Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВПК України: танки, літаки, кораблі, зброя та ін. Нові розробки та поставки.

Швидкохідний ракетний катер «Веспа»





Швидкохідний РКА «Веспа» призначений для знищення бойових кораблів, транспортів і десантних засобів противника як самостійно, так і у взаємодії з ударними силами флоту.

Розробник: ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», Київ

Проект ракетного катеру розроблений на основі проекту 58260 «Лань» Дослідно-проектного центру кораблебудування (Миколаїв) та призначений для просування на зовнішньому ринку, зокрема пропонується потенційним покупцям у каспійському регіоні.

Вперше ракетний катер «Веспа» був представлений у вересні 2018 року, на ІІІ міжнародній виставці оборонної промисловості ADEX-2018 (Азербайджан), в Україні – на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018», що проходила з 9 по 12 жовтня.

Швидкохідний ракетний катер «Веспа» Швидкохідний ракетний катер «Веспа» Швидкохідний ракетний катер «Веспа» Швидкохідний ракетний катер «Веспа» Швидкохідний ракетний катер «Веспа» Швидкохідний ракетний катер «Веспа»
Макет РКА «Веспа»на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018»
Тактико-технічні характеристики

Загальні кораблебудівні характеристики:

Довжина найбільша – 64,46 м
Ширина найбільша – 9,6 м

Осідання з гвинтами – 3,65 м
Водотоннажність стандартна – 550 т

Водотоннажність повна – 640 т
Матеріал корпусу – суднобудівна сталь

Матеріал надбудови – алюмінієвий сплав
Екіпаж – 38 (+6) чол.

Автономність (на 38 чол) – 10 днів
Енергетична установка та швидкість:

Максимальна швидкість – 40 вузлів
Економічна швидкість – 16 вузлів

Дальність плавання на економічній швидкості – 2300 миль
Енергоустановка – CODAD 19640 кВт чи CODAG 22500 кВт

Маршовий двигун – к-сть кВт – 2 х 3900
Форсажний двигун (к-сть х кВт) – 2 х 5920 CODAD чи 2 x 7350 CODAG UGT 6000+

Валолінії – 2
Гвинти – 2 х FPP

Дизель-генератори – 3 х 296
АСБУ – МУШКЕТ-МЭК

Озброєння та радіотехнічні засоби:

Протикорабельні ракети – 8 ПКР «Нептун»
ЗРК – Арбалет-К

Переносний ЗРК – 16 x Ігла
Артилерійські установки – 1 х АК-176, 2 х АК-630М

Кулемети – 2 x 12,7-мм
Радар – Morena Delta-3D

Система керування вогнем – Protazan-K, Spys-К.
   
Веспа могла б справді змінити баланс сил на нашу користь на азові
   
Мобильная радиолокационная станция "Харза" Радар на 30км даже автомобили и люди, +  (7км беспилотник)
   
Военные компании в США готовы вооружать ВСУ
Сегодня, 12:30
 
Украине нужно больше возможностей для противостояния российской агрессии, отметили в США
 
Американцы готовы вооружать Украину. Фото: facebook.com/USarmy
Украина уже получила серьезную военную помощь от США, а теперь американский бизнес оборонной сферы хочет вооружать украинскую армию – как сухопутные силы, так и морские. Планы по военному сотрудничеству с украинской стороной озвучил во время конференции в Вашингтоне, посвященной взаимодействию стран в области военной индустрии, президент американско-украинского Делового совета (USUBC) Морган Уильямс, передает "Укринформ".
"Я бы сказал, это (продукция – ред.) для наземных операций, для действий сухопутных войск. По нашему мнению, существует потребность в гораздо более тесном сотрудничестве (с Украиной – ред.) и в области морской охраны – ввиду ситуации в Азовском и Черном морях", – сказал он.
Он напомнил о ранее переданных Украине бронемашинах Hamvee и рассчитывает на установление большей кооперации в Украине между правительством и бизнесом, связанным с оборонной отраслью. Американец уверен, что Украине нужно больше возможностей для противостояния российской агрессии.
"И это только начало, мы ожидаем большую кооперацию (между оборонными ведомствами Украины и США – ред.) при участии американской частной военной индустрии", – подчеркнул президент USUBC.
Напомним, в августе президент США Дональд Трамп подписал военный бюджет США на 2019 год с выделением Украине помощи на 250 млн долл., из которых на закупку летального вооружения, предусмотрено 50 млн.

 
Военный эксперт Александр Мусиенко в комментарии сайту "Сегодня" рассказывал, что США могут увеличить помощь Украине на закупку летального оружия. По его словам, Вашингтон подал Киеву сигнал о возможном углублении сотрудничества в сфере обороны.
   
   
   
Журнал «Комерційні автомобілі» опублікував ексклюзивні фотографії нової повнопривідної військової вантажівки Tata LPTA 713 TC. Він є плодом праць співробітників Бориспільського автозаводу.



Ця новинка замінить в українській армії застарілий вантажівка ГАЗ-66. Судячи з усього, у «ГАЗа» буде дуже гідна заміна.

Як ви, напевно, вже зрозуміли, Tata LPTA 713 TC з колісною формулою 4х4 побудований на базі індійського Tata LPT 713. Однак, український вантажівка помітно відрізняється від свого індійського «родича».

Довжина Tata LPTA 713 TC – 5,75 м, ширина – 2,16 м, а висота – 2,85 м. Він важить 5,15 т. Його вантажопідйомність становить 2,5 т. Це набагато більше, ніж у ГАЗ-66. Під капотом розташовується турбодизель потужністю 125 к.с. Для армійських вантажівок максимальна швидкість не так важлива, як, наприклад, прохідність. Проте, її теж потрібно враховувати. Нова вантажівка для ЗСУ має максималку в 82 км/год.



У цієї нової повнопривідної військової вантажівки може бути кілька версій, в залежності від місії. Зараз він проходить тестування в армії. За результатами тестів буде прийнято рішення про його серійне виробництво. Ми впевнені, що випробування закінчаться позитивно, і скоро Tata LPTA 713 TC почнуть випускати серійно.
   
ЗСУ отримали модернізовані ракетні системи "Ураган"
За 20 секунд "Ураган" може зробити повний залп з 16 реактивних снарядів.
22  жовтня ЗСУ отримали нову партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню «Ураган». Про це повідомляє прес-служба президента України.


http://tyzhden.ua/News/221553
   
На нову систему харчування перейшли 12 військових частин ЗСУ

Інші 50 військових частин перейдуть на нову систему харчування протягом найближчих чотирьох днів, повідомив працівник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.





   
Українські десантники завоювали срібло на змаганнях в Британії

Військовослужбовці десантно-штурмових військ України взяли участь в багатонаціональних змаганнях Cambrian Patrol-2018.

В тижневих навчаннях взяли участь 127 команд з 27 країн, які повинні були пройти 80-кілометровий марш, виконуючи різні бойові завдання.

Українські десантники обігнали 13 команд, вісім з яких пізніше зійшли з дистанції.

У 2018 році учасники навчань розділилися на сім потоків, по 18 команд в кожному. Разом з українцями в марші брали участь підрозділи з Білорусі, Молдови та Угорщини. З урахуванням того, що учасники навчань місцями йшли в обхід, протяжність їхнього маршу досягла 85-95 км. Кожен учасник ніс на собі два рюкзаки загальною вагою 41 кг, зброю, подвійний боєкомплект і радіостанцію з чотирма батареями.

Основний акцент організатори навчань зробили на командну роботу. Десантники повинні були розкрити місце перебування противника, знищити незаконне збройне формування, надати першу допомогу, звільнити заручників і подолати водні перешкоди.

На одній з точок українські десантники були відзначені інструкторами Великобританії як одна з найкращих команд, оскільки виявили 14 з 15 цілей - танків, САУ і броньованих автомобілів. Також українську команду відзначили за відпрацювання захоплення в полон двох умовних ворогів.





   
Цитувати
Сапфировую броню для украинских танков создавал международный коллектив ученых во главе с харьковскими специалистами Института монокристаллов НАН Украины.

Показати зображення...

ВОЛШЕБНАЯ БРОНЯ. Принятые на вооружение в российской армии новейшие снайперские винтовки способны пробить окно нашего танка, даже если оно из бронестекла. Поэтому потребовалась более крепкая и в то же время прозрачная броня. Кроме того, подобными стеклами оснастят и оптику, установленную на украинской тяжелой технике.

ТЕХНОЛОГИЯ. Оказалось, что для того, чтобы превратить обычное бронестекло в суперпрочное, необходимо добавить в его состав очень твердые и полностью прозрачные кристаллы. Кроме того, эти кристаллы усиливают особым образом (более подробно способ не разглашают). Для этой цели предложили использовать сапфир – минерал, по твердости уступающий только алмазу.

СУПЕРМАТЕРИАЛ. Новый материал обладает уникальными свойствами: он абсолютно прозрачен и сверхпрочен. Ни ударов, ни выстрелов такая броня не боится – ее прочность превосходит бронированное стекло. К тому же, если квадратный метр бронестекла весит около 400 кг, то сапфировой брони – всего 150 кг.

ЦЕНА. Разработчики уверяют, что стоить такая броня будет «приемлемо и бюджетно». Приблизительная стоимость квадратного метра такого стекла – 4-6 тыс. долларов.

КАК РАБОТАЕТ? Сапфировые добавки делают броню не только легкой и прозрачной, но и затупляют пулю при ударе. Это не дает пуле проходить очередные слои брони, поглощая ее кинетическую энергию.

КОГДА БУДЕТ ИСПОЛЬЗОВАТЬСЯ? Планировалось, что суперброня появится на украинском вооружении уже к концу 2018 года. Однако в настоящее время информация об этом держится в секрете. Известно только, что лабораторные и полевые испытания новинки прошли успешно.
   
"Харківське конструкторське бюро ім. Морозова", що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", передало українській армії перші сім БТР-4, виготовлених з нової вітчизняної броні, повідомляє прес-служба держконцерну.

"За своїми характеристиками ця спецсталь відповідає найвищим світовим стандартам. Корпуси для БТР-4 виготовлені на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ). На сьогодні у виробництві знаходяться близько 40 таких корпусів", – наголошується в повідомленні.

Для виконання завдань, що стоять перед підприємствами "Укроборонпрому" і ЛКМЗ, в 2018 році було налагоджено виробничу кооперацію з виготовлення бронекомплектів і подальшого їх зварювання на "Заводі ім. Малишева", а також на ХКБМ і "Київському бронетанковому заводі". Фахівці цих підприємств наразі працюють на ЛКМЗ, набуваючи досвіду для розгортання виробництва корпусів на своїх заводах, повідомили в "Укроборонпромі".

"Для залучення молодих фахівців за заявкою ЛКМЗ в Лозівському професійному ліцеї набрана група учнів з дуальної форми навчання з проведенням практичних занять на ЛКМЗ. Крім того, ЛКМЗ спільно з ХКБМ і науково-дослідним інститутом конструкційних матеріалів "Прометей" налагодили технологію виготовлення корпусів з спецсталі марки "71". Це дає впевненість, що завдання, які стоять перед підприємствами з випуску бронетехніки в 2019 році, будуть виконані", – підкреслили в дежконцерні.
   
Цитувати
Під час навчань на полігоні ЗСУ відбулися випробування 120-мм Мобільного мінометного комплексу "Барс-8ММК", на яких був присутній Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За словами Секретаря РНБО України, Мобільний мінометний комплекс створено українськими виробниками на базі бронеавтомобіля "Барс-8". Він також повідомив, що бойова машина споряджена автоматизованою системою розгортання та управління вогнем.

"Комплекс може швидко пересуватися до необхідної точки ведення вогню, його комп'ютерна система дозволяє позиціонуватися на місцевості, час підготовки до стрільби з похідного положення - всього 1 хвилина", - сказав Турчинов, додавши, що ще близько 20 секунд необхідно мобільному комплексу, щоб покинути вогневу позицію, уникнувши обстрілу ворога.

Він також повідомив, що боєкомплект - 60 мін, а екіпаж бойової машини складається лише із трьох осіб. "Виробничники вирішили кілька завдань під час розробки цього Мобільного мінометного комплексу - зокрема, досягли максимальної швидкості розгортання і згортання, здатності мобільно пересуватися бездоріжжям, можливості уразити ціль з високою точністю, і, головне, - безпеки його використання", - сказав Секретар РНБО України. Він висловив переконання, що після завершення державних випробувань та взяття на озброєння "Мобільний мінометний комплекс посяде гідне місце в озброєнні Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій".



Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...

Показати зображення...
   
Повітряний простір України над Чорним морем буде закрито з 1 по 4 листопада у зв'язку з випробуванням керованих ракет, повідомляють «Українські новини».

«Завтра почнуться льотно-випробувальні навчання в Херсонській області з випробування керованих ракет до зенітно-ракетних комплексів», — сказав спікер командування Повітряних сил Збройних сил Дмитро Струтинський.

На цей період заборонили польоти цивільної авіації над Чорним морем поблизу західного узбережжя Криму. Як повідомляє Інтерфакс, небезпечна для цивільної авіації зона польотів встановлена і над водами Чорного моря, які Росія вважає своїми після анексії півострова.
   
Компанія “СпецТехноЕкспорт” випробовує перший український дрон-камікадзе

За даними компанії, БПЛА здатний нести бойову частину вагою до трьох кілограмів і здатний знищувати більшість цілей на полі бою. Система БПЛА використовує передові комп’ютерно-навігаційні технології для відстеження цілі на основі візуального каналу з інтегрованої камери EO. Подібна система ефективна на полі бою та є значно дешевшою у порівнянні зі своїми аналогами.
Максимальна злітна вага БПЛА дорівнює восьми кілограмам. Дрон має довжину 1,78 м та розмах крил 2,3 м. Електродвигун дозволяє йому залишатися в повітрі до 40 хвилин на крейсерській швидкості до 70 км/год, хоча при потребі дрон-камікадзе може досягти максимальної швидкості 150 км/год при захваті цілі та з 3-кілограмовою боєголовкою.
Компанія “СпецТехноЕкспорт” заявляє, що дана система БПЛА здатна знищувати цілі на відстані до 30 кілометрів з похибкою не більше 2 метрів.


http://uprom.info/news/vpk/kompaniya-spetstehnoeksport-viprobovuye-pershiy-ukrayinskiy-dron-kamikadze-video/amp/?__twitter_impressio n=true
   
Мобільна зенітна ракетна система С-300В1 уперше за 19 років була застосована на військових навчаннях у Херсонській області.

   
Ердоган і Порошенко підписали меморандум
про домовленості між державним концерном "Укроборонпром"
 та правлінням військово-промислового комплексу Туреччини.
   
Ердоган і Порошенко підписали меморандум
про домовленості між державним концерном "Укроборонпром"
 та правлінням військово-промислового комплексу Туреччини.

   
   
С тором кажись не получилось. :(
   
   
   
Военный аэродором «Долгинцево» под Кривым Рогом возобновил работу впервые после 2000 года. Об этом в Facebook сообщило командование Воздушных Сил ВСУ.+

Аэродром введен в строй. Выполняется программа по строительству взлетно-посадочных полос. Сейчас работает только одна ВПП. Планируется построить магистральные дорожки и стоянки самолетов. АН-26 впервые с 2001 года совершил испытательный полет.
В 2019 году должно завершиться формирование авиационной комендатуры.
Военный аэродром «Долгинцево» функционировал на регулярной основе с середины 1950-х годов. Здесь располагался 363-й авиаполк военно-транспортной авиации. В 2000 году полк расформировали. Аэродром отдали в коммунальную собственность Кривого Рога.
   
   
   
ГП "Киевский бронетанковый завод", который входит в состав "Укроборонпрома", изготовил экспериментальный корпус БТР-3ДА из бронированной стали производства одной из стран НАТО. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу концерна.

Корпус изготовили из 1800 отдельных деталей, из которых почти 1000 - бронированные. В ближайшее время его отправят на полигон для проведения испытаний. Корпус обстреляют с минимальных дистанций из крупнокалиберного пулемета и другого вооружения.

Работы по изготовлению корпуса были проведены в рамках выполнения задачи по расширению производства украинской бронетехники.

Как отмечают в "Укроборонпроме", использование стали стран-членов НАТО позволит значительно диверсифицировать поставщиков брони и не зависеть от одного поставщика.

Бронетранспортер БТР-3ДА оснащен боевым модулем "Штурм-М" с 30-мм автоматической пушкой ЗТМ-1, которая имеет скорострельность в 330 выстрелов в минуту, пулеметом и автоматическим гранатометом.

Благодаря наведению вооружения с помощью цифрового комплекса с лазерным дальномером, а также стабилизатору пушки, удается достичь высокой точности на всех режимах огня. Кроме того, БТР-3 оснащен высокоточным противотанковым комплексом "Барьер", который способен уничтожать современную бронетехнику противника на расстоянии до 5 километров.
   
   
До Одеси прибули нові десантно-штурмові катери

На катери типу Кентавр буде встановлене додаткове обладнання, і буде проведене випробування їх у морі.

В Одесу в понеділок, 19 листопада, прибули два десантно-штурмових катери типу Кентавр, які недавно спустив на воду київський завод Кузня на Рибальському.  [ua]  Про це повідомляє прес-служба командування Військово-морських сил ЗСУ.

"Для продовження випробувань в Одесу прибули нові десантно-штурмові катери проекту 58503 (Кентавр). Тут будуть продовжені випробування нових бойових одиниць, побудованих ПрАТ Завод Кузня на Рибальському на замовлення Міністерства оборони України для ВМС ЗС України", - зазначив очільник Управління кораблебудування командування ВМС України Василь Радчук.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія