Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

А вы где то писали что она виновата , или обсуждали степень вины ? По странному стечению обстоятельств , вас только степень вины Дронова интересует .

О отже ви говорите про  "степень вины" нарешті вам зрозуміло що Дронов також винуватий!
   
Re: ДТП у Харкові

Для чого ти це дурня знову вмикаєш? Після того, що ти тут напиздів за тиждень, за стократне
пробиття днища ти й мимо мене без піздюлини не пройдеш.
Але яке це має значення до законів, які не передбачають рух пересічного на червоне світло ні за яких
обставин. Усе інше може бути лише умовами, унеможливившими порушити правила без
серйозних наслідків.  Я тільки жалкую, що Дронов був не на Камазі, можливо труп був би один - зайки.
І це було б цілком природньо.

А ну зацитуй побрехунчик
   
Re: ДТП у Харкові

Туарега.

Первый светофор, который "туарег проехал на красный" установлен с такими грубыми нарушениями, что
проезжую часть, по которой двигался туарег, согласно ПДР не регулирует.

Туарег выехал на пересечение проезжих частей на зеленый сигнал дублирующего  (за перекрестком) светофора,
как раз согласно п 8.10.

 :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Где Дронов поехал на красный , видео или фотофакт в студию !

Я написав слово проїхав шановний не фантазуйте
   
Re: ДТП у Харкові

"По странному стечению обстоятельств" вину Зайцевої в цій гілці не заперечує ніхто.
а от вину Дронова більшість дописувачів заперечує так, що готові на гівно зійти.
Стоп. А хтось тут писав що саме таурег стукнув зайку. Тобі лінки на твої ж пости навести?
   
Re: ДТП у Харкові

А ну зацитуй побрехунчик
Нахуй пішов, брехуняро.
   
Re: ДТП у Харкові

Світлофор стоїть так, що він регулює лише поворот направо. Ну так трапилося. Банальний тролейбус, що рухається направо, повністю закриває світлофор для всіх інших смуг.
Поворот направо керує зелена стрілка на тому світлофорі.  А ПДР є ПДР, криві вони чи нє, то їх потрібно виконувати.
   
Re: ДТП у Харкові

З грубими чи не грубими, але на жаль, світлофор стоїть дуже далеко до переїзду. І саме там потрібно зупинятися на червоний.  От така штука виходить на користь зайки. Тепер її адвокати будуть репетувати про це як Юлька у верховній раді. До того ж гроші та вплив.

О, ще один. Вас там що, клонують?
І тобі питання, де треба зупинятись, якщо ти бачиш зелений, а попереду тебе жодного авто?
Чи ти вважаєш що картина зліва мала б хоч якось вплинути на дії зайки?
Тобто рух авто зліва мав би якось корегувати її поведінку?
Якщо б не було туарега або взагалі будь кого, вона б зупинилась на червоний?

Ви повні дурепи, якщо безкоштовно товчете в ступі цю маячню. Ви запевняете сторону зайки,
що саме таке рішення більшість суспільства проковтне и тому саме таким воно і буде.



Останнє редагування: 12 листопада 2017 17:45:39 від б_а_р_с
   
Re: ДТП у Харкові

Стоп линии там не было. Обычно, если ее нет - просто должен остановиться где-то перед перекрестком.
Но тут все интереснее - светофор стоит после того как "нарисованый газон" отделяет полосу для поворота направо в отдельную проезжую часть.
Светофор не может регулировать 2 проезжих части.

Смотри - полоса для повортоа направо, возле нее столб, где висит светофор. Посмотри внимательно где торчит в тротуаре этот столб,
и где начинается "нарисованый газон", который ошибочно называют островком безопасности.


http://i.piccy.info/i9/c5220909a35dc471d7c9bd182f358d24/1510162530/160076/1193524/Zn_1110_mok_ekrana_z_2017_11_08_19_34_52.jpg

У нас згідно ПДР перевага знаків перед розміткою. І це в ПДР написано так на всякий випадок не в ДСТУ/Наказах/Листах/Рішеннях
   
Re: ДТП у Харкові

О, ще один. Вас там що, клонують?
І тобі питання, де треба зупинятись, якщо ти бачиш зелений, а попереду тебе жодного авто?
Чи ти вважаєш що картина зліва мала б хоч якось вплинути на дії зайки?
Тобто рух авто зліва мав би якось корегувати її поведінку?
Якщо б не було туарега або взагалі будь кого, вона б зупинилась на червоний?

Наразі Дронов проїхав світлофор на червоне.
   
Re: ДТП у Харкові

Стоп линии там не было. Обычно, если ее нет - просто должен остановиться где-то перед перекрестком.
Но тут все интереснее - светофор стоит после того как "нарисованый газон" отделяет полосу для поворота направо в отдельную проезжую часть.
Светофор не может регулировать 2 проезжих части.

Смотри - полоса для повортоа направо, возле нее столб, где висит светофор. Посмотри внимательно где торчит в тротуаре этот столб,
и где начинается "нарисованый газон", который ошибочно называют островком безопасности.


http://i.piccy.info/i9/c5220909a35dc471d7c9bd182f358d24/1510162530/160076/1193524/Zn_1110_mok_ekrana_z_2017_11_08_19_34_52.jpg
Бачив я, давно все бачив, бачу що наплужено на перехресті занадто, і світлофори, на мою думку повинні висіти там над смугами, і цей, що спочатку повинно переробити. Але ніхто не переробив, і тепер цим оперують зацеві адвокати.
   
Re: ДТП у Харкові

Поворот направо керує зелена стрілка на тому світлофорі.  А ПДР є ПДР, криві вони чи нє, то їх потрібно виконувати.
На тому світлофорі єдина інформативна табличка це Макдрайв(с).
Розгалудження проїжджої частини починається до світлофору, так що все дуже не однозначно. Комунальник, що проектував перехрестя має третім отримати підозру після зайки та її напарника в гонках.
   
Re: ДТП у Харкові

О, ще один. Вас там що, клонують?
І тобі питання, де треба зупинятись, якщо ти бачиш зелений, а попереду тебе жодного авто?
Чи ти вважаєш що картина зліва мала б хоч якось вплинути на дії зайки?
Тобто рух авто зліва мав би якось корегувати її поведінку?
Якщо б не було туарега або взагалі будь кого, вона б зупинилась на червоний?

Ви повні дурепи, якщо безкоштовно товчете в ступі цю маячню. Ви запевняете сторону зайки,
що саме таке рішення більшість суспільства проковтне и тому саме таким воно і буде.
Від'єбися )) Правила є правила, залишаєть знайти відео на який колір туарег проїхав той перший світлофор, ось тут зайкоботи порадіють.
   
Re: ДТП у Харкові

Наразі Дронов проїхав світлофор на червоне.
Комусь повилазило.
   
Re: ДТП у Харкові

Наразі Дронов проїхав світлофор на червоне.

Наразі на перехресті він з*явився на зелений.
Все інше є маячнею, яку ти вперто раз за разом як запиляна платівка натягуєш на голови форумчан.
І всі вже розуміють для чого ти це робиш. Я розумію що в тебе зовсім не має поля для маневру.
Ну ти сам обрав таку незавидну долю, обтікай вчергове.
   
Re: ДТП у Харкові

На тому світлофорі єдина інформативна табличка це Макдрайв(с).
Розгалудження проїжджої частини починається до світлофору, так що все дуже не однозначно. Комунальник, що проектував перехрестя має третім отримати підозру після зайки та її напарника в гонках.
Там зверху зелена стрілка направо.
   
Re: ДТП у Харкові

Бачив я, давно все бачив, бачу що наплужено на перехресті занадто, і світлофори, на мою думку повинні висіти там над смугами, і цей, що спочатку повинно переробити. Але ніхто не переробив, і тепер цим оперують зацеві адвокати.

Цим оперують адвокати Дронова - це вони його хочуть відмазати.
   
Re: ДТП у Харкові

Від'єбися )) Правила є правила, залишаєть знайти відео на який колір туарег проїхав той перший світлофор, ось тут зайкоботи порадіють.
Перший світлофор поставлений так, що його колір на рух туарега не впливає.
   
Re: ДТП у Харкові

Від'єбися )) Правила є правила, залишаєть знайти відео на який колір туарег проїхав той перший світлофор, ось тут зайкоботи порадіють.

Ну то підіть з пельфором вже пошукайте те відео, щоб зайки скоріше пораділи.
Бо в баришні вже труселя нєдєлька скінчились і пора на волю.

В правилах нічого не має що до нерухомого стану авто під час червоного. Є тільки про перетинання наявної
чи умовної як в данному випадку лініі початку перехрестя.
І всім хто в здоровому глузді то зрозуміло. А всі кому потрібно знайти зачепку обоюдки її вперто шукають.
І не без допомоги корисних йолопів знаходять.

Останнє редагування: 12 листопада 2017 17:58:13 від б_а_р_с
   
Re: ДТП у Харкові

Наразі на перехресті він з*явився на зелений.
Все інше є маячнею, яку ти вперто раз за разом як запиляна платівка натягуєш на голови форумчан.
І всі вже розуміють для чого ти це робиш. Я розумію що в тебе зовсім не має поля для маневру.
Ну ти сам обрав таку незавидну долю, обтікай вчергове.

На перехресті він з'явився на забороняючий сигнал світлофора - і рушив на перехрестю на забороняючий сигнал.
   
Re: ДТП у Харкові

У нас згідно ПДР перевага знаків перед розміткою.

Расскажи значение вот тех знаков "движения по полосам".
И заодно покажи где надо поворачивать направо  :laugh:



Кстати, знаки устанавливаются перед перекрёстком, как и знак 2.1. Так в ПДД гаписано ;)
   
Re: ДТП у Харкові

Ну то підіть з пельфором вже пошукайте те відео, щоб зайки скоріше пораділи.
Бо в баришні вже труселя нєдєлька скінчились і пора на волю.

Відео суда де посадили Зайку - там добре видно що проїхав вальяжно на червоне - типу а нах мені зупинятися
   
Re: ДТП у Харкові

Там зверху зелена стрілка направо.
Та я її бачив, не сліпий же. Але ж світлофор стоїть після розгалудження проїжджої частини. Якби початок напрямного острівця був на рівні світлофору то не було б ніяких питань.
   
Re: ДТП у Харкові

Мета відмазувальників зайки не в тому, щоб довести, що вона абсолютно невинна, а в тому, щоб розділити вину між нею і водієм туарега, і в результаті дати їй невеличкий строк умовно, замість 10 років суворого режиму.
у вас хибна уявність про винуватий невинуватий. Ось для вас просте питання в міський смузі автомобіль що рухався на швидкості 60км/год створив наїзд на пішохода що переходив смугу в недозоленному місці. Хто винен? А якщо швидкість автомобіля була 90км/год? А якщо 70?
   
Re: ДТП у Харкові

Расскажи значение вот тех знаков "движения по полосам".
И заодно покажи где надо поворачивать направо  :laugh:

Показати зображення...
Кстати, знаки устанавливаются перед перекрёстком, как и знак 2.1. Так в ПДД гаписано ;)

А отже світлофор відноситься до перехрестя а не до якоїсь липової іншої дороги
   
Re: ДТП у Харкові

З грубими чи не грубими, але на жаль, світлофор стоїть дуже далеко до переїзду. І саме там потрібно зупинятися на червоний.  От така штука виходить на користь зайки. Тепер її адвокати будуть репетувати про це як Юлька у верховній раді. До того ж гроші та вплив.
Той світлофор стосується лише правої смуги.
Згідно розмітки та розяснень щодо організації руху на цьому перехресті від відповдальних за це організацій.
   
Re: ДТП у Харкові

На перехресті він з'явився на забороняючий сигнал світлофора - і рушив на перехрестю на забороняючий сигнал.
Не бреши.
   
Re: ДТП у Харкові

А отже світлофор відноситься до перехрестя а не до якоїсь липової іншої дороги

 :laugh:

Для ботов: знаки устанавливаются перед перекрёстком.
   
Re: ДТП у Харкові

у вас хибна уявність про винуватий невинуватий. Ось для вас просте питання в міський смузі автомобіль що рухався на швидкості 60км/год створив наїзд на пішохода що переходив смугу в недозоленному місці. Хто винен? А якщо швидкість автомобіля була 90км/год? А якщо 70?
Трохи викривлено. А якщо автомобіль проїхав на червоне і здійснив наїзд на пішохода? Винуватий пішохід?
   
Re: ДТП у Харкові

Трохи викривлено. А якщо автомобіль проїхав на червоне і здійснив наїзд на пішохода? Винуватий пішохід?
якщо пішохід не порушував пдр тоді водій якщо теж порушував то обидва.
   
Re: ДТП у Харкові

Не бреши.

Ось відео - маш докази інші навод



Ось схема перехрестя

   
Re: ДТП у Харкові

На перехресті він з'явився на забороняючий сигнал світлофора - і рушив на перехрестю на забороняючий сигнал.

РУШИВ НА ПЕРЕХРЕСТЮ?
Ти це так спеціально пишеш?

Чи ти чекаєш коли мені осточортіє спростовувати твою маячню?
Напевно якщо б мені заплатили або я був від природи довбанутий я б робив так само як ти.
Але зважаючи на те що я нормальний я зрозуміло припиню раніше.

Хочаааа.... Якщо зараз не прийдуть гості, я піду візьму ще літра три пива і позасмічую разом з тобою цю гілку.
Мені інколи цікаво буває з ботами та ідіотами. Не часто, але буває. Потім комусь віддам під курсову роботу
з психіатріі.



Останнє редагування: 12 листопада 2017 18:07:37 від б_а_р_с
   
Re: ДТП у Харкові

Той світлофор стосується лише правої смуги.
Згідно розмітки та розяснень щодо організації руху на цьому перехресті від відповдальних за це організацій.
Десь можу про це почитати ? Якщо так то все по іншому.
   
Re: ДТП у Харкові

якщо пішохід не порушував пдр тоді водій якщо теж порушував то обидва.
Я це збережу  :lol:  :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

То ти чекаєш коли мені осточортіє спростовувати твою маячню?
Напевно якщо б мені заплатили або я був від природи довбанутий я б робив так само як ти.
Але зважаючи на те що я нормальний я зрозуміло припиню раніше.

Хочаааа.... Якщо зараз не прийдуть гості, я піду візьму ще літра три пива і позасмічую разом з тобою цю гілку.
Мені інколи цікаво буває з ботами та ідіотами. Не часто, але буває. Потім комусь віддам під курсову роботу
з психіатріі.

Тобто вам лиш горить бажання засмітити гілку :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Я це збережу  :lol:  :weep:
поясніть що такого дотепного ви побачили в цьому дописі? Тоді можливо я зрозумію в чому саме ви помиляєтесь.
   
Re: ДТП у Харкові

Десь можу про це почитати ? Якщо так то все по іншому.

Вище наведена схема перехрестя.
   
Re: ДТП у Харкові

Ось відео - маш докази інші навод

https://www.youtube.com/watch?v=x--abSXvyzI&feature=youtu.be
Ось схема перехрестя

Показати зображення...
Ну так ти ж тут п***а і перекручуєш.
Пішов нахуй, брехун.
Вже був тут один укурок з альтернативним баченням.
   
Re: ДТП у Харкові

Ну так ти ж тут п***а і перекручуєш.
Пішов нахуй, брехун.
Вже був тут один укурок з альтернативним баченням.

Ясненько лиш чорноротість у відповідь на факти :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Ну так ти ж тут п***а і перекручуєш.
Пішов нахуй, брехун.
Вже був тут один укурок з альтернативним баченням.

 :dopovid:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія