Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Однокурсник, живущий в Штатах написал о тамошних настроениях 8-:

Казки... бо взагалі це дурня.
Світ казками сповнений ж) :scenic: ...Пам'ятаю, казали що Путлєр не нападе ще на Майдані, а він напав і Крим з Лугандою відкусив і зробив це для нас несподіванкою...так зараз щоб не було несподіванок вангують всі, весь світ, і американці, і ми...всі!

Все можливо в світовій політиці,тож будь яка друбниця, чутка, в тому числі і за океаном може мати значення, тож дурня чи не дурня - час покаже! Тим паче, що в політиці чорне може видаватись за біле і навпаки!

Останнє редагування: 26 грудня 2021 21:06:31 від Компанійська варта
   
Это где ж в НДж республиканское графство?

І не одне, а цілих 7

   
І не одне, а цілих 7

Ну, перевес Байдена небольшой, да и в этом случае интереснее - а какие там результаты выборов в Конгресс США? Это более показательно в этой теме,может, он как раз обитает в "республиканском" графстве?
А если такие разговоры среди "демократов", то это - ещё хуже

Останнє редагування: 26 грудня 2021 22:13:50 від Компанійська варта
   
А чем росія может задавить Китай?
Завалить сырьем, шоб все Китайские заводы не смогли его переварить и встали.
   
Завалить сырьем, шоб все Китайские заводы не смогли его переварить и встали.
У них с сырьём, типа,  напряг? Это как "напугать ежика голой сракою!" X(  В этом контексте интересует одно - сдал Байден Украину Путлу или нет
   
Хто такі «місцеві американці», що то за звір? Які такі місцеві російськомовні ЗМІ? Бангладешу, Іраку, Сирії, Індонезії, Індії Украіна пофіг. Серед українців є чимало таких, які лише й чекають, коли «йобне» якийсь Чорнобиль чи почнеться війна. При зустрічі майже найперше, що вони говорять у відповідь на питання, як життя: «якби я був в Україні, то вже б помер». Ці чекають підтвердження свого світосприйняття. Постсовок, всякі полукровки з московіі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Білорусі живуть в росінформпросторі
   
Вчера мне написал киевский однокурсник, недавно живущий в селухе, в Нью-Джерси....Не буду интерпретировать, изложу прямой речью:

"Приветик....обычные американцы вокруг меня вдруг заговорили о возможности войны России против Украины, чего раньше не наблюдалось.


зачетный вброс.  :D

обычные американцы украину на карте не найдут
   
А чого? Що не співпадає із темниками?) І що не так із описом Нью-Джерсі? Що там є села на озерах, і нема Дніпра?))  8-) Так я там не був у нього, то все приблизно

Дружочек, я в НДж в сумме прожил лет 7-8. Это не штат, а огромный пригород. В северо-восточной - НЙ, в юго-западной - Филадельфия, запад центральной части - Трентон. Сел как таковых здесь практически нет, разве что в северо-западной на границе со штатом НЙ. :)
   
І не одне, а цілих 7



Это демократический штат. Свободен, сексот кацапский. :)
   
Хуже войны с англосаксами может быть только дружба с ними

неблагодарный голохуйник ! :X

за время ленд-лиза союзники, в первую очередь Соединенные Штаты Америки, обеспечили:

53% всех потребностей СССР во взрывчатке, включая порох,

76% потребностей в меди,

106% (относительно внутреннего производства, то есть больше, чем все советское производство) — в алюминии,

223% — в олове,

138% — в кобальте,

23% от внутреннего производства — в авиабензине,

62% — в автомобильных шинах,

66% — потребностей сахара,

480% — мясных консервов (было поставлено 2 млрд 77 млн банок тушенки),

107% — животных жиров, практически весь сульфаниламид и пенициллин, которые спасли жизни тысяч и тысяч наших солдат.

С ноября 1941 года до сентября 1945 года СССР получил:

22 150 самолетов,

12 700 танков,

51 503 джипа и вездехода,

375 883 грузовика,

345 735 тонн взрывчатки,

1981 локомотив,

2 миллиона 670 тысяч тонн нефтепродуктов,

106 миллионов 893 тысячи тонн хлопка,

4 миллиона 478 тысяч тонн продовольствия,

331 066 литров спирта,

15 миллионов 417 тысяч пар армейских ботинок.
   
Все фальшак

все що пише "компанійська варта"  або фейк або уєбанство
   
"Приветик....обычные американцы вокруг меня вдруг заговорили

Далі не читав.
   
канал раша тудей и спутник

колбасники не отрываются от сиськи кремля
(tu)   вся стара генерація сидить безвилазно в параша тудей і інших каналах пропаганди.додай газетки еміграції.що спонсоруються на ті ж гроші хуйла і маєш то саме ,що і в Україні з любителями ОПЗЖ і зелепух з сателітами.  Їх діти вже інаші-просто менше дивляться то ,бо часу нема,бабки заробляють ну а внуки то вже американи.вони взагалі в політиці не петрають (типічно) як їх корінні друзі і подруги. там більше внутріамериканські розбірки.хто в політику лізе. Ще з двадцять років і старе совкове повністю вимре і американці можуть спокійно видихнути-котел перетравив ще одну навалу парашних емігрантів.
 Внучка єльцина*(тут текмка є про неї-характерне явище. Для неї та вся лабуде зі скрєпами,дєди воєвалі чи велічіє родіни то щось на рівні фентезі Нортон. параша для неї просто місце де її батьки качають бабки з аборигенів-холопів і тільки.
   
зачетный вброс.  :D

обычные американцы украину на карте не найдут
вони і європу не найдуть.
   
Все фальшак

все що пише "компанійська варта"  або фейк або уєбанство
Тобто? Фейк, це коли брехня спецом виливається за темниками, переважно гібридно-фсбшними..., Або непідтверджені заяви, типу ваших :facepalm: ....А уєбансво - взагалі ненауковий термін)) 8-:
   
Далі не читав.
а я й не приховував, що це - плітки, бо тоді посилання б дав, а так і читати не треба...Просто іноді і посилання фейкові, а цю людину я особисто знаю, як одноклассника, а не як бота....
   
вони і європу не найдуть.
Слухайте, не кожен українець знає, де на карті та Колумбія,але знають про наркотрафік з Колумбїї - не знає хіба що лінивий) :laugh:

Останнє редагування: 27 грудня 2021 08:42:49 від Компанійська варта
   
Дружочек, я в НДж в сумме прожил лет 7-8. Это не штат, а огромный пригород. В северо-восточной - НЙ, в юго-западной - Филадельфия, запад центральной части - Трентон. Сел как таковых здесь практически нет, разве что в северо-западной на границе со штатом НЙ. :)
Так село - це я довільно придумав, мав на увазі окремий будиночок в лісі ,х.з. як його назвати, от і назвав "селом"....дикі олені бігають біля дому...

"Хутір", чи як краще назвати? Там усі до зубів озброєні білі в більшості, афроамериканці - рідкість, тому й поводяться тихенько, Трампа в більшості підтримували....Хоч а може, і не правий, бо ж недавно там, 3 роки...

А що по суті теми, риторика американців не змінилась, москалі - друзі?) :comando: 

Останнє редагування: 27 грудня 2021 08:45:08 від Компанійська варта
   
Живе серед ватників, тому і ватні настрої.
   
неблагодарный голохуйник ! :X

за время ленд-лиза союзники, в первую очередь Соединенные Штаты Америки, обеспечили:

53% всех потребностей СССР во взрывчатке, включая порох,

76% потребностей в меди,

106% (относительно внутреннего производства, то есть больше, чем все советское производство) — в алюминии,

223% — в олове,

138% — в кобальте,

23% от внутреннего производства — в авиабензине,

62% — в автомобильных шинах,

66% — потребностей сахара,

480% — мясных консервов (было поставлено 2 млрд 77 млн банок тушенки),

107% — животных жиров, практически весь сульфаниламид и пенициллин, которые спасли жизни тысяч и тысяч наших солдат.

С ноября 1941 года до сентября 1945 года СССР получил:

22 150 самолетов,

12 700 танков,

51 503 джипа и вездехода,

375 883 грузовика,

345 735 тонн взрывчатки,

1981 локомотив,

2 миллиона 670 тысяч тонн нефтепродуктов,

106 миллионов 893 тысячи тонн хлопка,

4 миллиона 478 тысяч тонн продовольствия,

331 066 литров спирта,

15 миллионов 417 тысяч пар армейских ботинок.

Так, але ж за це їм заплатили по Лендлізу, американець безкоштовно нічого не робить
   
Живе серед ватників, тому і ватні настрої.
він не в місті живе,тому не серед вітніків, просто іноді зустрічається....ал е видно, правду говорить, бо фсбшне оббріхування по темі пішло :scenic:
   

Это демократический штат. Свободен, сексот кацапский. :)

Що дзьобик, бомбануло?  :)

Ось тобі більш свіжа інформація з цього демократичного штату.

   
Так, але ж за це їм заплатили по Лендлізу, американець безкоштовно нічого не робить

Україна теж платить зараз за американських інструкторів та зброю............ з американської допомоги.........
   
Україна теж платить зараз за американських інструкторів та зброю............ з американської допомоги.........
І що? В світі панують фінансові відносини, заробляти - ніхто не відміняв, крім совкових пітарасів, що гноблять людей за медальки
   
Живе серед ватників, тому і ватні настрої.
і ще гірше, жартує,що Штати - "це великий англомовний совок!" бюрократія на кожному кроці....
   
І що? В світі панують фінансові відносини, заробляти - ніхто не відміняв, крім совкових пітарасів, що гноблять людей за медальки

Коли мова про виживання....... то гроші - це ніщо...........
   
Хуже войны с англосаксами может быть только дружба с ними
Ну же много проходили эту тезу- сколько территории захватили англосаксы в Украине .
Зато дружба и партнерство с россиянами вылилась в войну и убытки в экономике .
   
і ще гірше, жартує,що Штати - "це великий англомовний совок!" бюрократія на кожному кроці....

...... лише для тих хто намагається присмоктатись до соціальної цицьки..........
   
...... лише для тих хто намагається присмоктатись до соціальної цицьки..........
ні, він не з тих, влаштувався на роботу, 25 баксів на годину цілих отримує...це середнє для його фаху і статусу.
   
Ну же много проходили эту тезу- сколько территории захватили англосаксы в Украине .
Зато дружба и партнерство с россиянами вылилась в войну и убытки в экономике .
це точно, англосакси наших куркулів не розстрілювали, дідів голодом не морили в 33-ому, під німецькі танки не кидали мільйонами....
   
ні, він не з тих, влаштувався на роботу, 25 баксів на годину цілих отримує...це середнє для його фаху і статусу.

В Штатах вся бюрократія має сенс на відміну від совку..........

25 баксів на годину - це непогано насправді......
   
Коли мова про виживання....... то гроші - це ніщо...........
Це звісно, але чогось до такого доходить, коли маєш справу із совками і коммуністами....
   
Хто такі «місцеві американці», що то за звір? Які такі місцеві російськомовні ЗМІ? Бангладешу, Іраку, Сирії, Індонезії, Індії Украіна пофіг. Серед українців є чимало таких, які лише й чекають, коли «йобне» якийсь Чорнобиль чи почнеться війна. При зустрічі майже найперше, що вони говорять у відповідь на питання, як життя: «якби я був в Україні, то вже б помер». Ці чекають підтвердження свого світосприйняття. Постсовок, всякі полукровки з московіі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Білорусі живуть в росінформпросторі
ні, людина - українець,наш киянин, поїхав туди до дітей і онуків, і ніхєра нє ватнік, був на Майдані.... :4Eba:
   
может, он как раз обитает в "республиканском" графстве?

Так спитай в нього, в якому окрузі він живе. 
   
Я думаю консенсус у дідів у тому, що треба дотискати жабу. Вони втомилися від постійної брехні та порушення домовленостей всього, під чим ставить підпис Україна.

Вирішено його достроково усунути.
   
Як би вони знали дє та Україна ті американці
   
Вчера мне написал киевский однокурсник, недавно живущий в селухе, в Нью-Джерси....Не буду интерпретировать, изложу прямой речью:

"Приветик....обычные американцы вокруг меня вдруг заговорили о возможности войны России против Украины, чего раньше не наблюдалось. Как бы апущен механизм привыкания людей к этой мысли. Поэтому меня интересует, как ты думаешь,насколько правдивой может быть информация про сдачу американцами Украины взамен на российскую помощь Америке задавить усиливающийся Китай?.

Потому как тут информационным лейтмотивом проходит именно такой ход мыслей. Местные россиянские СМИ ( не уточняет, какие) мусолят тезис про то,что администрация Байдена - более выгодный партнёр по возвращению всех бывших территорий СССР, чем все вместе взятые европейцы. Ну, а американский истеблишмент местного разлива вдруг заговорил, как раньше, о "хищной России, которая вот-вот съест Украину". Хотя при Трампе ими же россияне позиционировались, как фрэнды Штатов, а  китайцы - главной угрозой! А тут вдруг такое смещение акцента главного врага, что бы это значило?"

Вот где то так, я сам не знаю, что бы это значило -такая смена приоритетов в штатах? Или это только мнение "республиканского" округа Нью-Джерси? :read: Особенно интересно мнение ФУПовских "штатовцев"? :S
Передайте ему что он идиот :) Россия состоит в васальных отношениях с китаем и Китай как сюзирент России и так держит их за яйца крепко.
   
Россия и Китай сейчас союзники, поэтому подобное исключено
Да как никогда согласен с кролем...
Только Россия и Китай не союзники , а Россия вассал Китая ...а так да "союзники" один Россия вассал а второй Китай сюзерен. :)
   
схоже на правду. Нас хоче використати Америка як гарматне м'ясо
   
Так село - це я довільно придумав, мав на увазі окремий будиночок в лісі ,х.з. як його назвати, от і назвав "селом"....дикі олені бігають біля дому...

"Хутір", чи як краще назвати? Там усі до зубів озброєні білі в більшості, афроамериканці - рідкість, тому й поводяться тихенько, Трампа в більшості підтримували....Хоч а може, і не правий, бо ж недавно там, 3 роки...

А що по суті теми, риторика американців не змінилась, москалі - друзі?) :comando: 

га га га (с)

Олени здесь бегают практически везде, их как грязи. И о до зубов вооруженных белых тоже пистеш, НДж один из самых «запретных» штатов, разрешения нужно 6 мес ждать.

И кто здесь рассказывал, что этот одноклассник-пистун там давно и обратно не собирается, а сейчас - недавно и только 3 года?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія