Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття Залужного. The Economist

Re: Стаття Залужного. The Economist

Ну якщо для тебе гітлерівський концтабір і можливіть виїхати в більш зручні для проживання країни, якою і скористалася велика к-сть українців - це одне і те ж саме, то ти звичайний маніпулятор, який тупо займається підміною понять. Але не на всіх такі дешеві маніпуляції діють.
А ще у тебе є шанси відчути на власній шкурі, що таке кацапський концтабір. Але сподіваюся що ні, бо не бажаю такого нікому

 Ну і про 52 мільйони при совку - це тільки тому, що там кордони були закриті. Якщо б в СССР був вільний виїзд (навіть в один бік, без права повернення) то валили б з того "раю" ще більше, аніж при Україні.

мій остаточний діагноз : черговий невизнаний гуру-піздобол. Щось мені нагадало оце : ДумайТЕ !  :weep:

ііі. оце так ти про нашого найвеличнішого лідера нації. він для вас старається. а ви.

ну звиняй. казати що робити я не буду. порад не даватиму. як завжди. думай своєю головою
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Каюсь, більше не буду
Дякую, траєкторію лучєй поноса зкореговано, вони не торкнуться вас. B-)
Якщо без жартів - справді, та падаль мала б бути, як мінімум, забанена, як мінімум - онлайн.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Дякую, траєкторію лучєй поноса зкореговано, вони не торкнуться вас. B-)
Якщо без жартів - справді, та падаль мала б бути, як мінімум, забанена, як мінімум - онлайн.
о. вже пішли погрози)
йти боронити неньку від ворога в реалі. як ти тут ненавидиш клятих кацапських окупантів. це ми не можем. це у нас геромой шиза і енурез. а от погрожувати - це ми завжди здорові. тим більше якщо поруч сотня таких же диванних воїнів

людство . тому. і кал .
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

втекти - шура. це не мій метод. хабарів я не даю і не давав. зайцем переходити кордон - це дуже вже кінематографічно. одні з наших отримали якісь волонтерські корочки які дають право виїжджати. і виїжджають - під зобовязання повернутись. і повертаються. я міг би отримати таку ж корочку виїхати і не повернутись. можливо.
я нікому не допомагаю. тих хто на фронті я поважаю. у них слова з діями не розходяться. на відміну від цих фупівських. диванних. москалякнагіляку . те чим я займаюсь - це просто великий авіамоделізм.
дійсно. дуже багато  знайомих - переважно айтішників . які жо війни були патріотами - і пішли добровольцями - вже загинули. дуже шкода. але який стосунок до них мають фупівскі патріоти - сидячі на диванах в україні чи в далекому патріотичному екзилі. якось бридко.
для мене перемога =закінчення війни


Тобто якщо війна закінчиться коли твоя домівка буде окупована,то для тебе це буде перемога ?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

а Залужний хто з них?
людина, яка ще й досі не бачить місця дронам у війську (2-й рік війни закінчується), нормальне майбутнє побудувати не звможе

Ти статтю читав, чи аби прпиZдіти?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist



ХТО ВИПУСТИВ МАМЧУРА З БАНУ ??

щоб вони обісрались обидва
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Тобто якщо війна закінчиться коли твоя домівка буде окупована,то для тебе це буде перемога ?

оскільки для мене будь яка держава це окупація території - я анархіст. для мене моя домівка окупована  в будь якому випадку . анархіст я давно
у мене немає власної держави чи армії. будь яка влада це змова меншості проти більшості заради експлуатації більшості меншості
з жодною державою я не співпрацював . не співпрацюю і не планую. жодну бюджетну гривню я  отримав. принципово .
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

аеліт анархіст. йому срати на будь яку державу і кордони.
а от ті хто палко підтримує владу - як показує казус фаріон яка в сссрську молодість була кандитаткою в членкині партії - ті лизатимуть сраку будь якій владі - що прийде . головне  - до корита.
аеліт же - антисистемний . будь яка влада це змова меншості проти більшості щоб живитись за рахунок більшості. тому людство вцілому кал. меншість мерзотники - влада -  а більшість дебіли - піддані .

а я завжди займаюсь конкретними справами - які ні до яких влад держав адміністрацій не мали і не мають стосунку. навіть коли я був будівельником - принципово не брався за держзамовлення і завжди працював з приватниками . гидую державами державцями і патріотами. бо одні - мерзотники. а інші - дебіли
Мої знайомі анархісти в Армії, а ти гівно смердюче, а не анархіст. Сподіівюсь тебе забанять довічно.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Мої знайомі анархісти в Армії, а ти гівно смердюче, а не анархіст. Сподіівюсь тебе забанять довічно.

анархіст в армії. це фейковий анархіст. як і анархіст а в анархістській організація. будь яка організація це ієрархія. влада. а анархіст в організації - це такий же оксюморон як чесний  український митник чи прокурор . це неможливо . за визначенням
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Р.S. на Aelita я написав скаргу модератору, сподіваюсь при черговій ревізії, цей смердючий ник назавжди звідси зникне. Коли йому не подобається Українська держава, може перебиратися до Сибіру, там держави небагато і нема Залужного з його армією.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Р.S. на Aelita я написав скаргу модератору, сподіваюсь при черговій ревізії, цей смердючий ник назавжди звідси зникне. Коли йому не подобається Українська держава, може перебиратися до Сибіру, там держави небагато і нема Залужного з його армією.

а можна. цікаво. (кал це цікаво.) текст скарги. які пункти правил я порушую?)
дякую за чесність. це така рідкість нині)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

втекти - шура. це не мій метод. хабарів я не даю і не давав. зайцем переходити кордон - це дуже вже кінематографічно. одні з наших отримали якісь волонтерські корочки які дають право виїжджати. і виїжджають - під зобовязання повернутись. і повертаються. я міг би отримати таку ж корочку виїхати і не повернутись. можливо.
я нікому не допомагаю. тих хто на фронті я поважаю. у них слова з діями не розходяться. на відміну від цих фупівських. диванних. москалякнагіляку . те чим я займаюсь - це просто великий авіамоделізм.
дійсно. дуже багато  знайомих - переважно айтішників . які жо війни були патріотами - і пішли добровольцями - вже загинули. дуже шкода. але який стосунок до них мають фупівскі патріоти - сидячі на диванах в україні чи в далекому патріотичному екзилі. якось бридко.
для мене перемога =закінчення війни
нахуа ви годуєте цього сумного  троля?
куди йому виїжджати? усюди є якась влада, усюди концтабір...
тролику- застрелься, це вихід або писдуй до маска, нехай тебе на марс запулить, будеш там анархічну колонію будувати. :lol:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

оскільки для мене будь яка держава це окупація території - я анархіст. для мене моя домівка окупована  в будь якому випадку . анархіст я давно
у мене немає власної держави чи армії. будь яка влада це змова меншості проти більшості заради експлуатації більшості меншості
з жодною державою я не співпрацював . не співпрацюю і не планую. жодну бюджетну гривню я  отримав. принципово .


Тобто ти готовий стати безхатьком і визнати це перемогою,а потім нічого не отримувати ні від України,ні від іншої держави в якості підтримки?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

оскільки для мене будь яка держава це окупація території - я анархіст. для мене моя домівка окупована  в будь якому випадку . анархіст я давно
у мене немає власної держави чи армії. будь яка влада це змова меншості проти більшості заради експлуатації більшості меншості
з жодною державою я не співпрацював . не співпрацюю і не планую. жодну бюджетну гривню я  отримав. принципово .

а це пофіг, хто ти.
все одно на мобілізацію та на штурм
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

отже. дано.
1991 рік. початок української держави. українців 52 мільйони
2023 рік. 33й рік української дердавності. українців дайбоже якщо 25 мільйонів

отже. українська держава зменшила кілкьість українців вдвічі.

питання. хто. крім ворогів українців і україснтва. може схвалювати таку організацію. які зменшила кількість українців вдвічі.

то. хто ворог українців? аеліт. чи . ви?

слава україні  [ua]
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Тобто ти готовий стати безхатьком і визнати це перемогою,а потім нічого не отримувати ні від України,ні від іншої держави в якості підтримки?

ну якщо військо вирішить взяти мою домівку для облаштування там вогневої точки - і домівка буде внаслідок того знищена - то що я. беззбройний. можу їм перешкодити? те ж саме що і сотні тисяч мешканців попасної бахмута маріуполя і інших міст і сіл.
у кого зброя і побратими - той і влада  (tu)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

а можуть і розстріляти. максимум це буде прописано a collateral damage
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Пункти 4.6  та 4.14
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

хтось зробив з нього публічну особу, що примушує його "сіяти оптимізм" та посміхатися на фото
Мені це теж цікаво, хто зробив йому таку рекламу, таку популярність, адже він ніколи не виступав ні з якими промовами.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

а можуть і розстріляти. максимум це буде прописано a collateral damage
ні, бородата подружка з урус-мартанівського района по анархічному піде проти системи и буде тебе палко "любіть"
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Пункти 4.6  та 4.14

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.


де. наведи цитати. брехуняко)

4.14. Заборонено розповсюдження фейків, неперевіреної чи неправдивої інформації, яка може нашкодити обороноздатності країни.


де. цитати. брехуняко

але ти не винен що брехуняка) якби твоїми батьками були гримучі змії. ти був би красивою грізною гримучою змією. а так ти - брехуняка

 [ua]
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ні, бородата подружка з урус-мартанівського района по анархічному піде проти системи и буде тебе палко "любіть"

о. гомосексуалісти активізувались. не соромтесь. це нині модньо. європейськи. ти - в тренді  (tu)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

1991 українців було 52 мільйони
2023 - невідомо скільки бояться рахувати - . десь 25 млн

Aelit, а поїхали зі мною по справі в іранський Балочістан, там населення за останні сорок років десь якось як мінімум подвоїлося, якщо не потроїлося

Я вже постараюсь, щоб дали виїхать, бо мені самій їхать стрьомно і сумно, і не хочеться, але треба
Заповіт тіки напиши, зайвим не буде
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Aelit, а поїхали зі мною по справі в іранський Балочістан, там населення за останні сорок років десь якось як мінімум подвоїлося, якщо не потроїлося

Я вже постараюсь, щоб дали виїхать, бо мені самій їхать стрьомно і сумно, і не хочеться, але треба
Заповіт тіки напиши, зайвим не буде

гарна пропозиція. дякую. приймати її я мабуть не буду. я потрібен тут.

до 88 888 мені ще 40 постів
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

о. гомосексуалісти активізувались. не соромтесь. це нині модньо. європейськи. ти - в тренді  (tu)
тролику, ти готуйся до війська або паспорт здай і пістуй до друзів анархістів. побудуєш собі хатинку з гівна та палок.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

1991 рік. початок української держави. українців 52 мільйони
2023 рік. 33й рік української дердавності. українців дайбоже якщо 25 мільйонів

це називається перехід за лінію Хайнала, він же третій демографічний (без врахування втрат під час війни)
і нєфіг тут робити вигляд, що людина з освітою і мізками не знає, що воно є і коли відбувається
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

тролику, ти готуйся до війська або паспорт здай і пістуй до друзів анархістів. побудуєш собі хатинку з гівна та палок.

отакої. відколи це зсу -  покарання?
кумедно. від диванного москалякунагіляку
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це називається перехід за лінію Хайнала, він же третій демографічний (без врахування втрат під час війни)
і нєфіг тут робити вигляд, що людина з освітою і мізками не знає, що воно є і коли відбувається

тобто. все прекрасно. так і має бути . це. мета діяльності української держави . а не випадковість .
страшна не так цифра. страшна вікова і статева її складова.

і нєфіг тут робити вигляд, що людина з освітою і мізками не знає, що воно є і коли відбувається
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

приймати її я мабуть не буду.

розумію
але я пропонувала чудовий шанс подивитися на демографічне чудо і свято анархії, тсзать, in vivo

це дуже розширює кругозор європейського (українського в тому числі) чистоплюя-ідеаліста
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

розумію
але я пропонувала чудовий шанс подивитися на демографічне чудо і свято анархії, тсзать, in vivo

це дуже розширює кругозор європейського (українського в тому числі) чистоплюя-ідеаліста


тобто. сьогоднішня україна це розквіт і прогрес. дякую. обдумаю. не пропозицію. звісно . а версію
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це. мета діяльності української держави . а не випадковість

це відбувається без всякої участі держави, рептилоїдів і решти зловмисних змовників
це не випадковість
це просто отак виглядає соціальна поведінка людини в умовах існування в великих групах

щоб вона поводилаь інакше, її треба постійно п***а, влаштовувать інтервальні голодоморчики і не жлобитись на епідемії
більше того, треба робити це талановито

отоді попре
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

от видно що ти . денак.  шариш в демографії та статистиці.

ану. без стьобу. поясни що до чого. і демографія україни це не катастрофа і є шанс на  відновлення.

я з радістю визнаю що помиляюсь
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

розквіт і прогрес.

це визначення містить оціночні судження, які я стараюь не вживати, бо і без мене є кому
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це відбувається без всякої участі держави, рептилоїдів і решти зловмисних змовників
це не випадковість
це просто отак виглядає соціальна поведінка людини в умовах існування в великих групах

щоб вона поводилаь інакше, її треба постійно п***а, влаштовувать інтервальні голодоморчики і не жлобитись на епідемії
більше того, треба робити це талановито

отоді попре

тобто мало ковіду. ще забагато українців. мало війн .
?
ти стібешся

у мене реально деперсуха.
а ти ттут така - наталка з конопель - все нормально - це створення передумов для демографічного буму в україні так?

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

де. наведи цитати. брехуняко)

4.14. Заборонено розповсюдження фейків, неперевіреної чи неправдивої інформації, яка може нашкодити обороноздатності країни.

де. цитати. брехуняко

але ти не винен що брехуняка) якби твоїми батьками були гримучі змії. ти був би красивою грізною гримучою змією. а так ти - брехуняка

 [ua]

Спроби прин дення Української Державності і є твоє пихдіння, про те що між нами і Рашкою нема різниці, а тому захищати Україну не треба. Я вде не кажу про м'ясника, термін яким ти жбурляєш у начальника генштабу. Тому, сподіваюсь ти зі своїми анархофейками поїдеш до вічного бану.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Спроби прин дення Української Державності і є твоє пихдіння, про те що між нами і Рашкою нема різниці, а тому захищати Україну не треба. Я вде не кажу про м'ясника, термін яким ти жбурляєш у начальника генштабу. Тому, сподіваюсь ти зі своїми анархофейками поїдеш до вічного бану.
1. по декларації прав і свобод . і конституції. я маю право сповідувати будь яку ідеологію або не сповідувати жодної. ніякої присяги н е давав. любити державу.)))
2. залужний в якому місці  державний символ? )))))

ти - типовий росіянин . нетерпимість до інакомислення. стадність. бажання репресій. писання доносів. типовий совковий кацап. (tu)  лайно. кал. а не людина. а міг би бути красивою гримучою змією. якби твої батьки були гримучими зміями
так що. брехуняко.
нічого дивного. що ти брешеш. я б здивувався . якби ти сказав правду.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

коли в дитинстві читав вперше оруела 1984. це мені видавалось як. як і швейк. як і мандри гулівера. як . як пригодницька повість. зі своїм колоритом. як казки гофмана . \\

а тут . я живу в цій реальності.  :gigi:

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

1. по декларації прав і свобод . і конституції. я маю право сповідувати будь яку ідеологію або не сповідувати жодної. ніякої присяги н е давав. любити державу.)))
2. залужний в якому місці  державний символ? )))))

ти - типовий росіянин . нетерпимість до інакомислення. стадність. бажання репресій. писання доносів. типовий совковий кацап. (tu)  лайно. кал. а не людина. а міг би бути красивою гримучою змією. якби твої батьки були гримучими зміями
так що. брехуняко.
нічого дивного. що ти брешеш. я б здивувався . якби ти сказав правду.

Мені похєр, на твої верески, я просто хочу, аби на українському форумі, жоден пIдорюга не міг сказати, що захищати Українську Державу нема сенсу.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

 :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія