Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Re: Немцы в Украине

и фрукты. А мясо в мясном магазине.
   
Re: Немцы в Украине

Ви у який спосіб досліджували? За кольором очей чи вимірювали зріст, вагу покупців?
Ну я розумію, що якось важко розрізнити середній клас і багатіїв. Ну НАЙБІДНІШІ прошарки населення якось можна розгледіти? Ні?  :D
   
Re: Немцы в Украине

Мирослава ну признайте, що з "найбіднішими прошарками" ви херню спороли. І ми припинимо цю дискусію.  :)
   
Re: Немцы в Украине

Алди заходит обычно с покупки крупной компании в стране
Украина их рынок
не зависимо от того купят ли они АТБ или нет они с большой вероятностью потеснят с рынка не только дискаунтеры
и да АТБ в первую очередь нужно напрячься
у нас АТБ серйозно напрягає тільки Варус.
Якщо Варус втуляють десь поряд з АТБ, АТБ починає хиріти.
   
Re: Немцы в Украине

Алди заходит обычно с покупки крупной компании в стране
Украина их рынок
не зависимо от того купят ли они АТБ или нет они с большой вероятностью потеснят с рынка не только дискаунтеры
и да АТБ в первую очередь нужно напрячься
Я в метро закупаюсь, а если нада, что подкупить то фора и АТБ рядом , но у нас АТБ реально неудобный и какой-то маленький , мне в Форе больше нравится , поэтому заходим на подкупить если что то срочно туда.
   
Re: Немцы в Украине

у нас АТБ серйозно напрягає тільки Варус.
Якщо Варус втуляють десь поряд з АТБ, АТБ починає хиріти.
Я шото никогда не ездил туда надо бы зайти посмотреть, у меня Варус на полдороги от метро ,но я никогда в Варус не заезжал..но он у нас тоже большой как и метро.
   
Re: Немцы в Украине

Мирослава ну признайте, що з "найбіднішими прошарками" ви херню спороли. І ми припинимо цю дискусію.  :)

Херню пороть - это её сущность.
   
Re: Немцы в Украине

Я в метро закупаюсь, а если нада, что подкупить то фора и АТБ рядом , но у нас АТБ реально неудобный и какой-то маленький , мне в Форе больше нравится , поэтому заходим на подкупить если что то срочно туда.
наценка в алди 12%, АТБ приблизительно 15-18, Сильпо больше 20
разница будет заметна сразу и весь социал попрет в алди
   
Re: Немцы в Украине

наценка в алди 12%, АТБ приблизительно 15-18, Сильпо больше 20
разница будет заметна сразу и весь социал попрет в алди
Я не думаю шо в Украине будут сильно придерживаться этих указанных цифр вами . Вот уверен на 146%
   
Re: Немцы в Украине

Мирослава ну признайте, що з "найбіднішими прошарками" ви херню спороли. І ми припинимо цю дискусію.  :)
То де скуповуються найбідніші прошарки у Німеччині?
В яких супермаркетах?
   
Re: Немцы в Украине

а зачем? Я на рынке овощи беру.
І цей факт безперечно доводить приблизно однакову ціну на овочі і фрукти у Сільпо і АТБ, я вірно вас зрозуміла?
   
Re: Немцы в Украине

То де скуповуються найбідніші прошарки у Німеччині?
В яких супермаркетах?
В Червоному хресті.  ;)
   
Re: Немцы в Украине

В Червоному хресті.  ;)
блазнюєте? ну-ну..Не заважатиму.
   
Re: Немцы в Украине

Ні, ну Мирослава молодець. Сказала, що Алді мережа для найбідніших прошарків населення і все. Буде стояти як панфіловці.  :D
   
Re: Немцы в Украине

Я не думаю шо в Украине будут сильно придерживаться этих указанных цифр вами . Вот уверен на 146%
немцы будут
у них такой формат
   
Re: Немцы в Украине

Ні, ну Мирослава молодець. Сказала, що Алді мережа для найбідніших прошарків населення і все. Буде стояти як панфіловці.  :D

Жалкое зрелище :(
   
Re: Немцы в Украине

То де скуповуються найбідніші прошарки у Німеччині?
В яких супермаркетах?

Мирослава, якщо в пішій доступності у "найбідніших прошарків населення" буде виключно Едека наприклад))——
То й закупляться ті "прошарки" в Едеці, а не будуть кататися у—банами щоб купити на 15% дешевше в Алді((
   
Re: Немцы в Украине

І цей факт безперечно доводить приблизно однакову ціну на овочі і фрукти у Сільпо і АТБ, я вірно вас зрозуміла?
да, приблизительно одинаковая цена и приблизительно паршивое качество. Шо там, шо там.
   
Re: Немцы в Украине

да, приблизительно одинаковая цена и приблизительно паршивое качество. Шо там, шо там.
це неправда, принаймні стосовно Дніпра
   
Re: Немцы в Украине

немцы будут
у них такой формат
Ну, Метро немцы- они придерживаются?
Мне как то залупили такую сумму шоб зайти за полко место шо я посчитал и сказал да идите вы накуй.
   
Re: Немцы в Украине

Якшо будуть європейські товари за цінами польщі - піде.
Якшо ні то ніт.

У львові ше сотні рукавичок і близенько своіх.
   
Re: Немцы в Украине

Ну, Метро немцы- они придерживаются?
Мне как то залупили такую сумму шоб зайти за полко место шо я посчитал и сказал да идите вы накуй.

Є
Таке в метро.
В атб ніби ше гірше із цим.
   
Re: Немцы в Украине

Ну, Метро немцы- они придерживаются?
Мне как то залупили такую сумму шоб зайти за полко место шо я посчитал и сказал да идите вы накуй.
я ж не про полкоместо
я про наценку от входа
а так да все сети нагибают поставщиков , селяви...
но в алди 80% привата, туда зайти вдвойне сложно
при чём не более 1000 позиций
   
Re: Немцы в Украине

А по темі : все купую на базарчику під домом.
Молочка мясо пекарні овочі фрукти - десятки маназинчиків + базарні ряди із селянами і свіжиною.

   
Re: Немцы в Украине

тупа курка з чоловіком дочки в Кьольні не розуміє що і в Європі і в Півн Америці що багаті що бідні що середні не будуть переплачувати за той самий товар

тому скупаються як в Алді так і в Меркурах, Коопах Лідлах Керфурах, Шпарах Теско і не гнуть тут пальці

ще є підозра що "чоловік дочки в Кьольні " котрий кудись там їздить за якимось сиром то не німець як то кажуть , не шваб чи там піфке ( якщо ви розумієте про що я)
бо типовий німець вдавиться їхати кудись за якимось сиром -хоча хто зна

далі, люди в ЄС оцінюють товари з точки зору вартості а не ціни
вартість це не лише якість ціна, а також те що потрібно і що задоволить справжню потребу а не для понтів

ясно що в містах в центрах більше магазинів з вищими цінами сутто в силу того що є кому продати - туристи і публіка котра живе навколо
тіж самі магазини вже не в центрі міста пропонують тіж товари дешевше - купа скидок, акцій, накопичувальних програм  і так далі
   
Re: Немцы в Украине

тупа курка з чоловіком дочки в Кьольні не розуміє що і в Європі і в Півн Америці що багаті що бідні що середні не будуть переплачувати за той самий товар

тому скупаються як в Алді так і в Меркурах, Коопах Лідлах Керфурах, Шпарах Теско і не гнуть тут пальці

ще є підозра що "чоловік дочки в Кьольні " котрий кудись там їздить за якимось сиром то не німець як то кажуть , не шваб чи там піфке ( якщо ви розумієте про що я)
бо типовий німець вдавиться їхати кудись за якимось сиром -хоча хто зна

далі, люди в ЄС оцінюють товари з точки зору вартості а не ціни
вартість це не лише якість ціна, а також те що потрібно і що задоволить справжню потребу а не для понтів


А может даже и не пифке...

А с этих, поволжских.

Короче, седьмая вода на киселе, но эту запопадливу суку - Мироську-иждевенку, повозил по ФРГ.

Рассчётливьій чувак, ТП тёща до сих пор на эмоциях живёт и не заёбьівает особо. Со знанием реалий жизни в Германии.  (tu)

Достаточно кинуть оплату эконом тура в ебеня раз в год и дешёвого хавчика. И еби дочурку без головной боли.

Красота (tu)

   
Re: Немцы в Украине

А по темі : все купую на базарчику під домом.
Молочка мясо пекарні овочі фрукти - десятки маназинчиків + базарні ряди із селянами і свіжиною.
Скоро этого не будет
Под любым предлогом мелкий буссинас убивают...
Большими сетями суппермаркетов , а зайти туда мелкий производитель или посредник от мелкого производителя не может..туда заходят большие фирмы, так ,что наслаждайтесь последними деньгами тире месяцами , что у вас под домом есть..
Скоро этого не будет.
   
Re: Немцы в Украине

Скоро этого не будет
Под любым предлогом мелкий буссинас убивают...

Не пам'ятаю давно вже базарчиків під домом. Гройсман давно прикрив.
Та й фуй з ними. Зараз ціни шо в магазах, шо на ринках міста майже однакові.
   
Re: Немцы в Украине

А может даже и не пифке...

А с этих, поволжских.

Короче, седьмая вода на киселе, но эту запопадливу суку - Мироську-иждевенку, повозил по ФРГ.

Рассчётливьій чувак, ТП тёща до сих пор на эмоциях живёт и не заёбьівает особо. Со знанием реалий жизни в Германии.  (tu)

Достаточно кинуть оплату эконом тура в ебеня раз в год и дешёвого хавчика. И еби дочурку без головной боли.

Красота (tu)
Ты изверг , это же сейчас доця почитает и подумает..это шо меня ипут на шару :)
   
Re: Немцы в Украине

Не пам'ятаю давно вже базарчиків під домом. Гройсман давно прикрив.
Та й фуй з ними. Зараз ціни шо в магазах, шо на ринках міста майже однакові.

У Львові в кожному мікрорайоні.
   
Re: Немцы в Украине

Не пам'ятаю давно вже базарчиків під домом. Гройсман давно прикрив.
Та й фуй з ними. Зараз ціни шо в магазах, шо на ринках міста майже однакові.
Согласен, но часто бывает на рынках и в тех магазинчиках выбор больше, и качество лучше..а так да..
   
Re: Немцы в Украине

Скоро этого не будет
Под любым предлогом мелкий буссинас убивают...
Большими сетями суппермаркетов , а зайти туда мелкий производитель или посредник от мелкого производителя не может..туда заходят большие фирмы, так ,что наслаждайтесь последними деньгами тире месяцами , что у вас под домом есть..
Скоро этого не будет.
та вже скільки душать тих котів ніяк не передушать.
   
Re: Немцы в Украине

У Львові в кожному мікрорайоні.
Их скоро не будет..все идёт к тому , что скоро на их местах построят шото сетевики...или сетевики сделают все что угодно но выживут их от туда.
   
Re: Немцы в Украине

та вже скільки душать тих котів ніяк не передушать.
Дело времени.
   
Re: Немцы в Украине

Дело времени.
Не знаю, у нас поки що навпаки тільки нові відчиняються.
Інколи доходить до абсурда, на одному п'ятачку до п'яти магазів що торгуютьь ковбасою.
   
Re: Немцы в Украине

тупа курка з чоловіком дочки в Кьольні не розуміє що і в Європі і в Півн Америці що багаті що бідні що середні не будуть переплачувати за той самий товар

тому скупаються як в Алді так і в Меркурах, Коопах Лідлах Керфурах, Шпарах Теско і не гнуть тут пальці

ще є підозра що "чоловік дочки в Кьольні " котрий кудись там їздить за якимось сиром
ні, таки під цим ніком пише якесь дурне бабисько - жирне, заздрісне, тупе до бєзобразія
воно не чує другу сторону, вперто тулить якогось "чоловіка з Кьольна", який - виявляється! - кудись їздить за сиром  :facepalm1:  :facepalm:
Ще як з"ясувалося хтось "гне пальці"  :facepalm1:  :facepalm:
ПНХ, дурне одоробло
   
Re: Немцы в Украине

Прикро вразив (чи вразила?) кноп  :bueee:
чомусь вважала адекватним (-ою)
   
Re: Немцы в Украине

Дело времени.

Поряд із бащарчиками сільпо атб .
Базарчики залишаться.
   
Re: Немцы в Украине

Був у німеччині,  одна будівля розділена навпіл, Алді та Едека,  все однаково, ціни однакові,  різні тільки акційні пропозиції.

так миросрака припизжує як завжди, нема різниці між алді, теско та лідлами по якості,  асортимент різний, в алді буде 2 виробника кефіру,  в лідлі буде 2 інших виробника кефіру, ну в теско буде 3 виробника кефіру, теж інших.
Але в якості різниці немає 
   
Re: Немцы в Украине

А если сравнить с нашим АТБ, куда захочется пойти?

Тут наверное сыграет роль, какие товары они предложат. Если будут везти из Европы - будет интересно

реконструйовані АТБ  виглядять бонбастіцкі,  але  жрадло - говно,  особливо  масло та вся молочка.
Риба  (tu) ,  але ціни вищі ніж в гєйропах.

І так, поліпрагмазія в асортименті це пздц :facepalm1:

пс  ще  - вода вся гамно, мінєралка вся бздить хлоркою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія