Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Порадьте, чи варто морочитися з електронними цигарками?

там USB порт для підзарядки
Та електронна цигарка - звичайний інгалятор за принципом роботи.
головне у тому інгаляторі - відтворити максимально схожі відчуття від звичайнох цигарки. Є такі пристрої, нібито непогано імітують, але не дуже дешеві

То як з відчуттями - відтворюють?
   
Не збираюся кидати
а ти ЗБЕРИСЯ!  :X
   
краще лузганням насіння чи смоктатими карамельками гаси поштовхи.

Пожерла вже все насіння у районі, не бере.
Стрес у мене зараз, не до кидання, повір.
   
та не...  курить  приятно,  несколько  разных   фильтров  было...  но   все  равно  шото  не  то... типа  как  с  резиновой  женщиной... :)

А на скільки тебе хватило - хоч місяць витримав?
   
То як з відчуттями - відтворюють?

не знаю - сам досі не переліз.
колега поруч сидить, той перейшов, бо лікарі категорично заборонили (серце)
   

ліпше б карамельку сосала
   
VIA!
Я одно хочу тобі сказати: нічого у цьому світі просто так не відбувається. І ногу ти пошкодила для того, щоб щось змінити, що не можеш зробити при нормальному здоровью. Не змінеш зараз - буде тобі ще привід прийти до цього, але вже набагато важчий. Не впирайся подіям, вони не просто так йдуть одна за другою...

Та не вірю я у шкідливість паління, тому в мене нема ніякоі мотиваціі припиняти. Я ж недопедіатр, до всіляких медичних течій у мене скептичне ставлення. Тому нема бажання.
   
пробуй и не кого не слушай дажэ если через раз. будешь бегать курить и то хорошо
   
Ладно, раз уж сразу не послали к бениной маме, посоветую - восспользуйтесь этими 3 месяцами как раз чтобы бросить - все равно за куревом не пойдете. Не получится - и ладно!
Я бросил с помощью гриппа 16 лет назад, вы с помощью перелома - чем плохо?!

Я после инсульта, одной из причин которого таки сигареты..Три месяца не курю, теперь вот думаю и зачем "творил житие с небрежением"?
   
То як з відчуттями - відтворюють?
Ні. Я спробував, за день "викурив" одну заправку, хоча брав міцніший коктейль ніж я палю по кількості нікотину в цигарці. Перейшов знову на звичайні.
   
не знаю - сам досі не переліз.
колега поруч сидить, той перейшов, бо лікарі категорично заборонили (серце)

І що колега - мучиться, гідноі альтернативи все одно нема? Перевод грошей вийде?
   
гы бросать курить в кресле это интересный эксперимент

я не в кресле бросил и 15 кг в плюс поймал

чревато--никотин ускоряет метаболизм
та вона як тріска. ій як раз потрібно відмовитися від нікотину, хоч округлі форми набере. ))))
Вія, я любя...
   
Вони ще й вибухають, от блін :(
А мати вже яка є - престаріла, хромонога і палю. Так сталося.
Так вибухають.Власне то вчора і показували,бо багато судяться з компаніями .а у тих відмазка-уряд не вимагає регуляції правил випуску і кожен ліпитьб що хоче.І це в США,де судитися-два пальці......Тому у вас то ще більший ризик.
   

Я не збираюся кидати, я шукаю альтернативу нв 3 місяці.
Або електронну цигарку, абу жувачки з никотином Нікоретте.
Зараз в роздумах.
электронна цигарка не заменит никотина метаболизм организма уменьшится начнет расти вес при том же питании
даже если руки будут электронной сигаретой заняты и больше потреблять калорий не будете

Лишать организм никотина надо уменьшая потребление калорий  --уменьшить потребление калорий можно двумя способами --меньше есть--что в кресле проблематично--больше двигаться что еще больше проблематично.
Так что если не хотите килограммов в плюс курите в кресле а потом ,без кресла срочно начинайте бросать курить.
Ибо сейчас курят только лохи.
   
в тебе депресняк. То херово і можна погано закінчити. Виспись нормально і вітаміни групи B !
   
пробуй и не кого не слушай дажэ если через раз. будешь бегать курить и то хорошо

Через раз - мало, мені щоб кілька місяців протриматися. Шахтарі, я знаю, якийсь нацвай жують, але я так далеко не піду, зуби чорніють від нього.
   
І що колега - мучиться, гідноі альтернативи все одно нема? Перевод грошей вийде?

ну, майже кинув, рідко коли бачу навіть з електронкою
   
Не варто.
1. Писали, що когось убило, бо вибухнуло.
2. Погана прикмета. 2 роки тому ТОТ погрався - он чим скінчилося!  ;o
   
электронна цигарка не заменит никотина метаболизм организма уменьшится начнет расти вес при том же питании

вообще-то есть разные жидкости. в т.ч. и с никотином
   
Ибо сейчас курят только лохи.

кстати, да. Лет через 5 курильщики окончательно переползут в категорию маргиналов 
   
электронна цигарка не заменит никотина метаболизм организма уменьшится начнет расти вес при том же питании
даже если руки будут электронной сигаретой заняты и больше потреблять калорий не будете

Лишать организм никотина надо уменьшая потребление калорий  --уменьшить потребление калорий можно двумя способами --меньше есть--что в кресле проблематично--больше двигаться что еще больше проблематично.
Так что если не хотите килограммов в плюс курите в кресле а потом ,без кресла срочно начинайте бросать курить.
Ибо сейчас курят только лохи.

О, то мені таке якраз підходить, бо я худюща, як тріска. Треба, щоб руки були заняті і диміло.
   
Та не вірю я у шкідливість паління, тому в мене нема ніякоі мотиваціі припиняти. Я ж недопедіатр, до всіляких медичних течій у мене скептичне ставлення. Тому нема бажання.

Можливо, це стосується не цигарок,  а чогось іншого.
   
А на скільки тебе хватило - хоч місяць витримав?

на пару  дней  ваще  без  обычных  сигарет...  потом   курил  попеременно...
шо  удалось,  так  это  перейти на  единичку...
сперва  не  накуривался,  потом привык...
счас  курю   две  пачки  за  три  дня...  то есть  примерно   14-15  сигарет  в день...

возьми  себе  такое  правило...  не  курить  бездумно  и  на  ходу,  а курение  делать  как  приз,  награду...
приходишь  например  домой,  вроде  бы  закурить  хочется...  а  нет,  сделай  все  дела,  а  потом  чашечку кофе  с  сигаретой...  не  спеша  и  с  удовольствием...


Останнє редагування: 5 лютого 2016 17:42:17 від osem
   
гы бросать курить в кресле это интересный эксперимент

я не в кресле бросил и 15 кг в плюс поймал

чревато--никотин ускоряет метаболизм

та маячня. я того року якраз з поломаною ногою і не курила і ще і схудла. а вії взагалі то не загрожує! по-перше - все одно рухаєшся, по-друге - не треба обжиратися.
вія, послухай мене - кидай курити. і тобі краще, і бюджету.
   
ото скоріш за все - в тебе депресуха, Віє. і цигарки тут не допоможуть. там пігулки потрібні.

а за суттю -дочекайся Йожу - вона на них сидить, сама казала. ось вона тобі все  в деталях і розповість.

Останнє редагування: 5 лютого 2016 17:43:24 від эЛКа
   
Не варто.
1. Писали, що когось убило, бо вибухнуло.
2. Погана прикмета. 2 роки тому ТОТ погрався - он чим скінчилося!  ;o

В Тота була вже хвороба раніше , напевно. Світла йому память, гарною він був людиною :(
   
возьми  себе  такое  правило...  не  курить  бездумно  и  на  ходу,  а курение  делать  как  приз,  награду...
приходишь  например  домой,  вроде  бы  закурить  хочется...  а  нет,  сделай  все  дела,  а  потом  чашечку кофе  с  сигаретой...  не  спеша  и  с  удовольствием...

так никогда не бросишь. Потому как выстраиваются положительные ассоциации, а они должны быть отрицательными
   
на пару  дней  ваще  без  обычных  сигарет...  потом   курил  попеременно...
шо  удалось,  так  это  перейти на  единичку...
сперва  не  накуривался,  потом привык...
счас  курю   две  пачки  за  три  дня...  то есть  примерно   14-15  сигарет  в день...

возьми  себе  такое  правило...  не  курить  бездумно  и  на  ходу,  а курение  делать  как  приз,  награду...
приходишь  например  домой,  вроде  бы  закурить  хочется...  а  нет,  сделай  все  дела,  а  потом  чашечку кофе  с  сигаретой...  не  спеша  и  с  удовольствием...

Та я і так курю одиничку, мені диму треба, а не никотину. Але роблю це часто, а зараз вже задовбалася на візку по квартирі крутитися і без діла смалю безперервно. Треба щось робити.
   
так никогда не бросишь. Потому как выстраиваются положительные ассоциации, а они должны быть отрицательными

абсолютно вірно. емоція на паління мусить бути негативна.
   

А мати вже яка є - престаріла, хромонога і палю. Так сталося.

Ой, не кокетничай.
 Возраст нормальный, нога срастётся, ты барышня стойкая, а насчёт курения - так это ты сама не хочешь бросать. Всё в твоих руках. Тем более, никто не мешает.

После операции закурила - и хорошо, сняла стресс, а сейчас у тебя такой шанс жЫзня подкинула - грех не воспользоваться и не бросить ту заразу.

Тебе же надо малого поднимать, а ты ещё и себя травишь куревом. Курила, пока была молодая и резвая, а сейчас надо же не только о себе думать - сына маленький.
   
ото скоріш за все - в тебе депресуха, Віє. і цигарки тут не допоможуть. там пігулки потрібні.

а за суттю -дочекайся Йожу - вона на них сидить, сама казала. ось вона тобі все  в деталях і розповість.

Таки депресуха, але це минеться, як тільки стану на ноги.
Дочекаюся Йожу, хай просвітить.
Ще й поправляються від цього, мені таке якраз підходить.
Хоча моя мізерна вага якраз була доречна, на одній нозі втримуюся і на милицях скакати легше.
   
Та я і так курю одиничку, мені диму треба, а не никотину. Але роблю це часто, а зараз вже задовбалася на візку по квартирі крутитися і без діла смалю безперервно. Треба щось робити.
[/b]

Ты же вышиваешь чудесно? Да и потом, мне всегда казалось, что у тебя руки из нужного места растут - неужели не знаешь, куда их пристроить?
   
iqos

фылыпп-моррыс начинает продажи в украине
реальный табак, а не заменитель
нагревается до 350 градусов и испаряется без горения
пачка стиков "парламент" 20 штук - 30 грн



   
Та я і так курю одиничку, мені диму треба, а не никотину. Але роблю це часто, а зараз вже задовбалася на візку по квартирі крутитися і без діла смалю безперервно. Треба щось робити.

цигарки не допоможуть. Прийми теплу ванну, розлабся. Відключи свій мозок, відпочинь. Не думай ні про шо. Виспись і хавай вітаміні групи B. Це дуже важливо. Тобі стане ліпше.
   

кстати, да. Лет через 5 курильщики окончательно переползут в категорию маргиналов 
Дык я курил с третьего класса ,с пятого бросал до седьмого, а в десятом курила большая половина класса-это считалось "по взрослому"
Сейсчас у сына в 9-м спрашиваю- у вас кто то курит--говорит нет.
Электронные покуривают некоторые.


   
Шуша, я справді не хочу кидати. Мені це не приносить ніякого дискомфорту, але я хочу зменьшити дискомфорт для оточуючих в ці місяці, коли я і так безпорадна і іншими дрібницями морочу ім голову постійно, бо самій ніяк.
Ніколи не думала, що на інвалідному візку довезти чашку води до кімнати - це неможливо :(.
   
абсолютно вірно. емоція на паління мусить бути негативна.

а это как сказать..

я иногда так говорю- курить бросить стоит хотя бы ради того, чтобы раз в год выкурить сигарету в годовщину этого события и почувствовать, какой это кайф. особенно, первые 3-4 затяжки.

я в этом году, правда, про годовщину забыл, но догнал на ДР у внучки.
   
Через раз - мало, мені щоб кілька місяців протриматися. Шахтарі, я знаю, якийсь нацвай жують, але я так далеко не піду, зуби чорніють від нього.


Вия тебе че надо наркоты ? :lol:
   
iqos

фылыпп-моррыс начинает продажи в украине
реальный табак, а не заменитель
нагревается до 350 градусов и испаряется без горения
пачка стиков "парламент" 20 штук - 30 грн

Показати зображення...
Показати зображення...

А сам пристрій скільки - під сотню доларів чи дешевше?
І як же без диму??? :(
   
Шуша, я справді не хочу кидати. Мені це не приносить ніякого дискомфорту, але я хочу зменьшити дискомфорт для оточуючих в ці місяці, коли я і так безпорадна і іншими дрібницями морочу ім голову постійно, бо самій ніяк.
Ніколи не думала, що на інвалідному візку довезти чашку води до кімнати - це неможливо :(.

вия багато чого изменяеться. с инвалидным и это бизнесс индустрия
нужно что бы сын купил кофейную чашку с петлей или термос это проще и безопасно чай кофе
маленькие перчатки. санитайзер на ручки ибо ты крутя колеса по полу ползаешь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія