtube.com/watch?v=jSoOvhH9DLo

До речі, пісня дуже цікава. Майже аполітична... Рідкісне явище...
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

   
  І випускні вечори...

                                                           
----
Ото й спровокували бідного Адіка своїми випускними вечорами! ;)
Тут він і зрозумів,що нема виходу,треба бомбити Київ та Москву! B-)
А до цього його спровокували агресивна Польща,Чехословаччина,Франція, Бельгія,Нідерланди! :super:
Всі ці агресори хотіли напасти на душку Хітлера!
Добре,що він випередив агресорів! (tu)
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Хто назве дату підписання "плану Барбароса"???
Питання для знавців Солоніна і Рєзуна. :weep:
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

20 березня 1941 р. начальник ГРУ Генерального штабу Червоної армії генерал Голіков й Генштабу (Жуков) подали керівництву наркомату оборони доповідь, у якій розкривався план "План Барбаросса" та приводились результати ретельної експертизи:
  "...данный документ никак не может представлять плана кампании, разработанного специалистами в любом Генеральном штабе. В плане отсутствуют общая идея операции, график которой взят буквально с потолка. Обращает внимание тот факт, что три группы армий ("Север", "Центр" и "Юг") собираются наступать вглубь территории СССР по расходящимся направлениям, чего ни один стратег не мог бы себе позволить. Фактически "План Барбаросса" является очень грубой фальшивкой и представляет из себя не что иное, как план-график введения войск кайзеровской Германии на территорию Прибалтики, нынешней Белорусии и Украины в 1917-1918 гг. после крушения Восточного фронта и подписания Брест-Литовского мирного договора".
  В коментарі для перестраховки було вказано, що ці зведення слід розглядати як дезінформацію, тож на цю доповідь не звернули уваги. 
 
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Із квітня 1941 року тривожна інформація поступала від радянських розвідників із 40 точок земної кулі. Повідомлялися вірогідні й максимально точні дані про час нападу, кількість збройних сил Німеччини тощо. 16 червня 1941 р. керівник радянської розвідгрупи "Червона капела" Шульце-Бойзен надіслав сигнал про те, що Німеччина готова до нападу і в будь-який час може виступити. Сталін не повірив й у брутальній формі заявив наркому держбезпеки В. Меркулову, що це дезінформація. Він навіть не повірив Ф.Рузвельту та В.Черчілю, які по своїх каналах надсилали інформацію про загрозу війни. Одним з важливих джерел була інформація від Ріхарда Зорге, який працював на радянську розвідку, перебуваючи в Японії. Є дані про те, що розвідінформація надходила до СРСР приблизно з 600 джерел. Однак Сталін був переконаний, що Гітлер не наважиться вступити у війну проти СРСР до розгрому Англії, щоб не йти на ризик війни на два фронти.
  Прибувшого із Берліна в Москву радянського посла Деканозова запросив до себе німецький посол Шуленбург й за обідом в присутності радника сказав: "Господин посол, может быть, этого не было в истории дипломатии, но  я собираюсь  передать  вам  государственную  тайну  номер  один. Известите  господина Молотова, а он, надеюсь, проинформирует господина  Сталина,  что Гитлер принял решение: двадцать второго июня начать войну против СССР.  Вы спросите, почему я это делаю? Я воспитан в духе Бисмарка, а он всегда  был противником войны с Россией".
  Доповіли Сталіну. На засіданні Політбюро Сталін сказав: "Будем считать, что дезинформация уже на уровне послов".  :facepalm1:
  Члени Політбюро, як було прийнято, з висновком вождя погодилися.
  З цього моменту повідомлення розвідників та донесення командирів приграничних округів викликали у Сталіна тільки роздратування.
18 червня Сталіну передали донесення агентів із Німеччини про дислокацію німецьких винищувачів та призначення керівників окупованих російських земель. На донесенні Сталін поставив резолюцію: "Можете послать ваш источник из штаба германской авиации к е... матери. Это не источник, а дезинформатор".  :(
Коли ж нарком оборони Тимошенко не витримав, й на черговому засіданні сказав про скорий напад, то почув сердиту відповідь: "Не пугайте нас, гитлеровская Германия пытается провоцировать…"
21 червня на донесення військового аташе у Франції генерала Суслопарова про те, що по достовірним даним напад призначено на 22 червня, Сталін написав: "Эта информация является английской провокацией. Разузнайте, кто автор этой провокации, и накажите его".
В свою чергу і Берія розправлявся з тими розвідниками, ко :facepalm1: трі присилали правдиву інформацію. Ось одна із його резолюцій 21 червня 1941 року на документі, узагальнюючому донесення розвідників: "В последнее время многие работники поддаются на наглые провокации и сеют панику. Секретных сотрудников "Ястреба", "Кармен", "Верного" за систематическую дезинформацию стереть в лагерную пыль, как пособников международных провокаторов, желающих поссорить нас с Германией. Остальных строго предупредить".
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

Хто назве дату підписання "плану Барбароса"???
Питання для знавців Солоніна і Рєзуна. :weep:

січень 41

але дати точної не було
   
Re: Цей день 1941 року.  :facepalm1:

План Барбароса було підписано та подано в розробку 18 грудня 1940 року. :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія