Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З УДО звільнили працівників, які не збили дрон журналістів над Гутою – джерела

За інформацією журналіста "Української правди" Михайла Ткача, з Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією "Синьогора" у карпатському селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрія Єрмак.

Джерело: Михайло Ткач з посиланням на джерела у подкасті на "Українській правді"

Пряма мова Ткача: "Я думаю, що ця історія (таємних польотів у Гуту – ред.) матиме продовження. Я знаю, що зараз в Управлінні державної охорони йде розслідування: вони шукають мої джерела. Вони вважають, що у мене ціла мережа джерел. І зараз ідуть розслідування й перевірки.

Я знаю, що звільнили співробітників УДО, які не збили наш дрон, коли ми взлітали над "Синьогорою", над цією державною дачею – про що президент казав, що ми порушили закон. Вони мали його збити, але не ввімкнули якісь радари, не помітили й не збили".

Деталі: За словами Ткача, дрону достатньо було злетіти і показати майданчик, на який сіли гвинтокрили ДСНС.

Співробітники УДО одразу підійшли і заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.

"Українська правда" звернулася до УДО по коментар щодо цієї інформації.

Ткач також має інформацію, що в МВС тепер думають, як далі комунікувати цю історію.

Офіс президента нібито писав запит, щоб надали гвинтокрил, хоча Володимир Зеленський казав на пресмарафоні, що йому запропонували скористатися авіацією ДСНС ті, хто летів із президентом у Гуту, що може вказувати на те, що гвинтокрили використали з подачі міністра Дениса Монастирського.

За словами Ткача, про плани святкувати день народження Єрмака у Гуті знало широке коло людей, проте подробиці святкування мало хто хотів розкривати, а сам захід був законспірований.

За даними Ткача, людей у резиденції було небагато.

Відомо, що партнер Ігоря Коломойського Тимур Міндіч із родиною прилетів у п'ятницю, за два дні до дня народження Андрія Єрмака. Міністр розвитку громад та територій Україн Олексій Чернишов також був із родиною. Був там і заступник голови Офісу президента Олег Татаров.

Сам президент також був із родиною.

Журналіст наголосив, що використання відомчих гвинтокрилів у приватних цілях, а не з державною метою – викликає запитання.
   
Все правильно. Це приватне життя
   
Ну шо здесь неправильного? Не справились со своими обязанностями. Режимный объект. Может кацапы свой дрон запустят, а эти лохи будут ушами хлопать? Хай идут баштан охранять. если возьмут таких. B-)
   
Все правильно. Це приватне життя


це державнв установа. яку купка продажних політиканів використовує для приватних гулянок
   
ну якщо так то правильно

дрон міг бомбу скинути наприклад

прохідний двір якийсь
   
Все правильно. Це приватне життя
У президентов не бывает приватного життя.Приватне життя може бути  у клоуна з 95-го кварталу
   
Все правильно. Це приватне життя
за деньги налогоплательщиков  :pleasantr:
   
Відомо, що партнер Ігоря Коломойського Тимур Міндіч із родиною прилетів у п'ятницю, за два дні до дня народження Андрія Єрмака. Міністр розвитку громад та територій Україн Олексій Чернишов також був із родиною. Був там і заступник голови Офісу президента Олег Татаров.
жены, дети и партнеры олигархов тоже проверяли подготовку к форуму?
   
Нужно смотреть, была там беспилотная зона на момент съемки или нет.
   
Все правильно. Це приватне життя

нагадай но мені, як ви реагували на приватне життя Петра з Мальдівами? :lol: юлькі одночасно й кумедні й огидні потвори.
   
У президентов не бывает приватного життя.Приватне життя може бути  у клоуна з 95-го кварталу

 (tu)
   
Короче, передайте вашей Бубочке, что оно большое маленькое бздо. Над Гутой нет запрета полетов.

   
за деньги налогоплательщиков  :pleasantr:
  (tu)
   
нагадай но мені, як ви реагували на приватне життя Петра з Мальдівами? :lol: юлькі одночасно й кумедні й огидні потвори.

на кожен такий висер  зе!лепнів треба відповідати роликом з 95го кварталу де майбутній Президент, захльобуючись слюною, громогласно вєщає:  Президент ваюющей страны не имеет право летать на Мальдивы....
   
Представляю что бы с ними сделали в штатах или в рашке за такой прокол.Но нашему быдлу что то объяснять бесполезно.Подумаеш ь президент страны и беспилотник.Охрана же точно знает что это летают журналисты,а не иностранная разведка или террористы
   
Представляю что бы с ними сделали в штатах или в рашке за такой прокол.Но нашему быдлу что то объяснять бесполезно.Подумаеш ь президент страны и беспилотник.Охрана же точно знает что это летают журналисты,а не иностранная разведка или террористы

Еще раз для тех кто в танке - там нет закрытой зоны для полетов.
   
ну реально правильно звільнили. це міг бути дрон-вбивця чи дрон-розвідник, за яким прилетить щось інше, тобто УДО б втратило свого клієнта, а значить не справилося з обов‘язками
   
Еще раз для тех кто в танке - там нет закрытой зоны для полетов.


Зато есть президент и я не представляю каким нужно быть тупым что бы не понимать,что всему есть предел и президент,кем бы он ни был,это президедент,а не хер собачий  за которым любой может следить с использованием спецсредств
   
Зато есть президент и я не представляю каким нужно быть тупым что бы не понимать,что всему есть предел и президент,кем бы он ни был,это президедент,а не хер собачий  за которым любой может следить с использованием спецсредств

В случаи с Бубочкой не все так однозначно  :laugh:  В любом случаи, у УДОшников должны быть законные основания сбивать дрон, а их не было!
   
Еще раз для тех кто в танке - там нет закрытой зоны для полетов.
А для тех кто в погребе - там где находится президент автоматом "бесполетная зона для дронов".  Мало ли шо он там несет.
   
нагадай но мені, як ви реагували на приватне життя Петра з Мальдівами? :lol: юлькі одночасно й кумедні й огидні потвори.
ми досі не знаємо подробиць
   
В случаи с Бубочкой не все так однозначно  :laugh:  В любом случаи, у УДОшников должны быть законные основания сбивать дрон, а их не было!
защита клиента высший приоритет. если ты будешь в толпе неподалеку от любого президента и выхватишь из-за пазухи водяной пистолет — тебя сначала убьют, а потом уже будут разбираться, водяной пистолет или настоящий. и правильно сделают
   
Зато есть президент и я не представляю каким нужно быть тупым что бы не понимать,что всему есть предел и президент,кем бы он ни был,это президедент,а не хер собачий  за которым любой может следить с использованием спецсредств
(tu)
   
(tu)
президент жива людина
   
Все правильно. Це приватне життя
Приватне життя за державний кошт? Це вже щось новеньке у прихильники певної політсили виправданнях
   
В случаи с Бубочкой не все так однозначно  :laugh:  В любом случаи, у УДОшников должны быть законные основания сбивать дрон, а их не было!


Если ты с первого раза не понял что это тупой высер,а не зрада,то бесполезно тебе что то объяснять .Шарий уже давно у себя это дерьмо запостил и даже промычал про какие-то сливы.Какое совпадение
   
Зато есть президент и я не представляю каким нужно быть тупым что бы не понимать,что всему есть предел и президент,кем бы он ни был,это президедент,а не хер собачий  за которым любой может следить с использованием спецсредств

ніхто не розуміє, навіть хер собачий, якого ти називаєш президентом )
сам блазень скаржився, що завдяки кореспонденту “Української правди” у нього “немає можливості жити особистим життям”, оскільки той відстежує його пересування.
тобто, він сам вважає, що порушили його право на особисте життя, приватність як звичайної людини, не посадової особи

   
Еще раз для тех кто в танке - там нет закрытой зоны для полетов.
Не путайте закрытую зону для полёта самолётов, с закрытой зоной для полётов дронов ;)
   
В ЄУ всі ті правила для пілотів дронів систематизували.
Після 250грамових чотири категоріі пілотів.
З серйозними заборонами для всіх літати над головами приватними садибами об'єктами бундесверу федеральної інфраструктурою  і тд і тп
Категорія с4 важкі дрони там вчитися і здавати кваліфікацію роками.
Всідрони мають бути зареєстровані з ліцензійними збором

Штати
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Regulation_of_UAVs_in_the_United_States

Любителям політати над ховатією)
Ци
Важливо:  хоча багато правил в Європі зараз стандартизовані, країни можуть зберегти свої власні правила. У Хорватії, наприклад, досі є обов’язок отримати дозвіл на аерофотозйомку.
війна навчила

В Украіні - нєх робити- запускай дрона.
   
як думає шановна громадськість - чи має повноваження УДО збивати дрон, якщо нема загрози безпеці, але хер собачий прагне приватності?)
   
Не путайте закрытую зону для полёта самолётов, с закрытой зоной для полётов дронов ;)

Это одно и тоже. Этой картой пользуются пилоты дронов в том числе.
   
ніхто не розуміє, навіть хер собачий, якого ти називаєш президентом )
сам блазень скаржився, що завдяки кореспонденту “Української правди” у нього “немає можливості жити особистим життям”, оскільки той відстежує його пересування.
тобто, він сам вважає, що порушили його право на особисте життя, приватність як звичайної людини, не посадової особи


Это не отменяет того факта что это гомосексуалисты,а не журналисты.
   
А для тех кто в погребе - там где находится президент автоматом "бесполетная зона для дронов".  Мало ли шо он там несет.

С чего ты это взял?
   
як думає шановна громадськість - чи має повноваження УДО збивати дрон, якщо нема загрози безпеці, але хер собачий прагне приватності?)
То питання подібне до чи можна їздити тротуарами?
Ніт
Але ж іздять
   
як думає шановна громадськість - чи має повноваження УДО збивати дрон, якщо нема загрози безпеці, але хер собачий прагне приватності?)
як ти визначиш хз звідки, чи є загроза чи нема? ну ти при розумі?
   
Все правильно. Це приватне життя

У політика? Навіть колишнього політика приватного життя не може бути. Хоче приватне життя? Хай не преться в політику.

 :facepalm1:

Коли таке озвучуєте у вас нічого не йойкайє про подвійні стандарти?

Навіть родина політика під мікроскоп має бути доступна.  :facepalm1:

Ви прямо як Уські за хуйло. Він теж там священна корова що можна говорити тільки те що він дозволив. Приклад розслідування Навального за дачі... :facepalm1:
   
як ти визначиш хз звідки, чи є загроза чи нема? ну ти при розумі?

достатньо просто розплющити очі    :facepalm:   не тупи

Співробітники УДО одразу підійшли і заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.
   
Все правильно. Це приватне життя

Маячня
За використання державних активів не за призначенням на Заході відразу йдуть в відставку - бо народу не подобається коли із податкові надходження витрачаються на - в цьому випадку - перевезення тіл на святкування чогось ДН

Фактично бюджету завдали шкоди в великому розмірі - якщо порахувати використання гелікоптерів + пілотів за 2-3 доби по ринковим цінам
Плюс інші витрати - охорона тощо - яких прийшлось перевозити з Києва для охорони тіл кацапа Єрмака і клоуна
   
Яник може поновитися через суд а ви про якусь маячню
   
Короче, передайте вашей Бубочке, что оно большое маленькое бздо. Над Гутой нет запрета полетов.

Показати зображення...

Тепер значить введуть
Але журналісти нічого не порушили, в той час як бубочка і слуги бені тупо вкрали з бюджету на святкування
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія