Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Портніков.

Re: Свіжий Портніков.

Не стало петра и зрада.
  Таки влучно. (tu)
   
Re: Свіжий Портніков.

я вчера певый раз задумался о переезде в другую страну,

В ДНР, до Дончанина?
Він плюсує.

А взагалі-то знаково, що за Зе голосували ті, які Україною не дорожать..
   
Re: Свіжий Портніков.

що за Зе голосували ті, які Україною не дорожать..
:facepalm:  :weep:
   
Re: Свіжий Портніков.

5 лет виталий П строчил об минских как спасении передышке
Не стало петра и зрада.
А вот был бы петро то все что не делал бы петро.., виталий П обосновал как прозорливость.

Давай в окопы виталик
Напиши нам про будни солдата

И ты его 5 лет читал? Бедненький. По службе штоль?

Я вот еще не пойму, почему меня и Виталика ваша братия всё время отправляет в окопы. Я не хочу завоевывать Донбасс. И Виталик не хочет. Мы за статус кво. Но если ваши ребята ополченцы затеют наступать, что прикажете делать? Нельзя воевать?
   
Re: Свіжий Портніков.

Давай в окопы виталик

Где ты видел еврея в окопе?

хотя исключения бывают
   
Re: Свіжий Портніков.

И ты его 5 лет читал? Бедненький. По службе штоль?

Я вот еще не пойму, почему меня и Виталика ваша братия всё время отправляет в окопы. Я не хочу завоевывать Донбасс. И Виталик не хочет. Мы за статус кво. Но если ваши ребята ополченцы затеют наступать, что прикажете делать? Нельзя воевать?

так кацапи, яких чомусь називають ополчєнцами, можуть затіяти наступати і при формулі Ш і без неї
що змінюється?
   
Re: Свіжий Портніков.
NN

Я не голосую.Запомни это раз и навсегда.Вот если Зе за эти 5 лет не обосрется и пойдет на второй срок,то схожу.

Какой второй срок?!

ЗЕушлёпок орёт на каждом шагу уже с пол-года, что он "идёт на ОДИН срок".

Или в этом он тоже врёт, как и во всём остальном?
   
Re: Свіжий Портніков.

Давай в окопы виталик
Где ты видел еврея в окопе?

хотя исключения бывают

Государство Израиль воюет с момента своего провозглашения. Походу там живут... Я знаю... Буряты?
   
Re: Свіжий Портніков.

И что этот гей предлагает. Помнится как он в 14-м от страха драпал с Украины и прятался позарубежам. Неужели ему, типа умному, не понятно, что Зе не от хорошей жизни и не от любви к лугандону идет на уступки, а потому что не нужны мы никому, ни НАТО, ни западу как выяснилось. Не пойдем на уступки, оккупируют еще много чего у нас, газовые трубопроводы для того в обход и кинули. Украина сможет развиваться только, когда не будет на карте мира кацапской недоимперии. А запад пока что не планирует ее разваливать.
   
Re: Свіжий Портніков.

Было бы еще чем воевать, а то ведь и того нет, при Пеце почти все склады кацы ликвидировали.
   
Re: Свіжий Портніков.

Плюсану

Так ти і так вже практично в іншій країні. Можеш ще трохи далі за порєбрік посунути разом з дімцом, і будете жити в країні своєї мрії - Великай і Нєпабєдімай Расії
   
Re: Свіжий Портніков.

Якось, у 1919-20 роках "більшисть" таки вирішила здатись, припинити війну і за все хороше проти всього поганого.

Результат вам відомий - десятки мійльонів загиблих у голодоморах, репресіях та другій світовій.

Хто зараз підтримає замирення із хуйлом - коли через десять років будет здихати з голоду разом із дітьми - ображайтесь лише на себе. 
   
Re: Свіжий Портніков.

Портніков молодець. Все правільно розклав по полицях. Жаль тільки, що таких як він, справжня інтелектуальна еліта України, небагато.
   
Re: Свіжий Портніков.

Как жэж он заеХал... :facepalm1:
яке тобі до нього діло? твій канал орт та звізда.


але, мені теж не подобається,бо зеленьскій про те як знати санкції,але свою корову доїти далі та путєну не віддати.
   
Re: Свіжий Портніков.

Портніков В ОКОПАХ 22 січня 2014

Журналіст Віталій Портников покинув Україну
Довголітній співробітник Радіо Свобода, журналіст Віталій Портников вирішив виїхати з України, заявивши про тиск.

У понеділок Портников повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що у двері його київської квартири подзвонили троє чоловіків «характерної зовнішності», які проникли до будинку з домофоном.

У коментарі «Українській правді» він повідомив, що з російських джерел отримав інформацію, що його хочуть зробити «новим Георгієм Гонгадзе». Гонгадзе загинув від рук силовиків 2000 року, це призвело до міжнародного скандалу.
   
Re: Свіжий Портніков.

Ну давай устроим очередной майдан,положим еще пару сотен в Киеве,а потом пару десятков тысяч в других областях,часть из которых отожмут как в 14 году и вы будете счастливы.Глядя на этот калейдоскоп уебанства я вчера певый раз задумался о переезде в другую страну,потому что просто устал постоянно жить как на пороховой бочке в окружении истеричек и просто откровенных дегенератов,неспособных создать ни черта,зато с гонором как у Трампа
перезжай в ДНР.
   
Re: Свіжий Портніков.

   
Re: Свіжий Портніков.

Ну давай устроим очередной майдан,положим еще пару сотен в Киеве,а потом пару десятков тысяч в других областях,часть из которых отожмут как в 14 году и вы будете счастливы.Глядя на этот калейдоскоп уебанства я вчера певый раз задумался о переезде в другую страну,потому что просто устал постоянно жить как на пороховой бочке в окружении истеричек и просто откровенных дегенератов,неспособных создать ни черта,зато с гонором как у Трампа
Тобто ти не розумієш того факту, що на державну зраду буде 100% реакція у вигляді Майдану і так, сотні і тисячі жертв і нові втрачені території? Який хитрий, повернути до влади кривавих ригоаналів і звалити?
   
Re: Свіжий Портніков.

Якось, у 1919-20 роках "більшисть" таки вирішила здатись, припинити війну і за все хороше проти всього поганого.

Результат вам відомий - десятки мійльонів загиблих у голодоморах, репресіях та другій світовій.

Хто зараз підтримає замирення із хуйлом - коли через десять років будет здихати з голоду разом із дітьми - ображайтесь лише на себе. 

Ті, що підтримують замирення, думають, що працюватимуть в охороні тих таборів, де сидітимуть ті, що були проти здачі України хуйлу.
   
Re: Свіжий Портніков.

думають, що

Думати вони можуть що завгодно... Нажаль. Зараз, типу того, свобода думки і самовираженя... "Самоиспражнеия" для багатьох :(
   
Re: Свіжий Портніков.
N88

Коли загориться ваша хата - будете перечитувати з думкою чого я був такий дурний.

Його кацапська ізба вже підгорає.
   
Re: Свіжий Портніков.

Його кацапська ізба вже підгорає.
навпаки. Зараз Наварассія  значно ближче ніж в 2014
   
Re: Свіжий Портніков.

Зараз йде програма Портнікова.Виступил а Вергунцова з Луганська.В станиці зараз немає ніякої влади.Вночі можуть спокійно заходити ДРГ.Коли прихильники певної політсили виступає-повірте мені-не вірю ні на грам.Це антиукраїнська скотина.
   
Re: Свіжий Портніков.

Ну давай устроим очередной майдан,положим еще пару сотен в Киеве,а потом пару десятков тысяч в других областях,часть из которых отожмут как в 14 году и вы будете счастливы.Глядя на этот калейдоскоп уебанства я вчера певый раз задумался о переезде в другую страну,потому что просто устал постоянно жить как на пороховой бочке в окружении истеричек и просто откровенных дегенератов,неспособных создать ни черта,зато с гонором как у Трампа

Так может, сразу рехурендум захуярить, чтоб стать ЮЗФ РФ.  (tu)
   
Re: Свіжий Портніков.

Так может, сразу рехурендум захуярить, чтоб стать ЮЗФ РФ.  (tu)
а ты думаешь зачем димцы за клоуна так мазу тянут?
   
Re: Свіжий Портніков.

Якось, у 1919-20 роках "більшисть" таки вирішила здатись, припинити війну і за все хороше проти всього поганого.

Результат вам відомий - десятки мійльонів загиблих у голодоморах, репресіях та другій світовій.

Хто зараз підтримає замирення із хуйлом - коли через десять років будет здихати з голоду разом із дітьми - ображайтесь лише на себе. 
Вони вважають що всякі Буратіни і Солцепьокі їх не зачеплять а будуть випалювати тільки «рагулей» і що повторення терору 37го у ХХІ віці неможливе. Ох як вони помиляються...
   
Re: Свіжий Портніков.

Навіщо зустрічатися з хуйло, якщо з ним не можна домовитись? Ви його на корпоративах не бачили?
   
Re: Свіжий Портніков.

Ті, що підтримують замирення, думають, що працюватимуть в охороні тих таборів, де сидітимуть ті, що були проти здачі України хуйлу.
Все верно. Идиоты, вы будете сидеть в лагерях вместе с патриотами, а в обслуге лагерей будут Моторылы с донбасянскими жопочленцами - их 4 млн, как раз на всю Украину хватит. Если не дрочишь на великую расею - турма тебе сидеть.
   
Re: Свіжий Портніков.

Портніков молодець. Все правільно розклав по полицях. Жаль тільки, що таких як він, справжня інтелектуальна еліта України, небагато.


+1
   
Re: Свіжий Портніков.

так кацапи, яких чомусь називають ополчєнцами, можуть затіяти наступати і при формулі Ш і без неї
що змінюється?
ну і куди вони наступати тоді будуть? Хіба на Варшаву разом з нами ?
   
Re: Свіжий Портніков.

Сьогодні стрім в Гриші.Люди реально плачуть в ефірі.Всім стало ясно-прихильники певної політсили бреше,йде реальна здача України.Нас чекають страшні часи,доля Сирійського народу=знищені міста і села,люди під бомбами і снарядами.Треба виходити 6 жовтня.
   
Re: Свіжий Портніков.



Портніков дуже розумна людина
раджу узкоязичним хахлам послухати ,адептам малороской секти "какая разница"

про аеропорт Прокофьева вдалий приклад

Останнє редагування: 14 жовтня 2019 20:21:31 від bassarabia
   
Re: Свіжий Портніков.

https://www.youtube.com/watch?v=S61vW0brfkQ
Портніков дуже розумна людина
раджу узкоязичним хахлам послухати ,адептам малороской секти "какая разница"

Якщо інтелігенція в Одесі така ватна, то що говорити про пролетаріат  :(
   
Re: Свіжий Портніков.

Как можно читать такую ересь?  :facepalm1:
у тебя траур по Пригожину,задрал сепаратюга.
   
Re: Свіжий Портніков.

Страшна аналітика.І повністю правдива.

+1
   
Re: Свіжий Портніков.

Вони такі кумедні, ці "свєжиє"  європейські генії!   :download:



Новини по темі: Єгор Соболєв засуджує публікацію гей-відео Портнікова
   
Re: Свіжий Портніков.

Плюсану
Дак ты же по легенде живёшь в оккупации!
Прокололся, Штирлиц!?
   
Re: Свіжий Портніков.

Вони такі кумедні, ці "свєжиє"  європейські генії!   :download:

Показати зображення...
Новини по темі: Єгор Соболєв засуджує публікацію гей-відео Портнікова
кацапскій прикол, як засрати тему. Чуеш ти , гомосeк озабочений, по темі маеш що написати, з чим з Портніковим не згодний ?
   
Re: Свіжий Портніков.

Портников конечно гениален!!!! Нам оказывается уже и западные союзники не нужны! Молодец!
 Хотелось бы этому стратегу в обосраных штанах напомнить, что в 2014 году в августе когда шли бои в иловайске Пётр Алексеевич жал руку хуйлу, потому шо он реально понимал на грани какого писдеса мы находимся.
 И если бы не запад то мне страшно представить что бы было с страной((((...
 В его гениальную голову мысль не приходила что Дебальцево может повторится очень быстро. И что наших ресурсов хватит максимум на четыре месяца.
   
Re: Свіжий Портніков.

А зачам сразу майдан?
Меня вполне устроит коррекция политического курса Зе. Его экономический курс меня пока абсолютно устраивает.

Крута економічна політика:
- компенсація для МАУ "за обліт хуйлостану".
- знижки на ЕЕ для бєніних феросплавних (за рахунок держ.бюджету!)
- погашення сум по виграних бєнєю справ у портновсько-прихильники певної політсили судах.
- ротердам + вже не корупційна схема, а умова для найнижчої ціни на вугілля.
- можлива компенсація на Приват не менше 2 млрд доларів США
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія