Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Еміги, як вам дебати на стадіоні?

В порівнянні з вашими?
Просто цікаво.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

В порівнянні з вашими?
Просто цікаво.

Такое же бросание говно-какашками, как и Трамп-Клинтон.
Может быть до Трампа дебаты были цивилизованнее, я не знаю, раньше их не смотрел.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Цирк на дроті :)
А якщо серьйозно, то цілковитий респект обом кандидатам за політичне шоу. Звичайно політична культура спілкування з опонентом практично відсутня, але принаймні це було щось подібне на змагання прететндентів і програм.
Порівнювати скажімо дебати кадидатів у США чи Канаді буде некоректно, бо там інші ставки і наслідки. Хоча в США дослідження показують, що вплив дебатів є в основному на вибрців, які не визначились. Тут у нас вже відбулась поляризаціяя думок і невизначених виборців є менше ніж потрібно Пороху для перемоги. Моя думка, дебати вийшли нормальні, формат (стадіон) це звичайно шоу довгоносиків, але проводити їх треба. Чтоб дурь каждому бьіла видна (С).

Останнє редагування: 19 квітня 2019 22:29:45 від Police
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

я не еміг, але вражає! молодці, шо спромоглися на таке!
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

фарс
ні слова по суті
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Якби Порошенко не перейшов на сцену Зе, я навіть  не уявляю, як в технічному плані можна було проводити дебати. Я рада, що не відбулося ніяких провокацій і все закінчилося добре і ніхто не постраждав.

Порошенко та його люди виглядали та поводилися адекватно.

Коли я побачила, як дико поплив Зеленський, тупо зачитуючи наперед заготовані відповіді абсолютно не в тему, і зриваючись на російську мову, то відчула цікаву суміш почуттів, яку можна описати глибоким сумом, обуренням і почуттям великої несправедливості. Бо дехто набагато кращий та достойніший віддав найдорожче - свої життя, щоб це абсолютно нікчемне, жалюгідне, боягузливе зелене лайно, з гиготінням, розпальцівкою та pohui тепер стояло на цій сцені. Не кажучи вже про обрання президентом воюючої країни. Про дику поведінку жінки Зе, самого Зе та інших у нього за спиною я вже писала.

   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Такое же бросание говно-какашками, как и Трамп-Клинтон.
Может быть до Трампа дебаты были цивилизованнее, я не знаю, раньше их не смотрел.
не дивилася, але обговорювали, що він на дебатах прямо пообіцяв їй після пермоги посадити її(в тюрму).
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?
VYR

я не еміг, але вражає! молодці, шо спромоглися на таке!

австріячка не еміг? А хто ж ви така, стукачечка наша?
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

австріячка не еміг? А хто ж ви така, стукачечка наша?

значить не знаю, хто ти такий, а я є громадянкою україни.
і - доповідь.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Мої усі мобілізувалися за Пороха, сказали, якщо оберуть клоуна, перестанут себе називати українцями, Торонто, Бостон, Лондон
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Нижче американських дебатів це важко. Слово "дебати" слід взагалі не використовувати для таких шоу, повна профанація терміну.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

австріячка не еміг? А хто ж ви така, стукачечка наша?

Вона замужем за якимось арабом-турком. І чомусь відмовляється називати себе емігранткою.
   
Найбільш класні дебати були у 2008 коли Рон Пол зривав всім дах.
   
Мої усі мобілізувалися за Пороха, сказали, якщо оберуть клоуна, перестанут себе називати українцями, Торонто, Бостон, Лондон

Як небагато треба жопомиям щоби забути хто вони.  :laugh:
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Ага, жопомиї в Делойті і Сіті юніверсіті сортіри миють
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Вона замужем за якимось арабом-турком. І чомусь відмовляється називати себе емігранткою.

 :weep:  :facepalm:

хто тобі таке сказав? плюнь йому в обличчя.  :laugh:
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Як небагато треба жопомиям щоби забути хто вони.  :laugh:

так а на шо мобілізувалися? цікаво.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

В порівнянні з вашими?
Просто цікаво.

такие дебаты - это скорее британский парламентский стиль
в америке несколько спокойнее . Правда в америке гораздо больше дебатов, начиная с праймериз
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

 (tu) нормалёк. в следующие выборы кандидаты пусть еще пробегут стометровку и попрыгают в высоту. все избиратели мира будут завидовать Украине.  X(  [ua] 
ну а всенародную сдачу мочи кандидатами надо прописать в конституцию
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Як небагато треба жопомиям щоби забути хто вони.  :laugh:

 :lol:
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

так а на шо мобілізувалися? цікаво.

На голосування, підуть 21-го дружніми рядами
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Цирк на дроті :)
А якщо серьйозно, то цілковитий респект обом кандидатам за політичне шоу. Звичайно політична культура спілкування з опонентом практично відсутня, але принаймні це було щось подібне на змагання прететндентів і програм.
Порівнювати скажімо дебати кадидатів у США чи Канаді буде некоректно, бо там інші ставки і наслідки. Хоча в США дослідження показують, що вплив дебатів є в основному на вибрців, які не визначились. Тут у нас вже відбулась поляризаціяя думок і невизначених виборців є менше ніж потрібно Пороху для перемоги. Моя думка, дебати вийшли нормальні, формат (стадіон) це звичайно шоу довгоносиків, але проводити їх треба. Чтоб дурь каждому бьіла видна (С).

Дурь було видно з обох боків)
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Отчаянно-жалкая попытка поэксплуатировать идейные чувства украинцев спиванием гимна под занавес вызвала приступ тошноты своим беспримерным цинизмом. Клопы в ужасе и отчаянии от уплывающего корыта.  :bueee:
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

(tu) нормалёк. в следующие выборы кандидаты пусть еще пробегут стометровку и попрыгают в высоту. все избиратели мира будут завидовать Украине.  X(  [ua] 
ну а всенародную сдачу мочи кандидатами надо прописать в конституцию

Ні,хай міряються піськами,в кого більший той виграв)  А як світ заздрити буде... про нас навіть у Африці взнають...
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Ні,хай міряються піськами,в кого більший той виграв)
нє, більший то банально і старомодно.
хто краще зіграє піською на піаніно "несе Галя воду" = той і виграв
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

нє, більший то банально і старомодно.
хто краще зіграє піською на піаніно "несе Галя воду" = той і виграв


Це хай у другому турі,фінал,у першому  міряння піськами
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Іпанатство звичайно. В Європі би таке не дозволили. Поліція би сказала ні через небезпеку терактів. Не та вже Європа, не та...
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?
Bmx

Мої усі мобілізувалися за Пороха, сказали, якщо оберуть клоуна, перестанут себе називати українцями, Торонто, Бостон, Лондон
Згідно оф інформації на сайті цвк,  закордонний виборчий округ налічує більше сотні дільниць по всьому світі, і там проголосувало аж 25 тис виборців із можливих 30 ти з гаком. Це грубо 0,005% від загального числа виборців.  Емігранти у загальній масі уже без паспортів, і гі на що не впливають.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?
Bmx

Помилився, 55 тис а не 25. Але цифра все одно мізерна, і прямує до нуля.
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

...ИМХО... дебаты - просто класс!!!...

...но есть большие предостережения к сторонникам Зеленского не расслабляться...на примере недавних внеочередных выборов в Кнессет в Израиле...

..Биби Нетаньяху избирался в Кнессет четыре раза подряд...внеочередн ые выборы , как раз и были вызваны кризисом власти , многими просчётами Нетаньяху , распустившеся коррупцией , в которой замешан и сам премьер-министр...сейчас он подозреваемый по нескольким уголовным делам , судебные решения которых состоятся в ближайшее время...

...из-за губокого политического кризиса партия Нетаньяху очень сильно "просела" в социологических рейтингах.

...и тут же , как социальный общественный запрос , возникает абсолютно новая партия "Кахоль-Ляван" , за два месяца до выборов...объединяю щая очень влиятельных и авторитетных в Израиле людей , которых объединил генерал армии Израиля в отставке Бени Ганц...новая партия стремительно набирала сторонников и била рейтинги соцопросов...

...это стало серьёзной угрозой партии Нетаняху...плюс открытые дела против Нетаньяху и его жены , походы на допросы , публичные свидетельства в злоупотреблениях властью ...ит.д...

...стало понятно , что Нетаньяху не пройдёт...и уже поздравляли Кахоль-Ляван с победой...

...в день выборов промежутчные экзитполы показывали преимщества Кахоль-Ляван...где-то около шести вечера Нетаньяху обратился к своим избирателям мобилизоваться и срочно прийти на участки , поддержать Нетаньяху...

...в конечном итоге , после подсчёта всех и вся , 9 апреля победил Ликуд с крошечным отрывом от Кахоль-Ляван...в Кнессет они набрали одинаковое количество голосов - по 35...но за счёт поддержки Ликуда  традиционно других партий , они смогли создать преобладающую над Кахоль-Ляван коалицию...и теперь президент назначил Нетаньяху премьер-министром на пятый срок... (td)

...вывод для Зе!команды : не расслабляться!!!...не давать ни одного шанса , ни одной поблажки негодяю - сопернику... [ua]
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

(tu) нормалёк. в следующие выборы кандидаты пусть еще пробегут стометровку и попрыгают в высоту. все избиратели мира будут завидовать Украине.  X(  [ua] 
ну а всенародную сдачу мочи кандидатами надо прописать в конституцию

И обязательный осмотр у проктолога!! =
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Я всегда настаивал и настаиваю - Украна самая свободная стррана. Отсюда и весь кайф, и все проблемы собственно. Это страна кто по духу - Козаченько. Страна глубочайших покуистов и отморозков
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Отчаянно-жалкая попытка поэксплуатировать идейные чувства украинцев спиванием гимна под занавес вызвала приступ тошноты своим беспримерным цинизмом. Клопы в ужасе и отчаянии от уплывающего корыта.  :bueee:

Ім'я користувача:
    монгол
Дата реєстрації:
    26 грудня 2018 08:38:53
Повідомлень:
    37 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений


школота.... B-)
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Якби Порошенко не перейшов на сцену Зе, я навіть  не уявляю, як в технічному плані можна було проводити дебати. Я рада, що не відбулося ніяких провокацій і все закінчилося добре і ніхто не постраждав.

Порошенко та його люди виглядали та поводилися адекватно.

Коли я побачила, як дико поплив Зеленський, тупо зачитуючи наперед заготовані відповіді абсолютно не в тему, і зриваючись на російську мову, то відчула цікаву суміш почуттів, яку можна описати глибоким сумом, обуренням і почуттям великої несправедливості. Бо дехто набагато кращий та достойніший віддав найдорожче - свої життя, щоб це абсолютно нікчемне, жалюгідне, боягузливе зелене лайно, з гиготінням, розпальцівкою та pohui тепер стояло на цій сцені. Не кажучи вже про обрання президентом воюючої країни. Про дику поведінку жінки Зе, самого Зе та інших у нього за спиною я вже писала.
Шо воно несе?
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Дебаты заметно лучше американских. Так как оба были в примерно равных условиях.

В америке обычно получается двое на одного. Модератор и демократ вместе против республиканца
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

такие дебаты - это скорее британский парламентский стиль
в америке несколько спокойнее . Правда в америке гораздо больше дебатов, начиная с праймериз

От якраз праймеріз в Україні і не вистачає :(

Інакше не лізло б всяке гімно в Президенти (яке тільки й сподобилось, що нашкрябати 2,5 млн грн на внесок).
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Дорогувато,не думаєте?Це шоу буде коштувати 6 млрд заморожених на Кіпрі і по мінімуму 2 млрд компенсації коломі.Якби навіть Зе зіграв х..по роялю,воно б цього не вартувало
   
Re: Еміги, як вам дебати на стадіоні?

Дякую всім, хто написав! (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія