Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як думаєте, завтра Одесу будуть качати? Триколорні. Їх кандидат переміг. :lol:

Чекаємо реакції Авакова і Зеленській. Надіюсь Аваков готовий діяти рішуче і помогти Труханову лишити Одесу жовто-блакитною Україною, а не триколорною. [ua]
   
Можешь приехать и изображать ватника и заодно расскажешь какой была реакция
   
Можешь приехать и изображать ватника и заодно расскажешь какой была реакция

Мені цікаво кого будуть менти захищати в звязку з трагічними подіями 2 травня. Думаю як і тоді сепарів, адже це реванш сепарів.
   
Рубить сумасшедшее бабло ,благодаря тупорылости  крымчан,и призывать влезть в шкуру тех же тупорылых крымчан?Я понимаю что там много упоротых но не до такой же степени.
   
Мені цікаво кого будуть менти захищати в звязку з трагічними подіями 2 травня. Думаю як і тоді сепарів, адже це реванш сепарів.


Ну ты уже думал что Петя победит,поэтому твои думы это просто поток изменённого сознания
   
Рубить сумасшедшее бабло ,благодаря тупорылости  крымчан,и призывать влезть в шкуру тех же тупорылых крымчан?Я понимаю что там много упоротых но не до такой же степени.
ви занадто хорошої думки про вату. вони живуть в США і гонять на країну і американців.
   
Та если что -  хозяева прибрежных кабаков всех ватанов тупо перестреляют при попытке раскачки.
   
Рубить сумасшедшее бабло ,благодаря тупорылости  крымчан,и призывать влезть в шкуру тех же тупорылых крымчан?Я понимаю что там много упоротых но не до такой же степени.
До такої...  :gigi:
   
Ну ты уже думал что Петя победит,поэтому твои думы это просто поток изменённого сознания
З чого ти взяв що я так думав? Я надіявся, що розум візьме верх, і йшов до кінця попри малі шанси. На що ти не здатен.
   
ви занадто хорошої думки про вату. вони живуть в США і гонять на країну і американців.

Это точно.Вата иррациональна и нелогична
   
Та если что -  хозяева прибрежных кабаков всех ватанов тупо перестреляют при попытке раскачки.
Крим довів, що в більшості вони самі вата. Тому там має допомога, Авакова. :)
   
Хуйлоботи живуть в своїй реальності :facepalm1:
   
Это точно.Вата иррациональна и нелогична

Це ти за себе?

І чого це вона тепер вдруг не логічна і іраціональна? Коли вона голосувала за Зеленскій вона була логічною і раціональною ;)
   
Хуйлоботи живуть в своїй реальності :facepalm1:
А чого ти на себе так не гарно кажеш?  :lol:
   
Це ти за себе?

І чого це вона тепер вдруг не логічна і іраціональна? Коли вона голосувала за Зеленскій вона була логічною і раціональною ;)


Ты просто шоколадный болван.Вот скажи мне,почему ты решил что я вата?Назови хоть одну причину
   
Ты просто шоколадный болван.Вот скажи мне,почему ты решил что я вата?Назови хоть одну причину

Ти ненавидиш все добре в Україні, наприклад не любиш українську. Ти любиш усе погане, наприклад уський.

За Україну в тебе постійний негатив, все що погане те в Україні, а що добре не в Україні, ну можливо випадковість.   :lol:
   
Ти ненавидиш все добре в Україні, наприклад не любиш українську. Ти любиш усе погане, наприклад уський.

За Україну в тебе постійний негатив, все що погане те в Україні, а що добре не в Україні, ну можливо випадковість.   :lol:


Опять сплошная брехня
   
Опять сплошная брехня
Дивись коли жартували, Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Кучма. Потім казали, Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Азіров.

Може ти як людина яка тут агітувала на всіх парах за Зеленського зробиш своїм гаслом. Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Заленській ?
   
Дивись коли жартували, Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Кучма. Потім казали, Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Азіров.

Може ти як людина яка тут агітувала на всіх парах за Зеленського зробиш своїм гаслом. Я вивчу українську мову хоча б тому, що її вивчив Заленській ?

Я зараз розмовляю украйинською у Львови без жодних проблем
   
Я зараз розмовляю украйинською у Львови без жодних проблем
Зупінку вже проїхав?  :pleasantr:
   
Жарти жартами, але проблема існує, і її прийдеться завтра рішати, або якщо не почнуть сьогодні, завтра будуть тушити цей пожар.
   
Я зараз розмовляю спілкуюсь  украйинською у Львови без жодних проблем
   
Розмовляю и спилкуюсь два разных понятия,умник
   
порохобот=идиот.
и даже вражина,
 как тима-штанина
   
Розмовляю и спилкуюсь два разных понятия,умник
Чє галаголіш чуваш?
   
Жарти жартами, але проблема існує, і її прийдеться завтра рішати, або якщо не почнуть сьогодні, завтра будуть тушити цей пожар.
Проблема існує. І її потрібно вирішувати.
Лише не зрозуміло до чого тут "їх кандидат переміг"?

Може досить вже тупі порохоботські мантри повторювати? Бо через це нівелюється значущість власне проблеми.
   
Державник Труханов вивів вату качати в 2014. Мав би строк відбувати.
   
Проблема існує. І її потрібно вирішувати.
Лише не зрозуміло до чого тут "їх кандидат переміг"?

Може досить вже тупі порохоботські мантри повторювати? Бо через це нівелюється значущість власне проблеми.
А ти думаєш якщо в Одесі 70 відсотків вати, то найбільше віддав голосів і найбільше стимульований, думає що йому тепер міліція має помагати? :lol: Діти, діти нема куди вас діти.
   
В Одессе за пророссийскую символику можно и в ипло отгрести. Друг выехал в Одессу из Луганска, там его машина с луганскими номерами постоянно подвергалась актам вандализма-ломали номера, резали шины.Одесса готовится к сезону, любое раскачивание будет давиться в зародыше

Останнє редагування: 1 травня 2019 16:18:17 від Fisher
   
В Одессе за пророссийскую символику можно и в ипло отгрести. Друг выехал в Одессу из Луганска, там его машина с луганскими номерами постоянно подвергалась актам вандализма-ломали номера, резали шины

О не лякайте бандерівцями...  :lol:
   
та ну, так не може бути
здається в Одесі патріотичне керівництво, хіба ні?
   
О не лякайте бандерівцями...  :lol:

   
та ну, так не може бути
здається в Одесі патріотичне керівництво, хіба ні?
https://www.youtube.com/watch?v=1QLEsG2BmPo
Поки поряд СБУ і армія МВД, і президент за Україну, а коли рез за видачу паспортів агента хуйло, то може бути і не патріотичним...


Я надіюсь замість соплі жувати МВД працюватиме на упередження.


То на чиєму боці вони будуть? На боці Сепарів МВД чи проукраїнських одеситів?
   
труха сам сепар з кацапо-пашпортом.
   
труха сам сепар з кацапо-пашпортом.

І топив за Петра. Совпадєніє?
   
Поки поряд СБУ і армія МВД, і президент за Україну, а коли рез за видачу паспортів агента хуйло, то може бути і не патріотичним...


Я надіюсь замість соплі жувати МВД працюватиме на упередження.


То на чиєму боці вони будуть? На боці Сепарів МВД чи проукраїнських одеситів?

На той стороне, куда их привели 144 реформы
   
Бгггг!!!!
Но взагалі то Кнурy зараз таки вигідно Одесу качнути. Так що партньор Труха може підсобити...

   
будуть, судячи з придністровських чуток
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія