Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Парижі каналізаційна систем об’єднує дощову каналізацію та стічні води, що стікають просто у річку

Париж планує до 2024 року зробити ріку Сену придатною для купання завдяки будівництву величезного резервуара, повідомляє Bloomberg CityLab.

Зараз у місті діє спроєктована у ХІХ столітті каналізаційна система, яка об’єднує дощову каналізацію та стічні води. Тому під час сильних злив (які щодалі стають частішими через зміни клімату) в Сену стікає суміш дощової води та продуктів людської життєдіяльності. Звісно, це призводить до зараження ріки численними небезпечними бактеріями.

На початку 1990-х ситуація була в десятки разів гіршою. За мерства Жака Ширака вдалося значно знизити рівень забруднення річки. Ширак навіть обіцяв зробити Сену достатньо безпечною, щоб у ній можна було купатися.

З тих часів вода в річці стала чистішою й, зокрема, значно зросла кількість видів риб, однак купатися все ще заборонено. Щонайбільше тут дозволяють спортивні запливи. Наприклад, цього літа 19-річний професійний плавець Артур Жермен, син мерки Анн Ідальго, проплив усю Сену від гирла біля Гавру до витоку. Понад 770 кілометрів він здолав за 50 днів. Таким чином спортсмен намагався привернути увагу до проблеми забруднення ріки.

У 2017-2018 роках місто почало перекривати рух транспорту на набережній та облаштовувати міські піщані пляжі. На закритому каналі Сент-Мартен навіть зробили зону для купання, яку, втім, закривають під час підвищення рівня забруднення.

До літньої Олімпіади 2024 року Париж планує збудувати підземний резервуар місткістю 46 тисяч кубометрів, який накопичуватиме опади й запобігатиме витоку забрудненої води в Сену. Протягом 24 годин після зливи накопичену воду зі сховища поступово закачуватимуть у загальну систему каналізації.

Резервуар планують розмістити під Садом рослин, що біля вокзалу Аустерліц. Його спорудження коштуватиме приблизно 1,4 мільярда євро.

За оцінками муніципалітету, щороку в Сену потрапляє 100 тисяч кубометрів стоків.

Одночасно Париж проводитиме й невеликий експеримент із очищення води за допомогою комишевих плавнів, які висадять в районі Булонського лісу. Очікують, що комиш фільтруватиме дощову воду, забруднену контактом із автомобільними дорогами.
   
Дніпро весь в очереті...А от  :( комиша(що це?) нема...
   
В Одессе так делали некоторые коттеджные поселки,врезаясь канализацией в дождевые стоки.Оказывается перенимали европейский опыт у первой Франции  :laugh:
   
Нехай спочатку на Харківський приїдуть влітку, коли вітер з Бортничів дме.

Такого гівна вони ще не чули. Але у них воно буде.

Буде тоді і сад рослин і аустерліц іпігомать  :laugh:
   
В Одессе так делали некоторые коттеджные поселки,врезаясь канализацией в дождевые стоки.Оказывается перенимали европейский опыт у первой Франции  :laugh:

Вообще в Одессе принято какашьки в море смывать
   
В Одессе так делали некоторые коттеджные поселки,врезаясь канализацией в дождевые стоки.Оказывается перенимали европейский опыт у первой Франции  :laugh:

чукча чітатєль  :laugh:
мова про те, що дощові і стічні потоки не розведені. під час сильних злив іде перевантаження системи і як наслідок перелив стічних вод через очисні канали напряму в річку.
в деяких містах дощова вода відводиться окремо минаючи очисні системи, зокрема у львові на сихові дощова вода відводиться в річку зубра, а каналізація тече в річку полтву, яка виконує роль колектора, що течена очисну станцію
   
Вообще в Одессе принято какашьки в море смывать

Це можна швидко опєрдєліти по дописам одеситів тут на фупі
Мабуть проникає прямо в мозок  :pooh_lol:
   
зокрема у львові на сихові дощова вода відводиться в річку зубра
Яку прозвали річкою вонючкою, бо явно там не одна дощова вода. Скільки знаю від неї тхне, а чи це хтось масово врізається  в стоки чи така система незрозуміло
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія