Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Дивимося на сайтi work.ua
Станом на лютий середня зарплата у Києвi за вакансiями становила близько 13400 грн, або рiвно 500$.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39

А теперь дивимося 2016 рiк.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39&time=year2016

Середня зарплата у Києвi за вакансiями  на початку року сталивила лише 6600-6800 грн при такому самому курсу $.

Тобто маємо зростання зарплат у 2 рази у валютному еквiвалентi.

Така сама динамiка i за офiцiйнiй статистицi.

Середня з/п у Києвi у сiчнi 2019 становила 13721 грн, а у сiчнi 2016 лише 7126 грн.
https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/

https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2016

Ще бiльше зарплата зросла у провiнцiї. Так у Вiнницький областi середня з/п у сiчнi 2016 була лише 3412 грн, тобто пiсла виплати подоходного податку на руки залишалося лише 100$. На сiчень 2019 на Вiнничинi середня з/п становила 8262 грн, тобто за 3 роки вона зросла у 2.42 рази при майже однаковому курсi долара.
I це незважаючи на вiйськовi дiї протягом цих 3 рокiв.

Знаю, зараз мене тут назвуть порохоботом. Скажу вiдразу, я не порохобот, я шукаю об'єктивнiсть. А об'єктивнiсть така, що рiвень життя в Українi суттєво зрiс.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

нема кому працювати.

це не заслуг уряду

в рік тікає лям+ за кордон
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Никого это не ибьот, дорогой товарищ. Зубажиння, зрада и ярмо. И крапка  :laugh:
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Дивимося на сайтi work.ua
Станом на лютий середня зарплата у Києвi за вакансiями становила близько 13400 грн, або рiвно 500$.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39

А теперь дивимося 2016 рiк.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39&time=year2016

Середня зарплата у Києвi за вакансiями  на початку року сталивила лише 6600-6800 грн при такому самому курсу $.

Тобто маємо зростання зарплат у 2 рази у валютному еквiвалентi.

Така сама динамiка i за офiцiйнiй статистицi.

Середня з/п у Києвi у сiчнi 2019 становила 13721 грн, а у сiчнi 2016 лише 7126 грн.
https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/

https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2016

Ще бiльше зарплата зросла у провiнцiї. Так у Вiнницький областi середня з/п у сiчнi 2016 була лише 3412 грн, тобто пiсла виплати подоходного податку на руки залишалося лише 100$. На сiчень 2019 на Вiнничинi середня з/п становила 8262 грн, тобто за 3 роки вона зросла у 2.42 рази при майже однаковому курсi долара.
I це незважаючи на вiйськовi дiї протягом цих 3 рокiв.

Знаю, зараз мене тут назвуть порохоботом. Скажу вiдразу, я не порохобот, я шукаю об'єктивнiсть. А об'єктивнiсть така, що рiвень життя в Українi суттєво зрiс.
Чувак не неси маячню порохоботну. Всі цифри по економіці є в доступі. 2007 - 627 000 нових авто продали. 2018-скільки продали? 40-50 тисяч набереться? Ось тобі й різниця хто як жив та живе.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Ти не порохобот, ти єпанат... І знову ковбасник німецький. Болукан вас там усіх покусав чи що
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки
Ser

Чувак не неси маячню порохоботну. Всі цифри по економіці є в доступі. 2007 - 627 000 нових авто продали. 2018-скільки продали? 40-50 тисяч набереться? Ось тобі й різниця хто як жив та живе.
\


а чому порівнювати нові авто?

краще бляхи порівняй 0 шт з 2005-2017 рік включно і з 100 тис 3а 4 місяцяці 2018 ;)
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Чувак не неси маячню порохоботну. Всі цифри по економіці є в доступі. 2007 - 627 000 нових авто продали. 2018-скільки продали? 40-50 тисяч набереться? Ось тобі й різниця хто як жив та живе.
так в 2007 році здавалось,  що все дуже круто,  хоча то були тупо кредити.
А йдеться про динаміку,  вона хороша
   
Никого это не ибьот, дорогой товарищ. Зубажиння, зрада и ярмо. И крапка  :laugh:

  Вакансій більше ніж резюме. Коли таке було!
 Не інакше тому що влада не така!
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

так в 2007 році здавалось,  що все дуже круто,  хоча то були тупо кредити.
А йдеться про динаміку,  вона хороша

так тобі зараз навіть кредит не дадуть

бо тобі бабла хватить на пожерти і комуналку
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

нема кому працювати.

це не заслуг уряду

в рік тікає лям+ за кордон
+
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Зростання цін на комуналку вказують?
   
1. то все одно менше ніж навіть у польській провінції
2. за межам києва та галичини все так же повна дупа    :(
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

В 2024 гетьман будет передавать страну своему сменщику с зарплатой в 1000 евро ....
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки
Ser

В 2024 гетьман будет передавать страну своему сменщику с зарплатой в 1000 евро ....

ти мав на увазі середню зарплату??
бо 30 тис вже не рідкість зарплата спеца в Україні
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки


Знаю, зараз мене тут назвуть порохоботом. Скажу вiдразу, я не порохобот, я шукаю об'єктивнiсть. А об'єктивнiсть така, що рiвень життя в Українi суттєво зрiс.


Объективность такая, что Киев высасывает рабочую силу из регионов.

Европа и РФ тоже отсасывают неплохо.

Поэтому на фоне дефицита работников растут зарплаты.

Но почему Вы не привели статистику по ценам? Ведь интересно было бы сравнить - сколько мяса или масла может купить работник сегодня и в 2016 году на 1 свою среднюю зарплату.

Или сколько бензина. Или газа.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Так скоро до мільйонів дійдемо!  :peremoga:
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

ти мав на увазі середню зарплату??
бо 30 тис вже не рідкість зарплата спеца в Україні

Да, по стране .... в Киеве средняя  думаю перевалит за 2000 ....
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Объективность такая, что Киев высасывает рабочую силу из регионов.

Европа и РФ тоже отсасывают неплохо.

Поэтому на фоне дефицита работников растут зарплаты.

Но почему Вы не привели статистику по ценам? Ведь интересно было бы сравнить - сколько мяса или масла может купить работник сегодня и в 2016 году на 1 свою среднюю зарплату.

Или сколько бензина. Или газа.

   
Показати зображення...

Туфта тупа.
Мінімальна зарплата зараз призначена зверху і є штучна. По факту - зрівнялівка. Її ввели для збільшеня подвтків і знищення субсидій. Картинка від типового порохобота
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Туфта тупа.
Мінімальна зарплата зараз призначена зверху і є штучна. По факту - зрівнялівка. Її ввели для збільшеня подвтків і знищення субсидій. Картинка від типового порохобота


Зведена таблиця індексів реальної заробітної плати за останні роки (%)

2016         2017         2018
106,5   118,9   109,7

Індекс реальної заробітної плати розраховується як виражене у відсотках відношення зміни номінальної заробітної плати до індексу споживчих цін (індексу інфляції).
   
Індекс реальної заробітної плати розраховується як виражене у відсотках відношення зміни номінальної заробітної плати до індексу споживчих цін (індексу інфляції).

Комуналку забули врахувати.
Газ з часів Яника виріс в 10 разів
А норми споживання для субсидії урізали в пять разів
А мінімальна пенсія ля 8 мвльйонів пенсів і інвалід  з 2013 не виросла навіть в два рази. Підскажу - мінімалка зараз для інваліда. пенса без великого стажу і того. хто працював на малоопл. роботі - на сьогодні 1497 грн. На ці гроші реально можна прожити тиждень
   
У баксах-єврах треба дивитися, бо усі ціни так чи інакше прив'язані до валюти. У 14-15 реальні зарплати страшенно впали, зараз помало відновлюються.
   
У баксах-єврах треба дивитися,

Набагато гірше. Комуналка виросла набагато суттєвіше падіння гривні
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Комуналку забули врахувати.
Газ з часів Яника виріс в 10 разів
А норми споживання для субсидії урізали в пять разів
А мінімальна пенсія ля 8 мвльйонів пенсів і інвалід  з 2013 не виросла навіть в два рази. Підскажу - мінімалка зараз для інваліда. пенса без великого стажу і того. хто працював на малоопл. роботі - на сьогодні 1497 грн. На ці гроші реально можна прожити тиждень

  пенсіонери не платять за комуналку...
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

так в 2007 році здавалось,  що все дуже круто,  хоча то були тупо кредити.
А йдеться про динаміку,  вона хороша
Яка в жопу динаміка? Давали кредити бо бачили що люди платоспроможні а отже віддадуть гроші. А зараз що? Мені, який може офіційно показати нефуйовий дохід пропонують тільки 10000 доларів під 12 відсотків - ніхуя за дуже високий процент! Кредитування немає бо 85% населення живе «від зарплати до зарплати», що там впісту за динаміка?
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Набагато гірше. Комуналка виросла набагато суттєвіше падіння гривні

Коммуналка и налоги опустят рынок недвиги если не в адекват то в близкое к этому состояние ....
   
пенсіонери не платять за комуналку...

Проснись і співай. Не платять тільки ті. шо живуть в однушці :)
Вірніше платять навіть і вони - по 15% з пенсії. Тобто з загальної на двох в три тисячі, як мінімум віддають 450 на комуналку. жиючи навіть в однушці
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Яка в жопу динаміка? Давали кредити бо бачили що люди платоспроможні а отже віддадуть гроші. А зараз що? Мені, який може офіційно показати нефуйовий дохід пропонують тільки 10000 доларів під 12 відсотків - ніхуя за дуже високий процент! Кредитування немає бо 85% населення живе «від зарплати до зарплати», що там впісту за динаміка?
от власне Ваш спіч показує слабу грамотність населення,  котре навіть не може відрізнити слово "динаміка" від поточного стану. Хоча хз,  може Вам два роки тому кредити на ура давали,  мало лі)
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Яка в жопу динаміка? Давали кредити бо бачили що люди платоспроможні а отже віддадуть гроші. А зараз що? Мені, який може офіційно показати нефуйовий дохід пропонують тільки 10000 доларів під 12 відсотків - ніхуя за дуже високий процент! Кредитування немає бо 85% населення живе «від зарплати до зарплати», що там впісту за динаміка?

В большинстве случаев ни хера они не бачили ....знакомый юрист разгребал последствия "кредитного дождя" в одном из накрывшихся банков .... и охеревал от количеств и и качества заемщиков ....кредиты сыпали направо и лево ...всем без исключения .... в банках сидели попки студенты с планом по выдаче и они понавыдовали ....
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Тока лук был по 2 гривны, а сейчас 20. И по вакансиям то туфта. Знаю я те вакансии, пишут работа в офисе, приходишь, а там толпа сумочников отоваривается орифлеймом. Или кадровое агентство - кидняк. Или замануха с неопачиваемым испытательным сроком, или такая зарплата при условии круглосуточной работы.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Никого это не ибьот, дорогой товарищ. Зубажиння, зрада и ярмо. И крапка  :laugh:

Бо в країні 11 млн пенсів з середньою пенсією 60 долл
Ще мільон отримує більше, але все одно

Бо 25 років проблема в олігархату була одна - як не пустити на ринок України конкурентів і як не допустити вільний обіг землі - бо підскочать ціни на оренду для агрохолдінгів
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Грузчик на новой поште получал 25-30 гривен в час, сейчас получает 35 в лучшем случае. Вот вам реальный рост. Его почти нет.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Тока лук был по 2 гривны, а сейчас 20. И по вакансиям то туфта. Знаю я те вакансии, пишут работа в офисе, приходишь, а там толпа сумочников отоваривается орифлеймом. Или кадровое агентство - кидняк. Или замануха с неопачиваемым испытательным сроком, или такая зарплата при условии круглосуточной работы.
знайдете няню за менше,  ніж 8 штук - давайте знати.
А кідалово завжди було. Реальність така,  що зарплата росте,  і то суттєво
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

В большинстве случаев ни хера они не бачили ....знакомый юрист разгребал последствия "кредитного дождя" в одном из накрывшихся банков .... и охеревал от количеств и и качества заемщиков ....кредиты сыпали направо и лево ...всем без исключения .... в банках сидели попки студенты с планом по выдаче и они понавыдовали ....
Це проблеми того банку, кого вони набирали працювати в якості кредитного менеджера. Приват та Аваль досить ретельно перевіряли платоспроможність - тому вони досі існують, а ті всі банки-одноднєвки зникли.

Останнє редагування: 2 березня 2019 15:11:59 від Michigan
   
Грузчик на новой поште получал 25-30 гривен в час, сейчас получает 35 в лучшем случае.

І там жопа. Раніше в відділенні біля будинку сиділо троє за компами - зараз лише один - виконує роботу за трьох. Підозрюю, що і з вантажниками точно та ж сама історія
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Дивимося на сайтi work.ua
Станом на лютий середня зарплата у Києвi за вакансiями становила близько 13400 грн, або рiвно 500$.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39

А теперь дивимося 2016 рiк.
https://www.work.ua/stat/salary/?region=39&time=year2016

Середня зарплата у Києвi за вакансiями  на початку року сталивила лише 6600-6800 грн при такому самому курсу $.

Тобто маємо зростання зарплат у 2 рази у валютному еквiвалентi.

Така сама динамiка i за офiцiйнiй статистицi.

Середня з/п у Києвi у сiчнi 2019 становила 13721 грн, а у сiчнi 2016 лише 7126 грн.
https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/

https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2016

Ще бiльше зарплата зросла у провiнцiї. Так у Вiнницький областi середня з/п у сiчнi 2016 була лише 3412 грн, тобто пiсла виплати подоходного податку на руки залишалося лише 100$. На сiчень 2019 на Вiнничинi середня з/п становила 8262 грн, тобто за 3 роки вона зросла у 2.42 рази при майже однаковому курсi долара.
I це незважаючи на вiйськовi дiї протягом цих 3 рокiв.

Знаю, зараз мене тут назвуть порохоботом. Скажу вiдразу, я не порохобот, я шукаю об'єктивнiсть. А об'єктивнiсть така, що рiвень життя в Українi суттєво зрiс.

об"єктивність у цтому, що це наслідок:
1. депопуляції
2. підняття мін.зп, проти яких і виступали порохоботи 3 роки тому

у цілому і то і друге є наслідком проблем в економіці, а не перемог
   
Туфта тупа.
Мінімальна зарплата зараз призначена зверху і є штучна. По факту - зрівнялівка. Її ввели для збільшеня подвтків і знищення субсидій. Картинка від типового порохобота

скажу тобі по секрету у кожній країні мінімалка встановлюється з верху  :laugh:
і що значить штучна, і яким чином штучна має перетворюватись в не штучну?
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

Усугубят ситуацию наездом с проверками работников (говорят, уже штрафов насобирали на 1.6 ярда), еще зарплаты падать начнут. Поэтому и хотят поссориться с Европой, чтоб рабы возвращались.
   
Re: Зростання зарплат в Українi за останнi 3 роки

знайдете няню за менше,  ніж 8 штук - давайте знати.
А кідалово завжди було. Реальність така,  що зарплата росте,  і то суттєво
Проблеми «першого світу». Тут не до няні, тут би дитячий садок знайти, бо вони всі переповнені. Нахуярили будинків без інфраструктури - тепер вигрібаємо.
   
і що значить штучна, і яким чином штучна має перетворюватись в не штучну?


Якшо прибиральниця і клерк офіційно отримує однакову зарплату - це і є штучно піднята мінімалка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія