Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Arty Green: кнyр зрадник

Arty Green: кнyр зрадник



   
Re: Arty Green: кнyр зрадник
den

Нарешті жовті води
Ура !
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Я не витрачаю час на відоси. Одразу перейшов на момент:

16:23 Минские соглашения - сговор против Украины

Тобто чувак жирно натякає що Петро зрадник, а мінські домовленості то змова США з Німеччиною щоб нагнути Україну в інтересах Раші.
Але при цьому крутить сракою,  мовляв треба сказати шо ми будемо виконувати мінські домовленості й надалі, але крім ось цих й ось цих пунктів.
Він шо реально вірить шо хтось поведеться на таке хитрунство?
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Нарешті жовті води
Ура !

угу, 16:23
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Я не витрачаю час на відоси. Одразу перейшов на момент:

16:23 Минские соглашения - сговор против Украины
Тобто чувак жирно натякає що Петро зрадник, а мінські домовленості то змова США з Німеччиною щоб нагнути Україну в інтересах Раші.
Але при цьому крутить сракою,  мовляв треба сказати шо ми будемо виконувати мінські домовленості й надалі, але крім ось цих й ось цих пунктів.
Він шо реально вірить шо хтось поведеться на таке хитрунство?

та ладно  :fool: ,
він прямо каже : "...поскольку международное сообщество стало свидетелем этих договоренностей (Мінськi, між кнуром та xyілом), официально мы не объявили, что порошенко предатель, и не аннулировали эти договоренности, нам нужно из этой ситуации как-то выходит..".
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Я не витрачаю час на відоси. Одразу перейшов на момент:

16:23 Минские соглашения - сговор против Украины
Тобто чувак жирно натякає що Петро зрадник, а мінські домовленості то змова США з Німеччиною щоб нагнути Україну в інтересах Раші.
Але при цьому крутить сракою,  мовляв треба сказати шо ми будемо виконувати мінські домовленості й надалі, але крім ось цих й ось цих пунктів.
Він шо реально вірить шо хтось поведеться на таке хитрунство?

из того что был на войне
еще не вытекает ххххм ...не быть долбнем


и после всего еще опять нести фуету на своей волне
ну есть такая порода
обосрался и опять за свое как с гуся вода
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

та ладно   ,
він прямо каже : "...п
При тому він каже, шо мовляв ми не зазначили шо Петро зрадник й не анулювали мінські угоди.
Натяк більш ніж жирний.

До речі, мінські угоди не є зрадою аж ніяк. Це капітуляція, визнання програшу. Тут від Петра вже мало шо й залежало.
Інша річ, шо хитрун Петро типа ні до чого, це все підписував якийсь Кучма з дохлими сєпарами, кацапами та міжнародними партнерами.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

При тому він каже, шо мовляв ми не зазначили шо Петро зрадник й не анулювали мінські угоди.
Натяк більш ніж жирний.

кто это  мы ?

мы - отставной козы барабанщик ?
амбиций там как у генерала или начштаба ВСУ
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

нужно завадить в управленіе гасударством людей, каторіе отлічаюцця по прахфенсіональним прізнакам...))))
 Ну то що? завели прахвесіоналів? Канець епохі бідності бля, охуліард деревів, асхвальт бля по увсій державі..
Ціна на опалення ( ну а хуле)
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

При тому він каже, шо мовляв ми не зазначили шо Петро зрадник й не анулювали мінські угоди.
Натяк більш ніж жирний.

До речі, мінські угоди не є зрадою аж ніяк. Це капітуляція, визнання програшу. Тут від Петра вже мало шо й залежало.
Інша річ, шо хитрун Петро типа ні до чого, це все підписував якийсь Кучма з дохлими сєпарами, кацапами та міжнародними партнерами.

угу, 18:51
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

угу, 18:51

это он строчил в еще 2020 году
хз кому все это он написал
но там  хорошая вавка в голове
чел с реальностью плохо дружит

https://m.censor.net/ru/blogs/3191224/reforma_oborony_ukrainy_tseli_vozmojnosti_mehanizmy_printsipy_i_osnovnye_komponenty#comments
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

а шо трапилося?
що це чудо вже уткнуло, що пішли вкиди про зради?
йому знову рейтинг порахували? чи підрихтували?
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

а шо трапилося?
що це чудо вже уткнуло, що пішли вкиди про зради?
йому знову рейтинг порахували? чи підрихтували?

ну ...
какой-то неадекват еще не монетизировал своих тараканов у зелени)
стараются ))
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

это он строчил в еще 2020 году
хз кому все это он написал
но там  хорошая вавка в голове
чел с реальностью плохо дружит

https://m.censor.net/ru/blogs/3191224/reforma_oborony_ukrainy_tseli_vozmojnosti_mehanizmy_printsipy_i_osnovnye_komponenty#comments

думка якогось віртуального чма elipse про людину з якою я особисто знайомий з 1996 року мені не цікава  :fuck:

трохи про Arty Green:  https://m.censor. net/ru/blogs/3176058/kto_i_kak_sdal_debaltsevo_svidetelstvuyu
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

думка якогось віртуального чма elipse про людину з якою я особисто знайомий з 1996 року мені не цікава
В принципі нам так само пофуй на думку якогось віртуального  чма gryanik, який знайомий особисто з людиною з 1996 року.
Нафуя ти цим понтанувся, я хз )))

Останнє редагування: 15 вересня 2021 22:16:27 від птах Сорока
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

В принципі нам так само на пофуй на думку якогось віртуального  чма gryanik, який знайомий особисто з людиною з 1996 року.
Такі да.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

В принципі нам так само на пофуй на думку якогось віртуального  чма gryanik, який знайомий особисто з людиною з 1996 року.
Нафуя ти цим понтанувся, я хз )))

1/я не понтуюся, просто маю честь бути знайомою з людиною особисто
2/обговорются не особистості, а думка бойового офіцера який є представником певного репрезентативного прошарку ВСУ
3/"нам" це хто?  не понтуйся чмo  :blush2:  птах Сорока :lol: 

   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

1/я не понтуюся, просто маю честь бути знайомою з людиною особисто
ну май собі честь, якби не понтувався, то не згадував би про цю честь тут.
2/обговорются не особистості, а думка бойового офіцера який є представником певного репрезентативного прошарку ВСУ
таких офіцерів вагон й кравчучка, добре шо більшість не дає інтерв'ю в ютубчику, а то заїпались б обговорювати.
3/"нам" це хто?
Всім, хто це читає. Я ж також є представником репрезентативного прошарку ФУПу.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Такі да.

ще один "elipse"
 [M]
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

ТС, а ти не помітив, шо більшості настільки насрати на думку того чувака, з яким ти знайомий, шо по суті ніфуя й не дописують, бо в принципі не дивляться того відоса, шо ти виклав?
Я мабуть чи не єдиний, хто хоч якийсь шматок того відоса подивився. :gigi:
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

думка якогось віртуального чма elipse про людину з якою я особисто знайомий з 1996 року мені не цікава  :fuck:

трохи про Arty Green:  https://m.censor. net/ru/blogs/3176058/kto_i_kak_sdal_debaltsevo_svidetelstvuyu

бгггг

не сомневаюсь, что ты себя возомнил адекватом
и милостиво твоя адекватность распространяется на весь твой круг знакомых )
а вот мне по барабану ты и твои знакомые ...
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

ну май собі честь, якби не понтувався, то не згадував би про цю честь тут.
таких офіцерів вагон й кравчучка, добре шо більшість не дає інтерв'ю в ютубчику, а то заїпались б обговорювати.
Всім, хто це читає. Я ж також є представником репрезентативного прошарку ФУПу.

1/  ти таки чмо  :gigi: 
2/  [M]
3/   :fuck:

по факту   :-X 

   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

1/  ти таки чмо   
2/ 
3/   

по факту
Уті-путі. Зелене кісо обідєлось. :laugh:  Що й треба було довести.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

дуримар, который топил за клоуна-профана
и еще год потом витал в облаках и строчил курсовые для военного вуза
и продолжает нести пургу дальше - не заслуживает моего внимания
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

а шо трапилося?
Від ТСК по вгнерівцях увагу відвертають: латинка, вбивство Чорновола, оце...А там цікавіше все-таки.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Хто це і чому його думка настільки важлива ?
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

ще один "elipse"
 [M]
У пана проблеми з очима? Я - Rambler на хвупі.
А той, хто понтується знайомством хз з ким, хоч і з 1896-го року - дивак якийсь, не сказати чого хужЕє.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

У пана проблеми з очима? Я - Rambler на хвупі.
А той, хто понтується знайомством хз з ким, хоч і з 1896-го року - дивак якийсь, не сказати чого хужЕє.

тримай гілочку москаликy
 :-X 
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

https://twitter.com/view/status/1437777351178399751

У нього ж є якийсь завод в Угорщині. Нічого дивного, що там в гейропі є продукція марки Рошен. Я колись в Будапешті в магазині бачила.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Петро Порошенко агент КДБ/ФСБ.
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Re: Arty Green: кнyр зрадник

 Ну що сказати?  Чувак просто ТУПОРИЛИЙ ДУРЕНЬ. Типовий Данінг-Крюгер. Ну войював, може навіть герой, ТОЙ ЩО? Він не може бути тупорилим? ВІН І Є ТУПОРИЛИЙ!

 Ляпнути: 16:23 Минские соглашения - сговор против Украины
Тобто чувак жирно натякає що Петро зрадник, а мінські домовленості то змова США з Німеччиною щоб нагнути Україну в інтересах Раші.
Але при цьому крутить сракою,  мовляв треба сказати шо ми будемо виконувати мінські домовленості й надалі, але крім ось цих й ось цих пунктів.
Він шо реально вірить шо хтось поведеться на таке хитрунство?
=======================================
 По-перше, мінськи дозволили нам виграти час, чтоб відновити та зробити по-суті армію, по-друге НІХТО ЇХ НЕ ВИКОНУВАВ! Від слова ЗОВСІМ і не виконує зараз. І НЕ БУДЕ ВИКОНУВАТИ. Тобто,хоча ми усі як би проти Мінських,але Україна на них насрала. Ще при Пороху. Це типова воєнна хитрість.

 Тоді,якщо,ніхто Мінських не виконує, ТО ПРО ШО П...ЗДИТЬ ЦЕЙ ЧУВАК? 

 Нехай йде нах.... B-)
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

очень трезвый дядька и умный. На фупе все как всегда -- петро болить. О главном из интервью ни слова! У нас впереди большая война с кацапами, которая скорее всего кардинально изменит жизнь ВСЕХ! Вероятность, что пронесет очень маленькая
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

у цього "капітана"  бєрьозовая каша в галавє, або як каже ромцьо скрипін "тут насрано, тут знову насрано",

що воно меле: "крим ахвіціально тєріторія рассійской хвєдєрації",  "асвабадіть крим - всьо равно  шта заявіть - асвабадіть часть тєріторії рассіской хвєдєрацїї" :facepalm1:
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

Завжди знайдеться якесь біле пальто... :facepalm:
   
Re: Arty Green: кнyр зрадник

що воно меле: "крим ахвіціально тєріторія рассійской хвєдєрації",  "асвабадіть крим - всьо равно  шта заявіть - асвабадіть часть тєріторії рассіской хвєдєрацїї
Нуахулє.
Дивно, що  не "ордло - ахвіціально територія лнр і днр".
Юридичні підстави однакові, хоча нахіба довбограю юридичні підстави.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія