Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Голодні ігри-2025»

«Голодні ігри-2025»

Индустрия волонтерства и донатов.
Кажется это тоже будет украинским ноу хау наподобие дронов. Собственно дроны стали возможы благодаря этому.

https://лб/society/2024/02/16/598747_golodni_igri2025_chogo.html

У більшості підрозділів на кінець року остаточно сформувалася практика залучення грошей — спеціальний відділ або кілька медійних солдатів, дружній цивільний волонтер і/або фонд. Чимало з них навчилися здобувати дозвіл одержувати допомогу офіційно й ставити її на баланс.

Найбільші фонди і спеціальні позаштатні служби підрозділів знімають подкасти, інтервʼю, фільми й шоу. Для цього бригади переводять з інших підрозділів і мобілізують відомих маркетологів, журналістів і кінорежисерів. Залучають потужні рекламні агенції. Більшість великих зборів супроводжуються мистецькими подіями, розіграшами цінних подарунків. У розмовах між собою військові й волонтери називають таку практику принизливою, зауважують явище «голодних ігор». Тривають дискусії про моральну складову, адже люди, які рятують інших, змушені буквально танцювати перед ними за пожертву. Не всі поділяють таку думку. Є й пропозиції «не відволікатися на оцінки, жити в реальності й міряти все ефективністю». А комусь навіть подобається формат конкуренції та швидкого розвитку маркетингових стратегій.

Re: «Голодні ігри-2025»

Феномен гідний уваги.

Тривають дискусії про моральну складову, адже люди, які рятують інших, змушені буквально танцювати перед ними за пожертву

Це зрозуміло. Але без чіткого заклику та зворотного зв'язку це не буде працювати на всі 100.
Без спеціаліста маркетолога будуть факапи. Типу як тут, на фупі колись. "Збір закрито завдяки нік_такийто". Усіх інших, вкл зі мною, м'яко послали чи що?

Типу як тут, на фупі колись. "Збір закрито завдяки нік_такийто". Усіх інших, вкл зі мною, м'яко послали чи що?

А коли таке було?  :S
Ніколи так не роблю.

А коли таке було?  :S
Ніколи так не роблю.
16.03.23
Не ти :)

У розмовах між собою військові й волонтери називають таку практику принизливою, зауважують явище «голодних ігор». Тривають дискусії про моральну складову, адже люди, які рятують інших, змушені буквально танцювати перед ними за пожертву. Не всі поділяють таку думку. Є й пропозиції «не відволікатися на оцінки, жити в реальності й міряти все ефективністю». А комусь навіть подобається формат конкуренції та швидкого розвитку маркетингових стратегій.
Щось у цьому є. Збори потрібні через нездатність держави забезпечити армію. Армія має фінансуватися з чесно зібраних податків. Економіка мала б стати на військові рейки і варіанта 2: або ти працюєш і платиш податки, або працюєш на військове виробництво.

Біженців теж можна було б залучити, хто не знайшов роботу. Хто заважає організувати якесь військове виробництво за кордоном, де працювали б не працевлаштовані біженці? Принаймні це могло б бути дешевше, ніж виділяти грошову чи матеріальну допомогу Україні.

Це я передусім мав на увазі внутрішньоукраїнськ і збори. Ковбасники як я мають донатити звісно.

Що мене особисто часто зупиняє, так це грабіжницький курс та банківські комісії, особливо у суперпопулярного тігіпківського Монобанку, який використовують майже скрізь і часто без альтернативи. І складається враження, що я допомагаю не ЗСУ, а ригівській сволоті, що вчасно звалила з політики і почала рубати бабло, у тому числі на донатах.

den

2 роки показали що держава не може організувати постачання нормальне

Тож горизонтальні зв'язки досі працюють ефективніше

Нажаль на такому принципі війну не виграти

Навіть стримати ворога важко

Наприклад
На даний момент влронетри посрачають умовно 1000 фпв + 100 спец дронів ( нічні, далекі ) щодня

Ця кількість може лише частково стримати наступ кацапів ( яким втрати в 50 тис за авдіївка - покуй)

Без держави що запускає Нептун грім чи дрони морські - це відтягування програшу

П с.
Тис часом кати досі постачають волонтери замість китайського лайна :(

І складається враження, що я допомагаю не ЗСУ, а ригівській сволоті, що вчасно звалила з політики і почала рубати бабло, у тому числі на донатах.
:(

den

Це я передусім мав на увазі внутрішньоукраїнськ і збори. Ковбасники як я мають донатити звісно.

Що мене особисто часто зупиняє, так це грабіжницький курс та банківські комісії, особливо у суперпопулярного тігіпківського Монобанку, який використовують майже скрізь і часто без альтернативи. І складається враження, що я допомагаю не ЗСУ, а ригівській сволоті, що вчасно звалила з політики і почала рубати бабло, у тому числі на донатах.

Є пейпал
Там немає комісії
П.с
Не знав що в моно є комісія за переказ з-за кордону

Є пейпал
Там немає комісії
П.с
Не знав що в моно є комісія за переказ з-за кордону
Воно то наче й так... Але наскільки я знаю офіційні волонтери працюють у гривнях. І ти переводиш євро, а потім виявляється, що курс у пейпалу ну зовсім неадекватний, набагато нижче за НБУ чи комерційні банки.

Домовились, до прикладу, з кимось з волонтерів що я перерахую умовно 1000 євро. Він виводить на картку Привату - а там 950 (у гривнях за курсом НБУ). Курс явно не приватівській, за яким я розраховував. Ну я то 50 (за "пейпалівським" курсом) звісно докинув, але ж осад залишається, що не туди гроші, які я теж не друкую, йдуть.
Перевести гривні Пейпалом не можна, щоби, скажімо, мій європейський банк обміняв. Так що то теж хитросракі бариги. Я би може краще 1-2% комісії заплатив.

монобанк 1,8% зза кордону і 0% в Україні.

Курс 37,9 на 38,3 що тут грабіжницького?

монобанк 1,8% зза кордону і 0% в Україні.

Курс 37,9 на 38,3 що тут грабіжницького?
Цитувати
2% processing fee for non-Ukrainian cards
Мені показує. Питання - за що?

den

Воно то наче й так... Але наскільки я знаю офіційні волонтери працюють у гривнях. І ти переводиш євро, а потім виявляється, що курс у пейпалу ну зовсім неадекватний, набагато нижче за НБУ чи комерційні банки.

Домовились, до прикладу, з кимось з волонтерів що я перерахую умовно 1000 євро. Він виводить на картку Привату - а там 950 (у гривнях за курсом НБУ). Курс явно не приватівській, за яким я розраховував. Ну я то 50 (за "пейпалівським" курсом) звісно докинув, але ж осад залишається, що не туди гроші, які я теж не друкую, йдуть.
Перевести гривні Пейпалом не можна, щоби, скажімо, мій європейський банк обміняв. Так що то теж хитросракі бариги. Я би може краще 1-2% комісії заплатив.

Хз
Нормальний курс завжди з пейпала був ( бакси)
На гривневу карту

Переказ за хвилину
Комісії немає ( поки що )

Хз
Нормальний курс завжди з пейпала був ( бакси)
На гривневу карту

Переказ за хвилину
Комісії немає ( поки що )
А як Пейпалом переказати напряму на карту?

Ти можеш перевести лише власнику аккаунту, а вже власник аккаунту вирішує як саме і коли він буде виводити гроші.

Ти можеш перевести лише власнику аккаунту, а вже власник аккаунту вирішує як саме і коли він буде виводити гроші.
Так і я ж про що. І я гривні не можу перевести, тільки долари чи євро. А при виводі маємо справу з грабіжницьким курсом Пейпалу.

Кидайте на ПП власнику акаунту, а він вже з ПП на свою гривневу картку або звичайним переказом (що передбачає впродовж 1-3 днів без комісії), або миттєвим  з комісією ПП.

N88

Єдина причина - тому що податки йдуть в асфальт в пісок.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія