Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Півроку мав глюк. Вночі прокидався з відчуттям шо помираю :weep: :gigi:

Ніяких фізичних навантаженнь якщо це серцево-судинні проблеми.
Спочатку до лікаря. Хоча б з*ясувати що з серцем і тиском робиться..
Почуття страху, тривожність характерні для швидкої зміни тиску.
Причому як у гору так і  вниз.

Не ляайте людей. Швидкі зміни тиску це у 80% випадків нервове.
Звісно з'ясувати стан серця бажано. Але не з нашими лікарями.
Я у свій час з'ясував на свою дупу. Ескулапи зняли з мене більше
500 баксів за ліки котрі як потім з'ясувалося і нах не потрібні.
А це було ще на почаптку 90х, коли совість в лікарів ще була
присутня. Звісно, коли тобі 23 і ти тупий та зелений і свято віриш
в чесність лікарів і клятву Гіпократа і помирати страшно молодим...
Ото ви до лікаря і одразу до тонометра, а ще з думками що не дай
Боже серце. Я вам 150 на 100 мінімум гарантую. І буде вам діагноз.
Я просто все це проходив і так просто не давав би поради.
Щоб потім людина не стала хворою з власної ініціативи.

   
Дякую за відповіді.
   
ти лікар ?
якшо ні - іди на...
Як ніфуя не петраєш то іди сам на....
   
У вашему пості вже є  відповідь. До кардіолога ясна річ.

Та звісна річ бігом до кардіолога. Прямо посеред ночі, а можна ще й швидку і всіх родичів налякати.
Перед тим як йти до кардіолога з метою з'ясувати наявність серцевих патологій треба спочатку
пів року не вживати алкоголь і бажано пару тижнів знаходитись у відпустці.
Бо інакше вам знайдуть дуже багато цікавого і почнуть лікувати.
То вже звісно ваша справа, але прислухайтесь до поради. Збережете дуже багато власного і
вашої родини здоров'я.
   
Гліцисед - це пустишка - гроші на вітер.

От з такими знавцями пришвидшується час спілкування з патанатомами.
Чого це він пустишка. Гліцин є нейромедіатором природнього походження
і присутній в любому організмі. Якщо навіть це по вашому хай буде
пустишка при нервових розладах ефект плацебо має дуже великий
лікувальний ефект.
   
Думаю шо виліковується. Зміною ставлення до життя.
Десь шось не так мислиш, накручуєш себе і виходить отаке..
Точніше сказати - підліковується - таблетки(можна пробувати без ліків, але краще з ними) + трави + вітаміни+ фізичні навантаження + гарний відпочинок.
Сумна новина в тому, що проблема повертається після лікування майже у 99% випадків !!! В кого через 2 роки, в кого через рік, а в кого і через три місяці а то й через дві неділі ( все залежить від ефективності призначеного лікування + виконання всіх додаткових рекомендацій) Але ПОВЕРТАЄТЬСЯ !!!
   
От з такими знавцями пришвидшується час спілкування з патанатомами.
Чого це він пустишка. Гліцин є нейромедіатором природнього походження
і присутній в любому організмі. Якщо навіть це по вашому хай буде
пустишка при нервових розладах ефект плацебо має дуже великий
лікувальний ефект.
То то і воно, що плацебо.
   
Найчастіше проблеми з серцем викликають такі відчуття.
   
Не ляайте людей. Швидкі зміни тиску це у 80% випадків нервове.
Звісно з'ясувати стан серця бажано. Але не з нашими лікарями.
Я у свій час з'ясував на свою дупу. Ескулапи зняли з мене більше
500 баксів за ліки котрі як потім з'ясувалося і нах не потрібні.
А це було ще на почаптку 90х, коли совість в лікарів ще була
присутня. Звісно, коли тобі 23 і ти тупий та зелений і свято віриш
в чесність лікарів і клятву Гіпократа і помирати страшно молодим...
Ото ви до лікаря і одразу до тонометра, а ще з думками що не дай
Боже серце. Я вам 150 на 100 мінімум гарантую. І буде вам діагноз.
Я просто все це проходив і так просто не давав би поради.
Щоб потім людина не стала хворою з власної ініціативи.

Я лякаю ? Боже збав. Я лише рекомендую звернутись до лікаря. Хоча б терапевта.
Просто треба звертатись не до аби кого.
Ну не можна давати рекомендвції щодо навантажень не знаючи стан людини.
Чи не так ?

Тепер перейдемо до цього "Швидкі зміни тиску це у 80% випадків нервове.".

Ви читали стартовий пост ? Це все відбуаєтьяс вночі. Спить людина. Які нерви ?
Це все швидше нагадує проблеми з тиском. Якраз вночі кров "густішає".
Змінюється тиск і як резщультат поганий сон. Причому тут нерви ?




   


Раджу, допоможе.
   
Та звісна річ бігом до кардіолога. Прямо посеред ночі, а можна ще й швидку і всіх родичів налякати.
Перед тим як йти до кардіолога з метою з'ясувати наявність серцевих патологій треба спочатку
пів року не вживати алкоголь і бажано пару тижнів знаходитись у відпустці.
Бо інакше вам знайдуть дуже багато цікавого і почнуть лікувати.
То вже звісно ваша справа, але прислухайтесь до поради. Збережете дуже багато власного і
вашої родини здоров'я.

В мене товариш мабуть послухав такого як ви. Його госпілітазували з проблемами серця.  Але він вирішив не знаю 
чому, що лікарі погані та помиляються. Та пішов самовільно додому.  За тиждень його не стало.
Інфаркт.
   
Перевіритись у кардиолога потрібно. Хоча б кардіограму зробити.
   
Та нє. То не через те. Тонка творча натура.
Була криза самореалізації в житті. Розуміння шо я шось не допрацьовую.
Попустило.
В таких випадках допомогає важка фізична праця ( до утоми), спорт (регулярно і до виділення ендорфінів). З власного досвіду. Психіатр не буде зайвим, але не кожний.
   
Не рекомендую.
В мене якраз від бухні саме такий стан що помераю. Та серце колотить.

Чи це теж не нормально? До якого лікаря?
Якщо я сильно набираю висоту, коли п"ю спиртне, то зранку теж такий стан, аналогічно.  А тому, якщо хочете підлікуватись, то тільки до психіатра ( не до психолога!!! ), бо це нерви+ психіка і соромитись з вертатися до психіатра не стоїть, бо це наслідки сучасного ритму життя, Виж не соромитесь йти до проктолога, коли це необхідно, так само потрібно не соромлячись йти до психіатра ( вчимося у американців).
   
Перевіритись у кардиолога потрібно. Хоча б кардіограму зробити.

Хоча б тиск поміряти. А то зараз люди добалакаються, що звертатись до лікарів то дикість..
Тільки до шаманів. Заговори, нашіптування..
   
В таких випадках допомогає важка фізична праця ( до утоми), спорт (регулярно і до виділення ендорфінів). З власного досвіду. Психіатр не буде зайвим, але не кожний.
(tu)
   
Я лякаю ? Боже збав. Я лише рекомендую звернутись до лікаря. Хоча б терапевта.
Просто треба звертатись не до аби кого.
Ну не можна давати рекомендвції щодо навантажень не знаючи стан людини.
Чи не так ?

Тепер перейдемо до цього "Швидкі зміни тиску це у 80% випадків нервове.".

Ви читали стартовий пост ? Це все відбуаєтьяс вночі. Спить людина. Які нерви ?
Це все швидше нагадує проблеми з тиском. Якраз вночі кров "густішає".
Змінюється тиск і як резщультат поганий сон. Причому тут нерви ?

Звісно якщо є серцева патологія то які нагрузки. Але якщо це стан описаний в старттопіку
то це не серце, це нерви. Цей стан(спеціально не кажу хвороба) має нервове походження.
Все що стосується серця перевіряється дуже просто. Підніміться пішки на десятий поверх і одразу
зрозумієте нерви це чи мотор. Серцеві збої одразу дадуть про себе знати. Якщо все в нормі, шукайте
коріння проблем у нервовій чи ендокринній системі.
І не ставтесь  до процесу сну поверхньо. Там такі мозкові атаки часом відбуваються що мама не горюй.
Проаналізуйте свої сновидіння якщо вони в вас є і ви їх пам'ятаєте. Ну і як там зі змістом, а одже і з
тиском і гормональним балансом. Ніколи кошмарні сни не снились? А то все нерви, мозкова діяльність.
Я спеціально ще не торкаюсь тонких матерій, бо під час сну відбуваються ще більш цікаві події,
наприклад є період перед сходом сонця коли мозок має можливість приєднуватися до інформаційної
мережі всесвіту. І це не жарти, не думайте що я психічно хворий. Там все дуже складно що стосується сну.

Останнє редагування: 24 жовтня 2016 16:41:57 від б_а_р_с
   
Як ніфуя не петраєш то іди сам на....

ти лікар ?
   
 (P)

Вкотре переконуюсь, що хочеш погіршити свій стан більше - звернись за порадою на ФУП..
Ні в якому разі до лікаря.
Пішов з теми. Всім здоров*я.
   
Думаю аритмия.Пощупай пульс.Ровно ли сердце работает,без остановок
   
У мене таке після 3-добового двіжу
Бодуняра...хочеться білого вина і їбатися постійно
   
В мене товариш мабуть послухав такого як ви. Його госпілітазували з проблемами серця.  Але він вирішив не знаю 
чому, що лікарі погані та помиляються. Та пішов самовільно додому.  За тиждень його не стало.
Інфаркт.

Інфаркт нажаль це не тільки серцеві патології. Не  зможеш владнати проблеми із своїм психічним станом,
буде тобі інфаркт навіть при абсолютно здоровому серці. Живі, тобто вже не живі приклади є.
Коли запалення стравоходу диагностували як передінфарктний стан і людина померла з переляку
таки від інфаркту.
Тому особливо під час новорічних свят требе пам'ятати, що больові відчуття в околосерцевому просторі,
це ще і запалення шлунку і стравоходу, а ще є така хрєнь від переохолодження як міжреберна невралгія.
Останню плутають з передінфарктним навіть досвідчені лікарі, бо навіть ЕКГ під час невралгіі через наявність
у паціента страха іноді хибно показує серцеві розлади фізиологічного походження.

Останнє редагування: 24 жовтня 2016 17:21:11 від б_а_р_с
   
ти лікар ?
Ні, просто практика. Сам зтикнувся з таким. Я ж не силую виконувати, все що пишу, а ПІДКАЗУЮ і рекомендую звертатися до лікарів!!!  А страждучий вже сам вирішує що йому робити. Просто сам перепробував десятки варіантів ( не було кому підказати) і не валянок в цих питаннях ( а лікарі, які не відчували на собі цих станів, діють методом "тика", вони ж бо такіж люди як і ми і призначають таблетки, не знаючи, подіють вони чи ні !!! , а ці хто через це пройшов, в деякій мірі "шарять" краще за лікаря !!!). Я стільки перепробував, щоб підібрати лікуваання, вам і не снилося...
   
сыпет вход - он не сможет выбраться.
На самом деле не смешно, если кто решил приколоться - сама видела, как у него синеют губы и отливает кровь от лица, когда хотел с нами зайти в метро...Такое не сыграешь. Пульс под двести зашкаливал.
Погоджуюся, що правильні слова часом бувають ефективнішими за купу ліків.
   
Зверніть увагу на цей сайт :
http://pan-at.com/phpbb/
Хоча це кацапський сайт, але там знайдете для себе багато цікавого, подивіться, бо дійсно похоже на панічні атаки (ПА).
Почитайте історії, знайдете собі подібних і можливо знайдете собі метод порятунку.
Зараз йде осінь - сезон загострень, а такі стани виникають ще в наслідок депресій, а тому Вам можливо треба пропити антидепресант наприклад з сучасних - Продеп (флюоксетин) вкупі з гідазепамом чи сібазоном, але обов"язково консультуйтеся з психіатром!
З народних засобів один з найкращих, що знімає відчуття тривоги ( не гірше за таблетки ) - відвар трави материнки (рос. - душица).

Зара все ок. Це було з минулої осені і продовжилося до літа. Було кризове переосмислення себе в житті.
Що я нічого не досяг. а час іде. І тому це все вкупі призвело до страшнючої депресії, яка супроводжувалася ось такими штуками.
Поступово сам вибрався ))
   
До речі, автор в який час ? Не біля 4-5 годин ранку ?
Тоді не дивишся на годинник ))
   
до кардіолога з метою з'ясувати наявність серцевих патологій треба спочатку
пів року не вживати алкоголь і бажано пару тижнів знаходитись у відпустці.
Бо інакше вам знайдуть дуже багато цікавого і почнуть лікувати.
То вже звісно ваша справа, але прислухайтесь до поради. Збережете дуже багато власного і
вашої родини здоров'я.

Якшо повертається, значить людина нічо не змінила у житті?
   
спорт (регулярно і до виділення ендорфінів).
Ходив на качалку в парк. Попускало )) (tu)
   
Якшо комусь цікаво, то в одну ніч був особливий бонус )) Після того, я поняв, шо час зав’язувати. Це було рік тому в листопаді )
   
Тобі потріьен велосипед... І навіть не треба спорити.. ПІшов шукати пропозиції.
   
Зара все ок. Це було з минулої осені і продовжилося до літа. Було кризове переосмислення себе в житті.
Що я нічого не досяг. а час іде. І тому це все вкупі призвело до страшнючої депресії, яка супроводжувалася ось такими штуками.
Поступово сам вибрався ))
Ну і слава Богу. Нехай це все до Вас не повертається ніколи! І не може бути, що Ви нічого не досягли в житті, Ви досягли - огляніться уважно навкруги, просто не ставте перед собою завдань вище тієї планки, яку ви не зможете "перестрибнути" і не зрівнюйте себе з іншими людьми. Нехай Вам щастить!
   
Якшо повертається, значить людина нічо не змінила у житті?
Ні, людина може все змінити кардинально у житті, полегшення в хворобі Ви відчуєте обов"язково, навіть будете вважати що на 100% вилікувались, а воно через деякий час бац... і по голові "розводним ключом"... все вертається. Це підтвердять вам 90%, а то і більше оцих форумчан : http://pan-at.com/phpbb/ Просто не треба опускати руки і заглиблюватись в ще глибшу депресію, а боротись постійно, так як це роблять наприклад діабетики, чи люди з іншими хронічними хворобами ! Просто я це все пишу, щоб Ви були готові до різного розвитку подій і не опускали руки.
А так, нехай у вас все буде добре зі здоров"ям і взагалі в житті !!!
   
Тобі потріьен велосипед... І навіть не треба спорити.. ПІшов шукати пропозиції.
Я вже давно найшов ) Я сам знаю шо треба )
   
Ні, людина може все змінити кардинально у житті, полегшення в хворобі Ви відчуєте обов"язково, навіть будете вважати що на 100% вилікувались, а воно через деякий час бац... і по голові "розводним ключом"... все вертається. Це підтвердять вам 90%, а то і більше оцих форумчан : http://pan-at.com/phpbb/ Просто не треба опускати руки і заглиблюватись в ще глибшу депресію, а боротись постійно, так як це роблять наприклад діабетики, чи люди з іншими хронічними хворобами ! Просто я це все пишу, щоб Ви були готові до різного розвитку подій і не опускали руки.
А так, нехай у вас все буде добре зі здоров"ям і взагалі в житті !!!
Це дуже умовне питання. Я налаштований на позитив і на те, що правильне мислення, правильні дії в житті впливають і на здоров’я.
Десь маєш збій, тиснеш на себе і це вилазить боком. Тому основа на тонкому рівні.
   
И щитовидку проверьте: приступы паники от нее тоже бывают...

Останнє редагування: 24 жовтня 2016 18:52:37 від Бяка
   
Панічні атаки. Ідіть до лікаря.
   
Панічні атаки. Ідіть до лікаря.

А шо лікар толкового скаже? Розкаже про світобудову і сенс життя? )
   
А шо лікар толкового скаже? Розкаже про світобудову і сенс життя? )

Не зовсім. Просто толкового треба знайти, а не такого, що поставить діагноз вегето-судинна дистонія
   
умєр-шмумєр - ліш би бил би здоров... :-B
   
Це шось якесь дурне.
 
Бог створив людину не тільки аби вона шось там творила чи мудрувала, але шоб і також б&ї, не б&ї ⏤ гріх.

 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія