Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чому не можна проводити вибори преза?

Re: А чому не можна проводити вибори преза?

бубочка якщо не пійде стане узурпатором
якщо ти не припиниш нести Х*ню, станеш...
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

або змінити Закон про воєний стан відповідно Конституції і провести вибори
Ви громадянин якої держави, що не знаєте хто в Україні має право на тлумачення законів, а хто їх приймає?


Останнє редагування: 18 02 2024 00:28:27 від lawyer2
   
живодьори  :X

На фупі ніч - філософи бадьорі
А узурпатор кров з народу пʼє
Вступайте в 3 штурмову окрему
Ніхто там зятя вольки не знайде
   
Ви громадянин якої держави, що не знаєте хто в Україні має право на тлумачення закони, а хто їх приймає?

Вольці в голові поєблось трохи з тими виборами. От жажде людина виборів, і нііпьот! Щодня бунтує на фупі
   
Хороше запитання про місцеві вибори між іншим

В конституції немає ніяких обмежень

Там є лише про верховну раду

Президента ніхто не забороняє обирати ( лише закон, який модна змінити )

Конституцію ж змінити не можна під час дії вс
   
душа прагне свята виборів
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

який модна змінити
Хай Ваш депутат внесе проект закону
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

душа прагне свята виборів
хуйло прагне дестабілізації
   
душа прагне свята виборів
=====================

І 150 гр. конинки. :super:
   

А чому не можна проводити вибори преза?
Wolter
===================

Тобі-можна,проводь! :-)o
   
=====================

І 150 гр. конинки. :super:

   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?


А чому не можна проводити вибори преза?
Wolter
===================

Тобі-можна,проводь! :-)o

А хто ти такий, щоб щось кому-небудь  дозволяти чи забороняти?
   
Угу, може би такий злий не був
Шмаль у Гаазі дістати навіть простіше. Можу порекомендувати пару кофешопів!
   
Шмаль у Гаазі дістати навіть простіше. Можу порекомендувати пару кофешопів!

не спокушай  хвілософа  :gigi:
   
А хто ти такий, щоб щось кому-небудь  дозволяти чи забороняти?
   
Показати зображення...
У Голандії треба пити Йєнейвер - це батько джина. Біля Гааги у Східамі є навіть музей!
   
У Голандії треба пити Йєнейвер - це батько джина. Біля Гааги у Східамі є навіть музей!
Показати зображення...

Пляшка як у Riga black balsam
   
Пляшка як у Riga black balsam
Пляшка то таке, є й прості прозорі

От рюмаха - особлива.
   
Пляшка то таке, є й прості прозорі
Показати зображення...
От рюмаха - особлива.

цікава штука, я би спробував :-B
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

Ах ти ж брехлива, п'яна свиня... "В Запоріжжі я, в Запоріжжі". Ссикливе брехливе чмо, а ще патріархом прикидується... Сидиш в Голандії от там вибори і проводь. Серед сракомиїв і ковбасників.
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

Війна? Так при Пороху теж була війна. Як голосувати? Та дуже просто! Десь де можливо, на дільницях. Але є у більшості країн практика голосування в декілька днів з опечаткою бюлетнів. Або по пошті. Евакуйованим заареструватися та отримати бюлетня і відправити поштою на амбасаду. Внести тимчасові зміни і все. На передову таким же чином, проголосували, опечатали і відправити пакетами на дільниці де їх перерахують. Де тут проблеми? Десь днів за п‘ять впораємося. Ніщо не суперечить в данному випадку Конституції. АЛЕ Ж ЗЕЛЕНЬ Не хоче!!! Це ж розблокувати канали, дозволити агітацію, де рейтинг зелених жаб узурпаторів впаде до нуля. Все можна вирішити. Вас найопують.

Падлу Galanskogo треба забанити навічно
   
сказився зі своїми виборами)
   
Показати зображення...


Колись Вольтер сказав ,що любить коньяк,то довбають вже більше 10 років :pofig:
Довбачі ,зазвичай, або хворі,або підшиті,ну або падлюки. :-B
   
Так коала ж з Петром!  [ua]
Про яку коалу ти пишеш? :)
   
Показати зображення...
Колись Вольтер сказав ,що любить коньяк,то довбають вже більше 10 років :pofig:
Довбачі ,зазвичай, або хворі,або підшиті,ну або падлюки. :-B
А це там методичка така. Мені пох! Політика справа брудна. :D
   
Взагалі то й я проти виборів зараз, але тут волали, що їх не можливо провести. Можливо, навіть досить репрезентативно. Для цьго лише потрібні деякі зміни з Закон про воєний стан, щоб вийти з конституційної кризи. Невеликі зміни в Законі про вибори. Все. Але можна і без нашого бубочки обійтися. Від нього ніякого толку, одні біди та розкрадання з узурпацією. Тобто і без Преза переживемо.
   
Показати зображення...
Колись Вольтер сказав ,що любить коньяк,то довбають вже більше 10 років :pofig:
Довбачі ,зазвичай, або хворі,або підшиті,ну або падлюки. :-B

Я сам такий вживаю, а шо?
   
Взагалі то й я проти виборів зараз, але тут волали, що їх не можливо провести. Можливо, навіть досить репрезентативно. Для цьго лише потрібні деякі зміни з Закон про воєний стан, щоб вийти з конституційної кризи. Невеликі зміни в Законі про вибори. Все. Але можна і без нашого бубочки обійтися. Від нього ніякого толку, одні біди та розкрадання з узурпацією. Тобто і без Преза переживемо.

Треба уважно переглядати інфу від схильних до порохоботства оглядачів. Є таки що вважають що вибори як раз вигідні ЗЕ.  Зробив це зараз  та + 5 років попереду на табуретке.

Так в чому ж тоді сумніви Зе? чомуб не махнути шашкою та не провести виброи яки так хоче вольтер. 

Головне... що той самий вольтер, як що Зе  ЗАРАЗ  перевибереться... буде перший хто буде  ВОЛАТИ та ІСТРИТИ...  що вибори проводити не треба було... що вони не конституційні та інше.   та про узурпацію  буде його кожен пост  :)

тому нах ті вибори зараз.

   
Ех, Волька...

   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

вВол свого часу за юльку топив, зараз щось розгубився -за петра :D
   
Взагалі то й я проти виборів зараз, але тут волали, що їх не можливо провести. Можливо, навіть досить репрезентативно. Для цьго лише потрібні деякі зміни з Закон про воєний стан, щоб вийти з конституційної кризи. Невеликі зміни в Законі про вибори. Все. Але можна і без нашого бубочки обійтися. Від нього ніякого толку, одні біди та розкрадання з узурпацією. Тобто і без Преза переживемо.
У нас, у Нідерландах тут ще гірше. Одного взагалі ніхто не обирав і він довічно при владі. При цьому жодної корисної роботи ні він, ні його сімейка не робить. Тільки з хуйлом пивас бухає

До речі, у цього дармоїда було ще у студентські роки прізвисько "Принц Пивас" (Prins Pils).

А іншого обрали депутати 4 рази, і він уже по факту 14й рік при владі, хоча формально півроку у відставці вже, й вибори навіть пройшли.
   
То наш патріарх ще й пистло?
Ета полнає падєніє нравав! (С)
Показати зображення...
То що, дід обманює публічно та у письмовій формі?
   
То що, дід обманює публічно та у письмовій формі?

невірно інформує  :gigi:
   
невірно інформує  :gigi:
Нічим не краще за ЗЕ :(
   
До речі, нинішній прем'єр Нідерландів відомий своєю брехнею. Коли йому вказують на факти, то він каже: "у мене немає жодних активних спогадів про це" :weep:
   
Когось ковбасить що я на два тиждні прилетів у Нідерланди побачитися с дочкою. 26-го знов повернусь в Запоріжжя. Я маю можливість кудись їздити, за свої. То й що? Де хто тут з зелені візжать як свині, яких ріжуть. Та вдавиться нах! :fuck:
   
Вони ( зе- худоба) самі не знають, чого вони хочуть. То їм вибори не можливі, то нехай бубочка узурпує владу та сидітиме в супереч Конституції. Доводиш- що таки можливі. То їм якщо не вибори, то як же ми без зермаків проживемо? Доречі- проживемо і нічого не зміниться, хіба на краще. Можно без Президента. Ні, кажуть, як же без президента та зермаків? Ну тоді вибори… а можна, кажуть, що бубочка просто залишиться якось? Взагалі то не можна.Портніков казав, що якось це б могло бути при суспільному конценсусі. Він взагалі то не правий- і при конценсусі не можна. Але б якщо не ліз до війська де він баран,не робив безглуздих гполітичних репресій, бо у нас не кацапстан,все одно доведеться відповідати за базар, якщо б прибрав би цей Марахвон, де вже повиздихали усі « атлети» , якщо б був уряд національної довіри, а не пекельна п‘ятірка яка вирішує все, то можливо навіть його б не чипали, а по закінченню війни чи стабілізації , йому б придурковатий нарід приписав би усі перемоги і пішов би навіть на другий термін. Але мізків нема.

Останнє редагування: 18 02 2024 12:15:05 від Wolter
   
Re: А чому не можна проводити вибори преза?

Війна? Так при Пороху теж була війна.

Вольт, вже перетерли по сто разів. У тебе з пам'яттю все норм?

Після чугунія у нас не було обраного на загальних виборах преза. Це - сама головна причина, чому тоді робили вибори.
Якби зе теж зробив сьебастіана, то робили б те саме - проводили б вибори у 2022.


   
Про яку коалу ти пишеш? :)
УНЄ. Коалу зелених з Петром
   
Довбачі ,зазвичай, або хворі,або підшиті,ну або падлюки.

Наш Патріарх вживає благосно і помірно, а шавкам волькофобам аби поскакати

Останнє редагування: 18 02 2024 12:27:21 від Bogkuz
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія