Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
3
3 січня 2024 14:13:39
Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.
4
28 грудня 2023 15:31:31
"Ви нам підходите."-
у мене характер зовсім не придатний  до командно-розпорядчих функцій(навіть в армії відмовився від пропозицій командира стати сержантом).А от поради давати -моє))). А тепер по суті.Є ж пропозиція про суддю Дреда. Та й можливо є такі тут фупівці,які соромляться себе запропонувати ,але в реалі могли б виконувати функції модерів.Тут би й спрацював фактор нехай символічної оплати (для пенсів або переміщених осіб -додатковий стимул).Ще дуже важливий фактор-можливість тривалий час перебувати на форумі.Тут є певна кількість таких людей.В принципі немає нічого поганого в тому,щоб були модери від різних "угруппувань",але з реальними важелями противаги.

Нажаль бюджету під це нема.
5
28 грудня 2023 14:19:32
Вибирати модераторів треба з нейтральних а їх тут майже немає.

Серед зелених та порохоботів - дурня, відразу ж побанять одне одного навічно

Це типу як модератором йобнутого діда Хаврюню ставити який волає що треба постріляти всіх хто не за Квартал 95 бо вони вороги і підкацапники

Те саме про іншу сторону.

"омбудсменкиня" Корова - це звичайно сильно. Чоронороте бидло яке відразу в пості на опонента вивалює купу матюків та прокльонів і створює десять тем типу  "ФЗВ: як витерти сраку після того як посрала"  "ФЗВ: як впихнути зарядку в розетку". Ну-ну.

Тут треба людину яка буде тупо діяти за правилами, з можливістю апеляції - до адміністрації. Хай і тої що зараз раз в місяць приходить.

Тут 80% дописувачів люди вже похилого віку, дехто з старечими істериками а дехто з відвертою деменцією. Весь світ у них "чорний або білий". Більше нагадує теревені бабок біля підїзду.  І модерація тут - діло непросте.

Є унікуми які тут живуть добами. І таке враження що крім клятого ФУПу у них в житті взагалі нічого немає. І бани для них -найбільше горе у житті
Висуваєте свою кандидатуру?
6
28 грудня 2023 13:52:54
давайте Дредда.
хоча б одного.
може, фуп оживе і почне дихати.

довели до стану, що в актуальній гілці про тривоги (40 ракет) інфи практично немає - нікому закидувати.

МОДЕР ДРЕД, повертайся! Рятуй ФУП, дорогенький!  :love:
Тут кажуть, що Дредд - то Африканський Йож... але це не точно :)
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.
Але ж якихось причин попередня адміністрація позбула його модераторських прав? Треба з'ясувати.
7
28 грудня 2023 13:38:17
І ще один нюанс.
Під час війни і воєнного стану не може бути ніякого плюралізму.

Я *уєю, дорога редакція, коли всякі ушльопки несуть поразницьку пургу, або відкрито і упорото підтримують, наприклад, Обдристовича, на якого вже видана підозра і заведена карна справа за зраду,  з його закликами "разом з владім-владімичем - на Європу.
Таких, без всяких роздумів і тріпотні про плюралізм, просто видаляти. Павіть не банити, щоб потім амністії упирям влаштовувати. Видаляти наглухо.
Ви нам теж підходите.
8
28 грудня 2023 13:24:54
MG42 правий на 100%-знову на ті ж самі граблі(про 20 років).Якщо власники ресурсу хочуть призначити(шляхом типу обговорення серед мешканців форуму),то у цивілізованому світі існує практика спочатку озвучити мету існування ФУПу(як власники взагалі на це все дивляться).І вже від того потрібно (як кажуть москалі) "плясать".Якщо стоїть завдання створити контент-групи  з однополярним поглядом на розвиток України,тоді модери типу Слава,Фоми Ліпецького,Кнопа та інших членів такого угрупування -дійсно найоптимальний варіант.Зовсім інша справа,коли стоїть мета відтворити атмосферу ,яка була на ФУПі до 2014 року, принципи якої заклав ще Гонгадзе.Тобто плюралізм думок з відсіканням найбільш радикальних позицій з обох боків.Отут потрібен незаангажований модер з центру України(в ідеалі). З тих, хто був дійсно найбільш саме зараз підійшли б на цю роль Афр.Йож, Luxen., TAG, Профілактик.(та проблема у тому,що озвучені кандидатури навряд чи погодяться) Новий менеджмент не в курсі,а старожили знають,що 90% типу запропонованних  у цій гілці кандидатур -це члени відомої бригади прихильників однієї політсили, які звичними для себе методами(нахрапом і отарою) хочуть знову правити бал на ФУПі. Якщо менеджмент ресурсу не побачить такої підкилимної суті й призначить модера з їхньої тусовки,то це автоматом  призведе до втрати притомних дописувачів(та читачів) з різних регіонів країни, які повернулись на ФУП після зміни власників.І навпаки, якщо модера призначать політично незаангажованного,то ця бригада нікуди з ФУПу не піде(перевірено роками ).

Ви нам підходите.
9
27 грудня 2023 17:26:47
Всіх з святами! Готові вас вислухати. Пропонуйте кандидатури на модератора з учасників форуму.
13
11 вересня 2022 16:07:04
Якщо далі продовжите срач, будете забанені вдвох.
14
11 вересня 2022 15:48:31
Українці, чого ви такі не далекі, Geo воює, Слав допомагає ЗСУ, ми не знаємо які обставини у Donchanin? Нахіба вам зараз все це минуле ворушити, може Donchanin насправді зараз відписує нашому ГУР МО про місцезнаходження кацапів у Донецьку? Наш ворог Хуйло і кацапи, спрямовуйте всю вашу ненависть на них.
15
16 липня 2022 23:44:45
Все верно. Избиратели Индианы должны знать куда идут их деньги. Каждый цент, потраченный на помощь Украине, должен проходить проверку и согласование, желательно в каждом штате отдельно.  И дело не в одном Ермаке. Ясно, что кого бы там не поставил вместо Ермака Зеленский, тот тоже будет сомнительной личностью. Ведь американским избирателям, особенно в Индиане, хорошо известно, что Украина - коррумпированная страна,  и без надлежайшего контроля все будет разворовано и продано в Сирию или Мексику. Да, именно в Мексику, из которой потом в Индиану пойдут уже караваны нелегалов,  вооруженных Хаймарсами. Нужно срочно спасать Индиану.

Ви позначайте десь, що це сарказм. Не всі такий гумор розуміють, особливо зараз.
21
7 липня 2022 07:24:30
В Украине ​​​​​​​существует серьезная угроза гиперинфляции

Существует серьезная угроза гиперинфляции в Украине. Об этом заявил глава Национального банка Украины Кирилл Шевченко. 

«Правительство подсело на эмиссионную иглу и не хочет с нее слазить, финансируя расходы бюджета путем огромной эмиссии гривны. Если ничего не изменить, то скоро ситуация будет напоминать 2014-2015 года, когда доллар был по 40 гривен, а сбережения обесценивались с огромной скоростью», - предупредил глава НБУ.

Ранее Шевченко заявлял, что инфляция в Украине превысит 20% по итогам 2022 года

Де посилання на пряму мову?

Ось першоджерело

https://www.epravda.com.ua/columns/2022/07/6/688893/

Різні помийки накшталт срана.юа перекрутили на свій смак, а корисні ідіоти розтягнули
23
3 липня 2022 14:20:57
Гройсман прыгал
А у ПАПа было стабильное большинство в Раде?
Ставил его ПАП с условием что прыгать будет но Грося такой же как ПАП и стал петлять  :-)o
Совершенно верно замечено. Через абсолютно послушных Слуг парламентаризм помножен на ноль. И абсолютно зависимый Шмыгаль "петлять" не будет. Т.е. независимое правительство тоже помножено на ноль. Насколько я понимаю ПАП тебе не нравиться тем, что он хотел, но не смог, а у Зекоманды получилось?

100% кацапський наратив під час війни
24
30 червня 2022 18:59:02
правильно!
Тому казать "не треба доріг, давайте замість них гаубиць" - це дурість!
Треба й те й те, треба тримать баланс

Я навіть більше скажу. У цій війні логістика набагато важливіша за виробництво зброї!
Знаєш чому?
Тому що ми гарантовано фізично не зможемо виробити зброї більше за кацапню, хоча б з причин обмеженості бюджету, не кажучи про те, що кацапня ракетами руйнує все виробництво та в першу чергу намагається захватити промислові регіони (вони ж на сході сконцентровані)
Тому зброю нам постачають союзники, тому БК нам постачають союзники, тому паливо нам постачають союзники!
Але це все треба доставити на фронт!

Чому так важко на сході зараз? Бо кацапня зробила висновки з розгрому під Києвом, тому що в кацапні зараз налаштована логістика залізницею, в них безлімітний БК! Вони тупо хєрачать за тактикою випаленої землі.
А нам постачати зброю треба ажно з західного кордону, це довго й важко, бо що? Бо ЛОГІСТИКА!


Тому, коли я читаю "не треба було будувать дороги, треба було вироблять зброю" - я чітко знаю, що  пише це або дурень або ворог, який вже почав передвиборчу кампанію!
(tu)
Саме так, дурнів і ворогів буде забанено на фупі. Четвертий місяць війни зрадолюби одну і й ту саму мантру повторюють, крім дискредитації влади ніякого іншого ефекту від цих скавчань.
не здивуюся  коли після нашої перемоги над рашистськими нацистами виявиться, що в той час,  коли країна робила для цього все можливе і не можливе жертвуючи здоров'ям та життям дехто успішно  не законно збагачувався.  А щоб цьому хоч як-небудь завадити скавчання та скигління  громадян, не  заслужено названих зрадолюбами,  хоч мізерно але виконує роботу слідчих,  прокурорів та суддів,  яких, як і до війни,   не чути і не видно.

Є критика, а є тупі мантри з маніпуляціями, які повторюють на цьому форумі чисячі разів, просто недалекі люди, штабні боти і приховані кацапчики. Одна з них про те, що нинішня влада замість того, щоб озброювати армію будувала дороги. Це не правда, а типова маніпуляція. Якби дискусія йшла у розрізі реальних чисел, от стільки пішло з бюджету на дороги в такому-то році і стільки вкрали, а на армію не пішло нічого, з доказами, яких не має. Одноклітинні і штабні продовжують бомбити маніпулятивними лозунгами, що у гілці про війну взагалі чистий флуд.
25
30 червня 2022 15:27:44
ще раз
ЛОГІСТИКА!
Логістика, вашу мать!
ще раз ЛОГІСТИКА!!!!

Чим тобі допоможе 100500 "Богдан" або хаймарсів, якщо ти не можеш їх заправити, а вантажівки з БК застрягли, бо нема палива???? Га???
На кого працюємо? Вибори вже скоро, да????
война это комплекс.
логистика без оружия до жопы. оружие без логистики до жопы через некое короткое время
надо и то и то и еще много чего
правильно!
Тому казать "не треба доріг, давайте замість них гаубиць" - це дурість!
Треба й те й те, треба тримать баланс

Я навіть більше скажу. У цій війні логістика набагато важливіша за виробництво зброї!
Знаєш чому?
Тому що ми гарантовано фізично не зможемо виробити зброї більше за кацапню, хоча б з причин обмеженості бюджету, не кажучи про те, що кацапня ракетами руйнує все виробництво та в першу чергу намагається захватити промислові регіони (вони ж на сході сконцентровані)
Тому зброю нам постачають союзники, тому БК нам постачають союзники, тому паливо нам постачають союзники!
Але це все треба доставити на фронт!

Чому так важко на сході зараз? Бо кацапня зробила висновки з розгрому під Києвом, тому що в кацапні зараз налаштована логістика залізницею, в них безлімітний БК! Вони тупо хєрачать за тактикою випаленої землі.
А нам постачати зброю треба ажно з західного кордону, це довго й важко, бо що? Бо ЛОГІСТИКА!


Тому, коли я читаю "не треба було будувать дороги, треба було вироблять зброю" - я чітко знаю, що  пише це або дурень або ворог, який вже почав передвиборчу кампанію!
(tu)
Саме так, дурнів і ворогів буде забанено на фупі. Четвертий місяць війни зрадолюби одну і й ту саму мантру повторюють, крім дискредитації влади ніякого іншого ефекту від цих скавчань.
26
27 червня 2022 14:21:26
А я взяла и прочитала статью на УП полностью.и мне немного непонятна дискуссия на две страницы. Тут столько вопросов задали, на которые в статье есть ответы.
Интересно...
Там є відповідь чому до них не направили поліцая чи прокурора ?

Слідство йде, все інше суто ваші вигадки.
28
29 березня 2022 11:54:51
Я зараз на східній околиці Броварів, наче все тихо.
29
28 березня 2022 11:34:31
Якщо нам треба перепочинок і за це ми можемо продати Рашці повітря (нейтральний статус і відмову від військового вирішення щодо Криму і ОРДЛО), то чому ні?
Не можемо - це ключове.
Не можна відкупитись від гопника сигаретою, коли він прицілився на твій телефон і гаманець. То нахіба ж йому пропонувати закурити?
Справа у тому що у цього гопника ще й ствол є (яо), а у нас тільки вила, тому маємо імпровізувати, а не шапками закидати, як деякі тут бажають. Нам не треба воювати до останнього українця і не треба мертвих героїв. Потрібні живі.
30
28 березня 2022 11:30:07
Зібрався гурточок місцевих зрадойобів, які працюють на ворога. За гроші, чи просто дурники?
31
27 березня 2022 21:48:35
капітан очевидність

Багато хто ще знаходиться на першій стадії прийняття. Так що не для всіх він КО.
33
27 березня 2022 00:07:58
це була історична гілка... нашо її прибирати. краще закрити та прикріпити...
так і зробили ;)

відкріпив, бо жаліються ті, хто з телефонів, але на першій сторінці нової є лінк на стару
38
24 лютого 2022 10:19:15
Без паніки.  [ua]  У соцмережах зараз буде багато дези, перед тим як сюду тащити якесь не перевірене лайно і розводити паніку, подумайте тричі!
Панікерів також буде забанено. Гуртуймось. Слава Україні.  [ua]

Повна версія