Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Військові навчання ЗСУ у складі багатонаціональних сил у Німетчині

-- ну, то просто сім хвилин почекай, якщо не куриш..

-- отримаєш карту поляка і трішки вивертання твого нутра, аби не так легко було тобі патріотом України бути..

--  влаштує такий варіянт пана?
Ні, не влаштує.
Карту поляка я не отримаю, бо нічого спільного з польською ідентичністю не маю. А карту сталого побиту вже давно маю.
   
Ну це образно.
Не робилося за 5 років "все для війни, все для перемоги". Відкривалися офшори, створювалися Ротердами +, інші схеми, і тд і тп.

.. а ми в Польщі  за той чєс раком робили і робили.. робили і робили..  інтиллігєнти на плантаціях..

а ось п***а Україну і її армію - то перше, що ми, запроданці, маєм зробити, лиш через кордон ласти рвонем аж дим піде..
на форумах.. в спілкуванні.. етс..

а ще за пару місяців мусимо стогнати вже на поляків..

хз..

от такі вони запрроданці - і на Україну п***а, і на пшеків п***а..

ко ко..))

   
Ні, не влаштує.
Карту поляка я не отримаю, бо нічого спільного з польською ідентичністю не маю. А карту сталого побиту вже давно маю.

Ну то якщо не влаштовує це все, плюс те що я Тебе підйобую так легенько(у відповідь на Твої розсуди) - то може перечитаєш гілку цю спочатку і трішки подумаєш - що я не так написав, га?
а потому ще раз висловишся клавіатурою з окопу..  ?
   
Вигадати - це одне.

А ось подати якийсь вирваний з контексту сюжет - це зовсім інакше.

І дякуючи таким ось сюжетам  сотні   недалеких і недолугих росіян поїхали воювати в Донбас.

Розумієш?

По складах -  на-ди-ви-ли сь     сю-же тів  про- фа- шис-тів  українських..

Це їх накачало телебачення іхне..


І  накачка про америкосів, піндосів, етс  - давним давно у них є..

Вони вже заполонили весь свій інфопростір про те, що  у нас лише піндоси воюють , негри, і все остальне..


Ну,  і  де у нас " воюючі піндоси"?

Де страшні "піндосські негри?"


Нема?

А от хер вам!


....... Диівись сюжет.   Американці отакуть міста, ми - певно, підмахуєм, чи що?  Якщо вірити інтервю...

Кацапів понесе, повір, ця шобла таке не пропускає..

Вирвати з контексту - це і є вигадати загалом.
У мене враження, що Ви до цих пір, після 5 років інформаційної війни та мегатон брехні від хуйло все ще розраховуєте на їхню послідовність, чи порядність інформаційну.
Як би там не було - всім, кому вже могли промити мізки хуйло, уже з промитими мізками і навряд чи змінять позицію. А кому не промили, ці виривання з контексту теж до лампочки.
   
Бред какой то, если честно.

Смысл следить за словами, если у кацапни все равно намертво прописаны две шкалы - для себя и для остальных.

Им всегда главное было "кто", а не "что" делает.

Вы попробуйте как нибудь раз спросить у какого нибудь донецкого ватника, захлебывающегося слюнями про то как "Порошенка убивает свой народ! Как это - армию против свого народа посылать! Фашисты!" про то, почему у таких противников "войны против своего народа" все улицы заставлены памятниками и названиями в честь "Героев Гражданской войны".

Он вас просто не поймет. Искренне. "С Рассии ехать убивать биндеровцев, петлюровцев и прочих хахлов - это правильно, только так и надо. В Чечне мочить всех в сортире, не разбираясь - тоже правильно, так правильные президенты правильных стран поступает.
А вот украинцам так нельзя, они фашики! И пусть себе валят к себе на Западную Украину эти бандеровцы и не лезут сюда!"

Напоминаешь им, что бандеровцы у себя и сидели на Западной Украине, пока к ним домой не пришли русские с оружием в руках - а оно опять клепает глазами и не понимает. Искренне не понимает. "А чо ани с кустов в спины нашим стреляли, а!?"

Вот мой одногруппник бывший. В 2001 году, закатывая глаза, восхищался хуйлом. Он лично сам в Чечне не был, но якобы "читал" что там на любой выстрел из кустов россиянские федералы прыгают на танки и едут сжигать ближайший аул. Просто тупо любой поблизости. И он еще приговаривал "вот, надо так вот порядок наводить, эти ж черно***** другого языка не понимают. Раз сожгут, два сожгут - гляди, и тишина и покой". Хотя чего его та Чечня трогала - непонятно.
Но как думаете, что он постит на своих страницах в соцсетях сейчас? Правильно, "спасите дитей Дамбаса ат киевской хунты, давящей их танками!".

Так и хочеться ему написать - "Что ж такое? А как же наводить порядок, тупо сжигая первый попавшийся донецких район? Ты ж сам так восхищался таким вот порядком?". Но уверен - он искренне не поймет, и будет считать все так же: хуйло - чОткий красавэц, а порошенко - кровавый фашист.
   
йобнуті на всю голову наразі захищають Україну..  так бачу.. бо  по інакшому їх важко назвати, раз терплять таку худобу, як ти..

а просто йобнуті - як ти персонально - строчать ось щось подібне тут..

угу, якийсь мудак написав про тих хто захищає країну
там у нас в штабах таки дійсно йобнуті на всю голову?
чи працюють на москальську пропагандистичну машину?
я не можу зрозуміти..

бо так баче
кацапам не догодили в справі захисту  :laugh:
   
угу, якийсь мудак написав про тих хто захищає країну
бо так баче
кацапам не догодили в справі захисту  :laugh:

Читач - ти мозок компастувати будеш таким , як ти.
Таким, яким все в житті недогода..

Ви, мудаки з ось такими поглядами , які вертяться як воша на гребінці -завжди чимось збентежені і ображені..

Що хочеш?

Що тобі не подобається, хмирю, в тому, що я написав?

   
Бред какой то, если честно.

Смысл следить за словами, если у кацапни все равно намертво прописаны две шкалы - для себя и для остальных.

Им всегда главное было "кто", а не "что" делает.

Вы попробуйте как нибудь раз спросить у какого нибудь донецкого ватника, захлебывающегося слюнями про то как "Порошенка убивает свой народ! Как это - армию против свого народа посылать! Фашисты!" про то, почему у таких противников "войны против своего народа" все улицы заставлены памятниками и названиями в честь "Героев Гражданской войны".

Он вас просто не поймет. Искренне. "С Рассии ехать убивать биндеровцев, петлюровцев и прочих хахлов - это правильно, только так и надо. В Чечне мочить всех в сортире, не разбираясь - тоже правильно, так правильные президенты правильных стран поступает.
А вот украинцам так нельзя, они фашики! И пусть себе валят к себе на Западную Украину эти бандеровцы и не лезут сюда!"

Напоминаешь им, что бандеровцы у себя и сидели на Западной Украине, пока к ним домой не пришли русские с оружием в руках - а оно опять клепает глазами и не понимает. Искренне не понимает. "А чо ани с кустов в спины нашим стреляли, а!?"

Вот мой одногруппник бывший. В 2001 году, закатывая глаза, восхищался хуйлом. Он лично сам в Чечне не был, но якобы "читал" что там на любой выстрел из кустов россиянские федералы прыгают на танки и едут сжигать ближайший аул. Просто тупо любой поблизости. И он еще приговаривал "вот, надо так вот порядок наводить, эти ж черно***** другого языка не понимают. Раз сожгут, два сожгут - гляди, и тишина и покой". Хотя чего его та Чечня трогала - непонятно.
Но как думаете, что он постит на своих страницах в соцсетях сейчас? Правильно, "спасите дитей Дамбаса ат киевской хунты, давящей их танками!".

Так и хочеться ему написать - "Что ж такое? А как же наводить порядок, тупо сжигая первый попавшийся донецких район? Ты ж сам так восхищался таким вот порядком?". Но уверен - он искренне не поймет, и будет считать все так же: хуйло - чОткий красавэц, а порошенко - кровавый фашист.

Ну, вот ты все и сам написал..

Ну, а мой  (?) бред-то в чём?

В том, что не стоит лишний раз тупо давать казламордым повод к чему-то там?

Так давай хуйнём по полной, а? Всё, что они там выковыривають по крупицам, а?

Ух!! Вальнём, ептаЁ !  Нехрен думать.. Любэ кино - хули думать..

Так, чи що?


Останнє редагування: 10 грудня 2018 19:48:19 від ALF
   
Читач - ти мозок компастувати будеш таким , як ти.
Таким, яким все в житті недогода..
Ви, мудаки з ось такими поглядами , які вертяться як воша на гребінці -завжди чимось збентежені і ображені..
Що хочеш?
Що тобі не подобається, хмирю, в тому, що я написав?

дурню ти написав,
ще й когось довбойобом обізвав

не зважай на кацапів і буде тобі щастя
витрави з себе хохла
   
А шо не так?
Пусть кацапы ссуцца.


вот как бы да...
не понимаю, кого может испугать на пятый год войны с РФ фраза: ми будем підтримувати атаку американського батальйону  на населенний пункт.
   
дурню ти написав,
ще й когось довбойобом обізвав

не зважай на кацапів і буде тобі щастя
витрави з себе хохла

Мій юний друже!

Дурні я не писав, навпаки - здається,  вцілив вірно.
Довбойобом обізвав, кажеш?

а з яких луїв  я повинен читати ось такий Твій допис -

йобнуті на всю голову сприймають події та новини через призму "а що скажуть кацапи"
і вважають, що все що не робиться повинно робитись так, аби у Москві не могло виникнути до цього претензій


На кацапів, кажеш, уваги не звертати, так?

Щастя, значить, мені буде, так?

Витравити мені з себе хохла, кажеш?

................... .


Звідки ж такі гнидиьска - як ти -беруться?



Останнє редагування: 10 грудня 2018 20:07:08 від ALF
   
вот как бы да...
не понимаю, кого может испугать на пятый год войны с РФ фраза: ми будем підтримувати атаку американського батальйону  на населенний пункт.

следующий..

хорошая тема, много вас тут..
   
Мій юний друже!

Дурні я не писав, навпаки - здається,  вцілив вірно.
Довбойобом обізвав, кажеш?

а з яких луїв  я повинен читати ось такий Твій допис -

йобнуті на всю голову сприймають події та новини через призму "а що скажуть кацапи"
і вважають, що все що не робиться повинно робитись так, аби у Москві не могло виникнути до цього претензій

На кацапів, кажеш, уваги не звертати, так?

Щастя, значить, мені буде, так?

Витравити мені з себе хохла, кажеш?

................... .


Звідки ж такі гнидиьска - як ти -беруться?

так і читай, як написано,
воно так і є  захищають країну і пишуть такі звіти про військові навчання, що можуть якось не так бути інтерпретовані кацапами
ти їх йобнутими назвав, може саме тому що ти таким сам є?
це версія моя на зараз
або може старечий маразм вхопив, раз я тобі юний друже
як варіант
 
як такі гниди до старості доживають не задумувався?
   
Цитата: Читач link=topic=1023184.msg21943065#msg21943065 date=1544467127[b
]ти їх йобнутими назвав[/b], може саме тому що ти таким сам є?

а тепер швиденько  ти скинеш цитування.. чекаю..
   
Щось тхоряка заглохла..

По 20-ть повідомлень в день строчить, з 2009 го року, а тут заглохло..

Дивно, що така ботяра багатостаночна вільно плаває у всіх темах..

Потужна тваринка.. ))
   
Скотинка є на форумі, і все читає..

Тільки нічого вже не пише.. Унікальна ботяра..

 Зиркнув ось де воно пише - пипець..  Кругом його повно..

Простіше сказати , в яких темах цей "читач" не відстрілявся.. Генератрор сраний..

Аєліт тихо скавчить в кутку по зрівнянню..
   
Чо, сепаратюга, болыть тебе, или шо?  Шо хочешь?

Дурний гірше за ворога.
Це я про вас.

Хочу сказати, що в той час як Український Крим та частину Донбасу окуповано, вам якогось біса болить, що   кацапська пропаганда буде щось волати.
Їм до жопи чи є такий дрібний привід - якщо треба, вони або вигадають, або перекрутять, або самі утнуть.
   
Дурний гірше за ворога.
Це я про вас.

Хочу сказати, що в той час як Український Крим та частину Донбасу окуповано, вам якогось біса болить, що   кацапська пропаганда буде щось волати.
Їм до жопи чи є такий дрібний привід - якщо треба, вони або вигадають, або перекрутять, або самі утнуть.

Пече тебе, нещасття..))

Так і бачу - гримить Mr.Grey суходолами та ярами, балками та урочищами, ривками, повзком, летучим змієм  прямо по шоссе- весь такий плямистий, в титані броні,з
тактичним обвисов, БК, НЗ  все, як положено..

Біг біг.. Хуяк.. І тут змучився..

Присів..

І думає - куда бігти?

Чи в Український Крим, чи в частину Донбассу?

Включив смарт..

Поліз в інет..

У/,бля..

І відстрілявся на Фупі..

Все, енд, крапка.

ПС - в далёком далёком подмосковье тихо что-то звякнуло... 16 рублей упало в копилку ...Мрррр...))
   

Маю поганий настрій..

Козлота є?

  Грей, Читач пидерастичний.

Де подилися, худоба?


   
Нема гандолеп..


Щезли покручі...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія