Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Туцкер Карлсон :facepalm:

Re: Туцкер Карлсон  :facepalm:

Шта?

Константин, что тебе не понятно? Есть суды штатов и есть федеральный суд. Верховный Суд Сполучених Штатів. Чтобы подать иск в Верховный Суд US, как правило нужно иметь на руках решения нижестоящих судов, которыми являются суды штата NY. Например, Court of appeals.

Бо я про інше писав. Політизація судів це не нормально, і саме Valentyn займається політизацією судів, коли тупо оголошує те чи інше рішення політизованим.

ага, робила собі людина бізнесс десятирічями, ніяких претензій не було, а як захотіла йти у президенти,  бац виявляється був паскуда японськім шпіоном.

Там обидва крила вже майже перетворили Штати на бананову республіку. Без Трампа дємократи не досягли б такого успіху.
Скоріше навпаки
Без деструктивних дій демократів Трамп ніколи не досяг би такого успіху

den

ага, робила собі людина бізнесс десятирічями, ніяких претензій не було, а як захотіла йти у президенти,  бац виявляється був паскуда японськім шпіоном.

Так він ( Трамп ) таким козлом і був
Суди визначили що він хєрню робив давно

Ну для мачо то норм в принципі
Навіть плюс

den

Скоріше навпаки
Без деструктивних дій демократів демократів Трамп ніколи не досяг би такого успіху

Яких дій?

Економіка нарешті в плюсі
Інфляція після ковіду іде вниз
Рівень ринків на максимуму
Безробіття внизу
На фоні безпекового  п..ца в світі  між іншим

І це рік за респ конгресу

П.с.
Ніяких тобі блм і расизму

Нудно

Не тринди, суди завжди були є і будуть політизовані в тій чи іншій мірі. Бо судді теж люди, і мають політичні вподобання. Просто коли вони політизовані у вигідному для тебе напрямку ти цього просто не помічаєш.

Не надо. Такого беспредела не было. Первые паростки, если ты конечно помнишь, начались в 2001 году после Patriotic Act. Но там хоть был ризон, против террористов. С Обамы начали это использовать против инакомыслящих внутри страны. При этой администрации этого даже и не скрывают.

Судья есть инструмент слепого правосудия. И свои политические вподобання пусть оставит для беседы дома за пивом.

Удивительно это слышать от человека который обвиняет Трампа в узурпации власти. И приведи мне пример "невигідного для мене напрямку" Щоб я цє помітив и осудив.

Звинувачення в політизованості того чи іншого рішення - це дуже серйозне звинувачення. Перед тим як їх висувати треба спочатку розібратись в суті цієї справи. Наскільки я пам'ятаю саме в звіті Мюллера вперше ці махінації були згадані, в результаті інформація була передана у прокуратуру для розслідування. Так що те що людина захотіла йти у президенти ніякого стосунку до цього розслідування не має.

Звісно краще пропагандонити на вбивцю за гроші і мати нуль відповідальності.

Петро, мне Такер не нравится также как и вам. Я просто привожу пример передергивания некоторых дописувачей.

Такер мудак и не нужно откровенно манипулировать чтобы это доказать. Потому как такой манипуляций люди добиваются обратного. Легитимизации этого пропагадниста.

Судья есть инструмент слепого правосудия. И свои политические вподобання пусть оставит для беседы дома за пивом.

Це і є основна задача судді, і кожен суддя має намагатись це робити. Якщо десь у нього не вийшло - то це обговорюється, рішення виноситься на апеляцію, і тд і тп. Інших варіантів просто не існує бо ми не у світі чаклунів живемо.

Звинувачення в політизованості того чи іншого рішення - це дуже серйозне звинувачення. Перед тим як їх висувати треба спочатку розібратись в суті цієї справи. Наскільки я пам'ятаю саме в звіті Мюллера вперше ці махінації були згадані, в результаті інформація була передана у прокуратуру для розслідування. Так що те що людина захотіла йти у президенти ніякого стосунку до цього розслідування не має.

а юлєчку ще кучман за грати запроторив, бо воровка, а януковіч просто творив правосуддя
навальний теж те саме, ще з ів роша ліс ворував

Удивительно это слышать от человека который обвиняет Трампа в узурпации власти. И приведи мне пример "невигідного для мене напрямку" Щоб я цє помітив и осудив.

Я звинувачую трампа в спробі узурпації влади...... слава богу невдалій.
Нашо далеко йти за прикладами, якщо ось це рішення суду НЙ ти взяв і охрестив політизованим бо воно тобі не подобається

den

а юлєчку ще кучман за грати запроторив, бо воровка, а януковіч просто творив правосуддя

Не думаю що модна порівнювати суди в Україні часів яника чи в рф та суди в США

Особливо те що є різні рівні ( штат, виборність)

В часи яника в нас суддів призначало всюди напряму ОП

Константин, что тебе не понятно? Есть суды штатов и есть федеральный суд. Верховный Суд Сполучених Штатів. Чтобы подать иск в Верховный Суд US, как правило нужно иметь на руках решения нижестоящих судов, которыми являются суды штата NY. Например, Court of appeals.

Для того, чтобы подать кассацию, нужны весомые доказательства нарушения процедуры суда первой инстанции. Кассационные суды не пересматривают вопросы по существу.

Трамп перетворює її на бананову республіку

Трамп?!!! Трамп пускает в страну 10 млн. нелегалов? Трамп объявляет половину страны террористами? Трамп использует суды и репрессивную машину против политических оппонентов, Трамп плюёт на решения Верховного Суда? Трамп разделяет страну по рассовому признаку?

В какой ты реальности живёшь? Хотя должен сказать, что проживая в Калифорнии и не такое померещится.

Вы там впереди всей страны прогрессивизм двигаете. Вон уже не гражданина назначили в комиссию по выборам. Это сюрреализм. Китайка приехавшая в страну в 2019 году будет контролировать и издавать правила для  San Francisco department of election.

И это конечно же не имеет ни какой связи с 3 млн. нелегалов пересекающих границу ежегодно.

Трамп?!!! Трамп пускает в страну 10 млн. нелегалов? Трамп объявляет половину страны террористами? Трамп использует суды и репрессивную машину против политических оппонентов, Трамп плюёт на решения Верховного Суда? Трамп разделяет страну по рассовому признаку?

В какой ты реальности живёшь? Хотя должен сказать, что проживая в Калифорнии и не такое померещится.

Вы там впереди всей страны прогрессивизм двигаете. Вон уже не гражданина назначили в комиссию по выборам. Это сюрреализм. Китайка приехавшая в страну в 2019 году будет контролировать и издавать правила для  San Francisco department of election.

https://twitter.com/view/status/1758839862189285547И это конечно же не имеет ни какой связи с 3 млн. нелегалов пересекающих границу ежегодно.

В США все - нелегалы, кроме индейцев

Якщо чесно розібратись то юлічку було за що судити. Вона з пашею схеми крутила, пашу визнано винним у відмиванні бабла, тобто фактично доведено що бабло було крадене. Є абсолютно всі підстави підозрювати що і вона брала в цьому участь. Вона тоді і полізла в політику лише тому що це був єдиний шанс для неї захистити себе від можливого покарання. Інше питання що Кучман та Янукович абсолютно не зацікавлені були в правосудді, а лише в розправі, бо самі замарані були по горлянку.

Так чи інакше до США це ніяким боком. На відміну від України  США мають досить поважну та розвинену функціонуючу систему правосуддя

Останнє редагування: 17 лютого 2024 21:09:17 від Uki_

Когда я приехал такого и в помине не было. Ушастый кениец  начал и под прикрытием Байдена это расцвело в полный рост.

И да, нет ни какого доверия нынешним институциям. И не только у меня. 70-80% населения по разным опросам не доверяет нынешней администрации и её институциям.

Немного больше доверия только у Верховного Суда. Местной полиции и все.

Га га га (с)

О Маккарти забываем и несем привычную шизу? :) Дерзай дальше! :)

Потягнув з сусідньої гілочки.
В цьому відео гарно пояснено як КГБ розробляло ідіота Трампа ще з 70-х років, і як він і досі говорить по кацапській методичці. :bueee:

Не дивно, що всі довбойоби і кацапські пропагандони так рвуть дупу за цю хуйловські підстилку.

https://twitter.com/view/status/1758839862189285547И это конечно же не имеет ни какой связи с 3 млн. нелегалов пересекающих границу ежегодно.

Воуки та прогресивісти це також проблема, я не заперечую.

Це і є основна задача судді, і кожен суддя має намагатись це робити. Якщо десь у нього не вийшло - то це обговорюється, рішення виноситься на апеляцію, і тд і тп. Інших варіантів просто не існує бо ми не у світі чаклунів живемо.

Я тогда что то тебя не понимаю. Я говорю о политизации некоторых судов, ты же их, как мне кажется, оправдываешь тем что они живые люди и имеют свої політичні вподобання.

Тем самым допускаешь, что в некоторых случаях,  в зависимости от вподобань,  правосудие может быть и не беспристрастным.

Для того, чтобы подать кассацию, нужны весомые доказательства нарушения процедуры суда первой инстанции. Кассационные суды не пересматривают вопросы по существу.

Ты ошибаешся.

В США все - нелегалы, кроме индейцев

Так и индейцы пришли с территории кацапии. Так что теперь с этим делать.

Я тогда что то тебя не понимаю. Я говорю о политизации некоторых судов, ты же их, как мне кажется, оправдываешь тем что они живые люди и имеют свої політичні вподобання.

Тем самым допускаешь, что в некоторых случаях,  в зависимости от вподобань,  правосудие может быть и не беспристрастным.

Бо те що ти говориш - то є емоційні політичні гасла і не більше. Якби ти дав конкретний приклад з обгрунтування судового рішення, який би свідчив про заполітизованність цього рішення то можна було б обсудити це. А тупо звинувачувати суди в політизованності через погане рішення - це і є політизація судів.

Га га га (с)

О Маккарти забываем и несем привычную шизу? :) Дерзай дальше! :)

Саша о каком Маккарти ты говоришь? И каким боком бывший спикер относится к обсуждаемой теме?

Ты ошибаешся.

Га га га (с) :)

https://www.usa.gov/agencies/u-s-courts-of-appeal#:~:text=The%20U.S.%20Courts%20of%20Appeal,applied%20by%20the%20lower%20courts.

The U.S. Courts of Appeal hear appeals from lower courts of both civil and criminal trials, but do not investigate the facts of a case.

Так и индейцы пришли с территории кацапии. Так что теперь с этим делать.

8-:
ти вже тупо кацапські методички тут цитуєш?
принаймні я лише від них таке чув

Ты ошибаешся.
А шо ви усі наїхали на Вальку???? Ну і шо , шо він підар? Така ж людина та має право жити та заробляти!

Які гроші треба заплатити людині у якої є десь від 400 мільонів до 500 ?
Сумму назвіть і у який спосіб передати? 
Сейчас криптой можно все что хочешь заплатить.

Саша о каком Маккарти ты говоришь? И каким боком бывший спикер относится к обсуждаемой теме?

Прими пилюльку, сходи подышать свежим воздухом, колбаски купи на 108-й улице. :)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Joseph_McCarthy

He also used various charges of communism, communist sympathies, disloyalty, or sex crimes to attack a number of politicians and other individuals inside and outside of government.

Бо те що ти говориш - то є емоційні політичні гасла і не більше. Якби ти дав конкретний приклад з обгрунтування судового рішення, який би свідчив про заполітизованність цього рішення то можна було б обсудити це. А тупо звинувачувати суди в політизованності через погане рішення - це і є політизація судів.

Вчерашнее решение судьи Enrogon. Прошлогоднее решение судьи  Kaplan

Прими пилюльку, сходи подышать свежим воздухом, колбаски купи на 108-й улице. :)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Joseph_McCarthy

He also used various charges of communism, communist sympathies, disloyalty, or sex crimes to attack a number of politicians and other individuals inside and outside of government.

Это ты прими микстуры какой-то. Каким образом Senator Joseph McCarthy умерший в 1957 году имеет отношение к обсуждаемому вопросу о нынешнем доверии к институциям  США?!

Ты переживаешь за коммуняк которых тогда хорошо погоняли с эго подачи?  Не думаю что от этого через 60 лет доверие к институциям страны так упало.

Вчерашнее решение судьи Enrogon. Прошлогоднее решение судьи  Kaplan

Ну так де в їхньому обгрунтуванні своїх рішень проявляється заполітизованність?

По фактах шо Валентин тут надав, будуть якісь заперечення? Бо поки шо його опоненти нагадують банду Юкатанських абізян, шо сидять на деревах та у туристів гімном кидаються, бо не вміють нормально спілкуватись?
Візьміть те шо він каже, та заперечуйте контр фактами по пунктах. Ал ж так не цікаво. Цивілізація - то не для Фупа.

https://www.usa.gov/agencies/u-s-courts-of-appeal#:~:text=The%20U.S.%20Courts%20of%20Appeal,applied%20by%20the%20lower%20courts.

Саша, что с тобой? Расстраиваешь ты меня. Тщательнее. Не надо стыдливо обрезать цитату.

Appeals Courts investigate whether or not the law has been fairly and correctly applied by the lower courts.

The U.S. Courts of Appeal hear appeals from lower courts of both civil and criminal trials, but do not investigate the facts of a case.

Ты ошибаешся.

Нед.

https://kretzerfirm.com/grounds-for-appeal/

Саша, что с тобой? Расстраиваешь ты меня. Тщательнее. Не надо стыдливо обрезать цитату.

Appeals Courts investigate whether or not the law has been fairly and correctly applied by the lower courts.

Это ты прими микстуры какой-то. Каким образом Senator Joseph McCarthy умерший в 1957 году имеет отношение к обсуждаемому вопросу о нынешнем доверии к институциям  США?!

Ты переживаешь за коммуняк которых тогда хорошо погоняли с эго подачи?  Не думаю что от этого через 60 лет доверие к институциям страны так упало.

Ты тут шото весчал о политизации судов во времена президентства Обамы, забыв при этом деятельность Джо Маккарти. :) Совсем плох Валик стал. :) Несет по кругу хрень какую-то. :)

PAL

Трамп имеет свои недостатки. Большие. И ваши знайомі  вполне возможно правы. С другой стороны, примерно половина населения этой страны считает что он её спасение.

Я вам так скажу, демократы до такой степени ненавидят и бояться Трампа что превращают эту страну в банановую республику. Даже чтобы только не допустить его до выборов. Потому что после всего что они натворили у них нет ни каких реальных шансов победить в честных выборах.

По поводу клоаки, это я об штате NY. К которому я слава Богу уже не имею ни какого отношения.

В то место куда ездил мудак Такер езжайте сами.

он як
а такер жеж бааальшой друг трампа. Як жеж так - такер кака а трамп цяця?
"скажи мені, хто твій друг...." (с)

дуже, ДУЖЕ не вистачає справжнього республіканця - дідуся Джона. Невчасно він нас покинув. Зараз став би президентом

Ты окончательно рехнулся. Или никогда толком Английского не знал. Оно и понятно, откуда ты Английский можешь знать, живя в русскоязычном гетто… :)

Аппеляционные суды рассматривают правильность применения закона, а не факты дела, установленные судом первичной инстанции.

8-:
ти вже тупо кацапські методички тут цитуєш?
принаймні я лише від них таке чув

Увы. Мне это тоже не нравится.

In summary, our conclusions are: 1) North West Canadian Athabaskans have had gene flow with: a) close neighboring populations, b) Amerindians, c) Pacific Islanders including East Australians and d) Siberians;

Тут более детальнее:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2874220/#:~:text=The%20First%20Amerindian%20Natives%20are,between%20American%20and%20Asian%20populations

https://www.ucl.ac.uk/news/2012/jul/native-american-populations-descend-three-key-migrations

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія