Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про штати .

Про штати .

Гарна країна штати .

Але не вразили , музеї пусті.
Стейки так собі .


Все таки в Мілані мені краще подобається

Ну і Україна найкраща)
   
Re: Про штати .

Музеї найкращі в Британії
   
Re: Про штати .

Музеї в штатах? Хто тобі таку дурню порадив ходити в штатах по музеях? Хіба по якихось війскових.
   
Re: Про штати .

Лас Вегас мені сподобався найбільше ))))
   
Re: Про штати .

Музеї в штатах? Хто тобі таку дурню порадив ходити в штатах по музеях? Хіба по якихось війскових.

Ну бля я люблю музеї
Особливо технічні .


Військові теж не дуже
   
Re: Про штати .

Гарна країна штати .

Але не вразили , музеї пусті.
Стейки так собі .


Все таки в Мілані мені краще подобається

Ну і Україна найкраща)
які музеї? Музей не Валмарт, на кожньому кутку не стоїть. У американців на стейк свій смак, їм навіть фейковий  клеєний стейк до смаку.
   
Re: Про штати .

в мене враження точно наоборот
в мілані немає чого дивитись
в НЙ - один метрополітен і сучасного мистецтва чого стоє
   
Re: Про штати .

Музеї в штатах? Хто тобі таку дурню порадив ходити в штатах по музеях? Хіба по якихось війскових.

Судя по написанному, в музее Метрополитэн в НЙ писавший не был.
   
Re: Про штати .

О стейках соглашусь, в Аргентине и некоторых районах Мексики лучше.
   
Re: Про штати .

Я був в метрополітен , бідно там дуже бідно
   
Re: Про штати .

Після британських музеїв все решта так собі
   
Re: Про штати .

З автомобільних музеїв варто дивитись приватні колекції
   
Re: Про штати .
lab

а в Україні є музеї?
   
Re: Про штати .

Ти в Сан Дієго був? На мідвей заходив? в музей авіації?
   
Re: Про штати .

З автомобільних музеїв варто дивитись приватні колекції

в німеччині непогані в мюнхені та зінцхаймі
   
Re: Про штати .

Ти в Сан Дієго був? На мідвей заходив? в музей авіації?

До сандієго я не доїхав


Був на авіаносці в Нью Йорку но так виглядало, що я більше знаю про деталі ніж блін ніж місцеві .
   
Re: Про штати .

 :facepalm: в штатах надо природу смотреть, такое что здесь нет нигде. что до стейков, то это конечно не аргентина, но европа в любом случае рядом не стояла, говядина здесь просто отличная, а вот приготовление может быть разным.  :weep:
   
Re: Про штати .

Глобальные выводы по мизерному сиюминутному опыту наше все  :laugh:
   
Re: Про штати .

Лас Вегас мені сподобався найбільше ))))

  :laugh:
   
Re: Про штати .

Мало фоток було, пан Слав.

Ну хоч зараз зроби файний репортаж, фотки і відоси в тебе гарні були завше.
   
Re: Про штати .
VYR

Лас Вегас мені сподобався найбільше ))))

Бідний Славко,
Йому Лас Вегас сподобався.
Краще би подививсь на Grand Canyon, а не на центральну вулицю з казіно.
   
Re: Про штати .

Бідний Славко,
Йому Лас Вегас сподобався.
Краще би подививсь на Grand Canyon, а не на центральну вулицю з казіно.


Я брав вертоліт в гранд канйон)))
   
Re: Про штати .

Глобальные выводы по мизерному сиюминутному опыту наше все  :laugh:

Ну майже три тижні був там
   
Re: Про штати .

бідний звіт без фото
   
Re: Про штати .

Мало фоток було, пан Слав.

Ну хоч зараз зроби файний репортаж, фотки і відоси в тебе гарні були завше.

Є фото багато
   
Re: Про штати .

Бідний Славко,
Йому Лас Вегас сподобався.
Краще би подививсь на Grand Canyon, а не на центральну вулицю з казіно.

 Grand Canyon то хуйня саме по собі......... Треба там поруч в республіку Навахо з'їздити та подивитись як та чим вони живуть..........Пот і Седону відвідати.........
   
Re: Про штати .

Grand Canyon то хуйня саме по собі......... Треба там поруч в республіку Навахо з'їздити та подивитись як та чим вони живуть..........Пот і Седону відвідати.........

 :facepalm: Grand Canyon охуенная штука. когда спускался на рафте по колорадо в Grand Canyon на одной из стоянок нас нагнали рейнджеры которые катали вождей  со съезда индейских племен что проходил во флагстафе. вождей пригласили посмотреть местные достопримечательнос ти, так большинство даже не сошло на берег, включая вождя навахо. туево навахо живет. коррупция, алкоголь наркотики. вожди жируют обдирая туристов (с меня взяли семьсот баксов за право сойти на берег на Pearce Ferry) , а пересечный индеец спивается.
   
Re: Про штати .

Після британських музеїв все решта так собі

Местные туда не ходят. Наши бывшие платят 1 доллар и лазят по Мэту по выходным.
   
Re: Про штати .

:facepalm: Grand Canyon охуенная штука. когда спускался на рафте по колорадо в Grand Canyon на одной из стоянок нас нагнали рейнджеры которые катали вождей  со съезда индейских племен что проходил во флагстафе. вождей пригласили посмотреть местные достопримечательнос ти, так большинство даже не сошло на берег, включая вождя навахо. туево навахо живет. коррупция, алкоголь наркотики. вожди жируют обдирая туристов (с меня взяли семьсот баксов за право сойти на берег на Pearce Ferry) , а пересечный индеец спивается.

Ну так це і є реальність, яку треба дивитись........... Шоб пустили на рафт по гранд каньону треба довго в черзі постояти........... ....
   
Re: Про штати .

Природа, велика цінність в Америці. Гори, каньйони, пустелі, океани, озера… в парках розваг варто побувати, Лас-Вегас, Нью-Йорк само собою
   
Re: Про штати .

Штати настільки велика краіна і настільки різна від штату до штату, що робити висновки на підставі декількох днів мабудь що не варто.

Наприклад, різниця між Мінісотою та Луізіаною часто більша ніж між Скандинавією та Північною Африкою.
   
Re: Про штати .

Ну так це і є реальність, яку треба дивитись........... Шоб пустили на рафт по гранд каньону треба довго в черзі постояти........... ....

там не очередь а лотерея (весовая). я со второго года выиграл и попал на август сезон дождей и абсолютно красную реку. во второй день перевернулся и утопил водяной фильтр с насосом и две недели были проблемы с водой  :( . если хочешь туда попасть могу рассказать как быстро преодолеть эту лотерею .
   
Re: Про штати .

Ну так це і є реальність, яку треба дивитись........... Шоб пустили на рафт по гранд каньону треба довго в черзі постояти........... ....


Півроку чи більше
   
Re: Про штати .

там не очередь а лотерея (весовая). я со второго года выиграл и попал на август сезон дождей и абсолютно красную реку. во второй день перевернулся и утопил водяной фильтр с насосом и две недели были проблемы с водой  :( . если хочешь туда попасть могу рассказать как быстро преодолеть эту лотерею .

Ну давай, розказуй..... Думаю, народу буде цікаво
   
Re: Про штати .

Музеї в штатах? Хто тобі таку дурню порадив ходити в штатах по музеях? Хіба по якихось війскових.

В Нью Йорке самые крутые в мире. Натуральной истории, метрополитен, гугенхейм.
   
Re: Про штати .

Нихуя я не вкурил восхищений на ФУПе от американской природы, всяких там Луизиан, Вермонтов и примкнувших к ним Вирджиний.

Пы.Сы. В Вашингтоне этих музеев как грязи, от Капитолия до мемориала Линкольна. Бесплатно. Национальная галлерея искусств и аэро-космический музей неплохи.
   
Re: Про штати .

В Нью Йорке самые крутые в мире. Натуральной истории, метрополитен, гугенхейм.

Только не Гуггенхайм, реальное наипалово. Первые два - согласен. И Бруклинский музей хорош тоже.
   
Re: Про штати .

Нихуя я не вкурил восхищений на ФУПе от американской природы, всяких там Луизиан, Вермонтов и примкнувших к ним Вирджиний.

Пы.Сы. В Вашингтоне этих музеев как грязи, от Капитолия до мемориала Линкольна. Бесплатно. Национальная галлерея искусств и аэро-космический музей неплохи.

Булька.. Дякую що тоді просив за мене.......  :friends:
   
Re: Про штати .

Только не Гуггенхайм, реальное наипалово. Первые два - согласен. И Бруклинский музей хорош тоже.

В гугеннайм приезжает такое что никуда в мире больше не собирается. Туда переодически массово свозят частинки свои коллекции. Надо следить за событиями.
Брукоинский, да, хорош. Но он в основном стационарен.
   
Re: Про штати .

Ну бля я люблю музеї
:gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія