Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стосовно останнього бану...

Стосовно останнього бану...

Злісний ухилянт під ніком Бандерівець, який системно працює на зрив мобілізації в профільній темі, обізвав військовослужбовців при виконанні їх службових обов'язків виродками.
А ті військові цілком можливо і самі вчора воювали, а зараз просто виконують накази свого командування.
У відповідь я трохи не стримався і культурно написав що я з цього приводу думаю.

Виродки ті, хто сподіваються відсидітись за спиною тих, хто зараз воює, і ти один із них.  (td)

Що тут почалося, як він мене тільки не ображав, які наклепи не зводив, буцімпто я працівник військомату і таке інше, ну і звичайно відразу стуканув модераторам.
І що ж ви думаєте, мене банять, дякую що тільки на добу, а йому нічого, як так і треба.
Та навіть не дочекавшись мого розбану, продовжував писати образливі пости стосовно мене.

через 1 хвилину вийде з бану онал- Ітик.
обізве усіх зцикунами і ухилянтами.
оправдає воєнкомів хабарників.

готуйтесь.

пс онал- Ітик йди на... тварюка срана воєнкомівська.

Я заради цікавості вирішив поскаржитися на цей його пост. І що? А нічого, нуль реакції.
Так от, справа не в цьому, я просто навів конкретний випадок вибіркової модерації, коли деяким нікам дозволяється практично все, а і іншим кривого слова ніззя написати.
Та навіть усі знають тих привілейованих користувачів, які навипередки стукають модераторам щоб оперативно заткнути рота опонентам.
Нажаль загалом форум стає майданчиком для спілкування вузького кола обраних, які те і роблять що одне одного вилизують.
А стосовно Бандерівця, пропоную замінити йому нік на Сцикло, нехай не ганьбить пам'ять наших славних предків. (td)
   
Re: Стосовно останнього бану...

бандерівець не вилізає з банів
а тебе чи не вперше забанили аж на 1 добу. Йой, трагедь, геволт і катастрофа
   
Re: Стосовно останнього бану...

бандерівець не вилізає з банів
а тебе чи не вперше забанили аж на 1 добу. Йой, трагедь, геволт і катастрофа
та канєшно, а перед цим на тиждень за висмоктане з пальця упадництво.
а насправді просто за неполіткоректний пост стосовно упадництва деяких дуже говірких генералів.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Аналітик, а ти в окопах?
   
Re: Стосовно останнього бану...

Аналітик, а ти в окопах?
На тебе чекаю.  B-)
   
Re: Стосовно останнього бану...

На тебе чекаю.
Тобто ти один з
Виродки ті, хто сподіваються відсидітись за спиною тих, хто зараз воює, і ти один із них.
??? Виродок ???
   
Re: Стосовно останнього бану...

Тобто ти один з
??? Виродок ???
А ти? Я від повісток не ховався, взяв повістку у руки, сходив по ній у військомат, пройшов ВЛК, встановили мою придатність до військової служби.
Все що від мене вимагалося я виконав, і ніхто мене зараз не чіпає.
Такшо давай не крути сракою.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Такшо давай не крути сракою.
Я живу у Британії 10+ років, якщо ти не в курсі.  Що мені тут крутити?

Я від повісток не ховався, взяв повістку у руки, сходив по ній у військомат, пройшов ВЛК, встановили мою придатність до військової служби.
От не треба пес діти.  Зараз беруть усіх.  Усі хто кажуть шо я пішов на ВЛК і мене не узяли - брешуть.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Я живу у Британії 10+ років, якщо ти не в курсі.  Що мені тут крутити?

От не треба пес діти.  Зараз беруть усіх.  Усі хто кажуть шо я пішов на ВЛК і мене не узяли - брешуть.
І шо? Ти здав український паспорт?
Якщо ні, то ти такий самий військовозобов'язаний як і я, тільки ховаєшся в Британії від повісток, тобто по факту злісний ухилянт.
Такшо давай, чекаю на тебе, перевіриш мою брехню.  :pleasantr:
   
Re: Стосовно останнього бану...

І шо? Ти здав український паспорт?
Наявність паспортів чи їх відсутність не повинна тебе хвилювати. А от ти явно відмазався і називаєш інших виродками. Хочеш показати який ти мен - давай мобілізуйся.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Наявність паспортів чи їх відсутність не повинна тебе хвилювати. А от ти явно відмазався і називаєш інших виродками. Хочеш показати який ти мен - давай мобілізуйся.
Просто якщо ти громадянин України, який ховається в Британії від повісток, тобто фактично є злісним ухилянтом, то ти тоді сиди там і тихенько пуняйся в штанці, патамушта нема у тебе ніякого морального права взагалі щось казати у бік України, її влади і громадян що тут залишилися.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Просто якщо ти громадянин України
Я громадянин Британії, якщо це тобі болить. А пуняється у штанці саме Аналітик, бо щось у окопи не йде, а до інших має претензії. Ти приклад покажи, воєн інторнетний.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Я громадянин Британії, якщо це тобі болить. А пуняється у штанці саме Аналітик, бо щось у окопи не йде, а до інших має претензії. Ти приклад покажи, воєн інторнетний.
Ти відмазки не ліпи, якщо ти не виходив з громадянства України, а ти схоже що не виходив, то ти громадянин України і військовозобов'язаний, такшо давай припиняй ухилятися від конституційного обов'язку.
Пройдеш ВЛК, тоді з тобою побалакаєм, а поки ти ідеш за руським корабльом зі своїми претензіями.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Ти відмазки не ліпи, якщо ти не виходив з громадянства України, а ти схоже що не виходив, то ти громадянин України і військовозобов'язаний, такшо давай припиняй ухилятися від конституційного обов'язку.
Пройдеш ВЛК, тоді з тобою побалакаєм, а поки ти ідеш за руським корабльом зі своїми претензіями.
Дурик, на даний момент є три групи людей
1) Воюють
2) Волонтерять + донейтять
3) Пес дять у інторнетах

Зі своє ВЛК ти у третій групі, яку ти сам назвав - виродками, які бажають відсидітись за спинами. Пройшов він ВЛК  :facepalm:  Хворе таке шо ну нікуди не увізьмуть і старе.  По факту беруть дядьків у 59 з купою хвороб, але Аналітик єнто другоє.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Дурик, на даний момент є три групи людей
1) Воюють
2) Волонтерять + донейтять
3) Пес дять у інторнетах

Зі своє ВЛК ти у третій групі, яку ти сам назвав - виродками, які бажають відсидітись за спинами. Пройшов він ВЛК  :facepalm:  Хворе таке шо ну нікуди не увізьмуть і старе.  По факту беруть дядьків у 59 з купою хвороб, але Аналітик єнто другоє.
Ну ти пойняв, волонтерство і донати, не звільняють від повістки і мобілізації, такшо ти в четвертій групі сцикунів-ухилянтів.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Ну ти пойняв, волонтерство і донати, не звільняють від повістки і мобілізації, такшо ти в четвертій групі сцикунів-ухилянтів.
Четвертої групи нема. Є три. І ти саме в ній. У ЗСУ ти не пішов, не волонтериш, а усіх хто не в окопах називаєш виродками  :laugh: По факту сам сидить обісране вдома.  І ти на інших не переводь, відповідай за себе.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Четвертої групи нема. Є три. І ти саме в ній. У ЗСУ ти не пішов, не волонтериш, а усіх хто не в окопах називаєш виродками  :laugh: По факту сам сидить обісране вдома.  І ти на інших не переводь, відповідай за себе.
Хто тобі сказав що я не волонтерю і не донатю? Це ти так вирішив, бо я не хвалився цим на форумі? ;o
Знаємо ми тут волонтерів  :pleasantr:  за 20% собі на кишеню. (td)
   
Re: Стосовно останнього бану...

Хто тобі сказав що я не волонтерю і не донатю? Це ти так вирішив, бо я не хвалився цим на форумі? ;o
Знаємо ми тут волонтерів  :pleasantr:  за 20% собі на кишеню. (td)
По факту - виродок що ховається за спинами.
   
Re: Стосовно останнього бану...

По факту - виродок що ховається за спинами.
Не бачу сенсу продовжувати з тобою дискусію.
   
Re: Стосовно останнього бану...

от не стукав аналітик. Упереджене ставлення до Хоми.
   
Re: Стосовно останнього бану...

от не стукав аналітик. Упереджене ставлення до Хоми.
так не стукав, але повівся на його флуд, тобто виходить як обоє флудили.
але вважаю, що треба банити зачинщиків, деякі навіть свідомо провокують, така модерація буде справедливою.
   
Re: Стосовно останнього бану...

От не треба пес діти.  Зараз беруть усіх.  Усі хто кажуть шо я пішов на ВЛК і мене не узяли - брешуть.
++ не беруть з певними підтвердженими хворобами.
Аналітик - ти чим хворий ?
   
Re: Стосовно останнього бану...

++ не беруть з певними підтвердженими хворобами.
Аналітик - ти чим хворий ?
Тиск у мене, поставили гіпертонію 2 ступеню.
Хоча всі тут твердять що на тиск уваги не звертають.
   
Re: Стосовно останнього бану...

Тиск у мене, поставили гіпертонію 2 ступеню.
Хоча всі тут твердять що на тиск уваги не звертають.

ну бачиш. я розумію. і це нормально. гіпертонікам там немає що робити.
а от чому ти мене ображаєш - не розумію. ми цілком справедливо висвітлюємо в профільній гілці незаконну цинічну і наглу діяльність деяких ТЦК і воєнкомів.
 

Останнє редагування: 4 липня 2023 20:39:03 від Бандер1вець
   
Re: Стосовно останнього бану...

написав знайомому, що служить у воєнкоматі, мобілізований
він посміявсі про тиск
гребуть і ніхто не дивиться
головне - план
там питання одне: інвалідність є?
нема? годєн!
   
Re: Стосовно останнього бану...

написав знайомому, що служить у воєнкоматі, мобілізований
він посміявсі про тиск
гребуть і ніхто не дивиться
головне - план
там питання одне: інвалідність є?
нема? годєн!
тиск 140/160/180 на 90/110 - год+ на нуле
   
Re: Стосовно останнього бану...

аналитик пошол прицепом.
   
Re: Стосовно останнього бану...

тиск 140/160/180 на 90/110 - год+ на нуле

нмд таке ТАМ неприйнятно. у моєї мами так. ну то вона часом по два дні з ліжка ледь встає. може в обморок впасти вдома. може на вулиці в обморок впасти. мусить постійно ліки приймати. увесь час.
   
Re: Стосовно останнього бану...

аналитик пошол прицепом.

завершуємо з цим. бо і нас усіх посадять :)
   
Re: Стосовно останнього бану...
N88

Я громадянин Британії

Й-ний встид..
Типу за Корону воювати підете а Ненька лицем не вийшла?
   
Re: Стосовно останнього бану...

Аналітик, забий, у тій темі вже давно все зрозуміло
   
Re: Стосовно останнього бану...

Ви, пане модераторе, почніть хоч відрізняти флуд від офтопіку.
Та і взагалі про що тоді писати на форумі, копіпастити новини з каналів?
Так тоді незрозуміло навіщо взагалі потрібен форум, новини я почитаю і без фупу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія