Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Нова пошта» підвищує тарифи з 20 березня 2021 8-:

Виявиласьтака проблема, що на Укрпошті в електронному кабінеті в імені символи не можна вказувати - видає помилку. Сьогодні довелось замість апострофа написати твердий знак.
   
На НП шо мені не подобається  - приколи з доставкою додому.. Треба було якось водночас забрати у відділенні одну посилку і відправити іншу. То у них на це, виявляється, є 2 окремі служби і вони ніяк не можуть об'єднатися ради мене, і мені треба би було чекати їх у різний час! Ну і то ще не все - доставочна служба бере мою посилку з вантажного відділення, пре за 22 км у село, де є служба доставки по нашому сільському району, а потім везе до мене у село, причому возять лише до 17 години, і не хвилює, що то лише пенси можуть сидіти вдома зранку до 17, а ввечері вони не возять! Графік у них такий прицюцькуватий.  Кататимуть мою посилку по всьому району , логісти офігенні.
А додзвонитися у доставку - ніззя( якого лисого дідька не мажте корпоративного телефона??) ,вони Вам самі подзвонять, але лише за 30 хв до приїзду, ну капець - встигну я бути дома чи ні, лотерея, або сиди дома весь день, чекай.
Одного разу в Києві мені прислали були 3 мішки кілогам по 30 і мене не було в Києві щоб отримати. І служба доставки ці мішки 4 дні з собою возила поки я не з`явився. По телефону вони в мене були з`ясували, що я зможу забрати через чотири дні. Сказали що нічого, що будуть їх з собою возити з вівторка по п`ятницю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія