Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бутусов з донеччини про Авдіїївку прямо зараз

Re: Бутусов з донеччини про Авдіїївку прямо зараз

Любого руцкого, попавшего в плен, надо держать в клетке для всеобщего обозрения, и кормить раз в день брюквой. Я бы еще ввел прямую трансляцию об их житие-бытие - "Клетка-1", по аналогии с "Домом-2". Был бы хит  Youtube))) Без пощады и гуманизма! На х... этот гуманизм! (td)
ще один психічно травмований або провокатор. Тонка межа на лезі бритви і майже то саме але є нюанси.

Бутусов 10 років займається проблематикою цієї війни.
Їздить на фронти, зустрічається з великою кількістю військових, аналізує хід воєнних епізодів...

Думаю ні серед цивільних, ні серед військових нема більш інформованого за нього.
І нема таких, хто б так детально вивчав і аналізував ситуацію і події на війні.
Тож до його думки варто прислухатись.
Та й знає він набагато більше, ніж говорить.

Ні, говорить він якраз набагато більше, ніж знає. Реальну ситуацію по Авдосу знають декілька десятків людей в країні і Бутусов точно не серед них, навіть комбриги навряд чи мають таку інформацію, крім ділянки фронту, за яку вони відповідають. Ще раз повторюсь, для того, щоб давати оцінки, СУДИТИ людей, потрібно мати всю повноту інформації, дані розвідки, співвідношення втрат, наявність БК і багато-багато іншого. Очевидно одне, при відході вдалося уникнути розгрому, масового полону і втрат, а це найголовніше.

Останнє редагування: 20 лютого 2024 05:52:08 від Fisher

Бутусовський цензор немає активної реклами, за рахунок якої він мав існувати, сам бутусов ніде не працює як журналіст,
або як військовий журналіст, також він не належить ні до якого військового підрозділу, тобто він не у лавах ЗСУ.
Якщо він є рядженим у військову форму, то це не означає, що він є військовим!
У мене просте питання, вибачте,  - за який (х)уй воно та його сайт існує?!
На кого працює ця іпсошна тварина?!

А как он попал в Авдеевку? Кто из военных его туда пустил? Или там проходной двор?

А если нет, то у нас военные тоже похоже начинают играть в политику.

Бутусовський цензор немає активної реклами, за рахунок якої він мав існувати, сам бутусов ніде не працює як журналіст,
або як військовий журналіст, також він не належить ні до якого військового підрозділу, тобто він не у лавах ЗСУ.

:blush2:

Один військовий кореспондент в країні і того зелень намагається знищити.
За їхніми поняттями говорити має лише квартал, всі інші - слухати і аплодувати.

Він не кореспондент.
Кореспонденти спираються на факти і перевіряють ці факти.

Не кореспондент, а прокурор і суддя

Він не кореспондент.
Гірше того. Він ще й ігнорує основоположні факти, якщо вони незручні для нього, або його роботодавців. Наприклад, факт всенародної любові і довіри до влади ніяк не знаходить відображення у висерах цього наймита.

факт всенародної любові і довіри до влади
???

Не кореспондент, а прокурор і суддя
Я згоден, що він не лише кореспондент, а ще й аналітик.
Не просто інформує про події, а аналізує їх, вказує на проблеми і недоліки, робить пропозиції щодо покращення роботи.

Він не кореспондент.
На відміну від диванних чи офісних "кореспондентів", що служать зливними бачками і отримують інформацію, яку мають поширити, Бутусов сам буває на фронті і бачить факти власними очима.

Наприклад, факт всенародної любові і довіри до влади ніяк не знаходить відображення у висерах цього наймита.
І теперішньої, і попередньої.
Непокірне телятко.

Їздить на фронти, зустрічається з великою кількістю військових, аналізує хід воєнних епізодів...

Думаю ні серед цивільних, ні серед військових нема більш інформованого за нього.

Тобто корисний інформатор :facepalm1:

Він не кореспондент.
+

я не согласна что кто то платит.
Мне не нравится манера людей говорить загадками. Просто скажи кто ему платит. Хватит вые бываться
Людям свойственно критиковать тех кто добился большего. Особенно если эти люди - твое начальство.  Шеф всегда неправильно ведет бизнес, неправильно ведет себя с подчиненными. Он просто мудак и главное идиот.

В начале войны у Бутусова идиотами были все. Сейчас он сдержаннее. Потому что пробелы в своих знаниях по тактике и стратегии ведения войн он закрывает опытом ( весьма односторонним).
Но под конец эфира он все равно сказал про идиотов, которые должны советоваться с какими то сферическими конями как воевать

В 2005 году  затраты на содержание проекта Цензор.нет составляли 20 000 баксов в месяц и покрывались из кассы Соцпартии Мороза. Откуда  были бабки у соцпартии спросите у СБУ. Не думаю, что сейчас затраты меньше. Источник поступлений денег сейчас мне неизвестен.

Вот это меня и смущает. Попасть журналисту на фронт можно только с аккредитации СБУ и МО.
Вот интересно. Как много времени провели журналисты Страна.ua на фронте?

Для тих, хто хоче покращення роботи корисний.
А для тих, хто не любить критики за погану роботу - такі б хотіли, щоб він мовчав.

В 2005 году  затраты на содержание проекта Цензор.нет составляли 20 000 баксов в месяц и покрывались из кассы Соцпартии Мороза. Откуда  были бабки у соцпартии спросите у СБУ. Не думаю, что сейчас затраты меньше. Источник поступлений денег сейчас мне неизвестен.
Кучма все цікавився, а хто ж Гонгадзе фінансує.

Кучма все цікавився, а хто ж Гонгадзе фінансує.
Проект УП финансировался 25 лет назад  в основном зарубежными западными фондами и Кучма знал это.

Не переводите стрелки на УП. Кто сейчас финансирует УП и является владельцем всем известно.

Для тих, хто хоче покращення роботи корисний.
А для тих, хто не любить критики за погану роботу - такі б хотіли, щоб він мовчав.
Обязанность журналиста прежде всего давать максимально достоверную ВСЕСТОРОННЮЮ  информацию о событии, потом представлять мнения с двух противоположных  сторон на событие, и лишь потом давать собственное критическое мнение.
В моей практике очень часто главные редакторы СМИ отказывали в публикации информации, мотивируя отсутствием противлподожного мнения, тэк сказать для баланса.
Поэтому Бутусов правильно подвергается критике в подаче несбалансированного материала.

Останнє редагування: 20 лютого 2024 09:31:14 від oleg kievsky

Вот в том то и вопрос   - почему один и именно Цензор.нет, а не УП, ЗН, УНИАН, ... и т.д. до  Страна.ua???
 в рашке-говняшке функционируют тысячи "военкоров" в рамках ИПСО.
Кстати. А почему нет в УП штатного военкора?

CrackFind
cьогодні в 07:06
IP/Host: ---.cg.shawcable.net

+1 (tu)

Поэтому Бутусов правильно подвергается критике в подаче несбалансированного материала.
Порекомендуйте військових журналістів кращих за Бутусова.

Пипец тут собралось ебанутых

Самого адекватного военного журналиста и эксперта обосрать только из-за того,что он находится в оппозиции к 3еленскому

Лучше по делу -окрывайте его прямые эфиры по Авдеевке, мобилизации, 3алужному, контрнаступу и расскажите где он не прав, тогда послушаем.

Но вы этого не сделаете потому что вы Бутусова не смотрели, а только всякую xyйню про "ипсо" квакать научились.

Вот в том то и вопрос   - почему один и именно Цензор.нет, а не УП, ЗН, УНИАН, ... и т.д. до  Страна.ua???
 в рашке-говняшке функционируют тысячи "военкоров" в рамках ИПСО.
Кстати. А почему нет в УП штатного военкора?
Для мене відповідь на ці Ваші питання очевидна.
Зелена влада хоче мати повну монополію на змі.
І робить все для того.
Тож бути чесним незалежним журналістом в таких умовах не вигідно, важко і небезпечно.
Лише небагато чесних, принципових, безкорисливих, патріотичних людей, таких як Бутусов, можуть працювати в таких умовах заради України.

Пипец тут собралось ебанутых

Самого адекватного военного журналиста и эксперта обосрать только из-за того,что он находится в оппозиции к 3еленскому

Лучше по делу -окрывайте его прямые эфиры по Авдеевке, мобилизации, 3алужному, контрнаступу и расскажите где он не прав, тогда послушаем.

Но вы этого не сделаете потому что вы Бутусова не смотрели, а только всякую xyйню про "ипсо" квакать научились.

То бойові бригади Бутусову обсирати можна?  ;o

І робить все для того.
Тож бути чесним незалежним журналістом в таких умовах не вигідно, важко і небезпечно.
Лише небагато чесних, принципових, безкорисливих, патріотичних людей, таких як Бутусов, можуть працювати в таких умовах заради України.

До чого тут влада?
Перед 53 бригадою Бутусов вже вибачився?

І робить все для того.

Самиий чесний, принциповий, безкорисловий патріотичний без згоди ненавистної Вам "зеленої" влади навіть доїхати не зміг до фронту. А знаходитись місяцами у лавах ЗСУ без усіх погоджень це військовий злочин.
Ви щось повну херню пишите, шановний. У Вас логики не має.

До чого тут влада?
Перед 53 бригадою Бутусов вже вибачився?
Бригада це хто?
Кому там з опи прийшла вказівка на Бутусова гнати?

Порекомендуйте військових журналістів кращих за Бутусова.

Вибирайте та читайте

https://nsju.org/novini/den-vijskovogo-zhurnalista-ukrayiny-svyato-tyh-hto-nablyzhaye-peremogu/

Самиий чесний, принциповий, безкорисловий патріотичний без згоди ненавистної Вам "зеленої" влади навіть доїхати не зміг до фронту. А знаходитись місяцами у лавах ЗСУ без усіх погоджень це військовий злочин.
Ви щось повну херню пишите, шановний. У Вас логики не має.
Поки що ця влада не всесильна.
І попередню Бутусов жорстко критикував. І їздив на фронт.

Вибирайте та читайте

https://nsju.org/novini/den-vijskovogo-zhurnalista-ukrayiny-svyato-tyh-hto-nablyzhaye-peremogu/
Пресофіцерів і речників мульйон, а військовий журналіст один - Бутусов.

То бойові бригади Бутусову обсирати можна?  ;o

Типовий доказ того що я написав. Черговий 3е-троль який пише якусь пургу, звісно що не в  темі та не в курсах.

Бутусов ніколи не обсірав бойові брігади. Він крітикує деяких командирів, але він ніколи не обсірав українского солдата.

в бутусова аналітики ноль, що віжу то і паю, причому без розуміння і бажання розібратись в деталях, але дуже швидкий на висновки, причому коли є очевидний пройоп влади то критики по самі помідори, коли пройоп тих кому він симпатизує, реакція, ну з ким не буває, короче можна дивитись картинку яку він дає, але звук бажано виключати  :laugh:

Типовий доказ того що я написав. Черговий 3е-троль який пише якусь пургу, звісно що не в  темі та не в курсах.

Бутусов ніколи не обсірав бойові брігади. Він крітикує деяких командирів, але він ніколи не обсірав українского солдата.

Ще раз для одноклітинних сектантів:
За Зе і СН не голосував і всіх закликаю не голосувати за них ніколи...
А Бутусов зашкварювався багато разів.
І військові вже не раз звертались до нього...

TC

Є хлопці, які вийшли звідти. Вони все розкажуть,скільки залишилось, якщо захочуть.

Ми сьогодні на цю тему говорили. Приблизні дані є. Але...документально го підтвердження, завіреного нотаріусом нема. Вибачте.

Це може бути класичне "врьот как очєвідєц", не знаю українського аналогу.

TC

Не думай. Краще роби щось, шо вмієш.

Вибирайте та читайте

Так це речники, вони кажуть тільки те що пише генштаб. Як там один казав  15 лютого про Авдіевку, нема жодного оточення, все контролюємо, через два дні Сирський "я прийняв рішення щоб зберегти бійців".

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія