Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеля назвав терористів повстанцями?

Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

последний пост перед сном. Я предлагаю довериться зеле. Мне кажется он все сделает правильно. Не придирайтесь к его словам, они не для вас.

не забывайте. Сейчас мы платим туда пенсии. Снабжаем водой и электричеством население. Взамен шиш.

будет гораздо лучше чем сейчас.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

последний пост перед сном. Я предлагаю довериться зеле. Мне кажется он все сделает правильно. Не придирайтесь к его словам, они не для вас.

не забывайте. Сейчас мы платим туда пенсии. Снабжаем водой и электричеством население. Взамен шиш.

будет гораздо лучше чем сейчас.
спі спакойна, дарагой таваріщь
І най тобі присняться повствнці ЛДНР :)
   
Вас меньшинство, тех кто хочет продолжения войны. Скорее всего, сидите в Киеве, и это дерьмо для вас телевизионная картинка. Войну надо останавливать.

Если останавливать войну, то начинать с понижения градуса. Зеле респект. Это был правильный ход дипломата. Идите нахер со своей воинственностью.

як ти збираєшся зупиняти війну?
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Юлькобот решил засрать тему.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Если он так сказал, то это был правильный ход. Не надо оскорблять ту сторону. Надо работать на прекращение войны и возврат. Высока вероятность, что мы вернем себе Донбасс при зеле.

 [KA]   :-G
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?



Юрий Касьянов
Не прощу, грит, "повстанцев днр/лнр"! Ах ты ж мой пупсик, чья бы корова мычала... Подборка ляпов действующего пока ещё президента:

"Циничные бандеры... бандиты в милитарной форме с оружием в руках грабили украинцев".

"Украинская оккупация – это временно".

"Дорогие друзья! Никто, наверно, не знает о коварстве украинского режима лучше, чем мы, украинцы".

"Сегодня я... должен сохранить Украину, чтобы дать отпор украинскому агрессору".

"Благодарю всех добровольцев, волонтеров, военных - всех, кто защитил врага..."
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

последний пост перед сном. Я предлагаю довериться зеле. Мне кажется он все сделает правильно. Не придирайтесь к его словам, они не для вас.

не забывайте. Сейчас мы платим туда пенсии. Снабжаем водой и электричеством население. Взамен шиш.

будет гораздо лучше чем сейчас.
Пройти накуй. Доложить об исполнении
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Ну не знаю. Бандеру ж повстанцем називаєте
Бандера на своей земле с оккупантами воевал.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

дипломатически рашей победить годаздо легче чем военным путем. Не лезь где не шаришь. На передовой их нет.

ТЯБЯ ИШШО РАЗ ПОСЛАТЬ, набутылка?

ИХТАМНЕТ йопаный.

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?



УКРАЇНСЬКА ОКУПАЦІЯ ТІМЧАСОВО   :-)o
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

вы раскольники. Вас меньшинство. Большинство вполне может сделать это. Зависит от зели.
Кацапура заговорив "раскольники", якого ти уя робиш на Українському форумі, твоє місце за паребриком...
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Зеля сказав що не їздив на росію з початку війни. Збрехав. Я особисто летів з ним в одному літаку до Москви в червні 2014. З ним була донька.
Думаю що прикордонна служба може легко висвітити його подорожі на москву

Він взагалі брехло по життю.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Дідусь, угаманісь уже.

Твоя Багіня нікуди не пролізла. Ти вирішив підтримати Клоуна, щоб поднасрати Пороху?

Ну, молодець, заєпісь логіка.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Дідусь, угаманісь уже.

Твоя Багіня нікуди не пролізла. Ти вирішив підтримати Клоуна, щоб поднасрати Пороху?

Ну, молодець, заєпісь логіка.

Порохатий йде на йух...
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Мало того.
Воно заявило, що Порошенко не хоче закінчити війну.
Типу, ху@ло тут ні до чого.  (td)
Ну, тут как раз зачем было обещать. Но с повстанцами это зашквар.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Кнуроферма знайшла один недолік в промовах Зе і тепер всюди його обсмоктує .  :fool:

В той час, як кнур постійню несе куйню...

Причому недарма. Це чітко обмовки по Фрейду.

Бо говорить він одне, а думає зовсім інше. 
   
шош ты м...о рос армию называешь террористами ? 

если террористы то и повстанцы это норма  :X
   
Порохатий йде на йух...
а ви тоді на цвинтар, давно пора, бо там прогули вже заманались проставляти та ржати з вашого "розуму" а-ля альцгеймер.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Если он так сказал, то это был правильный ход. Не надо оскорблять ту сторону. Надо работать на прекращение войны и возврат. Высока вероятность, что мы вернем себе Донбасс при зеле.
Надо им одно место поцеловать и стать на колени. Тогда точно победим. Как в Крыму.  :facepalm1:
Они нам животы будут вспарывать, а мы их будем уважать и не оскор... :facepalm:
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Порохатий йде на йух...

Порохатий - ото не пейсатий:
У обидвох - у центрі палата!
Бо скраю наша хата:
Зеленпрахом нас одурюють завзято!
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Кнуроферма знайшла один недолік в промовах Зе і тепер всюди його обсмоктує .  :fool:

Ти не забудь в засос з повстанцями ДНР/ЛНР поцілуватись та поскиглити, що поганий Порошенко війну не закіінчив
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

а ви тоді на цвинтар, давно пора, бо там прогули вже заманались проставляти та ржати з вашого "розуму" а-ля альцгеймер.

Я ще на твою могілку посцю...  :bueee: 
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Gosha Tykhyi
18 хв. ·

Лінія захисту прихильників Зеленського щодо «повстанців»: це не він, він просто читав питання людей.

Я вам розповім про «повстанців». Ми п`ять років боремося за використання правильної лексики у західних ЗМІ та міжнародних інституціях. Я сам працював на німецькому телебаченні та стикався з цією проблемою чотири довбаних роки. Росія викидала мільярди доларів на те, щоб запудрити мізки західній аудиторії всілякими «повстанцями». У нас не було і немає цих мільярдів. У нас є лише сила переконання та голий ентузіазм. Ми витрачали тони нервів, на те, щоб добитися використання правильних слів щодо війни на сході України. Іноді вдавалося переконати, іноді були «рецидиви», але це була важка, щоденна і виснажлива праця протягом років. І, до речі, здебільшого таки вдалося перебити дискурс «громадянської війни» про «повстанців», хоч і не повністю.

І все це для чого?

Щоб потім кандидат в президенти України вийшов на сцену під поглядами мільйонів людей в Україні та за кордоном, і «просто зачитав питання людей»? Які йому підготував штаб, які пройшли крізь десятки рук, перед тим як потрапити йому на листочок? І в жодної людини не вистачило фільтру лайна, аби прибрати це питання, або його переформулювати? А потім Зеленський, як ні в чому не бувало, його "просто прочитав".

Ви себе взагалі чуєте? Совісті у вас немає, відмазувальщики.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?



Якщо не Порох, то «ЛДНР» буде тут. Я був у полоні» - з таким плакатом сьогодні, 19 квітня, у Вінниці на площу перед Будинком офіцерів вийшов Андрій Тараненко. Чоловік – переселенець із Донецька. Згадує, як з власного будинку його у 2014 забрали в полон бойовики так званої «Русской православной армии». Усе за те, що на початку окупації намагалися з родиною та друзями протистояти «русскому міру»…

Із полону тоді вдалося вирватись, а згодом – переїхати до Вінниці. Тепер, каже пан Андрій, не завжди розуміє тих вінничан, хто не налаштований патріотично:

«Я переселенець з Донецька, надивився на те все, що там робиться… Це такий досвід, який не можна передати людям, та й не потрібен він нікому. Я не хочу, щоб війна прийшла сюди. Ми в Донецьку теж не могли навіть уявити, що хтось нас вижене з наших домівок, а тут люди трохи цього не розуміють… Спілкуюсь з людьми в побуті і бачу, що багато хто не розуміє, що робиться».
Свою «акцію» Андрій Тараненко називає «актом відчаю», а не агітацією чи «одиночним» мітингом, хоча про неї, як і належить, попередив поліцію та міську владу. Стояти планує до 18-ї години.

«Якщо, звісно, не прийдуть якісь тітушки і не відлупцюють мене… Якби хоча б десятьох я зміг переконати, то вже було б добре, бо треба якось рятувати ситуацію. Це моя особиста думка, я її нікому не нав’язую. Люди реагують дуже по-різному».

За словами пана Андрія, приблизно половина перехожих його підтримує, інші або ж байдужі або не згодні із написаним на плакаті.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Повстанцы с другой страны не бывают, Карл.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

І ще хвилює такий момент. Питання голограмі писали не в Коломойського. Той навряд чи називав би хуйло найманців "повстанцями". Питання писали в Москві. Писали ті, в кого язик не повертається назвати найманців найманцями.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Можете собі повертати.
Не мрійте, що українці підтримують тих, хто сепаратистів вважає повстанцями.
окупанти сепаратистами теж не є :facepalm1:
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?



   
Я ще на твою могілку посцю...  :bueee: 
Дідусь - сцикун. Так і запишемо.
   
Вас меньшинство, тех кто хочет продолжения войны. Скорее всего, сидите в Киеве, и это дерьмо для вас телевизионная картинка. Войну надо останавливать.

Если останавливать войну, то начинать с понижения градуса. Зеле респект. Это был правильный ход дипломата. Идите нахер со своей воинственностью.
:suicide2:
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Довго ще чобот українського окупанта буде топтати українську землю?   :fool:
Если по бумажке читал, значит, это не оговорка, а зараннее подготовленная позиция.
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

Дідусь - сцикун. Так і запишемо.
це неполіткоректно
Краще так: людина похилого віку страждає на енурез
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

последний пост перед сном. Я предлагаю довериться зеле. Мне кажется он все сделает правильно. Не придирайтесь к его словам, они не для вас.

не забывайте. Сейчас мы платим туда пенсии. Снабжаем водой и электричеством население. Взамен шиш.

будет гораздо лучше чем сейчас.
Та да, доверься и спи спокойно, дорогой, товарищ. Они для ваты, это понятно.
Пенсии платим только тем, кто зарегистрирован на подконтрольной территории, а он предлагает платить всем при том, что налоги они не платят, а у нас солидарная система (не говоря уже о военном и моральном аспекте). Это как, контрибуции? Интересно, москва платила пенсии в оккупированный немцами Киев в 1942-й?
   
Re: Зеля назвав терористів повстанцями?

последний пост перед сном. Я предлагаю довериться зеле. Мне кажется он все сделает правильно. Не придирайтесь к его словам, они не для вас.

не забывайте. Сейчас мы платим туда пенсии. Снабжаем водой и электричеством население. Взамен шиш.

будет гораздо лучше чем сейчас.

спи вже, уйобіщє тупе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія