Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Порадьте, чи варто морочитися з електронними цигарками?

Я Вие то же самое говорила. Может, хоть двоих послушает :)

Я зі своєї практики їй раджу. Ходити тільки на ходунках. Часто лягати, піднімаючи ногу. Класти на подушку, щоб знімати набряк.
   
вия, возьми стартовый за 500-600 грн и ниипи моск))
   
Милиці- дуже небезпечна штука. Краще ходунки.

Дівчата, дякую за турботу, але на ходунках по сходах не походиш. Сім сходинок на виході з під.ізду я долаю на милицях. Всюди, де рівно, іжджу на інвалідному візку, мені так легше. Багато лежу.
   
По-перше, сім сходинок на милицях можна долати тільки зі сторонньою допомогою. По-друге, нєх шастати по сходинках. По-третє, по хаті основним транспортом пересування мають бути ходунки. Бо як навернешся на милицях, а шанси на це високі, то будеш мати ще другу ногу в гіпсі. Тобі це треба?
   
Плюс до того, інвалідний візок за три місяці знищить твою м"язову систему. А відновити її дуже важко. Проблеми зі спиною, травленням і ходінням в туалет. Ходунки- це безпечний, ідеальний тренажер на період реабілітації. Послухай вчену людину, яка рік вчилася ходити заново, шість років тому.
   
По-перше, сім сходинок на милицях можна долати тільки зі сторонньою допомогою. По-друге, нєх шастати по сходинках. По-третє, по хаті основним транспортом пересування мають бути ходунки. Бо як навернешся на милицях, а шанси на це високі, то будеш мати ще другу ногу в гіпсі. Тобі це треба?

Якщо сходинки долаю на милицях із сторонньою допомогою, то на ходунках взагалі ніяк.
Шастаю, бо возили на перевязки і знімати шви. Тепер ще в ТВК почала шастати, вибори.
По хаті ходунки не годяться, бо стояти мені дуже боляче і візок незрівнянно краще. З нього точно не навернуся.
Коли через три місяці дозволятт ступати на ноги, тоді може й ходунки знадобляться, життя покаже.
   
 Я  счас в трускавце и уже два дня не курю , какой ето кайф , бег по утрам , потом йога басейны процедуры ит
 Наче заново рождаюсь , откпашлюется какая то срань  , хотел бы больше не курить никогда ,,,,
 Вия ето для тебя реальный шанс бросить курить , попроси родных помочь тебе не приносить сигаиеты :gigi:

Останнє редагування: 9 лютого 2016 22:45:30 від Sashoks
   
вия, возьми стартовый за 500-600 грн и ниипи моск))

Та щось візьму, але дайте ж розібратися у купі матеріалу, ще тиждень буду осягати тонкощі. Гілку не я підняла.
   
Плюс до того, інвалідний візок за три місяці знищить твою м"язову систему. А відновити її дуже важко. Проблеми зі спиною, травленням і ходінням в туалет. Ходунки- це безпечний, ідеальний тренажер на період реабілітації. Послухай вчену людину, яка рік вчилася ходити заново, шість років тому.

Сподіваюся, що не знищить, три місяці не так вже й багато. Потім пару місяців на ходунках чи з паличкою. А наступного року знову операція - залізо витягатимуть з ноги, то може й одразу на ходунки стану.
   
Та щось візьму, але дайте ж розібратися у купі матеріалу,

Попитай у знайомих  чи подруг. Буває що у людей валяються ці електронні цигарки. Погралися та й забули.
Колись в мене валялася поки я комусь не віддав.
   
Якщо сходинки долаю на милицях із сторонньою допомогою, то на ходунках взагалі ніяк.
Шастаю, бо возили на перевязки і знімати шви. Тепер ще в ТВК почала шастати, вибори.
По хаті ходунки не годяться, бо стояти мені дуже боляче і візок незрівнянно краще. З нього точно не навернуся.
Коли через три місяці дозволятт ступати на ноги, тоді може й ходунки знадобляться, життя покаже.

З ходунків не навернешся, це майже неможливо. Я тобі ще раз пояснюю- візком ти полегшуєш собі життя тимчасово і ускладнюєш в перспективі. Проблеми зі спиною, хребтом точно гарантовані. І не розраховуй на три місяці. Дроблений перелом зі зміщенням- це не три місяці. Я тобі бажаю стати на ноги швидше, але розраховуй на п"ять-шість місяців. Тому і кажу тобі зі всією відповідальністю- викинь нафіг той візок і ставай на ходунки вдома. При тому, що я на ногах вже шість років, але атрофія м"язів хворої ноги за рік часу була настільки серйозною, що видно різницю і зараз. Прошу тебе, як людину- ставай на ходунки. І нога перестане тобі набрякати через два-три тижні.
   
Попитай у знайомих  чи подруг. Буває що у людей валяються ці електронні цигарки. Погралися та й забули.
Колись в мене валялася поки я комусь не віддав.

Та наче ні в кого нема, всі смалять цигарки і не заморочуються. Це я собі забаву вигадала.
А тут такий шалений асортимент пропонують, нічого не тямлю, що його брати :(
   
З ходунків не навернешся, це майже неможливо. Я тобі ще раз пояснюю- візком ти полегшуєш собі життя тимчасово і ускладнюєш в перспективі. Проблеми зі спиною, хребтом точно гарантовані. І не розраховуй на три місяці. Дроблений перелом зі зміщенням- це не три місяці. Я тобі бажаю стати на ноги швидше, але розраховуй на п"ять-шість місяців. Тому і кажу тобі зі всією відповідальністю- викинь нафіг той візок і ставай на ходунки вдома. При тому, що я на ногах вже шість років, але атрофія м"язів хворої ноги за рік часу була настільки серйозною, що видно різницю і зараз. Прошу тебе, як людину- ставай на ходунки. І нога перестане тобі набрякати через два-три тижні.

Ну ти даєш :) Не перестане вона набрякати найближчі два місяці, про що мене попередили лікарі. А атрофія мязів неминуча, навіть якщо я стрибаю на ходунках однією ногою, друга бездіяльна просто висить. Дякую за поради, в лікаря спитаю.
   
Зовсім набрякати не перестане, звичайно, поки йде початковий процес і тканини травмовані. Але через місяць набряк буде набагато меншим. Перестануть синіти пальці, розпирати ступню перестане. Послухай мене, я тобі раджу, як найближчій людині, хоч я і терпіти не можу Фаріон.  :gigi:
   
А тут такий шалений асортимент пропонують, нічого не тямлю, що його брати

Бере щось дешеве на пробу, ось таке:
http://sigaret.net.ua/shop/743/desc/ehlektronnaja-sigareta-evod-twist-iii-1600-mah-kliromajzer-aerotank-m16
Якщо сподобається, через рік коли девайс здохне, купиш щось краще.
Не сподобається - не такі шалені гроші.
   
Та шо ви тут зі своїми сигаретами. Є глобальніша проблема. Потім покурить.
   
Бере щось дешеве на пробу, ось таке:
http://sigaret.net.ua/shop/743/desc/ehlektronnaja-sigareta-evod-twist-iii-1600-mah-kliromajzer-aerotank-m16
Якщо сподобається, через рік коли девайс здохне, купиш щось краще.
Не сподобається - не такі шалені гроші.

Дяки, почитала. "Смотрю в книгу - бачу фігу" :) Вольти, ампери, конктори - хтозна, що це все означає :)
   
Зовсім набрякати не перестане, звичайно, поки йде початковий процес і тканини травмовані. Але через місяць набряк буде набагато меншим. Перестануть синіти пальці, розпирати ступню перестане. Послухай мене, я тобі раджу, як найближчій людині, хоч я і терпіти не можу Фаріон.  :gigi:

Дяки, Ксеня, я прислухаюся до твоіх порад. А ти що ламала - суглоб чи стегно?
Чоловік здуріє - скажу йому, що мені візка й милиць мало, ще ходунки шукай :)
   
Дяки, Ксеня, я прислухаюся до твоіх порад. А ти що ламала - суглоб чи стегно?
Чоловік здуріє - скажу йому, що мені візка й милиць мало, ще ходунки шукай :)

Була важка аварія, дебіл на Тойоті Тундрі вилетів на зустрічну. Дроблена гомілка вхлам. Були ще інші проблеми, але ходити я почала нескоро.
   
Ну то таке.. ходжу- і слава Богу. Якщо зробиш так, як я кажу- збережеш м"язи всього тіла і хребет.
Тільки ходунки не на колесах, а прості. Щоб переносити на руках вагу тіла.

Останнє редагування: 9 лютого 2016 23:14:01 від ксeня
   
Була важка аварія, дебіл на Тойоті Тундрі вилетів на зустрічну. Дроблена гомілка вхлам. Були ще інші проблеми, але ходити я почала нескоро.

Таке саме, як в мене. Тобі пластини ставили, через рік знімали чи залишили?
   
Ну то таке.. ходжу- і слава Богу. Якщо зробиш так, як я кажу- збережеш м"язи всього тіла і хребет.

Та з хребтом все доладу, викручуюся на всі боки на кухні - то тарілку достати, то картоплі витягнути-начистити-юшку зварити, то у ванну по батареі добоатися на руках, щоб вмитися. Мязи на руках скоро будуть, як у атлета.
   
Таке саме, як в мене. Тобі пластини ставили, через рік знімали чи залишили?

Не ставили нічого, не було куди кріпити. Зросталося в гіпсі, є трохи зміщений розворот ступні. Можна було ще раз оперувати, різати кістку, повернути на кілька градусів правильно. Але я вже на це не пішла. Ходжу нормально, бігати не можу. В цілому все добре.
   
Та з хребтом все доладу, викручуюся на всі боки на кухні - то тарілку достати, то картоплі витягнути-начистити-юшку зварити, то у ванну по батареі добоатися на руках, щоб вмитися. Мязи на руках скоро будуть, як у атлета.

Це поки що. Хребет і м"язи спини- головне. Коротше, ставай на ходунки. Повір мені, я тобі хочу як краще.
   
Не ставили нічого, не було куди кріпити. Зросталося в гіпсі, є трохи зміщений розворот ступні. Можна було ще раз оперувати, різати кістку, повернути на кілька градусів правильно. Але я вже на це не пішла. Ходжу нормально, бігати не можу. В цілому все добре.

Ох нічого собі, мені таки скрутили болтами і звязки позшивали.
Важко тобі довелося :( А взуття ортопедичне носиш чи звичайне? З паличкою ходиш?
   
Ох нічого собі, мені таки скрутили болтами і звязки позшивали.
Важко тобі довелося :( А взуття ортопедичне носиш чи звичайне? З паличкою ходиш?

Звичайне взуття, палицю кинула швидко, за три місяці, як стала на дві ноги.
   
Звичайне взуття, палицю кинула швидко, за три місяці, як стала на дві ноги.

Це добре. Може й я до літа стану, сина женити влітку треба, з ціпком на весілля наче ж не хочеться.
Твій чоловік ще воює, коли додому?
   
Це добре. Може й я до літа стану, сина женити влітку треба, з ціпком на весілля наче ж не хочеться.
Твій чоловік ще воює, коли додому?

Будеш без ціпка, не переживай. Тільки ходунки завтра дістань. :)
Чоловік чекає на наказ, реально до кінця березня. Я сподіваюся, що не довше.
   
Добре, пошукаю. А Фаріон класна тітка в реалі, раджу познайомитися, ти будеш приємно здивована :)
   
Та вона вже мене не раз дивувала, дякую.  :gigi:
Виздоровлюй давай.
   
Та вона вже мене не раз дивувала, дякую.  :gigi:
Виздоровлюй давай.

То ти лякалок надивилася. В житті вона дуже мила розумна жінка, скромна і соромьязлива.
Колись доберуся до Львова і організую зустріч, ти будеш приємно вражена.
   
;o  вы ее пьете????
кушаєм ))) . В мене  як  писав  вище - 1.1 1.3 Ома  намоткі спіралі  . Вище  20Ват не  заходжу , як  хочеться  посмакувати - заводжу  дріпку , хочу Ахілес  ще ))) , теж добрий  обат , симбіоз дріп+обат ( сінтебак) , компромісна  класна штука  .
   
Дяки, спробую розшифрувати. І скільки за місяць витрачаєш на суміші, хоча б приблизно?
Перепрошую . Не відповів  . Витрачаю  раз  на півроку ,  там  ціни є , 500 мл стає  десь в 440 гривень (24мг) ,плюс беру  1.5 л пропіленгліколю та літр гліцерину ( або зоасім його не беру -  в аптеці  беру  . То ще  гривень  сто -  коротше  до 600 грн на півроку  на базу .
Ароми  можна міксувати . Легко  . Там  на  форумі є  тема , є наш  український виробник аромок , вони  звичайні  ,  як для  страв  та напоїв , але  розведені в  пропіленгліколі  мають  бути  . Наразі  маю  декілька  аром -  табачних  та  фруктових  . По настрою користуюсь . Китайські ароми - 65 грн 10  мл , але  то дорогувато ще . Є супер аромкі  зі всього  світу  . Дорого - але смаки вражають . На тому  форумі  є відповідні  теми .
   
Дякую за відповідь. От букви знаю, слова наче зрозуміла, а зміст речень в голові ніяк не вкладається.
Я ті суміші маю ще сама варити, чи що? І в аптеці щось для цього купувати?
   
Та не вірю я у шкідливість паління, тому в мене нема ніякоі мотиваціі припиняти. Я ж недопедіатр, до всіляких медичних течій у мене скептичне ставлення. Тому нема бажання.
Хлопець на роботі, молодий, 28 років...Два роки тому поїхав на море і жахом відчув, що не може допливсти до буйка...слабіє, забивається дихання...Налякався, страх..Вирішив, що досить напалився вже. Кинув.
Через пару місяців відчув - сили відновилися...Влітк у - звично на море. Все нормально. Молодий.
А у тебе ще дитинка маленька. Хочеш його повноцінно поставити на ноги - терміново кидай палити. Доля дала тобі цю можливість.
   
Дякую за відповідь. От букви знаю, слова наче зрозуміла, а зміст речень в голові ніяк не вкладається.
Я ті суміші маю ще сама варити, чи що? І в аптеці щось для цього купувати?
Та ні ))) . Можна відразу купити  базову  суміш  міцністю -12мг та  з  відповідним  смаком ))) . Нічого  не треба  варити - просте  змішування  . Я , і багато  вайперів роблять -  самозамєс  . То ти сам  робиш  відповідної  міцності суміш  з  відповідним співвідношенням гліколю  до пропілену  ,  плюс -  від кількості ароматизатору залежить  смак  . В  мережі  інтернет  купа  калькуляторів для самозамєсу ))) , для  андроід купа  тих  калькуляторів - я  прямо  на  телефоні рахую  кількість складу .
   
О! То вам ще й турнік/перекладина/поперечина не завадить. Хоча б трохи повісити на прямих руках - скільки зможете. Або навіть можна трохи підтягуватись.

Що до вентиляції кухні. Відкрити вікно на мікропровітрювання - щілину зробити і врубити витяжку на максимум. А по цигарки - спробувати їздити коляскою. Якраз буде чим зайнятись+тренування. Не більше однієї пачки в день. Закінчились - робіть самокрутки з недопалків.

Що до кидання палити - десь була тема, 2-3-4 теми.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=870057

Останнє редагування: 10 лютого 2016 07:32:12 від com1
   
Що до стимулу кинути/обмежити паління. Без паління нога має зажити швидше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія